X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 14 marca 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza trzymam kciuki :)

    Zgredek ale niespodzianka! :D Fantastyczna wiadomosc. Gratulacje, rosnij zdrowo teraz :)

    Suze, nie wiem dlaczego nie dziala, ale tak mi doktorzy powiedzieli. Nie wiem skad wiedza, ale ja sie nie znam.
    Widze jakie masz wahania nastroju, kochana :D Clo pelna para idzie, mowie Ci. Ja mam taki balagan w glowie po nim, ze masakra. Stan z boku, przyjrzyj sie sobie, zobaczysz ;)Za kilka dni przejdzie. Ja moglam tulac ludzi na ulicy a za 5 minut mialam ochote glowy odgryzac. Fizycznie czulam wk**wa :P Zero koncentracji, pamiec do kitu. Jakies 3-4 dni po ostatnim Clo przeszlo.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 14 marca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek nie denerwuj się. Wiem, że łatwo powiedzieć,ale stres to ostatnia rzecz jaka Tobie i fasolce jest teraz potrzebna. Będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki!

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 14 marca 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    zuza91 gratuluję:) no to sama testuję 17 marca :P bardzo sie ciesze :)

    To jeszcze nic pewnego! Dzisiaj wieczorem znowu zrobię pink test, a jutro betę. Jak wyjdzie dobra, wtedy się będę cieszyć :) 17-stego też zrobię test, dla pewniejszej pewności, nie będziesz sama :*

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 14 marca 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    To jeszcze nic pewnego! Dzisiaj wieczorem znowu zrobię pink test, a jutro betę. Jak wyjdzie dobra, wtedy się będę cieszyć :) 17-stego też zrobię test, dla pewniejszej pewności, nie będziesz sama :*
    Ja też! Ja też! Ale jutro też chyba zrobię ;) tak bym chciała żeby się udało...

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Paulinaa26 Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 14 marca 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaa26 wrote:
    Witajcie
    Oczywiście pisałam z telefonu i wysłało tylko przywitanie ;) cały mój monolog do Was poszedł nie wiadomo gdzie :P Więc od początku :)
    Witajcie kobiety :) Od razu gratuluję nowych FASOLECZEK !! :D i masę cierpliwości dla oczekujących :) Z mężem staramy się o drugiego bobaska już ponad pół roku.. po ostatnich negatywach trochę się załamałam, wiecie jak to jest, faza po fazie ;) No i postanowiliśmy odpocząć i w lutym wybraliśmy się na urlopik :) Było super, wyluzowaliśmy nie było presji i wg :) Był sex z przyjemności a nie konieczności "bo mam di płodne", bo " to już dziś" :P i po urlopie każdy wrócił swój świat :) Mąż praca i obowiązki gospodarza domu ( mamy króliki 21 sztuk ) a ja oczywiście praca i dziecko i dom i zakupy i myślenie o tym co będzie jakoś zeszło na dalszy plan. Do prognozowanej @ jeszcze 4 dni ale... od paru dni ciągnie mnie w dole brzucha, pachwiny jakby powiększone, cycochy bolą jak diabli ( nigdy mnie nie bolały) i jestem jakaś rozkojarzona ... oczywiście test leży i czeka ale nie chcę go jeszcze ruszać... Myślicie że mogę mieć cień nadziei?? miałyście jakoś podobnie? I robić już test czy poczekać jeszcze te parę dni?? Pozdrawiam :)

    Paulinaa26
    Szymonek <3 21.05.2013 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaa26 wrote:
    Oczywiście pisałam z telefonu i wysłało tylko przywitanie ;) cały mój monolog do Was poszedł nie wiadomo gdzie :P Więc od początku :)
    Witajcie kobiety :) Od razu gratuluję nowych FASOLECZEK !! :D i masę cierpliwości dla oczekujących :) Z mężem staramy się o drugiego bobaska już ponad pół roku.. po ostatnich negatywach trochę się załamałam, wiecie jak to jest, faza po fazie ;) No i postanowiliśmy odpocząć i w lutym wybraliśmy się na urlopik :) Było super, wyluzowaliśmy nie było presji i wg :) Był sex z przyjemności a nie konieczności "bo mam di płodne", bo " to już dziś" :P i po urlopie każdy wrócił swój świat :) Mąż praca i obowiązki gospodarza domu ( mamy króliki 21 sztuk ) a ja oczywiście praca i dziecko i dom i zakupy i myślenie o tym co będzie jakoś zeszło na dalszy plan. Do prognozowanej @ jeszcze 4 dni ale... od paru dni ciągnie mnie w dole brzucha, pachwiny jakby powiększone, cycochy bolą jak diabli ( nigdy mnie nie bolały) i jestem jakaś rozkojarzona ... oczywiście test leży i czeka ale nie chcę go jeszcze ruszać... Myślicie że mogę mieć cień nadziei?? miałyście jakoś podobnie? I robić już test czy poczekać jeszcze te parę dni?? Pozdrawiam :)
    ja bym zaczekała, chociaz wiem ze nie jest to proste :) sama mam ochote już testować a jestem 3 dni po owu :D chyba....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaa26 wrote:
    Oczywiście pisałam z telefonu i wysłało tylko przywitanie ;) cały mój monolog do Was poszedł nie wiadomo gdzie :P Więc od początku :)
    Witajcie kobiety :) Od razu gratuluję nowych FASOLECZEK !! :D i masę cierpliwości dla oczekujących :) Z mężem staramy się o drugiego bobaska już ponad pół roku.. po ostatnich negatywach trochę się załamałam, wiecie jak to jest, faza po fazie ;) No i postanowiliśmy odpocząć i w lutym wybraliśmy się na urlopik :) Było super, wyluzowaliśmy nie było presji i wg :) Był sex z przyjemności a nie konieczności "bo mam di płodne", bo " to już dziś" :P i po urlopie każdy wrócił swój świat :) Mąż praca i obowiązki gospodarza domu ( mamy króliki 21 sztuk ) a ja oczywiście praca i dziecko i dom i zakupy i myślenie o tym co będzie jakoś zeszło na dalszy plan. Do prognozowanej @ jeszcze 4 dni ale... od paru dni ciągnie mnie w dole brzucha, pachwiny jakby powiększone, cycochy bolą jak diabli ( nigdy mnie nie bolały) i jestem jakaś rozkojarzona ... oczywiście test leży i czeka ale nie chcę go jeszcze ruszać... Myślicie że mogę mieć cień nadziei?? miałyście jakoś podobnie? I robić już test czy poczekać jeszcze te parę dni?? Pozdrawiam :)
    ja bym zaczekała, chociaz wiem ze nie jest to proste :) sama mam ochote już testować a jestem 3 dni po owu :D chyba....

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 14 marca 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza, Zgredek gratulacje!!!!!!!!!!!!Wiosna zbiera plon

    Doma kciuki!!!!!!!

    Paulinaa26 lubi tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 14 marca 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Ja też! Ja też! Ale jutro też chyba zrobię ;) tak bym chciała żeby się udało...

    Maginka udostępnij swój wykres - ciekawa jestem, co u Ciebie się dzieje, a widzę, że jesteśmy w podobnym momencie cylu chyba? :)

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 14 marca 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    Zuza, Zgredek gratulacje!!!!!!!!!!!!Wiosna zbiera plon

    Doma kciuki!!!!!!!

    Na razie jeszcze nie dziękuję, bo się boję, że zapeszę. Boję się, że beta nic nie potwierdzi i że sobie to wszystko wkręcam, chociaż mały cień drugiej kreseczki jest ewidentny... zaczynam chyba świrować :(

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 14 marca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie kobitki które zobaczyły dwie kreseczki na teście - ogromne Gratulacje ❤

    Panie z @ tule ❤

    A te które będą testować - trzymam kciuki ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2017, 10:23

    Basik83 lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 14 marca 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj beta co prawda 341.03. Ale raczej nie ma się czym cieszyć. Wystąpiło wczoraj lekkie brązowe plamienie. Pójdę jeszcze jutro zobaczyć czy beta spada a może się uda i będzie miła niespodzianka?

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 14 marca 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Maginka udostępnij swój wykres - ciekawa jestem, co u Ciebie się dzieje, a widzę, że jesteśmy w podobnym momencie cylu chyba? :)
    Pisałam Ci już kochana że nie prowadzę wykresu ;) no jedziemy na tym samym wózku ;) ale coś czuję że tylko u ciebie się to skończy zielono :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    U mnie wczoraj beta co prawda 341.03. Ale raczej nie ma się czym cieszyć. Wystąpiło wczoraj lekkie brązowe plamienie. Pójdę jeszcze jutro zobaczyć czy beta spada a może się uda i będzie miła niespodzianka?
    Wow jaka beta ! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/1589e3974f70.jpg.html dziewczyny czy to znowu jest pozytyw?

    Zgłupiałam już dwa dni pod rząd test owu pozytyw potem dwa dni nie robiłam wczoraj zrobilam kreska bledsza a dzisiaj znow pozytyw ? przeciez powinien być mega bladzioch... nie ogarniam :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2017, 11:30

  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 14 marca 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim nowym mamuśkom baaaardzo gratuluję <3 <3 <3

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • Paulinaa26 Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 14 marca 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/1589e3974f70.jpg.html dziewczyny czy to znowu jest pozytyw?

    Zgłupiałam już dwa dni pod rząd test owu pozytyw potem dwa dni nie robiłam wczoraj zrobilam kreska bledsza a dzisiaj znow pozytyw ? przeciez powinien być mega bladzioch... nie ogarniam :(
    Hej ja teraz miałam tak samo ;) 3 dni przed ovu były dwie kreski i 3 dni po tak samo ;) Nie wiem co to znaczy więc jak któraś wytłumaczy to słuchamy ;)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    Paulinaa26
    Szymonek <3 21.05.2013 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam dylemat... bronię licencjat teraz w czerwcu i od pazdziernika chce iść dalej. Mam do wyboru albo mgr albo podyplomówkę albo jedno i drugie jednoczesnie. Podyplomowka nie kosztuje duzo 1300 zł za semestr podobnie wychodzi mgr i mam problem bo chciałabym iść jednoczesnie na to i na to. nie wiem co na to mąż :( teraz spokojnie wyciagam z uczelni stypendium co mi bez dokładanie pieniedzy pozwala studiować a studiuje zaocznie. I podyplomówka i mgr interesuje mnie zaocznie. Mgr akurat nie byłaby ciezka bo to spoko uczelnia , nie wiem jak podyplomówka... powiedzcie czy dałabym radę psychicznie z dwojką dzieci ciągnąć dwa kierunki ????
    wiem hardkor chce zrobić, ale bym chciala mieć pozniej jak najwiecej furtek otwartych

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2017, 13:03

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 14 marca 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i przypominam że starasz sie o 3 !! i jak zajdziez w ciąże i bedziesz zle sie czuła to juz na pewno bedzie ciezko

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 14 marca 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie studiujesz bo ja tez sie bronie w wakacje

    hchypc0zgq8syrex.png
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ