X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Groszki
Odpowiedz

Marcowe Groszki

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molcia wrote:
    beta urosła - 277, 90 - ponad 250 %, niestety progesteron tylko 19,9 zaczynam się martwić :(
    Molcia spokojna glowa:) ja sie martwilam ze mam progestron 42 - boje sie ze to za duzo- ale i Ty i ja mamy w normie wiec mysle ze bedzie dobrze.. :))

    Molcia lubi tę wiadomość

  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 19 marca 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molcia wrote:
    beta urosła - 277, 90 - ponad 250 %, niestety progesteron tylko 19,9 zaczynam się martwić :(

    piękny przyrost:) jeśli progesteron Cie martwi skonsultuj sie z lekarzem, moze na zaś da Ci luteine albo cosik:) kciuki!

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 19 marca 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie dzwoniłam do znajomej gin zaleciła mi luteinę 2x2 podjęzykowo niestety mam tylko kilka tabletek w domu, więc musze sie wybrać po receptę - nie orientujecie się może czy luteinę może też przepisać lekarz internista?

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co mi wiadomo to nie, przynajmniej moj lekarz odmowil mi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti89 wrote:
    Dziewczyny, niestety popsuję piękną marcową statystykę.. dzisiaj dopadła mnie @ Mój 67 dniowy cykl dobiegł końca niestety/stety. Po utrzymujących się wysokich temperaturach (ok 7 dni 37 stopni) łudziłam się, że może się udało..
    No nic mam nadzieję ,że nowy cykl będzie normalny i pozwoli zmajstrować maluszka :) Kochane powodzenia ! a tymczasem ja przenoszę się na kwiecień :)
    Moja droga nie za długie te cykle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molcia wrote:
    właśnie dzwoniłam do znajomej gin zaleciła mi luteinę 2x2 podjęzykowo niestety mam tylko kilka tabletek w domu, więc musze sie wybrać po receptę - nie orientujecie się może czy luteinę może też przepisać lekarz internista?
    Kazdy lekarz moze przepisac kazdy lek ( oprócz psychotropów), nawet stomatolog moze Ci przepsiac luteine - tylko ze nie wiem czy ona nie jest refundowana- jesli tak to moze Ci przepsiac tylko pelnoplatna :) wiem bo i stomatolog i ortopeda zapisywali mi leki hormonalne jak mi sie nie chcialo isc do mojej ginekolog a sie konczyly :) to zalezy tez od dobrej woli lekarza :)

  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan i tak jak lekarz przyjmuje prywatnie to refundacji nie ma, jeśli nie ma umowy z nfz (jakoś tak to jest z tego co wiem) - problem się rozwiązał dzwoniłam do gin, którą mam tu na miejscu i ma mnie dzisiaj przyjąć i zadecydować co i jak robimy na razie sama sobie zaaplikowałam 2 tabletki, najwyżej już nie wezmę więcej jak ona stwierdzi, że wystarczy tego progesteronu - poczekamy - zobaczymy

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • IWI Koleżanka
    Postów: 32 3

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję @. Jak ja rano zobaczyłam to się ucieszyłam, że tak szybko przyszła, bo się nie spodziewałam (miałam cykl bezowulacyjny) I zabawa od nowa :) w kwietniu!

    12 cs - 1 IUI udana
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molcia wrote:
    beta urosła - 277, 90 - ponad 250 %, niestety progesteron tylko 19,9 zaczynam się martwić :(

    Mój gin na mój :niski" progesteron tzn 21,97 a w kolejnym badaniu 16,coś powiedział mi tak: My się boimy tych wyników poniżej 12, jak jest powyżej 12 jest ok. Jesli nic się nie dzieje to nie myśleć o progesteronie". Ot i nie myślę :)

    Molcia lubi tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 19 marca 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StyczniowaNadzieja wrote:
    Mój gin na mój :niski" progesteron tzn 21,97 a w kolejnym badaniu 16,coś powiedział mi tak: My się boimy tych wyników poniżej 12, jak jest powyżej 12 jest ok. Jesli nic się nie dzieje to nie myśleć o progesteronie". Ot i nie myślę :)
    dziękuję pocieszyłaś mnie :) to już się uspokajam, te dwie tabletki lutki, które już wzięłam i tak nic wielkiego nie zmienią czekam spokojnie na wizytę - podjadę po 16

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam wizyte dopiero we wtorek.. od ostatniej miesiaczki to bedzie.. 5 tydzien i 2 dzien ciazy.. mam nadzieje cos zobaczyc juz :)
    a wiecie co zrobilam dzis? kupilam sobie test plytkowy bo chcialam miec satysfakcje zobaczyc 2 grube krechy i mam :) ))) jutro jade powtorzyc poki co osttani raz bete :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszcze Wam dziewczyny:-) ale w tak pozytywnie:-) i mam nadzieje ze za kilka dni tez zobacze II ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis dzwoniłam do gin i powiedziała mi,że nie ma się wcale pokazywać przed 6 tygodniem. Bo wcześniejsze badanie może wręcz zaszkodzić. Serduszko dopiero ok 6 tyg będzie

  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 19 marca 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja już po - jest pęcherzyk!i ogólnie wszystko niby wygląda na razie super i pani dr nie dała mi jednak luteiny, bo ogólnie jest przeciwna, a przy moim wyniku wszystko jest ok

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 19 marca 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i przyszła @ także rozwiązał się mój problem z testowaniem, idę zapisać się na kwiecień a Wam życzę powodzenia Dziewczyny! :)

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molcia ja miałam w 6 tyg progesteron 21 i też się martwiłam bo to zawsze był mój problem (po odstawieniu anty miałam progesteron 0,04) ale wszystko było ok, luteinę brałam ze względu na poronienie do 12 tygodnia

    Molcia lubi tę wiadomość

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewunia87 wrote:
    A ja dzis dzwoniłam do gin i powiedziała mi,że nie ma się wcale pokazywać przed 6 tygodniem. Bo wcześniejsze badanie może wręcz zaszkodzić. Serduszko dopiero ok 6 tyg będzie
    no serduszko kolo 6 tygodnia, ale czemu niby wczesniej moze zaszkodzic, co?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce wdawać się w bezsensowna dyskusje ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewunia87 wrote:
    Nie chce wdawać się w bezsensowna dyskusje ;)
    to jest odpowiedz dla mnie? chce tylko wiedziec dlaczego? bo nie wiem a wszytskiego wiedziec nie musze, a zakladam jakies argumenty za tym przemawiaja :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarka poprostu tłumaczyła,że to jest wyjątkowy stan dla organizmu i łatwo wtedy o infekcje,która nie jest potrzebna we wczesnej ciąży. Bardzo często przez badanie ginekologiczne dochodzi do różnych uszkodzeń na poczatku. To tylko słowa mojej lekarki. :) tak samo jak bez sensu jest robienie testów ciążowych chwile po owulacji tak tez chodzenie do lekarza za szybko. Po co się nakręcać,że lekarz nic nie widzi. Bo często tak jest w 5 tyg

    gusiek85 lubi tę wiadomość

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ