Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie :)
Odpowiedz

Marcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • blair. Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 17:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola no dałaś nam zagwozdkę z tym testem :P pytanie czy one w ciągu tych 5 minut były tak samo intensywne jak na zdjęciu? Każda z tych kresek jest cieńsza niż kontrolna, najciemniejsza z południa wczoraj, później z południa dzisiaj i najjaśniejszeja z wczorajszego wieczoru :P no nic, trzeba obserwować dalej, jak temperatura jutro pójdzie znów w górę, to znaczy że jest po owu :)

zEVhp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2019, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Ja brałam :-) na mnie zadziałał rewelacyjnie <3 przed miałam jajniki typowe dla pcos , bez szans na owulacje, jeden przy drugim. Po 3 miesiącach brania nagle miałam normalnie umieszczone pęcherzyki :-) czyli tak: brałam 3 miesiące, potem 1 miesiąc przerwy, i w kolejnym miesiącu brania zaszlam w ciążę <3
    Dzięki za odpowiedź! :) właśnie czytałam sporo opinii że dziewczyny szybciej zaszły po tym. Więc jestem dobrej myśli i zaczynam kuracje:D

AnitaK lubi tę wiadomość

• Ladinola Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 17:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczorajsze kreseczki były moment ciemne a dzisiejsza w ogóle dłużej czekałam aż się w ogóle pojawi, dokładnie po 4 minutach się pojawiła taka wyraźna ale o wiele jaśniejsza niż wczorajsza.

Starania o pierwsze dziecko - 34 cykl starań (czas starań ogółem - 6 lat)
    02.2015 ciążą pozamaciczna jajowodowa
    10.2018 poronienie 6tc
    04.2020 poronienie 6tc

Ja (23l):
    Nosicielstwo translokacji zrównoważonej pomiędzy chromosomami 7 i 9. Kariotyp: 46,XX,t(7;9)(q22;p13)
    Polimorfizm 4G/5G w genie SEPRINE 1 (PAI-1) hetero
    AMH 4.41 ng/ml

U męża(32l) :
    Detekcja mutacji c.1521_1523delCTT (F508del) w genie CFTR - hetero
  • Natala1906 Ekspertka

Wysłany: 27 lutego 2019, 17:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sobie poradzić z dołkami? Dobija mnie to co się dzieje z moją psychika przez brak ciąży... Jak wy sobie radzicie?

• Maria87 Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 18:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaaa, ale z Was ekspertki! Dla mnie te kreski wszystkie takie same i pewnie każdą bym zaliczyła jako pozytyw :p Więc na pewno nie nadaję się do robienia takich testów owu. Dla mnie tylko clearblue :)

AnitaK lubi tę wiadomość

Rozpoczęcie procedury IVF po 16-stu cyklach starań naturalnych.

24.05.2020 - start długi protokół. 21.06.2020 punkcja - pobrano 13 kumulusów, w tym 10 dojrzałych komórek, 6 zapłodniono, 6 zarodków w 3 dobie, 2 x ❄️ - 5.1.1 i 3.2.2

6.02.2020 - start krótki protokół, stymulacja przerwana (tylko 5 pęcherzyków)

Macierzyństwo Kraków

👎 Hashimoto (Euthyrox 88)
    👉 AMH 1,48
    👉 ANA słabo dodatnie
    👎 MTHFR_677C-T hetero, MTHFR_1298A-C hetero, PAI-1 4G homo
    👎 wysoka homocysteina
    👎 anty-TG, anty-TPO
    👍 KIR Bx
    👎 NK 24%
    👍 histeroskopia + scratching + sonoHSG
    👍 Ujemne: p/c przeciwplemnikowe i przeciw antygenom jajnika, antykoagulant toczniowy.

🧔 całkowita liczba 565 mln (było 355 mln), morfologia 3% (bez zmian), ruch postępowy 48%, ruch całkowity 56%, HBA 94%, fragmentacja DNA 28% (było 32%), USG ok, brak bakterii.

instagram
  • marta_kwk Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 18:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    ooo mam ten sam! też polecam. Kilka miesięcy praktycznie codziennego użytkowania i nic się z nim nie dzieje :)

mi piszczy, daje znać że pomiar się skończył - po jakiś 2-3 minutach. Ale nie ma on funkcji zapamiętywania poprzednich pomiarów. Noo ale uznałam że mam ovu to taki gratis nie potrzebny ;)

Dziewczyny ja mam ten sam termometr, on zapamietuje ostatni pomiar ale żeby go pokazał to musicie długo przytrzymać przycisk aż wyskoczy wartość. Na początku myślałam że coś z nim nie tak ale pokombinowałam i pokazuje.

k0kdi09k1llqhe99.png

15 cs / 15.04 @
    Niepłodność małżeńska wtórna.
    Ja - Wiesiołek, B12
    Mąż - nerwica lękowa, prochy, fertilman plus, maca, b12.
  • AnitaK Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 18:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Jak sobie poradzić z dołkami? Dobija mnie to co się dzieje z moją psychika przez brak ciąży... Jak wy sobie radzicie?
    Kochana ja po prostu pewnego dnia powiedziałam dosyć i przestałam się przejmować tempeeatura, alkoholem, czy dbaniem o siebie. Wazylo się moje małżeństwo więc wiedziałam, że muszę się ogarnąć.

ZakręconaOna lubi tę wiadomość

Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    Marzec 2018 - Liwia <3
    13 grudzień 2019 - Daria <3
  • Natala1906 Ekspertka

Wysłany: 27 lutego 2019, 18:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Kochana ja po prostu pewnego dnia powiedziałam dosyć i przestałam się przejmować tempeeatura, alkoholem, czy dbaniem o siebie. Wazylo się moje małżeństwo więc wiedziałam, że muszę się ogarnąć.

Ja tego nie przerzucam na mojego chłopa, ale sama źle się czuję... Chciałabym o tym zapomnieć.

• Nera86 Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 19:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny . Dziś miałam dołujący dzień. Przez dwie godziny chodzenia po mieście widziałam chyba z 15 brzuszków a wózków z noworodkami jeszcze wiecej . Później wyszlam do sklepu - przede mną ciężarna, wracam ze sklepu -naprzeciwko idzie kolejna :( Mąż wraca od klienta i mówi - jego żona przyszła . Nawet nie wiedziałem ,ze jest w ciąży. Teraz ma już taki fajny -widoczny brzuszek (normalnie dobił!) Teraz gratis gorączka 38 i zapewne kolejny nieczytelny wykres si szykuje. Poprzedni rozpoczęłam od tygodniowej jelitówki...

W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • AnitaK Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 19:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera doskonale Cię rozumiem, jak na złość wszędzie ciężarne i wózki. No i nie powiem, mąż zaszalal z tekstem :-/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 19:55

Nera86 lubi tę wiadomość

Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    Marzec 2018 - Liwia <3
    13 grudzień 2019 - Daria <3
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 19:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wszystkim . Nareszcie mialam chwile czasu na nadrobienie Was w spokoju .
    Wskoczylam do wanny , maseczka na twarz i lektura hahaha .
    Jak dobrze tak wypoczac po calym dniu dosc ciezkim fizycznie i psychicznie.

Ja Wam powiem ze do dnia dzisiejszego nieogarniam tych testow owulacyjnych dlatego tez nie robie . Chyba ze dwa razy w zyciu zrobilam .

Co do dupka to Ja w pierwszej ciazy wzielam dopiero po pierwszym usg jak mi lekarz przepisal i pare dni pozniej poronilam . Jak zaszlam w ciaze z synem to sama wzielam na wlasna reke odrazu po pozytywnym tescie . Po tyg zadzwonilam do mojej ginki z Polski i wrecz mnie pochwalila ze wzielam sama i ze pomyslalam . :) bralam do 37 tyg ciazy .

Ja dzisiaj w pracy tak na jedna kobitke napatrzec sie nie moglam ... kurcze Ona rodzi w kwietniu , nie zna plci heszcze bo dziecko pokazac sie nie chce hahaha psikuska robi . Ma taki ladny brzunio ... az zazdroszcze ale tak pozywtywnie oczyeiscie :)

AnitaK lubi tę wiadomość

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2019, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2019, 07:31

• Nera86 Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Nera doskonale Cię rozumiem, jak na złość wszędzie ciężarne i wózki. No i nie powiem, mąż zaszalal z tekstem :-/
    Oczywiście jak to ja ,odpowiedziałam : no to następnym razem zapytaj ją kur** o przepis jak to zrobiła. Wiec chyba już wie ,ze mi pojechał

AnitaK lubi tę wiadomość

• Nera86 Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 20:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ana . Przykro mi z powodu straty. Powodzenia w cyklu

Ana_33 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2019, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Nera86 lubi tę wiadomość

• Nera86 Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana_33 wrote:
    Już tu kiedyś byłam, skasowalam konto jak zaciazylam, bo strasznie mnie wszystko stresowalalo, choc i tak siedzialam i czytalam... teraz bede tu siedziec i Was męczyć, dopoki znów mi się nie uda, a co :-)

Zrozumiałe, ze sie wkurzyłas, choc pewnie Twoj M nie mial zlych intencji... ja znowu sie zrobilam wrazliwa na wszystkie pytania i glupie teksty, dlatego staram sie unikac ludzi, nie wiem jak dlugo mi sie uda...
    Ja jestem na forum dopiero od 1 lutego :) Napewno nie chciał źle ale czasem jmoglby pomyśleć zanim coś chlapnie

• Nera86 Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 20:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie jakbym była już po owulacji he. Jeśli w tym cyklu będzie bezowulacyjny to będę miała wykres dwufazowy ale odbicia lustrzanego
    19c8a2.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2019, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• Nera86 Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tobie przede wszystkim życzę owocnego starania . Ja mam już 3 dzieci wiec gdyby jednak szans juz nie było to jakoś się pogodzę z tym faktem i przy każdym cyklu liczę się z tym że szansa ucieka

Ana_33 lubi tę wiadomość

• Ladinola Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 21:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    LH spada, kreseczka z wieczornego testu już bardzo powolutku zaczęła wychodzić, dopiero po dobrych dwóch minutach było widać kreseczkę.

2jeejj9.jpg

Nera86, AnitaK, Ana_33, blair. lubią tę wiadomość

Starania o pierwsze dziecko - 34 cykl starań (czas starań ogółem - 6 lat)
    02.2015 ciążą pozamaciczna jajowodowa
    10.2018 poronienie 6tc
    04.2020 poronienie 6tc

Ja (23l):
    Nosicielstwo translokacji zrównoważonej pomiędzy chromosomami 7 i 9. Kariotyp: 46,XX,t(7;9)(q22;p13)
    Polimorfizm 4G/5G w genie SEPRINE 1 (PAI-1) hetero
    AMH 4.41 ng/ml

U męża(32l) :
    Detekcja mutacji c.1521_1523delCTT (F508del) w genie CFTR - hetero
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego