X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Groszki
Odpowiedz

Marcowe Groszki

Oceń ten wątek:
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 18 marca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratki dla mamusiek!!!!!!! Spokojnych 9 miesięcy!!!!!!!! Ja przenoszę się na kwietniówki. Ściskam was mocno!!!!

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 18 marca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow marzec ma już tyle grochów, że następne miesiące będą musiały mocno się postarać, żeby dorównać:) gratulacje i powodzenia dalej!!!

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 18 marca 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczę na drugie tyle groszków :) mi jest bez przerwy zimno, w ogóle nie odczuwam podwyższonej temperatury, ale ja mam ogólnie niskie ciśnienie a w ciąży często dodatkowo spada ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewunia87 wrote:
    o dziękuję za buteleczkę Fatim :) Przyszłe mamusie powiedzcie mi czy wy też macie takie uczucie zimna? za oknem piękne słoneczko a ja się trzęsę stale...


    Ja na samym początku tak miałam. Cały czas zimno mi było niezależnie od temperatury powietrza ani liczby warstw ubrań.

    Gratuluje wszystkim nowym mamuśkom i życzę spokojnych nadchodzących miesięcy!!!

    P.S. Regularnie Was podczytuje każdego dnia i kibicuje każdej z Was

    anja83 lubi tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 18 marca 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Liczę na drugie tyle groszków :) mi jest bez przerwy zimno, w ogóle nie odczuwam podwyższonej temperatury, ale ja mam ogólnie niskie ciśnienie a w ciąży często dodatkowo spada ;)

    mi też tak zimno od paru dni. słoneczko w aucie tak ciepło dawało a ja musiałam się jeszcze dogrzewać. od tych paru dni też wieczorami się czuje jakby grypa zaczynała mnie brać, łamanie w plecach. ale nadchodzi ranek i jak nowo narodzona się czuje

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 18 marca 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny!!!

    Ja też przyłączam się do testujących w marcu...

  • Asia1987 Znajoma
    Postów: 28 46

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi tez zimno strasznie tylko pod prysznicem jest cieplutko i milusio :) u nas byc moga blizniaki :o po wczorajszej wizycie u gina wszystko w porzadku :D
    Gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych, tzn. zagroszkowanych :D

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1987 - wow, podwójne szczęście! :D

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to twierdzi moj M: blizniaki super, za jednym zamachem od razu dwoje dzieci :D
    Ejjj uruchamiacie mi omamy ciazowe, najpierw te bole krzyza a teraz zimno. Ja od wczoraj chodze opatulona w 5 warstw ciuchow, az glupio przy tym sloncu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 19:02

  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 18 marca 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! W piątek 13-go pokazałam Wam moje dwie kreski, a dzisiaj mogę pochwalić się betą :)
    16.03.2015 r. bHCG = 528,80 mIU/ml
    18.03.2015 r. bHCG = 1.583,00 mIU/ml
    Średni dwudniowy przyrost to 1455 mIU/ml czyli 175.6%

    Ależ się cieszę :)

    Życzę powodzenia dotychczas zafasolowanym oraz testującym! Przesyłam wirusy ***** :)

    gocha04, mana, anja83, odrobinacheci, Paolka_25, Helen, Jagah, Fatim, Summerka, emilkaaa, mała.mi, Aganeska, Molcia, Ralpina, gosia_9020, gusiek85 lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 18 marca 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauda super, że beta przyrasta. I też cieszę się twoim szczęściem.

    U mnie będzie to co zwykle, za kilka dni dam znać o wpisaniu tej skaczącej małpki, która też jest słodka :)

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 18 marca 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pięknie dziewczyny mi było w ciąży okropnie gorąco cały czas, a po porodzie przez tydzień miałam aż drgawki z zimna i za cholerę się nie mogłam zagrzać tak jakby córka mnie grzała od środka :D

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 19 marca 2015, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauda, gratulacje;)

    Fatim, wypisz mnie, proszę, z testowania w tum miesiącu, najpierw chce zrobić sobie podstawowe badania, a potem zaczac sie starać, wiec w tym miesiącu nie zatestuje;( ale przynajmniej nie zepsuje Wam statystyk;)

    Gratulacje dla przyszłych grudniowych mam;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 19 marca 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Wczoraj gin na wizycie powiedział mi, że jeśli do przyszłego miesiąca nic nie zagroszkuje to żebym zrobiła sobie urlop i 2 miesiące przerwy od starań, że może to dużo pomóc. A najlepszy byłby wyjazd gdzieś na chociaż 2 tygodnie, nawet w inny rejon Polski. Czy Wam też kiedyś lekarz zalecił odpoczynek od starań?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 08:44

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 19 marca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Jutro moje testowanie, chociaż nie wiem czy nie wcześnie, jutro będzie 10 dpo dopiero a termin @ mam na wtorek wg wykresu. Co o tym myślicie? Nie wiem czy sobie wmawiam ale ciągle mi się odbija, kawa ma bardzo metaliczny posmak, ciągle mi zimno.. Wczoraj miałam jasnoróżowe plamienie, w bardzo małej ilości, być może (mam nadzieję) implantacyjne ;) Z jednej strony nie chcę się nakręcać a z drugiej cały czas mam nadzieję, że się udało!

    Gratuluję Dziewczynom którym się udało ! :) <3

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miluszka 10dpo to zdecydowanie za wcześnie na test. Pewnie nic nie wyjdzie. W drugą stron może się okazać że zobaczysz cień cienia,a a za 4 dni przyjdzie @. Bądź cierpliwa.

    lauda. lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też jakoś zimno właśnie, dzisiaj powtórzyłam betę trzymajcie kciuki, mam problem ze spaniem ostatnio z tego stresu czy wszystko jest ok :)

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miluszka wrote:
    Cześć Dziewczyny! Jutro moje testowanie, chociaż nie wiem czy nie wcześnie, jutro będzie 10 dpo dopiero a termin @ mam na wtorek wg wykresu. Co o tym myślicie? Nie wiem czy sobie wmawiam ale ciągle mi się odbija, kawa ma bardzo metaliczny posmak, ciągle mi zimno.. Wczoraj miałam jasnoróżowe plamienie, w bardzo małej ilości, być może (mam nadzieję) implantacyjne ;) Z jednej strony nie chcę się nakręcać a z drugiej cały czas mam nadzieję, że się udało!

    Gratuluję Dziewczynom którym się udało ! :) <3

    Tak jest miluszka, dokładnie to co napisała Kasia wyżej. Zacytuję jeszcze swój własny post sprzed kilku dni. Może weźmiesz to pod uwagę :)
    lauda. wrote:
    Dziewczyny, może to będzie mało popularne co napiszę, ale nie testujcie tydzień po owulacji!
    Poczekajcie do dnia @ i wtedy wysikajcie test.
    Wiem - jest trudno. Wiem - każda z nas jest ciekawa. I wiem - każda z nas pragnie zobaczyć dwie kreski. Ale cierpliwość bywa wynagradzana.

    Nie wyobrażam sobie przeżywać takich rozterek jakie ma teraz inaa. I po co? Już cieszyła się z zaznaczonej buteleczki, a teraz boi się, że jednak @ przyjdzie.

    Pewnie Wasi ginowie to potwierdzą: testuje się w dzień @, albo nawet po jej terminie.

    Nie narażajcie się same na rozczarowania, nie katujcie się tak jak teraz ma inaa. Nie narażajcie się na stresy, bo jeśli fasolka w Was kiełkuje, to nie jest jej tam komfortowo ;)

    lady kiara, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • katarynka07 Przyjaciółka
    Postów: 184 38

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wiecie co mnie wkurza....jak wiem cze cykl stracony a @ nie nadchodzi!! jak ja bym chciala zebym juz byl nowy cylk i zebym mogla od nowa sie starac...a ta @ wredna sie nie zapowiada poki co ..

    kasia
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc,
    Fatim wpisz mi @, tym razem cykl był 24 dniowy, wydłuza sie powoli.

    feegu6l.png
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ