Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Groszki
Odpowiedz

Marcowe Groszki

Oceń ten wątek:
  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 14 będzie ok. Trzymam kciuki.

    ania14 lubi tę wiadomość

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1104 471

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Aniu trzymamy kciuki :) spokojnie, będzie dobrze :) a że 2 lata to po prostu szczęscie nie dopisywało czy wyniki jakies krzyzowaly plany?
    na samym poczatku wysoka prolaktyna ale biore bronka i od tego czasu było ok, w kwietniu zeszłego roku hsg, lewy drożny, prawy udrozniony podczas badania
    w styczniu miałam miec laparo ale mama zachorowała i trzeba było odłożyć
    wiele cykli monitorowanych, na clo i dupku
    teraz nie brałam witamin ani kwasu foliowego

    za to byłam chora i brałam dużo leków na grype :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nasienia partnera badałaś kochana?:) Bo u nas wydaje się być problemem 13 % ruchu postępowego... owulacje mam potwierdzoną monitoringiem, laparoskopia w maju przez mojego gina bo on w hsg nie chce się bawić...

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1104 471

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    a nasienia partnera badałaś kochana?:) Bo u nas wydaje się być problemem 13 % ruchu postępowego... owulacje mam potwierdzoną monitoringiem, laparoskopia w maju przez mojego gina bo on w hsg nie chce się bawić...

    mi miał robić też mój gin laparo
    zaczął od HSG bo ja się bałam a to było mniej inwazyjne :P
    mąż badany kilka razy

    nawet badania rozszerzone bo zastanawialiśmy się nad in vitro

  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Wiem, stres jest najmniej potrzebny :) trzeba myslec pozytywinie.. choc prawda jest, ze im czlowiek sie wiecej bada tym wiecej chorob mu wynajduja :P mam stycznosc z rodzinami "patologicznymi" (nie nawidze tego zwrotu) ;) i powiem Wam ze tam kobiety zachodza w ciaze jedne po drugie i jakos rodza zdrowe dzieci, bez drogich badań, bez specjalnej diety, bez miliona kontroli.. zastanawia mnie zawsze jak to jest- ale ich super luz chyba ma tutaj duzy wplyw :)
    ja też myślałam, że jak już się uda to spoko, a tu od początku tygodnia ciągle lekarze - pojawiło się plamienie, sor - gość mnie nastraszył, że pęcherzyk rośnie za wolno, że nic z tego nie będzie i nie wiadomo co, ponieważ wczoraj plamienie znowu to poszłam już do mojej lekarki i wszystko ok, pęcherzyk prawie 3x taki jak tydzień wcześniej, widać już ciałko żółtkowe - chyba nigdy więcej nie pójdę już na sor, najlepsze że to szpital uniwersytecki a gość który mnie przyjął ma same dobre opinie - szkoda gadać - same stresy tylko, a inni się nie martwią, a rodzą zdrowe dzieci

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molcia wrote:
    ja też myślałam, że jak już się uda to spoko, a tu od początku tygodnia ciągle lekarze - pojawiło się plamienie, sor - gość mnie nastraszył, że pęcherzyk rośnie za wolno, że nic z tego nie będzie i nie wiadomo co, ponieważ wczoraj plamienie znowu to poszłam już do mojej lekarki i wszystko ok, pęcherzyk prawie 3x taki jak tydzień wcześniej, widać już ciałko żółtkowe - chyba nigdy więcej nie pójdę już na sor, najlepsze że to szpital uniwersytecki a gość który mnie przyjął ma same dobre opinie - szkoda gadać - same stresy tylko, a inni się nie martwią, a rodzą zdrowe dzieci
    Dlatego poki co trzymam sie opini jednej lekraki.. i musze jej zaufac i przestac czytac fora bo sie naprawde rozchoruje :P nie powiem zmartwily mnie te d-dimery.. no ale trzeba myslec pozytywnie i sie nie łamać, co nie :) na bete juz nie chodze.. bo od tego mozna tez zwariowac.. 10 kwietnia mam wizyte, to juz bedzie jakis 7 tydzien..ponad.. wiec do tego czasu obiecuje sobie ze wytrzymam- a co ma byc to bedzie :)

    Paolka_25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:15

  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Dlatego poki co trzymam sie opini jednej lekraki.. i musze jej zaufac i przestac czytac fora bo sie naprawde rozchoruje :P nie powiem zmartwily mnie te d-dimery.. no ale trzeba myslec pozytywnie i sie nie łamać, co nie :) na bete juz nie chodze.. bo od tego mozna tez zwariowac.. 10 kwietnia mam wizyte, to juz bedzie jakis 7 tydzien..ponad.. wiec do tego czasu obiecuje sobie ze wytrzymam- a co ma byc to bedzie :)
    ja też do tego co koleś powiedział podeszłam sceptycznie - i dobrze, jedynie to plamienie mnie zmartwiło, więc poszłam do lekarza natomiast pomimo jego zaleceń nie poszłam na betę - bo co by to niby miało zmienić? nie ma się co schizować niepotrzebnie, i tak od kiedy się dowiedziałam jestem kłebkiem nerwów stąd decyzja o zwolnieniu - w domu łatwiej jakoś sobie odpuścić ;)

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. u mnie Beta 793,32 mlU/ml 16dpo .

    myslicid ze warto robic jeszcze kolejna bete? Planuje w pon 4 ale.nie wiem czy jest sens.
    Pierwsza wizyte u gina mam dopiero 15.04

    Katarzyna87, Molcia, Beatrice, Kourtney, Palvin lubią tę wiadomość

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 27 marca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik wrote:
    Hej. u mnie Beta 793,32 mlU/ml 16dpo .

    myslicid ze warto robic jeszcze kolejna bete? Planuje w pon 4 ale.nie wiem czy jest sens.
    Pierwsza wizyte u gina mam dopiero 15.04

    Nie ma sensu robić kolejnej, trzy w zupełności starczą ;) Teraz czekaj na wizytę ;)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 27 marca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik możesz sobie betę zrobić przed wizytą :)
    A tak poza tym wróciłam od fryzjera, zrobiłam odrosty , podcięłam włosy mimo zabobonów, wymodelowałam się i czekam na Święta;) szkoda, że pogoda dziś okropna...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 12:59

    Fatim lubi tę wiadomość

    Paolka _25
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1104 471

    Wysłany: 27 marca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam brązowy śluz :(
    chyba już koniec mojej nadziei :(

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 marca 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 10:18

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 27 marca 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tam w zabobony nie wierzę;) zawsze też sama farbuje ale musiałam też podciąć więc poszłam i panie w salonie zajęły się mną kompleksowo;) i ten masaż głowy jaki mi zrobiła podczas mycia... :) daleko u Was do Świąt?

    Ania czekaj na betę, może to implantacja;)

    Paolka _25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na świeta jade na gotowe do tesciowki :) z reszta zawsze jedzimy na gotowe :) ona zadowolona i my tez :) zastanawiam sie czy juz jej mowic o ciazy czy nie.. z drugiej strony ona wie ze tak bardzo sie staralismy i pewnie padnie seria pytam wiec nie chcialabym jej klamac.. powiem prawde jak jest :)

  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 27 marca 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ailatan te święta będą nasze, my też mówimy;) może jeszcze jakieś "zdjęcie" dostaniemy w poniedziałek? :) my też w rozjazdach i to od soboty! Ale coś tam w domu szykuję i zawozimy.

    Paolka _25
  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się staram nie wierzyć w zabobony, ale jakoś mój umysł sam w nie wierzy. Jakis czas temu śniły mi sie jajka ( wedlug sennika nowe zycie) i za kilka dni bratowa powiedziała, ze jest w ciazy. We wtorek tez mi się snily, moze to jakis znak. Co do farbowania włosow w ciązy to mowia , ze dziecko moze urodzic sie rude. Ja sie akuray tym nie bede przejmowala, moje siwe wlosy na czarnych świeca sie jak psu jajca na wiosne, wiec 9-ciu miesiecy bym nie wytzymala . poza tym moj K jest rudy, wiec tak czy siak dzieciątko może sie takie urodzic.

    Paolka_25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolka_25 wrote:
    Ailatan te święta będą nasze, my też mówimy;) może jeszcze jakieś "zdjęcie" dostaniemy w poniedziałek? :) my też w rozjazdach i to od soboty! Ale coś tam w domu szykuję i zawozimy.
    Hm no wlasnie chcialam powiedziec jak bedzie zdjecie, bedzie serduszko i bede spokojna ze wszytsko jest ok.. hmm czy ja w ogole do konca tej ciazy bede spokojma ?:D bo boje sie, starsznie sie boje ze powiemy i potem bedzie placz jak cos pojdzie nie tak..

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nikomu nie powiem jak będę w ciąży dopiero koło 3 miesiąca powiem :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, my tez zastanawiamy sie czy powiedziec w swieta:-) wiem ze wczesnie, ale mam straszne doleglowosci, nudnosci, bole brzucha, mieszkamy z tesciowa- mysli ze mam grype zoladkowani chce mnie leczyc caly czas, hehe :-)

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ