X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Groszki
Odpowiedz

Marcowe Groszki

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja doopki nie zobacze serduszka to ciagle bede myslec ze cos jest nie tak.. w ogole jakos nie mam super objawow.. troche piesi mnie bola i chce mi sie spac no i szybko sie mecze.. czasem podbrzusze zaboli ale juz coraz rzadziej..

  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 27 marca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja niby z terminu OM zaczęłam już 8t. Mdli mnie ale tak co drugi dzień, piersi też bolą i powiększone, śluzu spooooroooo i zachcianek dużo. Na mięso nie mogę patrzeć, sam zapach mnie odrzuca. A brzuch nadal ciągnie, nawet przy wstawaniu z łóżka, muszę bokiem się zbierać.

    Paolka _25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe to pewnie sprawa indywidualna :) ja za to jadlabym tylko mieso :) nie moge patrzec na mleko ktore uweilbialam i kawe :) od dwoch dni mam tez wiecej sluzu.. i to na tyle .. ja wg swoich obliczen powinam w niedziele zaczac 6 tydzien..

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1037 462

    Wysłany: 27 marca 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz jak tak analizuje te prawie 2 lata staran to masakra ;/
    ile monitoringów, cykli na clo i dupku
    dong, zioła o sroki, pyłek pszczeli , inofolic
    rozmowa kwalifikacyjna do iv...

    czy jest coś czego nie próbowałam?

    a zaszłam w cyklu w którym zupełnie nic
    wczoraj dzwoniłam do gina że na laparo umówimy się po świętach a dzisiaj napisałam mu sms że mam bete 85 i plamie
    nie odezwał się, nie mogłam się do niego dodzwonić ;/

    mam dupka w domu, powinnam wziaść na te plamienia na własną reke?

    Nuffeq lubi tę wiadomość

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 28 marca 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewcczyny! Gratulacje dla nowych mam!

    Ania, zuważyłam Twoje pytanie i uważam, że możesz brać dupka 2x1 tabl. Nadmiar progesteronu Ci nie zaszkodzi, a dopóki go nie zmierzysz (a chyba nie oznaczałaś poziomu razem z betą?), to bierz.
    Plamienia we wczesnej ciąży mogą oznaczać niedomogę lutealną.

    BTW, ja od wczoraj biorę dupka zaleconego przez lekarza. Przedwczoraj robiłam betę i oznaczałam poziom proga i okazało się, że spadł o połowę. W pierwszych dniach po owu miałam 33, a teraz 16,29. Zapisał mi dupka i git. Zrobił usg i widziałam serduszko pikające, a mój człowieczek ma 5,5mm wielkości (kawał ludzika z niego) i wg usg ciąża wyprzedza o 2 dni termin wg OM.

    iNso87, kapturnica, ania14 lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 28 marca 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim,kochana,mni mozesz wypisac. Dzis 3 dzien plamien i od rana ciemnobrunatne

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • anja83 Przyjaciółka
    Postów: 101 54

    Wysłany: 28 marca 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    vuko jeszcze nic straconego zerknelam na twoj wykres i widze ze tempka sie pieknie utrzymuje w gorze :)

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 28 marca 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja, nie ma sie co ludzic bez sensu,to juz 3 dzien plamien. Po frytkach juz :-P

    anja83 lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 28 marca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee tam, jakich frytkach :P
    czekaj na @ i nie wyprzedzaj faktów ;)

    Vuko lubi tę wiadomość

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 28 marca 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Vuko ale dopóki jest wysoka temperatura nadal jesteś w grze ;) Co prawda tempka może spaść i w trakcie @, a nie wiadomo co to u Ciebie czy plamienia czy @. Robiłas może test? Wg mnie powinnas i może coś by się wyjaśniło.
    Kurde Vuko tu Ci miałam to wpisać ;)

    Vuko lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 28 marca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 10:18

    Vuko lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, z tymi objawami to kazdy indywidualnie, bo mnie na poczatku brzuch bolal bardzo, lekarz kazal zwiekszyc luteine do 2x1 i jak tak biore to jiz mniej boli, wrecz czasami pociagnie czy cos tam. Co do bolu piersi mam wrazenie ze mniej bola albo sie przyzwyczailam;-) a jesc moge tylko mieso:-) w sumie od niczego mnie nie odrzuca, jem co ok godzine. Jak jestem glodna to od razu mnie mdli:-S

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 28 marca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie przyjdzie @ w terminie to wtedy zrobie dla swietego spokoju, ale obstawiam @ dzis lub jutro. A jak tam u Was? Ja sie dzis poryczalam troche ze stresu, ze to jakas torbiel u mnie znowu :P chyba ta pogoda tak dziala hehe

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • IWI Koleżanka
    Postów: 32 3

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a mnie Fatim przeoczyłaś. Miałam @ już 19 marca - więc oznacz mnie. Urealnię statystyki, żeby nowe dziewczyny nie załamywały się, że tak wszystkie od razu zachodzą. Trzeba swoje odczekać :)

    12 cs - 1 IUI udana
  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś nie pada, ale pochmurno od czasu do czasu tylko słoneczko wyjrzy. A poza tym to zrobiłam już dzisiaj kupę roboty;) obecnie prażę jabłka na jabłecznik i zachciało mi się dzisiaj placka ziemniaczanego :P mdliło mnie rano po 6.
    Vuko a kiedy powinna @ przyjść?

    Paolka _25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Jak nie przyjdzie @ w terminie to wtedy zrobie dla swietego spokoju, ale obstawiam @ dzis lub jutro. A jak tam u Was? Ja sie dzis poryczalam troche ze stresu, ze to jakas torbiel u mnie znowu :P chyba ta pogoda tak dziala hehe
    Vuko nie placz :* ja i tak Cie podziwiam ze nie testowalas :P bo pewnie wszytskie z nas juz dawno by na bete pobiegly jak wariatki ;) moze odczekaj..a moze to ciaza i mam niski progesteron i plamisz.. hmm ciezko powiedziec .. a ja ciagle bym spała... moj narzeczony mysli ze ja sciemniam - wszak zawsze lubilam popludniowe drzemki - ale teraz jest naprawde tak , ze czuje ze musze sie polozyc.. ja ktora pracowala po 12 h, ja ktora pracowala w ruchu, ja ktora kocha sport i maratony.. ja teraz nie mam sil :)

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolka 1-2 kwietniq, ale licze, ze przyjdzie predzej, bo nie wytrzymam z tym plamieniem tyle czasu grrr. Dzieki za wsparcie dziewczynki. Oby kwiecien byl owocny :) a ja tez padam dzis na pysio, ale to przez ta depresyjna pogode

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 28 marca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko nic nie martw, wspieramy Cię :)
    Ailatan teraz mamy ten czas kiedy możemy leniuchować do woli :D

    Paolka _25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam właśnie z IP... W nocy poroniłam... Dostałam bardzo silne krwawienie, pojechaliśmy z mężem do szpitala. Tam stwierdzili,ze jest krwiak na macicy i poronienie w trakcie. Potrzymali mnie tam 4 godz i stwierdzili,ze organizm sam się oczyści.
    Teraz czas na pożegnanie z wami. Musze miec czas na żałobę,takze zawieszam starania i znikam of.
    Powodzenia dla was

  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 29 marca 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewunia87 bardzo mi przykro trzymaj się ciepło

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ