X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie :)
Odpowiedz

Marcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 26 lutego 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirit wrote:
    Miałam robić test 2 marca ale oczywiście zrobiłam dziś i coś się tam mega bladego chyba tli:) nigdy nie miałam fałszywej kreski więc może się uda :)

    Trzymam kciuki żeby to było to! :)

    Spirit lubi tę wiadomość

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 26 lutego 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala super że udało wam się wypracować jakieś porozumienie :) a teraz się nie załamuj, co będzie to będzie, pozostaje Ci cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń. Nawet w ciężkim momencie może się udać.

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 26 lutego 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie u mnie :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to dzisiejszy owulak. ;) Jak na razie negatyw, ale co się dziwić - 7dc. ;) 2lxx91e.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2019, 12:43

    Dośka, blair., AnitaK, Nera86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powyżej 5 minut nie powinno patrzeć się na wynik, prawda? Ale teraz to taki piękny pozytyw, że szok. :D

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 lutego 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki mocne . !!! Oby to bylo to powtorz moze za dwa dni .

    Kochana Ja powiem ci tak ... my staralismy sie z mezem 2 lata o dziecko . Pozniej zaczal sie miedzy nami wiieeeeeelki kryzys ... chcialam odejsc w pewnym momencie napeawde ! A tydzien pozniej dowiedzialam sie o ciazy co bylo dla nas niewiarygodne bo kierowali nas na in vitro juz . :D takze nigdy nie mow nigdy . Hehe
    Fajnsie ze miedzy wami mniej wiecej wyjasnione wszystko. Oby juz bylo dobrze i zebys miala dobre przeczucia kochana

    Spirit lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 26 lutego 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola to będzie szybka owu! :) powyżej 5 minut to faktycznie wątpliwe, ale powtórz sobie jeszcze pod wieczór i zobaczysz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tu nowa, ale czytam was już od paru miesięcy. Po owulacji zawsze mam strasznego stresa,
    ataki paniki, nerwy i ciąże urojone. Zapisalam się na forum, bo może w grupie będzie mi łatwiej.
    Będę testować 5 marca (ale coś wyjątkowo czuję że to niewypał) i następne testowanie 31 marca.
    To mój ósmy cykl starań o pierwsze dziecko, myślałam że największym problemem jest podjąć decyzję, że jesteśmy gotowi a okazało się że to dopiero początek.

    AnitaK, Akmelap lubią tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 lutego 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cecylia wrote:
    Jestem tu nowa, ale czytam was już od paru miesięcy. Po owulacji zawsze mam strasznego stresa,
    ataki paniki, nerwy i ciąże urojone. Zapisalam się na forum, bo może w grupie będzie mi łatwiej.
    Będę testować 5 marca (ale coś wyjątkowo czuję że to niewypał) i następne testowanie 31 marca.
    To mój ósmy cykl starań o pierwsze dziecko, myślałam że największym problemem jest podjąć decyzję, że jesteśmy gotowi a okazało się że to dopiero początek.
    Hej . :)
    No niestety to najmniejszy problem patrzac na to wszystko co dalej sie dzieje jezeli oczyeiscie sa cykle - niewypaly ...
    Zycze powodzenia :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    Ladinola to będzie szybka owu! :) powyżej 5 minut to faktycznie wątpliwe, ale powtórz sobie jeszcze pod wieczór i zobaczysz :)
    No jak patrzę na zdjęcia to różnica jest między tym co wam wysłałam a tym co wyszedł 'pozytyw' to 10 minut. No właśnie na pewno wieczorkiem powtórzę test. Właśnie w tamtym cyklu miałam tak w 11/12dc owulację, tylko przy przeniesieniu danych na nowym koncie ovu przeniosło mi na 13dc. Teraz już nie będzie mi się chciało przenosić danych i normalnie sobie wykupię abonament. ;p

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 26 lutego 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    No jak patrzę na zdjęcia to różnica jest między tym co wam wysłałam a tym co wyszedł 'pozytyw' to 10 minut. No właśnie na pewno wieczorkiem powtórzę test. Właśnie w tamtym cyklu miałam tak w 11/12dc owulację, tylko przy przeniesieniu danych na nowym koncie ovu przeniosło mi na 13dc. Teraz już nie będzie mi się chciało przenosić danych i normalnie sobie wykupię abonament. ;p

    Dokładnie tak samo zrobiłam, nie chciało mi się już bawić z nowym kontem, więc też wykupiłam :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cecylia wrote:
    Jestem tu nowa, ale czytam was już od paru miesięcy. Po owulacji zawsze mam strasznego stresa,
    ataki paniki, nerwy i ciąże urojone. Zapisalam się na forum, bo może w grupie będzie mi łatwiej.
    Będę testować 5 marca (ale coś wyjątkowo czuję że to niewypał) i następne testowanie 31 marca.
    To mój ósmy cykl starań o pierwsze dziecko, myślałam że największym problemem jest podjąć decyzję, że jesteśmy gotowi a okazało się że to dopiero początek.
    Hej! Dopiszę Cię za chwilę do tabelki. Życzę Wam powodzenia, żeby udało się jak najszybciej. Ja myślałam, że szybko się uda, co prawda pierwsza ciąża wyszła po roku starań ale biochemiczna, 4 miesiące po biochemicznej pozamaciczna. Potem dopiero po 3 latach się udało ponownie zajść w ciąże ale też niestety poronienie.

  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1354 1313

    Wysłany: 26 lutego 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirit wrote:
    Miałam robić test 2 marca ale oczywiście zrobiłam dziś i coś się tam mega bladego chyba tli:) nigdy nie miałam fałszywej kreski więc może się uda :)
    Kochana powtórz za dwa dni, może pokażesz nam ten tescik?

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 6cs o 3 maleństwo <3
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 26 lutego 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bardzo stresującą pracę... Niestety. Chciałabym ją zmienić, ale niestety póki co nie mam na jaką :/

  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 26 lutego 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Kochana powtórz za dwa dni, może pokażesz nam ten tescik?
    Nie widać na zdjęciach bo próbowałam robić :) jutro rano robię następny raz i w czwartek krew jak do tego czasu @ nie będzie. Ale zawsze miałam zupełnie białe jak nic się nie działo A jasne kreski tylko z poprzedniej ciąży :)

    AnitaK lubi tę wiadomość

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 26 lutego 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cecylia wrote:
    Jestem tu nowa, ale czytam was już od paru miesięcy. Po owulacji zawsze mam strasznego stresa,
    ataki paniki, nerwy i ciąże urojone. Zapisalam się na forum, bo może w grupie będzie mi łatwiej.
    Będę testować 5 marca (ale coś wyjątkowo czuję że to niewypał) i następne testowanie 31 marca.
    To mój ósmy cykl starań o pierwsze dziecko, myślałam że największym problemem jest podjąć decyzję, że jesteśmy gotowi a okazało się że to dopiero początek.

    Hej. :)
    U nas też 8cs o pierwsze dziecko.
    Na początku właśnie uważałam, że wszystko będzie pięknie, łatwo, prosto, bezproblemowo. No sielanka. Ale niestety życie pokazało że ma inny plan.

    Trzymam kciuki żeby te ósme cykle starań okazały się szczęśliwe i koniec był naszych nerwów <3

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wam życzę powodzenia i oby marzec był dla nas szczęśliwy. Potrzebuje czasu żeby się tu zadomowić, powpisywałam dane z tego cyklu, mam nadzieje ze wszystko jak trzeba. Nie mierzylam nigdy temperatury bo mam zawsze bardzo dużo książkowego wręcz śluzu, ale chyba zacznę od nastepnego cyklu, jaki termometr jest najlepszy?

    Maija, AnitaK lubią tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 lutego 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:54

    AnitaK, Dośka lubią tę wiadomość

  • Malamia Autorytet
    Postów: 705 1051

    Wysłany: 26 lutego 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2019, 00:07

    AnitaK lubi tę wiadomość

    12 cykl starań o drugą dzidzię
    ________________________
    Starania od 07.2018.
    01.2019 ciąża biochemiczna💔
    7 cykl starań szczęśliwy🍀
    5.04.2019. ⏸️
    25.04.19. - 3,6 mm szczęścia i ♥️
    26.11.2019. Nasz chłopczyk 🩵 3390g i 52 cm
    👩🏻26l. 🧔🏻‍♂️30l.
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 26 lutego 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cecylia wrote:
    Ja tez wam życzę powodzenia i oby marzec był dla nas szczęśliwy. Potrzebuje czasu żeby się tu zadomowić, powpisywałam dane z tego cyklu, mam nadzieje ze wszystko jak trzeba. Nie mierzylam nigdy temperatury bo mam zawsze bardzo dużo książkowego wręcz śluzu, ale chyba zacznę od nastepnego cyklu, jaki termometr jest najlepszy?

    co do termometru to musi mieć dwa miejsca po przecinku :) to najważniejsze. Reszta nie ma już takiego znaczenia. Ja mam jakiś tam elektroniczny który znalazłam w aptece.
    A temepraturkę warto mierzyć bo widać kiedy dokładnie owulacja była po skoku temperatury właśnie. A śluz książkowy płodny może być kilka dni przed jak i kilka dni po owulacji :)

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ