X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie :)
Odpowiedz

Marcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Akmelap Znajoma
    Postów: 27 15

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Zaczęłam "podczytywać" was dziś I myślę że zostanie na dłużej :) mam nadzieję, że Marzec okaże się szczęśliwym miesiącem dla nas wszystkich :) obecnie 3 lata starań za mną. W tym cyklu na pewno nic się nie wydarzy , już czuje podbrzusze jak na @ mimo że zostało 6 dni Ale ponoć po Clostilbegyt może zdarzyć się krótszy cykl. To tyle na wstępie "o mnie" :)

    Mam do was pytanie czy któraś stosowała może Ovulomed max bądź Ovarin? Lekarz powiedział że mam zacząć pić w przypadku Ovulomedu albo dwie tabletki dziennie Ovarinu.

    Z góry dziękuję za odpowiedzi :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2019, 14:35

  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirit wrote:
    Miałam robić test 2 marca ale oczywiście zrobiłam dziś i coś się tam mega bladego chyba tli:) nigdy nie miałam fałszywej kreski więc może się uda :)
    Zaciskam kciuki !

    Spirit lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akmelap wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Zaczęłam "podczytywać" was dziś I myślę że zostanie na dłużej :) mam nadzieję, że Marzec okaże się szczęśliwym miesiącem dla nas wszystkich :) obecnie 3 lata starań za mną. W tym cyklu na pewno nic się nie wydarzy , już czuje podbrzusze jak na @ mimo że zostało 6 dni Ale ponoć po Clostilbegyt może zdarzyć się krótszy cykl. To tyle na wstępie "o mnie" :)

    Mam do was pytanie czy któraś stosowała może Ovulomed max bądź Ovarin? Lekarz powiedział że mam zacząć pić w przypadku Ovulomedu albo dwie tabletki dziennie Ovarinu.

    Z góry dziękuję za odpowiedzi :*
    Kiedyś stosowałam ovarin, nic nie zmienił ale ja miałam wtedy jeszcze nie zdiagnozowaną niedoczynność tarczycy. Teraz stosuję symfolic, który też ma inozytol i jestem ciekawa jak na mnie zadziała.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Akmelap ja stosowałam inofem, miositoginGT a teraz chcę się przerzucić na ovulomed max, polecił mi poprzedni gin i rzeczywiście fajny skład. W smaku troszkę hymmmm tak jakby piecze przy piciu przynajmniej w moim przypadku i jest jakby musujący :) Dostałam od niego kilka próbek. Ale miositogynGT też jest w smaku pomarańczowy tylko własnie mniej drażniący.
    Mój lekarz na przykład jest przeciwnikiem wieloskładnikowych suplementów i zawsze naciska na dietę. Ewentualnie jak już przepisuje jakąś witaminę to tylko po uprzednim badaniu, jeśli jest niedobór. Dlatego tylko przyjmuje symfolic i witaminę D + probiotyki.

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:55

  • Akmelap Znajoma
    Postów: 27 15

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Akmelap ja stosowałam inofem, miositoginGT a teraz chcę się przerzucić na ovulomed max, polecił mi poprzedni gin i rzeczywiście fajny skład. W smaku troszkę hymmmm tak jakby piecze przy piciu przynajmniej w moim przypadku i jest jakby musujący :) Dostałam od niego kilka próbek. Ale miositogynGT też jest w smaku pomarańczowy tylko własnie mniej drażniący.


    Niech smakuje jakkolwiek :D ważne żeby był skuteczny :) zacznę od nowego cyklu stosować czyli zaraz :/ Lekarz na odchodne powiedział idź pij to I zachodz w ciążę. Więc trzymam go za słowo :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie drażni, że symfolic jest bez smaku, dolewam do wody zawsze troszkę syropu żeby to jakoś smakowało, bo po przegotowanej wodzie z symfolikiem robi mi się niedobrze. :P

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ak Ja wlasnie dzis bede zamawiac ten oravin czy jakos tak . Znajomych duzo mi polecalo . Nic mi nie zaszkodzi sprobowac . Co do clo skraca sie bo wywoluje wczesniejsza owulacje dlatego :)
    Ja przy clo mialam 30 sto dniowe cykle a bez mam 36 -74 nawet . A wiadomo ze clo bierze sie kilka miechow tylko nie mozna ciagle tym bardziej ze mozna sie barszo przestymulowac .
    Oravin czy tam oviran ponoc jest dibry na skracanie cykli i poorawianie plodnosci . Zobaczymy , ocenimy :d


    Co do termometru jakas tam po wlaczeniu tempka sie pokazuje a pozniej dipiero mierzy ale czy to poprzednia niezwrocilam uwagi wiesz . Piszczy mi na koniec mierzenia i szybko mierzy z tym ze mega ciuchutki jest . :) mnie mega odpowiada


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:55

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Inofem też bez smaku, Miositogyn i Ovulomed taka pomarańcza :D Tez mnie drażnił inofem smakiem przegotowanej wody hehe
    No właśnie w inofemie widzę, że jest aromat cytrynowy. ;) W ogóle to lekarz zalecił mi inofolic a nie inofem, porąbało mi się. ;) No i właśnie wolałam symfolic wziąć bo tańszy był a ten sam skład miał.

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 lutego 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Też mi proponowali Inofolic ale w aptece kobieta zaproponowała inofem. Wiesz co niby jest napisane że jest aromat cytrynowy ale gdzie to nie mam pojęcia... Ja odczuwałam tylko przegotowaną wodę bleee :)
    No właśnie mi zaproponowała symfolic bo był u nich na przecenie bo data do maja, a ja zdążę to wypić do końca kwietnia. :D Za symfolic 60 saszetek zapłaciłam 30zł.

  • Gula Autorytet
    Postów: 745 303

    Wysłany: 26 lutego 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi, czy ginekolog może zalecić jakieś leki stymulujące owulację bez monitoringu a tylko na podstawie długich cyklu? Czy leczenie takimi lekami jest tylko i wyłącznie przy korzystaniu z usg?

    Starania od sierpnia 2018
    09.2019 - 10tc puste jajo płodowe 💔
    09.2020 - cb 😔

    13.08.2021 - II 🍀
    25.08.2021 - 6mm człowieka z bijącym💚
    15.09.2021 - 2,43cm/❤️177

    ckaiikgnedsk8113.png
  • Akmelap Znajoma
    Postów: 27 15

    Wysłany: 26 lutego 2019, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ak Ja wlasnie dzis bede zamawiac ten oravin czy jakos tak . Znajomych duzo mi polecalo . Nic mi nie zaszkodzi sprobowac . Co do clo skraca sie bo wywoluje wczesniejsza owulacje dlatego :)
    Ja przy clo mialam 30 sto dniowe cykle a bez mam 36 -74 nawet . A wiadomo ze clo bierze sie kilka miechow tylko nie mozna ciagle tym bardziej ze mozna sie barszo przestymulowac .
    Oravin czy tam oviran ponoc jest dibry na skracanie cykli i poorawianie plodnosci . Zobaczymy , ocenimy :d


    Co do termometru jakas tam po wlaczeniu tempka sie pokazuje a pozniej dipiero mierzy ale czy to poprzednia niezwrocilam uwagi wiesz . Piszczy mi na koniec mierzenia i szybko mierzy z tym ze mega ciuchutki jest . :) mnie mega odpowiada

    Ja już 4 miesiąc na Clo I już koncze teraz wspomogę się Ovulomedem I liczę że będzie dobrze I W KOŃCU się uda bo mam wrażenie że powoli dostaje już na glowe :O

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 lutego 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:56

    Gula lubi tę wiadomość

  • axox Ekspertka
    Postów: 128 78

    Wysłany: 26 lutego 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kiedy piersi zaczynaja Was bolec? W trakcie owu czy po owu?

    https://www.maluchy.pl/ci-69827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    axox wrote:
    Dziewczyny kiedy piersi zaczynaja Was bolec? W trakcie owu czy po owu?
    Mnie zaczęły piersi boleć w tamtym cyklu od 18dc, czyli po owualcji. Ogólnie to ostatni raz bolały mnie piersi przy ciąży ostatniej we wrześniu tamtego roku. Aż w szoku byłam jak w poprzednim cyklu zaczęły boleć mnie piersi bo na ogół od czasu leczenia tarczycy nie bolały mnie wcale.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2019, 16:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    axox wrote:
    Dziewczyny kiedy piersi zaczynaja Was bolec? W trakcie owu czy po owu?

    Mnie zaczynają boleć, na 2-3 dni przed @.

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ