X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Doma ja też bardzo wątpiłsm w testy z allegro i w tym miesiacu robilam 3 różne:) Niebieskie allegro, zielone allegro one step i domowe laboratorium z rossmana wszystkie wyszły piekne w jednakowym czasie. A wcześniej nigdy ładne dwie kresko sie nie pokazywaly, ale w moim przypadku wczesniej źle je robilam :(

    Prośba o przepisanie na testowanie na 5 marca :)
    To ja już testowałam allegrowe razem z rosmanowymi. Na rosmanowych piękne kreski na allegrowych nadal negatywy. Podobno zależy jaka partia się trafi. Wykonuję raczej dobrze, bo skoro jednej firmy potrafię zrobić, to innej chyba też ;)

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to faktycznie może jakieś felerne Ci się trafiły:) nic tylko gonić M. do rossmana- swoja droga powinni wymyślić kartę dla staraczek coś w stylu "rossnę", ,bo fortune tam na te testy zostawiamy:)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się babki przy kasie pytały czy mam kartę rossnę, ale nie wzięłam jej. Nie wiem czy są jakieś profity na testy owulacyjn i ciążowe?

  • pinktea Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem nowa i nieśmiało się witam i podczytuję :>
    Proszę o zapisanie mnie na testowanie na 2 marca ;)

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj pink :) zapraszamy rozgość się :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was :)
    Ostatnio mało się odzywam bo i czas jakoś tak szybko leci... Troszkę problemów, bo wczoraj mąż oszczędził na drodze psiaka ale rozbił samochód, który nadaje się tylko do kasacji. Na szczęście jemu się nic nie stało tylko troszkę bark go pobolewa :)
    U mnie dzisiaj 23dc, a wczoraj byłam na kolejnym monitoringu i pęcherzyk urósł do 20mm. Wczoraj też robiłam testy owu i oba pierwszy raz wyszły mi pozytywne.
    Facelle i paskowe z niebieską końcówką, dzisiaj fecelle jeszcze niby pozytyw ale już nie taki mocny jak wczoraj, a paskowy negatyw.
    Niestety oprócz pęcherzyka rośnie też endometrium, które ma 15mm i wygląda jak w II fazie. Boję się, że może to przeszkodzić w ewentualnym zagnieżdżeniu :/
    Podpowiedzcie, co tym myślicie?
    Dzisiaj mam mocne kłócie lewego jajnika, a może już po owu... Pierwszy raz mam coś takiego i dla mnie to nowość.
    Jutro idę na kolejny monitoring i mam wielką nadzieję, że pęcherzyk będzie już pęknięty :)
    U mnie na pewno będzie przesunięte testowanie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 19:52

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Mnie się babki przy kasie pytały czy mam kartę rossnę, ale nie wzięłam jej. Nie wiem czy są jakieś profity na testy owulacyjn i ciążowe?
    Chyba nie :(

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikam na zielonkawo ale jaja ciekawe ktore tabletki tak dzialaja ;) ;)

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 24 lutego 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie przypominam :) i wcinam na liste - testuje 15 :)
    Suze na zielono? Pierwszy raz slysze ^^ Ciekawe.

    Dziewczyny, ja na sluz lykalam wiesiolka, olej gotowy z siemienia, ale jest ohydny bleeee :P Wody pije litry i dalej dupa. Ja nie wiem, kurek trzeba gdzies odkrecic czy co.
    Znalazlam ostatnia dawke Clo i niech sie dzieje co chce, wzielam juz. 9 dc i czekam teraz. Przy moim pcos gorzej juz nie bedzie, a moze akurat cos zaskoczy raz wreszcie. A jak nie, to czekam na laparo :/

    Wyczytalam ostatnio, ze z pcos mozna troche na lewo podejsc do tego i zbic cukier lekami dla cukrzykow, co ponoc reguluje hormony troche i owulacja wraca do normy. Slyszalyscie cos na ten temat kiedys? Bo sie zastanawiam, czy sie nie usmiechnac do doktora, zeby mnie pod katem cukru wlasnie pobadal.
    Za chwile mi pyknie 3 lata staran i umyja ode mnie rece. Wysla mnie do kliniki na ivf prywatnie niestety...

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Figa8787 Ekspertka
    Postów: 242 130

    Wysłany: 24 lutego 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat 83 polecam ziloa ojca sroki nr 3 na sluz , na mnie super działają i nie sa takie straszne . Można się przyzwyczaić

    Około 2,5 roku staran
    Kiepskie wyniki męża/roczna suplementacja
    15.11.2017 pierwsza wizyta w ośrodku adopcyjnym
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze od nadmiaru witamin z grupy B, tak wyczytalam ;) poza tym 3 dzien pobolewa jak na @.. I wczoraj piersi kuly. Co cykl to inny....ha ha

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 24 lutego 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj i przedwczoraj pozytywne testy ovu. Różowe i niebieskie z allegro . dziś juz negatyw.czytalam ze testy pokazują od 24h do 32h od pozytywu owulacje. W poprzednim miesiącu tez trafiłam w owulke. Jaki to cud musi się zdążyć by doszło do zapłodnienia

    e.wela lubi tę wiadomość

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 24 lutego 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie, pora wpisać się na marzec. Podejrzewam wczesna owulację, więc rezerwuję miejscówkę na 8 marca, a niech będzie w nasze święto :)

    A czy ktoś testuje domowe labolatorium lub LH vitam? Mam pozytyw 2 dzień z rzędu. One mi często długo wychodza pozytywne (dwie jednakowe krechy), a niby powinny pokazywać LH w stężeniu 25. Jakie macie doświadczenia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 13:55

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 24 lutego 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:12

  • Figa8787 Ekspertka
    Postów: 242 130

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko z facelle więc nie podpowiem i robię tylko do pierwszego pozytywu

    Około 2,5 roku staran
    Kiepskie wyniki męża/roczna suplementacja
    15.11.2017 pierwsza wizyta w ośrodku adopcyjnym
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela wrote:
    Ja w poprzednim cyklu tez trafilam w owulke, ovu wskazywalo ze czas wspolzycia byl bardzo dobry i co... i w ciazy nie jestem. Masz racje musi zdazyc sie cud

    Susanna mi tez wydaje sie ze kazdy cykl jest inny, niestety bo nigdy nic nie wiadomo. Pamietam ze jak chodzilismy przed slubem na nauki przedmalzenskie pani od planowania rodziny powiedziala ze wystarczy obserwowac organizm kobiety w cyklu aby skutecznie zaplanowac poczecie dziecka. Szkoda ze nie mialam tej wiedzy ktora mam teraz bo napewno bym sie z tą panią nie zgodzila ;-)
    No dokładnie, nie jest t takie proste... ja podjerzewam, że prog mam ok bo i piersi bolą itp a w cyklu co miałam słaaaby nic mi nie było wiec chociaż to widzę..

  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 24 lutego 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie znowu dupa!!posiew wyszedl zle wiec nie podchodze do hsg w poniedzialek.znowu bede musiala brac antybiotyk:(
    No i trace kolejny cykl:(((do dupy!

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • mania_ Koleżanka
    Postów: 74 16

    Wysłany: 24 lutego 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam dziś wyniki krwi. I nareszcie po 2 latach ustalania odpowiedniej dawki euthyroksu dobry wynik ! Tsh 1,6. Mam nadzieje, że to początek dobrych wiadomości:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 17:57

    Anna Stesia, SusannaDean lubią tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy. Starania od 4.2014.
    Prolaktyna 35 ng/ml
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 24 lutego 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania - gratulacje! A z jakiego pułapu startowałaś? Ja niestety wczoraj dostałam wynik TSH prawie 8. Dziś lekarz przepisał mi euthyrox i jadę od jutra z tym koksem.

    Ale sama nie wiem, co robić, może mi doradzicie. Dzisiaj na wizycie doktor powiedziała mi, że mam pęcherzyk, który dziś/jutro pęknie (mam 12dc). Ale też, oprócz kłopotów z tarczycą, przyplątało mi się coś we florze pochwy - jest odczyn zasadowy i ginekolog pobrała mi dzisiaj wymazy, bedzie wiadomo za tydzień, co jest nie tak. Dodatkowo w najbliższym kwartale czeka mnie trochę zabiegów dentystycznych. Nie wiem, co robić. Czy kontynuować jeszcze w tym cyklu starania (zwłaszcza że wiem o pęcherzyku), czy może sobie odpuścić, poczekać na wyniki wymazów, na działanie leków od tarczycy, konsultację endokrynologiczną i zamknięcie spraw stomatologicznych?

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 24 lutego 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela wrote:
    Ja w poprzednim cyklu tez trafilam w owulke, ovu wskazywalo ze czas wspolzycia byl bardzo dobry i co... i w ciazy nie jestem. Masz racje musi zdazyc sie cud

    Susanna mi tez wydaje sie ze kazdy cykl jest inny, niestety bo nigdy nic nie wiadomo. Pamietam ze jak chodzilismy przed slubem na nauki przedmalzenskie pani od planowania rodziny powiedziala ze wystarczy obserwowac organizm kobiety w cyklu aby skutecznie zaplanowac poczecie dziecka. Szkoda ze nie mialam tej wiedzy ktora mam teraz bo napewno bym sie z tą panią nie zgodzila ;-)

    E.wela - ja od kilku cyklów mam eleganckie owulacje, współżyjemy (poza styczniem, tu współżyliśmy na 2 dni przed owulacją) prawie zawsze w dzień owulacji i nic. U mnie okazało się, że na przeszkodzie stoi rozszalała tarczyca (która jeszcze jesienią była w porządku - wtedy też się staraliśmy, ale miałam trudności z określeniem czasu owulacji), może zbadaj sobie tarczycę, aby wykluczyć ten powód.

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ