X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Groszki
Odpowiedz

Marcowe Groszki

Oceń ten wątek:
  • lips Autorytet
    Postów: 702 533

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poproszę o wpisanie mnie (już 2 raz na ten miesiac :P ) na 30 marca. Moze tym razem :)

    Ralpina lubi tę wiadomość

    atdc3e5eao0yqv5p.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie przyszłe marcowe mamuśki i zostawiam pierdylion wirusków ciążowych :P &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& bierzcie i jedzcie z tego wszystkie hehe :D W tym miesiący nie na srania po krzakach ;)
    Macie wszystkie ładnie,pięknie zachodzić w ciążulkę i do zobaczenia po fioletowej stronie mocy!!! Niech moc będzie z Wami a szybka ciąża przed Wami :D Pozdrówki <3 <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 20:35

    november123, Paolka_25, Paolka_25, Izoleccc, emilkaaa, Katiesz16, anja83, Gosiacu, Aganeska lubią tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje agnes :-*

    agnes175 lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Wenndi Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 2 marca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , nie wytrzymałam i zrobiłam bete, negatywna ;( do @ 3 dni. Czy beta mogła się mylić?

    ug37hdgerbwgwcgs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim skad bierzesz takie fajne gify jak masz w liscie na 1str? Mozesz zapodac linka?
    Sorki w ogole ze sie tak tu wam wrylam :P

  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 2 marca 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes175 gratuluję ;-) dziękujemy za wiruski bierzemy garściami jak nie w tym miesiącu to w przyszłym na pewno się uda ;-)

    agnes175 lubi tę wiadomość

    Paolka _25
  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 2 marca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes łapiemy i życzę zdrówka.
    Wenndi ekspertem nie jestem, ale jeśli nie doszło do zagnieżdżenia to mogła sie mylić. Takie jest moje zdanie tak na chłopski rozum.
    Dziewczyny a czy temperatura i śluz to jest pewniak, że owulacja była? Szyjki nie umiem badać. Zamówiłam dodatkowo testy owu i będę porównywać.

    agnes175 lubi tę wiadomość

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 3 marca 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilka zaden pewniak spojrz na moj wykres. tempka bla sliczna, progesteron wzrastal, testy owu byly +, a owulacji najprawdopodobniej nie bylo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 07:24

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilko, pewniakiem że owulacja się odbyła jest tylko monitoring i ciąża :) temperatura sluz szyjka, testy owu, mogą jedynie wskazywać, że organizm się przygotowuje do owulki, ale nie że do niej doszło, bo czasem się przygotowuje, a coś ją zakłóca i odbywa się w późniejszym terminie bądź wcale :) do 4 cykli bezowulacyjnych w roku to jest norma- info od gina:
    /
    /
    /
    gdzie dzisiejsze testujące??? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 07:26

  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 3 marca 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry;) ja już po testowaniu i z przykrością stwierdzam, że jedna krecha :( więc czekam na @. Zmykam do pracy i życzę Wam miłego dnia. 3-mam kciuki za resztę, może będziecie mieć więcej szczęścia :)

    Paolka _25
  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 407

    Wysłany: 3 marca 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim nie sądzę abym w tym miesiącu mi się udało od razu po zabiegu, ale wchodzę! :)

    Fatim lubi tę wiadomość

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo? a gdzie info od pozostałych testujących dziś? liczę, że brak info oznacza szok na widok dwóch kreseczek :)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dziś 3 dni po owulce i coś podbrzusze boli , oby to był dobry znak.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • malgo86 Autorytet
    Postów: 431 334

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mersiak kochana bardzo Ci kibicuje i tule. Dziewczyny, a za wszystkie trzymam kciuki i się modlę.
    Fatim 2 tygodnie temu miałam usg i był sam pęcherzyk bez zarodka i opóźnienie ciąży o 2 tygodnie. Ale jakoś teraz jestem bardzo spokojna, mam dobre przeczucia. Usg mam w ten piątek, a bete robiłam w zeszłym tygodniu i był ładny przyrost ponad 169 116 i to mnie uspokaja.
    A powiem Wam, że nie zawsze działa częste serduszkowanie, a czas w którym to następuje i wiele czynników np. Odprężenie i nie myślenie o dziecku tylko skupienie się na partnerze. To coś nie do określenia, dziwne uczucia

    Fatim ta lista jest dla mnie obojetna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 10:16

    alinka, Fatim lubią tę wiadomość

    Natalka <3 już jest na świecie
    36rv4zp.png
  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny musze wam powiedziec ze ja juz swiruje chyba hehe raz mam wrazenie ze moje piersi sa jakos inne lekko nabrzmiale a raz ze nie ze takie jak zwykle testowac mam w piatek ale temp wskazuje na @

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasikk nie sugeruj sie tak temperatura, naprawde. U mnie na przyklad temperatura spada dopiero w 2 dzien okresu zwykle, a u Ciebie nie ma jakiegos strasznego spadku, wciaz sporo nad linia podstawowa

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasikk najgorsze jest nakręcanie się na objawy, spokojnie poczekaj do terminu @:) ja widzę to w tym cyklu po sobie:) w zeszłe cykle po owulacji mega się nakręcałam, cycki mi niemalże eksplodowały nagle były wielkie bolesne i z wielką ilością żyłek widocznych, miałam mdłości zawroty głowy i kupe innych objawów, kilkukrotnie byłam niemalże pewna ciąż:P których oczywiście suma sumarum nie było:)
    w tym cyklu nie wiem kiedy miałam owulacje, teoretycznie powinna już być pare dni temu, ale że ostatnio mój M nie domagał to szanse na zaciążenie są znikome...

    i tak jak nie nakręcam się na ciąże tak nagle nie ma już takich objawów jak w poprzednich cyklach, jak mnie brzuch i jajcory pobolą to nie wkręcam sobie od razu że to ciąża, sutki też mnie bolą ale to też normalne! także widzę właśnie siłe umysłu i autosugestii:)

    ja zaś zrobiłam sobie dziś badania w ramach promocji w diagnostyce:) polecam mega sie opłaca:)

    no a na koniec trzymac baardzo mocno kciuki za nowe bobaski i życzę spokoju i wyluzowania przed testowaniem!!! buziaki!!!

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chyba od nastepnego cyklu rzucam mierzenie temp itd

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co wydaje mi się że mierzenie temperatury i obserwacje własnego organizmu są mega przydatne, poznajesz swoj organizm, ja niby w ten cykl odpuściłam, ale na przyszłość nie mówie nie:) tylko poprostu nie należy za bardzo się nakręcać:) trzeba zmaksymalizowac swoje szanse ale nie dajmy się zwariować już w tym okresie po owulacji a przed @ :)

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny już dawno tu nie byłam:) dziś albo jutro mam dostać ale już testowałam w 13 dpo i jedna kreseczka :) dodatkowo wczoraj miałam jakieś dziwne plamienie różowe i różowy śluz:) myślę, że zbliża się @ :)) ale może jeszcze na koniec tego miesiąca się uda jak jutro @ przyjdzie ;))

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ