Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 29 marca 2013, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika to fantastycznie! :) gratuluję !

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADZIA987- jak Twoje testowanie?

  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 29 marca 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Anika :) Jednak ciekawość wzięła górę ;)

    U mnie ovu na tapecie, więc jestem marcową staraczką a kwietniową testowaczką (chyba nie ma takiego słowa :P )

    Miłego dnia wszystkim :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2013, 12:06

    nick nieaktualny, martula lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 29 marca 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika, super:) Gratulacje:)

    nick nieaktualny, kasienkaa lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika Gratuluje, niech rosnie zdrowo ;))

    nick nieaktualny, sama_sama, niedostepna, kasienkaa, madzialenka00 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie marzec okazał się mega szczęśliwy :) Dwie piękne kreski na teście :)

    Kropka, aisa, mauysia, martula, nick nieaktualny, Ulala, madzialenka00 lubią tę wiadomość

  • Kropka Autorytet
    Postów: 2135 3205

    Wysłany: 29 marca 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Rucia :) :) :)

    madzialenka00 lubi tę wiadomość

    f2wl8iikvmjqq5fe.png
    zem3iei3ovaf51qt.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 29 marca 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!!!!
    Nudnych miesięcy życzę :)
    W te święta taaaaaka wiadomość a w grudniowe dzieciątko :D
    Jeszcze raz gratuluuuuuuje!!!!! :D

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    Gratulacje!!!!
    Nudnych miesięcy życzę :)
    W te święta taaaaaka wiadomość a w grudniowe dzieciątko :D
    Jeszcze raz gratuluuuuuuje!!!!! :D

    Aisa dziękuję. Trzeba wierzyć w to, ze kiedyś się w końcu uda. Nie wiem, czy w moim przypadku zadziałało " nie myślenie " o ciąży? Nastawiłam się na coś zupełnie innego. A wczoraj już całkowicie zrezygnowałam ze starań. Nawet miała odpuścić HSG.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia- ogromne gratki!!!!!!!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika tobie również po cichutku gratuluję :)

  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 29 marca 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    aisa wrote:
    Gratulacje!!!!
    Nudnych miesięcy życzę :)
    W te święta taaaaaka wiadomość a w grudniowe dzieciątko :D
    Jeszcze raz gratuluuuuuuje!!!!! :D

    Aisa dziękuję. Trzeba wierzyć w to, ze kiedyś się w końcu uda. Nie wiem, czy w moim przypadku zadziałało " nie myślenie " o ciąży? Nastawiłam się na coś zupełnie innego. A wczoraj już całkowicie zrezygnowałam ze starań. Nawet miała odpuścić HSG.

    Na pewno się uda, bo jak wiemy Wiara czyni cuda :)
    "Nie myślenie", "odpuszczenie" chyba działa. Mam znajomą, która odpuściła po 3 latach bezowocnych starań i w następnym cyklu niespodzianka. Psychika to jednak potęga...

    Dbaj o Was :)

    martula lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj idę do lekarza po skierowanie na betę, wynik będzie pewnie po świętach, no ale jakoś przeczekam :) Postaram się dbać o Nas :)

    aisa lubi tę wiadomość

  • MADZIA987 Przyjaciółka
    Postów: 92 29

    Wysłany: 29 marca 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mialam testowac 30 ale nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj i II kreseczki :) pobiegłam na bete i potwierdziło ze jestem w ciązy!!! czego i wam wszystkim zycze tzrymam kciuki

    aisa, nick nieaktualny, martula, nick nieaktualny, Ulala, Paula90 lubią tę wiadomość

    MADZIA987
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaaaaaa!!!!!! gratki Madzia!! udany miesiac.

  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 29 marca 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Madzia :)

    Piękny wysyp na koniec marca :D

    Paula90 lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Kropka Autorytet
    Postów: 2135 3205

    Wysłany: 29 marca 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za niesamowity dzień dzisiaj, to już trzecia ciąża dzisiaj :) :) :)
    Madzia gratulacje!!!!
    Pięknie nam tu się w marcu zazieleniło :)

    f2wl8iikvmjqq5fe.png
    zem3iei3ovaf51qt.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 29 marca 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Madzia gratulacje :) Ser wieści, aż miło :)

    1221648qmrgggy559.gif
  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 29 marca 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak pięknie! Trzy nowe fasolki i to jednego dnia!

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 29 marca 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu gratuluje!
    Ależ się fasolek posypało! Wyjątkowo szczęsliwy miesiąc :)

    1usaej28ly44zrzp.png
‹‹ 166 167 168 169 170 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ