X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Groszki
Odpowiedz

Marcowe Groszki

Oceń ten wątek:
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh ja miałam urodziny w lutym, owu chyba jakos w tym tygodniu powinna byc wiec moja plodnosc powinna szczytowac:D ale niestety mój m w tym miesiącu nie bardzo, chodzi mega zestresowany wiec nic z tego nie bedzie...dlatego tez najrozsadniej byloby wypisac sie z listy:/ tymbardziej ze 13 marca z tego co pamietam to święto Fatim;)

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala ja tez w tym mies mialam urodzinki ☺

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala nie wypisuj się tylko mi niespodziankę szykuj ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona kiedyś napisała, że kobieta jest najbardziej płodna w miesiacu swoich urodzin wiec... ( jej sie z ego co pamietam chyba sprawdziło ) powodzenia dziewczynki ja niestety musialabym czekać do października ! :D

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po pierwszej wizycie u nowego ginekologa.
    Badanie nasienia P ocenił na 3+, w maju ma zrobić powtórkę. Najprawdopodobniej jestem przed owulacją, ale dokładnie nie był w stanie powiedzieć, bo pierwszy raz widział mnie na monitoringu. Niby jak przed owulacją bo pęcherzyk średniej wielkości a z drugiej strony był płyn, ale ten płyn może być z innych powodów. Więc albo vchwile przed albo po ale raczej stawia na "przed".

    Mam skończyć z mierzeniem temperatury, robieniem testów owulacyjnych itd, bo mówi, że to bardzo źle wpływa na starania, bo kobieta się spina i stresuje. Więc koniec z mierzeniem do maja. Tak do maja. Jutro mam się z nim umówić na maj na laparoskopię, żeby sprawdzić, czy nie mam endometriozy, albo niedrożnych jajników, zrostów. Być może mówi uda się do maja i tego mi życzy, ale jeśli nie to w maju będziemy wiedzieć co i jak ze mną i dopiero wtedy podejmie leczenie, jak będzie wiedział dokładnie co i jak. Trochę się boję tej laparoskopii, nigdy nie miałam żadnego takiego zabiegu... Ale chociaż będę przebadana...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny - poproszę o wpisanie na 25marca. w tym cyklu kolejne zmiany ... były cykle ze mierzyłam tempke, robiłam testy ovu i sprawdzałam szyjke - efekt brak ciąży. były cykle że robiłam tylko testy ovu - efekt brak ciąży ... ten miesiąc stawiam na pomoc medyczną - właśnie umówiłam się z ginem na 10 dc aby zobaczyła co tam w ogóle się dzieje, może taki sposób przyśpieszy drogę do ciąży

    Jagah lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja od czerwca będę sie starała metodą kalendarzykową :D o ile do tego czasu nie zafasolkuje ;D nie będę wtedy na nic zwracała uwagi ani na temperature, ani na śluz ;D

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny zostało jeszcze klka samotnych terminów do przygarnięcia :) kto sobie znajdzie miejscówkę 12,17,19,24,27,29 ? To jak 6 w lotka :P

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie mozesz na 29 marca juz w sumie wpisac Fatim ☺

    Fatim lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Juz dawno nie wpisywałam sie na listy ale tym razem to zrobię. Po pierwsze jestem po 1 inseminacji a po drugie marzec to miesiąc moich urodzin. Pobiegne na bete 6 marca. Jesli sie uda to 9 marca będe miała najpiekniejsze urodziny ever ;)

    inaa, Agnesia, Fatim, Jagah, Helen lubią tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam za Ciebie kciuki kochana !

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Monika.Monia Przyjaciółka
    Postów: 99 28

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poradzcie mi kobitki.
    Przed okresami a czasami nawet gdzies w okolicach 21 dc mam takie brazowe plamienia, ale to raczej sa takie cienie na wkladce niz plamki, pochwailam sie gin i powiedziala ze to pewnie od spadkuprogesteronu ale nie mowila ze mam go zbadac. Teraz w pt bede tydzien po ovu i sama slkocze sobie zrobic poziom progesteronu. Nie wiem co mi sie nagle ubzduralo we lbie i zaczelam sobie wmawiac ze moze mam rzeczywiscie za niski poziom prog i zarodek nie potrafi sie zagniezdzic.Wizyte mam dopiero po okresie (chyba ze nie przyjdzie). Jest moze jakis taki naturalny czy jakis delikatny progesteron ktory moge kupic bez recepry i ktory nie moze mi zaszkodzic ?
    Mialam teraz hsg i niby jestem drozna ale jakos ten prog zaczal mnie meczyc.
    Czy myslicie zeby poczekac do nasr wizyty isc z wynikami i zobaczyc co powie ?

    [
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:43

    cl2sjfv.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nic bez badan i opinii lekarza nie robiła na Twoim miejscu bo można sobie zaszkodzic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2015, 13:06

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, ja wlasnie w tym cyklu tak mam. W sr robie powtorke tego protesteronu a w czw do gina. Tez jestem ciekawa co to bedzie

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Monika.Monia Przyjaciółka
    Postów: 99 28

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak zrobie, w pt zrobie badanie i jesli nie bedzie w normie to odrazu skocze do gin a jak bedzie w miare to pokaze w kolejnym cyklu :)

    Dziekuje za rade :)

    [
  • Monika.Monia Przyjaciółka
    Postów: 99 28

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwie sie ze sama nie zasugerowala badan hormonow jak wspomnialam o tych plamieniach. Tylko tsh mi kazala zrobic i morfologie.

    Vuko oby poziom byl jutro wyzszy :)

    [
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie dobrze! ☺

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:58

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:58

    Monika.Monia lubi tę wiadomość

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ