X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia8512 wrote:
    36 dc po owu 20 dc ;) na śmierć zapomniałam o okresie, o staraniach a tu bach, taka niespodzianka ;)
    wow nie wiem jak można zapomnieć o staraniach i o okresie ... ja nie umiem

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 14 marca 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie :) Tez bym tak chciala ehh. Kolezanka mnie ostatnio pocieszala, albo opieprzala, nie wiem :P ze w koncu mi sie uda, BO JEJ ZNAJOMA :) i tak dalej. I mam sie nie martwic, bo jak sie WYLUZUJE :) i zapomne, to nagle sie okaze, ze dwa miesiace (dwa miesiace haha) nie ma @ i zrobie test... i bam! ciaza :) Ja chromole :)

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 14 marca 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi ciezko 10 dpo wytrzymac z testami hahaha

    guziczekm, wszamanka lubią tę wiadomość

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie. jak tu zapomnieć o staraniach jak człowiek chce mieć dziecko...
    wkurzają mnie takie teksty typu "wyluzuj, kiedyś się uda" łatwo mówić jak ktoś nie ma problemów z zajściem...

  • justysia8512 Przyjaciółka
    Postów: 64 28

    Wysłany: 14 marca 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja skupiam się na diecie i ćwiczeniach. Powaga tak mi zleciał miesiąc ze nawet nie zauważyłam że okresu brak....;)

    70b8751c77.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 wrote:
    No dokladnie :) Tez bym tak chciala ehh. Kolezanka mnie ostatnio pocieszala, albo opieprzala, nie wiem :P ze w koncu mi sie uda, BO JEJ ZNAJOMA :) i tak dalej. I mam sie nie martwic, bo jak sie WYLUZUJE :) i zapomne, to nagle sie okaze, ze dwa miesiace (dwa miesiace haha) nie ma @ i zrobie test... i bam! ciaza :) Ja chromole :)
    W sobie samym trzeba odnaleźć ten spokój, ktoś to sobie może gadać, nie lubię tego typu rad. Jak człowiek ma przeszkody zdrowotne, np ja mam niedobór proga, to co mi da "nie myślenie" ? No nic...spokój, owszem, ale mając ważne kwestie poukładane, jest łatwiej :)

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 14 marca 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja świruję przed jutrzejszą betą. Zrobiłam jeszcze test z wieczornego moczu (dla przypomnienia, jestem 11 dpo) i chyba ten cień już jest wyraźniejszy, jak sądzicie?

    1.jpg

    1.jpg

    guziczekm, kaka470, Kat83, Raven lubią tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze jest ! Nie świruj <3

  • guziczekm Koleżanka
    Postów: 59 29

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91, jest ewidentnie druga krecha! Gratulacje <3

    14.09.2016 r. [*] Aniołek
    15.10.2017 r. Maja
    13.08.2019 r. Zosia
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza to nie cień tylko kreska :D będzie dobrze <3

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate88:) wrote:
    Zuza to nie cień tylko kreska :D będzie dobrze <3
    Hej a jak u Ciebie?
    Jak owu po stracie? Obserwowałaś u gina? U mnie już 5pp i nadal się nie udało, moze teraz, z clo, się uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza hurrra! Jest ciazunia :) gratulacje :)

  • justysia8512 Przyjaciółka
    Postów: 64 28

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza to ciaza na bank :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2017, 21:54

    70b8751c77.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziękuję Wam za wsparcie - chyba bym bez Was oszalała. Mąż na delegacji w Luksemburgu, więc siedzę sama w domu i się nakręcam.

    A powiedzcie mi, czy ja przy okazji bety powinnam jeszcze sobie coś od razu zbadać, jak już mam badanie krwi? Czy poczekać na wizytę u lekarza i zobaczyć, na jakie mnie skieruje badania?

    Będę też wdzięczna za info, kiedy iśc na kolejną betę - gdzieś widziałam, że chyba 48h po pierwszej?

    Dzięki raz jeszcze za pomoc :*

    Paulinaa26 lubi tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Paulinaa26 Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje !! <3 :) a co do luzowania to faktycznie " nie da się" zapomnieć to samo ;) a jak jeszcze masz kumpelkę w ciąży to już w ogóle świrujesz :P Bynajmniej ja tak mam :) Dzisiaj dopadł mnie jakiś głodek he he co chwilę chce mi się jeść :D Jakie plany dzisiaj na wieczór ?

    Paulinaa26
    Szymonek <3 21.05.2013 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Dziewczyny, dziękuję Wam za wsparcie - chyba bym bez Was oszalała. Mąż na delegacji w Luksemburgu, więc siedzę sama w domu i się nakręcam.

    A powiedzcie mi, czy ja przy okazji bety powinnam jeszcze sobie coś od razu zbadać, jak już mam badanie krwi? Czy poczekać na wizytę u lekarza i zobaczyć, na jakie mnie skieruje badania?

    Będę też wdzięczna za info, kiedy iśc na kolejną betę - gdzieś widziałam, że chyba 48h po pierwszej?

    Dzięki raz jeszcze za pomoc :*


    Ja bym jeszcze progesteron zrobiła na twoim miejscu, żeby w razie co móc wziąc dupka jakby był za niski

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ja bym jeszcze progesteron zrobiła na twoim miejscu, żeby w razie co móc wziąc dupka jakby był za niski

    Dzięki za podpowiedź! A myślisz, że do lekarza powinnam iść od razu z wynikami bety i progesteronu, czy odczekać do kolejnej bety i dopiero wtedy?

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • guziczekm Koleżanka
    Postów: 59 29

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Dziewczyny, dziękuję Wam za wsparcie - chyba bym bez Was oszalała. Mąż na delegacji w Luksemburgu, więc siedzę sama w domu i się nakręcam.

    A powiedzcie mi, czy ja przy okazji bety powinnam jeszcze sobie coś od razu zbadać, jak już mam badanie krwi? Czy poczekać na wizytę u lekarza i zobaczyć, na jakie mnie skieruje badania?

    Będę też wdzięczna za info, kiedy iśc na kolejną betę - gdzieś widziałam, że chyba 48h po pierwszej?

    Dzięki raz jeszcze za pomoc :*

    Mi gin w poprzedniej ciąży na samym starcie z betą kazała też zrobić progesteron i estradiol.

    A samą betę powtórz po 48h i jeżeli będzie min 60% przyrostu to jest ok. Ale podobno nawet jak tego przyrostu nie ma, wcale nie musi oznaczać, że coś z ciążą jest nie tak.

    Trzymam kciuki jutro :*

    14.09.2016 r. [*] Aniołek
    15.10.2017 r. Maja
    13.08.2019 r. Zosia
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 14 marca 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Hej a jak u Ciebie?
    Jak owu po stracie? Obserwowałaś u gina? U mnie już 5pp i nadal się nie udało, moze teraz, z clo, się uda :)

    Po pierwszej @ byłam na podglądzie i wszystko było ok. Był ładny pecherzyk, nie byłam już później na monitorze ale z wykresu stwierdzam że pękł i ovu byla :) ale niestety się jeszcze nie udało :/ jak teraz przylezie @ to pojde na podgląd zobaczyc czy mam z czym działać :D uda nam się!!! Zobaczysz <3 :*

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Dzięki za podpowiedź! A myślisz, że do lekarza powinnam iść od razu z wynikami bety i progesteronu, czy odczekać do kolejnej bety i dopiero wtedy?
    Jakby były niepokojące to od razu, to się od nas dowiesz czy jest ok :)

‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ