X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Groszki
Odpowiedz

Marcowe Groszki

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze raz skonsultowałam się z doktorowa bo nie wiedzialam jaka dawke tego acardu, wiec mam wziac 75mg i tylko jutro i powtorzyc wynik za tydzien.. zastanawiam sie czy to cos w ogole da.. ale mniejsza o to.. bede sie stosowac to jej wskazań.. poczatek ciazy i juz same problemy ech, a zawsze wydawalo mi sie ze ciaza to taki blogi stan..

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 26 marca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ailatan, bedzie gites, nie boj zaby :*

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, stres jest najmniej potrzebny :) trzeba myslec pozytywinie.. choc prawda jest, ze im czlowiek sie wiecej bada tym wiecej chorob mu wynajduja :P mam stycznosc z rodzinami "patologicznymi" (nie nawidze tego zwrotu) ;) i powiem Wam ze tam kobiety zachodza w ciaze jedne po drugie i jakos rodza zdrowe dzieci, bez drogich badań, bez specjalnej diety, bez miliona kontroli.. zastanawia mnie zawsze jak to jest- ale ich super luz chyba ma tutaj duzy wplyw :)

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 26 marca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo tak to jest, ze jak sie chce czegos bardzo, to ciezko to dostac :P

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ailatan rozważanie o wartościach? Też mnie to zastanawia... Człowiek sie stara chucha, dmucha i czasem nic a ktoś kto ma za przeproszenie wyebane bez problemu osiąga coś co dla nas jest nie do zdobycia.

    Paolka _25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolka dokladnie :) moze i tsh mam za duze (2,35) ale ft4 1,35 na szczescie, moze i d-dimery mi skoczyly ale beta tez :) wiec dzidzia rosnie :) hahah

  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc ciesz się skokiem bety a reszta się ułoży! Wszystko będzie dobrze ;-) lekarka chyba wie co robi ;-)

    Paolka _25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Wam lekarze nie zalecili badań na d-dimery, tarczyce , morfologie i mocz?

  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam tylko na tarczyce a reszta w normie;-) do tego jeszcze grupę krwi robiłam.
    Właśnie rozszyfrowałam Twój nick ;-)

    Paolka _25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale d-dimery tez robilas? hehe no sprytny co :P

  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 26 marca 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No sprytny ;-) tak robiłam, wartości były w normie bo lekarz nic nie powiedział a to chyba zależne jest od wieku itd? Każdy ma indywidualne tak? To coś z krzepnięciem krwi itd? O to chodzi?

    Paolka _25
  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 26 marca 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak coś pokopałam to sorka ;-) no i nadchodzi noc. Jak dla mnie masakra. Prawie w ogóle nie sypiam. Wstaję wcześnie rano, budzę się po kilka razy, przerwy w spaniu mam dość długie. :-/ :-(
    No ale Wam spokojnej nocy życzę ;-)

    Paolka _25
  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 27 marca 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolka_25 wrote:
    Ailatan rozważanie o wartościach? Też mnie to zastanawia... Człowiek sie stara chucha, dmucha i czasem nic a ktoś kto ma za przeproszenie wyebane bez problemu osiąga coś co dla nas jest nie do zdobycia.

    Bo jak to mówi młodzież - miej wyebane a będzie ci dane ;)

    Paolka_25 lubi tę wiadomość

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • NjakNati Koleżanka
    Postów: 39 16

    Wysłany: 27 marca 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Moje drogie, u mnie dzisiaj nad ranem zawitał @ - nawet nie dała szansy zatestować.
    Trzymam kciuki bardzo bardzo mocno za resztę dziewczyn. Powodzenia

    wciqwck.png
  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mirka14 mam brata 16-latka więc wiem coś w tym temacie...;) nie wiem czego oni teraz w szkołach uczą... jak czasem zajedzie jakimś tekstem to boki zrywamy na posiedzeniach rodzinnych, oczywiście ze śmiechu :)

    Paolka _25
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1037 462

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć
    zatestowałam wczoraj wieczorem i był bladzioch
    dzisiaj rano znów bladzioch
    o 16 bede miała wynik bety
    boje się :(
    staram się prawie 2 lata

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania trzymam kciuki ;)

    ania14 lubi tę wiadomość

    Paolka _25
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1037 462

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolka_25 wrote:
    Ania trzymam kciuki ;)

    dziekuje
    strasznie się boje :(

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu trzymamy kciuki :) spokojnie, będzie dobrze :) a że 2 lata to po prostu szczęscie nie dopisywało czy wyniki jakies krzyzowaly plany?

    ania14 lubi tę wiadomość

  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ailatan ja tez przez przez wiele lat pracowałam z takimi rodzinami, u nas mówiło się na nie rodziny zagrożone problemem alkoholowym, żeby ich nie urazić. I też mnie to dziwiło, ze że mieli po kilkoro dzieci, o ciazy dowiadywali sięw 5 miesiacu i zyli na luzie, wspomagali sie alko i innymi a dzieciaki okazy zdrowia.
    Kurcze tak Was czytam i strasznie dużo badań macie do zdrobienia. Ja miałam przez llaparo robione bad.podstawowe, jakiś czas temu tarczyce, a na kontroli po laparo w styczniu lekarz nic mi nie kazał badać. Powiedziałjedynie, ze jesli za 6-8 miesiecy nie uda sie to przyjechac i wtedy porobimy badania i moze damy jakies wspomagacze.

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ