X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie :)
Odpowiedz

Marcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 27 lutego 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola no dałaś nam zagwozdkę z tym testem :P pytanie czy one w ciągu tych 5 minut były tak samo intensywne jak na zdjęciu? Każda z tych kresek jest cieńsza niż kontrolna, najciemniejsza z południa wczoraj, później z południa dzisiaj i najjaśniejszeja z wczorajszego wieczoru :P no nic, trzeba obserwować dalej, jak temperatura jutro pójdzie znów w górę, to znaczy że jest po owu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Ja brałam :-) na mnie zadziałał rewelacyjnie <3 przed miałam jajniki typowe dla pcos , bez szans na owulacje, jeden przy drugim. Po 3 miesiącach brania nagle miałam normalnie umieszczone pęcherzyki :-) czyli tak: brałam 3 miesiące, potem 1 miesiąc przerwy, i w kolejnym miesiącu brania zaszlam w ciążę <3
    Dzięki za odpowiedź! :) właśnie czytałam sporo opinii że dziewczyny szybciej zaszły po tym. Więc jestem dobrej myśli i zaczynam kuracje:D

    AnitaK lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczorajsze kreseczki były moment ciemne a dzisiejsza w ogóle dłużej czekałam aż się w ogóle pojawi, dokładnie po 4 minutach się pojawiła taka wyraźna ale o wiele jaśniejsza niż wczorajsza.

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 669 389

    Wysłany: 27 lutego 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sobie poradzić z dołkami? Dobija mnie to co się dzieje z moją psychika przez brak ciąży... Jak wy sobie radzicie?

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6660

    Wysłany: 27 lutego 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaaa, ale z Was ekspertki! Dla mnie te kreski wszystkie takie same i pewnie każdą bym zaliczyła jako pozytyw :p Więc na pewno nie nadaję się do robienia takich testów owu. Dla mnie tylko clearblue :)

    AnitaK lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 27 lutego 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    ooo mam ten sam! też polecam. Kilka miesięcy praktycznie codziennego użytkowania i nic się z nim nie dzieje :)

    mi piszczy, daje znać że pomiar się skończył - po jakiś 2-3 minutach. Ale nie ma on funkcji zapamiętywania poprzednich pomiarów. Noo ale uznałam że mam ovu to taki gratis nie potrzebny ;)

    Dziewczyny ja mam ten sam termometr, on zapamietuje ostatni pomiar ale żeby go pokazał to musicie długo przytrzymać przycisk aż wyskoczy wartość. Na początku myślałam że coś z nim nie tak ale pokombinowałam i pokazuje.

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1434 1453

    Wysłany: 27 lutego 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Jak sobie poradzić z dołkami? Dobija mnie to co się dzieje z moją psychika przez brak ciąży... Jak wy sobie radzicie?
    Kochana ja po prostu pewnego dnia powiedziałam dosyć i przestałam się przejmować tempeeatura, alkoholem, czy dbaniem o siebie. Wazylo się moje małżeństwo więc wiedziałam, że muszę się ogarnąć.

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 12cs o 3 maleństwo <3
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 669 389

    Wysłany: 27 lutego 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Kochana ja po prostu pewnego dnia powiedziałam dosyć i przestałam się przejmować tempeeatura, alkoholem, czy dbaniem o siebie. Wazylo się moje małżeństwo więc wiedziałam, że muszę się ogarnąć.

    Ja tego nie przerzucam na mojego chłopa, ale sama źle się czuję... Chciałabym o tym zapomnieć.

  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 27 lutego 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny . Dziś miałam dołujący dzień. Przez dwie godziny chodzenia po mieście widziałam chyba z 15 brzuszków a wózków z noworodkami jeszcze wiecej . Później wyszlam do sklepu - przede mną ciężarna, wracam ze sklepu -naprzeciwko idzie kolejna :( Mąż wraca od klienta i mówi - jego żona przyszła . Nawet nie wiedziałem ,ze jest w ciąży. Teraz ma już taki fajny -widoczny brzuszek (normalnie dobił!) Teraz gratis gorączka 38 i zapewne kolejny nieczytelny wykres si szykuje. Poprzedni rozpoczęłam od tygodniowej jelitówki...

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1434 1453

    Wysłany: 27 lutego 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera doskonale Cię rozumiem, jak na złość wszędzie ciężarne i wózki. No i nie powiem, mąż zaszalal z tekstem :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 19:55

    Nera86 lubi tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 12cs o 3 maleństwo <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 lutego 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wszystkim . Nareszcie mialam chwile czasu na nadrobienie Was w spokoju .
    Wskoczylam do wanny , maseczka na twarz i lektura hahaha .
    Jak dobrze tak wypoczac po calym dniu dosc ciezkim fizycznie i psychicznie.

    Ja Wam powiem ze do dnia dzisiejszego nieogarniam tych testow owulacyjnych dlatego tez nie robie . Chyba ze dwa razy w zyciu zrobilam .

    Co do dupka to Ja w pierwszej ciazy wzielam dopiero po pierwszym usg jak mi lekarz przepisal i pare dni pozniej poronilam . Jak zaszlam w ciaze z synem to sama wzielam na wlasna reke odrazu po pozytywnym tescie . Po tyg zadzwonilam do mojej ginki z Polski i wrecz mnie pochwalila ze wzielam sama i ze pomyslalam . :) bralam do 37 tyg ciazy .

    Ja dzisiaj w pracy tak na jedna kobitke napatrzec sie nie moglam ... kurcze Ona rodzi w kwietniu , nie zna plci heszcze bo dziecko pokazac sie nie chce hahaha psikuska robi . Ma taki ladny brzunio ... az zazdroszcze ale tak pozywtywnie oczyeiscie :)

    AnitaK lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2019, 07:31

  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 27 lutego 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Nera doskonale Cię rozumiem, jak na złość wszędzie ciężarne i wózki. No i nie powiem, mąż zaszalal z tekstem :-/
    Oczywiście jak to ja ,odpowiedziałam : no to następnym razem zapytaj ją kur** o przepis jak to zrobiła. Wiec chyba już wie ,ze mi pojechał

    AnitaK lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 27 lutego 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ana . Przykro mi z powodu straty. Powodzenia w cyklu

    Ana_33 lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2019, 07:31

    Nera86 lubi tę wiadomość

  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 27 lutego 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana_33 wrote:
    Już tu kiedyś byłam, skasowalam konto jak zaciazylam, bo strasznie mnie wszystko stresowalalo, choc i tak siedzialam i czytalam... teraz bede tu siedziec i Was męczyć, dopoki znów mi się nie uda, a co :-)

    Zrozumiałe, ze sie wkurzyłas, choc pewnie Twoj M nie mial zlych intencji... ja znowu sie zrobilam wrazliwa na wszystkie pytania i glupie teksty, dlatego staram sie unikac ludzi, nie wiem jak dlugo mi sie uda...
    Ja jestem na forum dopiero od 1 lutego :) Napewno nie chciał źle ale czasem jmoglby pomyśleć zanim coś chlapnie

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 27 lutego 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie jakbym była już po owulacji he. Jeśli w tym cyklu będzie bezowulacyjny to będę miała wykres dwufazowy ale odbicia lustrzanego
    19c8a2.png

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2019, 07:31

  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 27 lutego 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tobie przede wszystkim życzę owocnego starania . Ja mam już 3 dzieci wiec gdyby jednak szans juz nie było to jakoś się pogodzę z tym faktem i przy każdym cyklu liczę się z tym że szansa ucieka

    Ana_33 lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LH spada, kreseczka z wieczornego testu już bardzo powolutku zaczęła wychodzić, dopiero po dobrych dwóch minutach było widać kreseczkę.

    2jeejj9.jpg

    Nera86, AnitaK, Ana_33, blair. lubią tę wiadomość

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ