X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 wrote:
    Zuza trzymam kciuki :)

    Zgredek ale niespodzianka! :D Fantastyczna wiadomosc. Gratulacje, rosnij zdrowo teraz :)

    Suze, nie wiem dlaczego nie dziala, ale tak mi doktorzy powiedzieli. Nie wiem skad wiedza, ale ja sie nie znam.
    Widze jakie masz wahania nastroju, kochana :D Clo pelna para idzie, mowie Ci. Ja mam taki balagan w glowie po nim, ze masakra. Stan z boku, przyjrzyj sie sobie, zobaczysz ;)Za kilka dni przejdzie. Ja moglam tulac ludzi na ulicy a za 5 minut mialam ochote glowy odgryzac. Fizycznie czulam wk**wa :P Zero koncentracji, pamiec do kitu. Jakies 3-4 dni po ostatnim Clo przeszlo.
    Dzieki za pamiec no wlasnie u mnie juz 6 dzien po odstawieniu clo,nie ma wskazan zsby cos nie tak bylo dzis czulam pulsowanie takie wiec jest szykowanie do owu ja po prostu zawsze panikuje jak cos nie jest do skontrolowania przeze mnie

    Testerkom pozytywnym gratuluje!
    Dziewczyny z @ pomyslcie ze to ostatnia na dlugi czas! Kolejny cykl jest wasz!

    allina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    no i przypominam że starasz sie o 3 !! i jak zajdziez w ciąże i bedziesz zle sie czuła to juz na pewno bedzie ciezko
    o drugie się staram :)

  • Iw-onka Ekspertka
    Postów: 209 110

    Wysłany: 14 marca 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    O rany, dzięki! Już tak się nastawiłam. Wieczorem też zrobię test dla pewności, może kreseczka będzie nieco bardziej widoczna, jak sądzisz?

    Pierwszy robiłam taki sam jak Ty, a drugi check&go też z rossmanna następnego dnia po poludniu. Trzeci trzy dni po pierwszym. Wszystkie sa pod moim wykresem. W ten sam dzień nie rób lepiej na następny rano lub nawet ze dwa dni poczekaj. Ale na pewno coś się juz zaczyna.

    ug37df9ht2pr627q.png
    Inusia
  • allina Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 marca 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, chciałabym do Was dołączyć, sama już nie wytrzymuje presji zajścia w ciąże. Dodam że straciłam pierwsze dziecko i pragnienie ponownego zajścia jest ogromne. Gratuluję Tym, którym się udało

    Allina
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 14 marca 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allina witaj, rozgość się, kiedy testujesz?

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • allina Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 marca 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 18dc ale ovu mam dość wcześnie około 9-10 dc więc sama nie wiem.Jakoś 22 zrobię test albo poczekam na @. Oczywiście objawy ciąży mam co miesiąc ale @ przychodzi

    Allina
  • Gosia31 Koleżanka
    Postów: 34 3

    Wysłany: 14 marca 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Była czy nie?









    [img]http://[/img]

    Gosia31
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    o drugie się staram :)
    To wrozba na blizniaki ;)))

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iw-onka wrote:
    Pierwszy robiłam taki sam jak Ty, a drugi check&go też z rossmanna następnego dnia po poludniu. Trzeci trzy dni po pierwszym. Wszystkie sa pod moim wykresem. W ten sam dzień nie rób lepiej na następny rano lub nawet ze dwa dni poczekaj. Ale na pewno coś się juz zaczyna.

    Dzięki za informacje, przejrzałam zdjęcia - faktycznie mój cień na teście wygląda jak Twój pierwszy! Nadziej rośnie, proszę o trzymanie kciuków za jutrzejszą betę <3

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Iw-onka Ekspertka
    Postów: 209 110

    Wysłany: 14 marca 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Dzięki za informacje, przejrzałam zdjęcia - faktycznie mój cień na teście wygląda jak Twój pierwszy! Nadziej rośnie, proszę o trzymanie kciuków za jutrzejszą betę <3


    Trzymam kciuki!

    ug37df9ht2pr627q.png
    Inusia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff, stres opadł, test działa jednak! Wedle mojej wiedzy za 2-3 dni max będzie owu czyli 14 dc , czy przy clo to ok ? Jak sądzicie?
    Kamień z serca, wczoraj biel na owulacyjnym dziś w kolorze połowy jasności kreski testowej, ja zatestuje jeszcze koło 21...bo nic nie wiadomo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    To wrozba na blizniaki ;)))
    Poproszę nawet bliźniaki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Poproszę nawet bliźniaki :)
    Ja też chętnie

    Nam zostało w takim razie <3 skoro owu idzie do mnie:)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 14 marca 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Dzięki za informacje, przejrzałam zdjęcia - faktycznie mój cień na teście wygląda jak Twój pierwszy! Nadziej rośnie, proszę o trzymanie kciuków za jutrzejszą betę <3
    Ja trzymam i to mocno ❤❤❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2017, 17:24

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    Jak trzymam i to mocno ❤❤❤
    Trzymam również <3

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 14 marca 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia31 wrote:
    Była czy nie?









    [img]http://[/img]

    Mnie się wydaje, że nie. Z zasady powinien być skok temperatury, a u Ciebie nie ma, jednak różnie to bywa w różnych cyklach - zdarza się, że niektóre dziewczyny mają ovu nawet, jak OF określi cykl jako bezowulacyjny. Testy owulacyjne nie są miarodajne. Czasem organizm ma skok LH, gdy szykuje się do ovu, ale potrafi się "rozmyślić" i zrobić ovu kiedy indziej albo w ogóle. Daj sobie jeszcze kilka dni. Czy zwykle masz późną owulację? Może w tym cyklu taka będzie?

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 14 marca 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Trzymam również <3

    Dzięki za wsparcie! Dam znać, jak wyjdzie jutrzejsza beta. Zaczynam się już bać :(

    SusannaDean, aciulka lubią tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 14 marca 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Dzięki za wsparcie! Dam znać, jak wyjdzie jutrzejsza beta. Zaczynam się już bać :(
    Nie bój się, napewno wszystko będziedobrze. Jesteśmy z Tobą❤

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Dzięki za wsparcie! Dam znać, jak wyjdzie jutrzejsza beta. Zaczynam się już bać :(
    Będzie dobrze !

  • justysia8512 Przyjaciółka
    Postów: 64 28

    Wysłany: 14 marca 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę się pochwalić dziewczynki;) to dzisiejszy tescik;) jutro lecę do lekarza i betę ;) pozdrawiam i życzę powodzenia

    Paulinaa26 lubi tę wiadomość

    70b8751c77.png
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ