X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie :)
Odpowiedz

Marcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cecylia wrote:
    Ja tez wam życzę powodzenia i oby marzec był dla nas szczęśliwy. Potrzebuje czasu żeby się tu zadomowić, powpisywałam dane z tego cyklu, mam nadzieje ze wszystko jak trzeba. Nie mierzylam nigdy temperatury bo mam zawsze bardzo dużo książkowego wręcz śluzu, ale chyba zacznę od nastepnego cyklu, jaki termometr jest najlepszy?
    Najważniejsze właśnie by termometr miał dwa miejsca po przecinku, ja używam microlife.
    A jeśli chodzi o pomiar temperatury to wszystko pięknie jest opisane właśnie tutaj na ovufriend w dziale pytania i odpowiedzi, punkt 3.
    https://ovufriend.pl/pytania-i-odpowiedzi.html
    11rqg05.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2019, 13:34

    Maija, Cecylia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamia wrote:
    Ja jeśli mogę to chciałabym na 6 marca :)
    Już dopisałam. :)

    Malamia lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 lutego 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Najważniejsze właśnie by termometr miał dwa miejsca po przecinku, ja używam microlife.
    A jeśli chodzi o pomiar temperatury to wszystko pięknie jest opisane właśnie tutaj na ovufriend w dziale pytania i odpowiedzi, punkt 3.
    https://ovufriend.pl/pytania-i-odpowiedzi.html
    11rqg05.jpg
    Mam ten sam termometr. Polecam bardzo ! :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 lutego 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Mam ten sam termometr. Polecam bardzo ! :)
    Czy zapamiętuje ci poprzednie pomiary? I czy zawsze Ci piszczy po zakończeniu mierzenia temperatury? Bo mi w ogóle nie piszczy, mogłabym mierzyć i mierzyć... ;p

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 lutego 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Dziewczyny a czy ten termometr który podlinkowałyście daje sygnał dźwiękowy że pomiar się skończył? Kurcze mam kardioline i tak mnie denerwuje ten sygnał o 6 rano :D
    No własnie mi nie zawsze i raz zasnęłam z termometrem w ... :P

    OlivkowaMama, Maija lubią tę wiadomość

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 26 lutego 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Najważniejsze właśnie by termometr miał dwa miejsca po przecinku, ja używam microlife.
    A jeśli chodzi o pomiar temperatury to wszystko pięknie jest opisane właśnie tutaj na ovufriend w dziale pytania i odpowiedzi, punkt 3.
    https://ovufriend.pl/pytania-i-odpowiedzi.html
    11rqg05.jpg
    ooo mam ten sam! też polecam. Kilka miesięcy praktycznie codziennego użytkowania i nic się z nim nie dzieje :)

    mi piszczy, daje znać że pomiar się skończył - po jakiś 2-3 minutach. Ale nie ma on funkcji zapamiętywania poprzednich pomiarów. Noo ale uznałam że mam ovu to taki gratis nie potrzebny ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2019, 13:58

    Cecylia lubi tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 431 287

    Wysłany: 26 lutego 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry . To ja też dołącza do was . W marcu testuje :-) Bociany przylatują więc może dzidziusie zaczną docierać do nas :-D

    Malamia, AnitaK lubią tę wiadomość

    76d641b845.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mi nie zapamiętuje w ogóle ostatniego pomiaru, może dlatego, że nie kończy mi samemu mierzenia. Ale ja tak mam z każdym termometrem... Dziwne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka 91 wrote:
    Dzień dobry . To ja też dołącza do was . W marcu testuje :-) Bociany przylatują więc może dzidziusie zaczną docierać do nas :-D
    Witaj! :) A kiedy będziesz testować?

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:55

  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirit wrote:
    Miałam robić test 2 marca ale oczywiście zrobiłam dziś i coś się tam mega bladego chyba tli:) nigdy nie miałam fałszywej kreski więc może się uda :)

    Trzymam mocno kciuki!!!! :)

    Spirit lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    No własnie mi nie zawsze i raz zasnęłam z termometrem w ... :P
    hahah mi też się kiedyś zdarzyło :P

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 431 287

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Witaj! :) A kiedy będziesz testować?
    15 marzec

    AnitaK lubi tę wiadomość

    76d641b845.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka 91 wrote:
    15 marzec
    Już dopisałam. :)

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam ten termometr, i tak, piszczy, męża nie budzi, ale mnie na początku wkurzało. Ale generalnie to działa bardzo dobrze, nigdy nie miałam problemu z pomiarem :) wyniku u mnie nie zapamiętuje, ale ja i tak prowadzę wykres i zapisuję, więc mi to nie potrzebne

    AnitaK lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    Ja też mam ten termometr, i tak, piszczy, męża nie budzi, ale mnie na początku wkurzało. Ale generalnie to działa bardzo dobrze, nigdy nie miałam problemu z pomiarem :) wyniku u mnie nie zapamiętuje, ale ja i tak prowadzę wykres i zapisuję, więc mi to nie potrzebne
    No właśnie tam pomijam to zapamiętanie ale serio u mnie nie piszczy po minucie czy po 3 minutach, tylko się zatrzymuje i tyle aż się sam wyłącza, teraz to pilnuję żeby nie zasnąć. :D A tak to zawsze piszczenie mnie przebudza i spisuje pomiar i dalej idę spać. ;p

  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 431 287

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirit wrote:
    Miałam robić test 2 marca ale oczywiście zrobiłam dziś i coś się tam mega bladego chyba tli:) nigdy nie miałam fałszywej kreski więc może się uda :)
    Trzymam kciuki mocno

    Spirit lubi tę wiadomość

    76d641b845.png
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Dziewczyny a czy ten termometr który podlinkowałyście daje sygnał dźwiękowy że pomiar się skończył? Kurcze mam kardioline i tak mnie denerwuje ten sygnał o 6 rano :D
    Ja mam kardioline a kupilam go właśnie ze względu na dźwięk by nie czekać wieki i domyślać się już czy jeszcze

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ