X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Groszki
Odpowiedz

Marcowe Groszki

Oceń ten wątek:
  • Lilla My Autorytet
    Postów: 1312 1404

    Wysłany: 20 marca 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewunia87 wrote:
    Mi lekarka poprostu tłumaczyła,że to jest wyjątkowy stan dla organizmu i łatwo wtedy o infekcje,która nie jest potrzebna we wczesnej ciąży. Bardzo często przez badanie ginekologiczne dochodzi do różnych uszkodzeń na poczatku. To tylko słowa mojej lekarki. :) tak samo jak bez sensu jest robienie testów ciążowych chwile po owulacji tak tez chodzenie do lekarza za szybko. Po co się nakręcać,że lekarz nic nie widzi. Bo często tak jest w 5 tyg

    Wtrącę się, bo Was podczytuję. Może samo uszkodzenie to nie - w to wierzyć mi się nie chce. Natomiast możecie nabawić się dużego stresu, bo zobaczycie np. tylko sam pusty pęcherzyk. I potem zaczyna się stres do następnej wizyty, czy będzie dzidziuś. Sama byłam w 5t+0d (ze względu na chorobę przewlekłą - lekarz kazał mi przyjść jak najwcześniej) i był tylko pęcherzyk. Nie powiem, bo się martwiłam potem bardzo.

    Także o ile nie ma wskazań typu choroba przewlekła, niepokojące objawy, bóle brzucha, to ja bym czekała chociaż do 6 tygodnia.

    Pozdrawiam z moim styczniowym groszkiem :)

    Synek <3
    atdc2n0ax1cd3lcr.png
    Cel: 2015 przynajmniej w dwupaku! :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak mam dpdac zdjecie na forum? Czy bez konta premium nie jest to mozliwe?

  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 20 marca 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shibuya to u mnie dziś wypada 6t2d.c. a w tamtym tyg. Jak byłam dokładnie 5t1d.c to był sam pęcherzyk ciążowy 5mm. Teraz mam do wyboru poniedziałek, środa albo piątek. Ale chyba idę w poniedziałek bo L4 mi się kończy. No ew. Mogę jeszcze dzisiaj ale boję się, że nic nie zobaczę. :p

    Paolka _25
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mi lekarz wyznaczył następną wizytę za 3 tygodnie (po świętach), ale idę przed świętami do innego lekarza jeszcze na sprawdzenie. W święta chcemy powiedzieć rodzicom, a chcę powiedzieć jak już zobaczę serduszko, a mój lekarz przed świętami niestety nie przyjmuje...
    przed świętami będzie 7+4 - to mam nadzieję że już zobaczę serduszko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2015, 08:31

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tmp spada i delikutaśne plamienie od rana. Bóle miesiączkowe też się pojawiły, więc chyba nici z tego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zrobilam test:-) mialam w domu z zeszlego cyklu wiec zatestowalam chociaz bylam pewna ze za wczesnie, jednal po ok 3 min wyszly II, co prawda bladzioch ale bardzo widoczny. Zatestuje ponownie w niedziele :-)

    Basik122, Paolka_25, ewunia87, gusiek85, Molcia, Paolala, Jagah, anja83, Fatim, iNso87, Vuko, mała.mi, mirka14, JusWik, Karolucha, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my też w Święta chcemy powiedzieć więc chyba w poniedziałek pójdę do przychodni ze względu na zwolnienie a prywatnie w piątek. Bo mój lekarz prywatnie w środy i w piątki przyjmuje. Wgl. Kazał mi przyjść w środę ale jak w poniedziałek w przychodni dowiem się, że wszystko ok to wstrzymam się do piątku. Jutro jadę do rodziców ciężko będzie się powstrzymać żeby czegoś nie palnąć... :) ale na szczęście moje nocne bóle minęły więc myślę że Bąbelek rośnie;) siostra chyba mi nie wybaczy bo nic nie wie a ja o jej dwóch ciążach wiedziałam nawet przed jej mężem... ;p

    Paolka _25
  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I też mam nadzieje że jak nie w poniedziałek to w piątek serduszko będzie. Tak bardzo na nie czekam... ♡♡♡
    Pchelkaa ciche gratulacje :)

    Paolka _25
  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 20 marca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaa super, cichutkie gratulacje :)
    Ja sie przyznam, za wczoraj tez po cichu zatestowalam, ale mialam chyba wadliwy test i przez mojego sie nakrecilam. Mialam test paskowy z allegro,dali gratis so testow owu. Ten paseczek z napisem MAX, gdzie sie wklada do moczu, yroszke mi sie odkleil i jakies 3mm nad nim pojawila sie druga kreska. Od razu uznalam, ze ta druga kreska nie powinna byc w tym miejscu tylko wyzej. Ale moj sie zaczął cieszyć, ze nie ważne czy wyżej czy niżej, ważne ze w ogóle jest druga.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaa wrote:
    A ja zrobilam test:-) mialam w domu z zeszlego cyklu wiec zatestowalam chociaz bylam pewna ze za wczesnie, jednal po ok 3 min wyszly II, co prawda bladzioch ale bardzo widoczny. Zatestuje ponownie w niedziele :-)

    Super :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Pchelkaa, trzymam kciuki :):)
    Moim skromnym zdaniem, od chwili gdy sie zostaje malzenstwem to maz jest ta najwazniejsza osoba i to z nim powinno sie najpierw rozmawiac, a juz zwlaszcza o ciazy. Przeciez to tak samo dziecko jego, jak i kobiety. w kazdym razie gdybym byla mezem to raczej chcialabym wiedziec od razu i glupio bym sie czula dowiadujac sie po kims :P Uwazam, ze nikt nie ma prawa miec pretencji, ze "maz wiedzial, a ja nie", dla mnie to jest kompletnie nieuzasadnione. To z mezem dziele zycie na dobre i zle, jakiekolwiek nie mialabym stosunki z rodzicami/rodzenstwem/przyjaciolmi to on jest najwazniejszy. uwazam ze tak jest fair. Mam kolezanke, ktora bedac w ciazy o wielu rzeczach gadala ze mna a nie ze swoim mezem i bardzo niekomfortowo sie z tym czulam, jakby go ze mna zdradzala :P

    Molcia, emilkaaa, anja83 lubią tę wiadomość

  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 20 marca 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia88 wrote:
    Ja byłam 3 razy odkąd się dowiedziałam. I nie żałuję, na pierwszym usg nie było nic widać oprócz płynu z zatoce i powiększonego jajnika. bałam się pozamacicznej. Nie wytrzymałam i poszłam po 3 dniach i był pęcherzyk. znów po trzech dniach poszłam bo miałam plamienie i leciałam samolotem na jeden dzień i się troszkę wystraszyłam i zobaczyłam 2 pęcherzyki ! Teraz mam wizytę za 3 dni( po tygodniu od ostatniej) i boję się, że będą 3 hehe :) Chcę już serduszka żeby odetchnąć. Ps; żadnej infekcji się nie nabawiłam a mam ładne pamiątkowe zdjęcia usg :)

    olcia trzymam mocno za Ciebie kciuki:) w podpisie widzę z jaką chorobą się zmagasz, moja mama choruje na to od parunastu lat i wiem jak czasem jest ciezko, wiec kciukam za Ciebie podwójnie!!!

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 20 marca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiek85 zgadzam się z Tobą. Ale w moim przypadku słowo "mąż" zamieniam na "narzeczony" :)

    gusiek85 lubi tę wiadomość

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 20 marca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchełko wkleić Ci buteleczkę już :) ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 20 marca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 10:24

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 20 marca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pytanie organizacyjne. Czy Ovufriend może zmienić jeszcze owulację, jeśli system wyznaczył już czerwoną kreskę? No, w moim przypadku nastąpił chyba jakiś błąd odczytu :D bo wydaje mi się, że owu była 16dc, a system pokazuje 18dc. Myślałam, że owulację wyznacza na podstawie temperatury, ale i dodatkowych objawów, a tymczasem wskazuje dzień zupełnie nieprawdopodobny dla mnie :/ Trochę mnie to zbiło z tropu.


    Pchelkaa - wykres jak marzenie ;) czekamy na kolejny teścik :D

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 20 marca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah mi w tamtym cyklu przez 3 dni zmieniał, codziennie jeden dzień do przodu. Dodam, ze konto premium jeszcze wtedy miałam.

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 20 marca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilkaaa :D czyli jest nadzieja, że spojrzy trzeźwo na mój wykres i pójdzie po rozum do głowy :)))) też mam konto premium, i w sumie pierwszy raz nie zgadzam się z wersją systemu. Zobaczymy co przyniesie czas, ale dobrze wiedzieć, że nie tylko mnie się to przytrafia.

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 20 marca 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak odbiegając od tematów staraniowych Kochane - zaćmienie słońca jest. To tak na poprawę humoru :p

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie temp. spada ;( chyba będe musiała się zapisać na kwiecień :(
    @ nadchodzi , jest chyba za rogiem :( Powodzenia dziewczynki :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ