X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Groszki
Odpowiedz

Marcowe Groszki

Oceń ten wątek:
  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 26 marca 2015, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haen ja ostatnią @ miałam 4 lutego ale lekarz wiek pęcherzyka określa na 5 tydz. a z daty miesiączki wypada już teraz chyba 8 a on mi liczy od prawdopodobnego zapłodnienia bo nie zgadza mu się wielkość pęcherzyka z wiekiem ciąży. Taka sytuacja...
    To teraz znowu czekanie do poniedziałku.
    Hean trzymam za Ciebie kciuki ;-)

    Paolka _25
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) co do L4 to literka B oznacza ciąże, L4 zazwyczaj wypisywane jest na niecały miesiąc czyli co wizytę, nie spotkałam się jeszcze z L4 na cały okres ciąży. Kontrole z Zusu są bardzooo częste. Ja osobiście nie miałam, ale sporo moich koleżanek tak. Wszystko zależy od tego ile już pracujesz i na jakiej formie zatrudnienia. Najczęściej kontrolują działalności gospodarcze, zwłaszcze te niedawno założone i osoby które dopiero zaczęły pracować i zaraz poszły na L4.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolka_25 wrote:
    Haen ja ostatnią @ miałam 4 lutego ale lekarz wiek pęcherzyka określa na 5 tydz. a z daty miesiączki wypada już teraz chyba 8 a on mi liczy od prawdopodobnego zapłodnienia bo nie zgadza mu się wielkość pęcherzyka z wiekiem ciąży. Taka sytuacja...
    To teraz znowu czekanie do poniedziałku.
    Hean trzymam za Ciebie kciuki ;-)
    to się bardzo rzadko zgadza na początku(wiek ciąży liczony z om a z usg), więc się nie przejmuj, później dzieciaczki nadrabiają. Mój też był na początku za mały, a na koniec za duży 2 tyg przed terminem urodziłam :) także w ogóle się tym nie denerwuj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 08:08

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna dzięki ;-) dowiem się u źródła dokładnie jak z tymi kontrolami ale dopiero po świętach bo myślę, że jak zapytam teraz to koleżanka zacznie drążyć i się przedwcześnie rozniesie;-) no teraz już się troszkę mniej martwię ale jak ta baba z przychodni powiedziała o łyżeczkowaniu to naprawdę był prawdziwy koszmar.

    Paolka _25
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolka na pewno bedzie dobrze:) szkoda tylko ze musiałaś sie tak nadenerwowac przez te babe z przychodni:( aż strach pomyśleć ilu dziewczynom mogła tak zaszkodzić!!!

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 26 marca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, że dopiero po tym incydencie przeczytałam o niej opinie w internecie. trudno trafić na jakąś pozytywną, same NEGATYWY! może po poniedziałkowej wizycie jak wszystko będzie ok wybiorę się do pani B. i przekaże pewne informacje. Nie wiem co z niej za lekarz skoro nawet nie zleciła podstawowych badań tylko od razu skierowanie na najgorsze... nie odpuszczę. Mąż nie odpuści.

    Paolka _25
  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 26 marca 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewunia87 u mnie też śluz jak budyń... :P jak wcześniej nie używałam wkładek bo nie były mi potrzebne tak teraz dwie na dzień.

    Paolka _25
  • zabcia2806 Ekspertka
    Postów: 238 134

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, wczoraj byłam na wizycie,lekarz stwierdził że pęcherzyk jest troszkę mały i musimy dać mu spokojnie urosnąć do 8 kwietnia, tak strasznie się martwię. zwolnienie dostałam do 21 kwietnia.

    o1483e5etckudhmf.png

    3jgxvfxmqavtht7y.png
  • kasiakasia11 Autorytet
    Postów: 1313 431

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zastanawiam, po co lekarze mówia pacjentkom takie rzeczy, że pecherzk za mały, ze ciaża wygląda na wcześniejszy tydzień, a potem jeszcze mówia, że spokojne trzeba czekac. Nosz kuźwa, jak po takiej informacji mozna spokojnie czekać. Czy nie mogliby poprostu kazac przyjść za iles dni na kontrolę i jak będą czegoś pewni to wtedy poinfomować. Pzreciesz stres nie pomaga,a w niewiedzy nikt by sie nie denerwował.
    Trzymam kciuki.

    syn (HLHS) 24.07.14 - 03.09.14
    córka 10.12.15
    syn 28.08.17


  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz, jeszcze zależy w jaki sposób przekazują tą informację, bo jak mówi dość rzeczowo i spokojnie to ok ale jak zaczyna się motać i kręcić to można się niepokoić. A jak od razu wyjeżdża o łyżeczkowaniu? to chyba jednak lepiej jest usłyszeć, że jeszcze trochę poczekamy na rozwój sytuacji. I mieć pewność.

    Paolka _25
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis juz bezowe plqmienia, czyli lipa!

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jestem tego zdania Paolka:-) ja ode 1.04 nie moge sie doczekac a z drugiej strony boje sie. Jutro zaczynam 6 tydzien:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    U mnie dzis juz bezowe plqmienia, czyli lipa!
    hmm moze implementacja :) spokojnie, poczekaj jeszcze :)

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    hmm moze implementacja :) spokojnie, poczekaj jeszcze :)
    Eee tam, implantacja to raczej kropelka krwi by byla chyba. A u mnie tak zwykle zaczyna sie przed okresem, z tym, ze zwykle bylo to ok 12dpo. Jutro pewnie bezowe zmieni sie w brunatne. :P

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 10:21

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 a Ty dzis bete robialas?:) ja tez jeszcze powtorzylam.. serduszko mam ogladac dopiero 10 kwietania :) dzis robilam badania tez tsh i ft4 i d-dimer :)

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 10:21

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny luknijcie proszę na mój wykres... W sobotę robiłam zastrzyk Ovitrelle więc do poniedziałku powinien pęcherzyk pęknąć. Moja tempka natomiast nie wysoka, a OF nie zaznaczył ovu :( Nie wiem co o tym myśleć.

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso, to pewnie juz pecherzyk plodowy bedzie ladnie widoczny :)

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysss owu moze byc nawet 3 dni przed skokiem, wiec luzuj maty kochana :P bedzie dobrze! Kiedy masz monitoring?

    0d1yflw1ktiwk49i.png
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ