X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Groszki
Odpowiedz

Marcowe Groszki

Oceń ten wątek:
  • Monika.Monia Przyjaciółka
    Postów: 99 28

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Ja mam jeden w domu i codziennie o nim myślę że może ja miałam wcześniej tą owulacje a nie 21 i że może już by wyszedł ;D co rano tak mam oby do końca tygodnia wytrzymać! ;D

    Silna z Ciebie kobitka ;)

    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dlatego boje się robić,bo zrobię teraz wyjdzie jedna krecha a za dwa dni polece po następny test,szkoda kasy;)

    Vuko lubi tę wiadomość

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wlasnie jak chce leciec to mowie sobie "daj spokoj, szkoda kasy" i to mnie powstrzymuje

    baby1991 lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A swoja droga, szalaly Wam kiedys testy owu tak jak mi?

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Ja kupiłam śledzika na raz z ogórkiem i czosnkiem oraz śledzie po giżycku;p zjadłam na śniadanie bo jakoś rano nie miałam ochoty jeść dopiero teraz zjadłam śniadanko ;D
    Też musiałam kupić bo mi tak ślinka na niego leciała że musiałam zjeść :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja prawie nic nie moge jesc bo jeszcze po zatruciu mi sie zoladek buntuje :/

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Też musiałam kupić bo mi tak ślinka na niego leciała że musiałam zjeść :D
    Ja od wczoraj miałam straszną ochotę :D teraz powinnam robić obiad dla mojego A. a nie jestem głodna i nie chce mi się robic:D

  • Monika.Monia Przyjaciółka
    Postów: 99 28

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nie szalała zawsze miałam jedną mega blada a w owulacji prawie dwie identyczne, a cały cykl miałaś z tej samej firmy?

    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    A swoja droga, szalaly Wam kiedys testy owu tak jak mi?

    Ja to tak testów owulacyjnych nie lubię że szok,robiłam kilka miesięcy nigdy nie pokazały mi takie 100% pozytywu ( zresztą to że test wyjdzie pozytywny nie znaczy że owulacja nastąpiła)
    Teraz byłam na monitoringu i wiem ze pęcherzyk był ładny i pękł, a testów owu juz nie kupie.

  • Monika.Monia Przyjaciółka
    Postów: 99 28

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    A ja prawie nic nie moge jesc bo jeszcze po zatruciu mi sie zoladek buntuje :/

    Oj to czym się tak zatrulas ?

    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    Ja to tak testów owulacyjnych nie lubię że szok,robiłam kilka miesięcy nigdy nie pokazały mi takie 100% pozytywu ( zresztą to że test wyjdzie pozytywny nie znaczy że owulacja nastąpiła)
    Teraz byłam na monitoringu i wiem ze pęcherzyk był ładny i pękł, a testów owu juz nie kupie.
    Ja już też nie będę robiła, lekarz też mi nie poleca. Pojadę trochę bez patrzenia kiedy mam owulacje:D za 3 miesiące gdy się nie uda pójdę na monitoring :)

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, z tej samej. Kupilam w aptece. Jak w nastepnym cyklu tez tak beda oszukiwac to im powiem asertywne "nie!" :D

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Ja od wczoraj miałam straszną ochotę :D teraz powinnam robić obiad dla mojego A. a nie jestem głodna i nie chce mi się robic:D
    Ja wczoraj kupiłam ale dzisiaj zjadłam :D Obiad dzisiaj teściowa robiła więc mam luzik.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, w pt wieczoram zjadlam buleczki nadziewane pieczarkami i serem, no i rano obudzily mnie takie mdlosci, ze sie czolgalam do kibelka :/ wiec chyba to bylo to

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Monika.Monia Przyjaciółka
    Postów: 99 28

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I powiedz jeszcze ze były z biedronki ? Bo koleżanka się też takimi zatruła i kupiła je sobie w biedronce

    [
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, zamawiane z pizzeri, juz nie raz tam jadlam.

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Monika.Monia Przyjaciółka
    Postów: 99 28

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ważne, że już Ci lepiej :)

    [
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 23 lutego 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj juz mi bylo lepiej,ale po polnocy znowu tak mi bylo niedobrze, ze oklady mi robil moj luby zimne nA czolo i kark i pytal tylko czy zyje jeszcze :D a ja odpowiadalam "eeaaahee" :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2015, 14:00

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Monia, w pt wieczoram zjadlam buleczki nadziewane pieczarkami i serem, no i rano obudzily mnie takie mdlosci, ze sie czolgalam do kibelka :/ wiec chyba to bylo to
    Ja też dziś miałam mdłości ;D u lekarza ale to chyba ze zdenerwowania ;D

    Vuko lubi tę wiadomość

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 23 lutego 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopoki sie za duzo nie ruszam to jest ok,ale musze isc odebrac wyniki. Poza tym od soboty leze, toz to zgnic mozna :P

    0d1yflw1ktiwk49i.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ