Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie :)
Odpowiedz

Marcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • blair. Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 17:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola no dałaś nam zagwozdkę z tym testem :P pytanie czy one w ciągu tych 5 minut były tak samo intensywne jak na zdjęciu? Każda z tych kresek jest cieńsza niż kontrolna, najciemniejsza z południa wczoraj, później z południa dzisiaj i najjaśniejszeja z wczorajszego wieczoru :P no nic, trzeba obserwować dalej, jak temperatura jutro pójdzie znów w górę, to znaczy że jest po owu :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2019, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Ja brałam :-) na mnie zadziałał rewelacyjnie <3 przed miałam jajniki typowe dla pcos , bez szans na owulacje, jeden przy drugim. Po 3 miesiącach brania nagle miałam normalnie umieszczone pęcherzyki :-) czyli tak: brałam 3 miesiące, potem 1 miesiąc przerwy, i w kolejnym miesiącu brania zaszlam w ciążę <3
    Dzięki za odpowiedź! :) właśnie czytałam sporo opinii że dziewczyny szybciej zaszły po tym. Więc jestem dobrej myśli i zaczynam kuracje:D

AnitaK lubi tę wiadomość

• Ladinola Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 17:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczorajsze kreseczki były moment ciemne a dzisiejsza w ogóle dłużej czekałam aż się w ogóle pojawi, dokładnie po 4 minutach się pojawiła taka wyraźna ale o wiele jaśniejsza niż wczorajsza.

Starania o pierwsze dziecko od 2014 roku
    08.2014 ciąża biochemiczna
    02.2015 ciąża pozamaciczna jajowodowa
    10.2018 poronienie 6tc
    05.2019 ciąża biochemiczna
    04.2020 poronienie 6tc

Ja (24l):
    Nieprawidłowy kariotyp: 46,XX,t(7;9)(q22;p13)
    Polimorfizm 4G/5G w genie SEPRINE 1 (PAI-1) hetero
    Niedoczynność tarczycy

Leki:
    Tribux 100mg, Euthyrox N50

Suple:
    Pregna Start, Gold Omega 3, Olej z wiesiołka, Chrom, Melatonina, Koenzym Q10,

Mąż (33l):
    Detekcja mutacji c.1521_1523delCTT (F508del) w genie CFTR - hetero (nosiciel mukowiscydozy)

Suple:
    Fertilman Plus, Ashwaghanda, Gold Omega 3, Korzeń Maca
  • Natala1906 Ekspertka

Wysłany: 27 lutego 2019, 17:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sobie poradzić z dołkami? Dobija mnie to co się dzieje z moją psychika przez brak ciąży... Jak wy sobie radzicie?

• Salome Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 18:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaaa, ale z Was ekspertki! Dla mnie te kreski wszystkie takie same i pewnie każdą bym zaliczyła jako pozytyw :p Więc na pewno nie nadaję się do robienia takich testów owu. Dla mnie tylko clearblue :)

AnitaK lubi tę wiadomość

FET nr 1: 5.1.1 - 10.2020 :(
    FET nr 2: 3.2.2 - 03.2021 :(

Mój instagram
  • marta_kwk Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 18:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    ooo mam ten sam! też polecam. Kilka miesięcy praktycznie codziennego użytkowania i nic się z nim nie dzieje :)

mi piszczy, daje znać że pomiar się skończył - po jakiś 2-3 minutach. Ale nie ma on funkcji zapamiętywania poprzednich pomiarów. Noo ale uznałam że mam ovu to taki gratis nie potrzebny ;)

Dziewczyny ja mam ten sam termometr, on zapamietuje ostatni pomiar ale żeby go pokazał to musicie długo przytrzymać przycisk aż wyskoczy wartość. Na początku myślałam że coś z nim nie tak ale pokombinowałam i pokazuje.

k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • AnitaK Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 18:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Jak sobie poradzić z dołkami? Dobija mnie to co się dzieje z moją psychika przez brak ciąży... Jak wy sobie radzicie?
    Kochana ja po prostu pewnego dnia powiedziałam dosyć i przestałam się przejmować tempeeatura, alkoholem, czy dbaniem o siebie. Wazylo się moje małżeństwo więc wiedziałam, że muszę się ogarnąć.

ZakręconaOna lubi tę wiadomość

Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    Marzec 2018 - Liwia <3
    13 grudzień 2019 - Daria <3
  • Natala1906 Ekspertka

Wysłany: 27 lutego 2019, 18:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Kochana ja po prostu pewnego dnia powiedziałam dosyć i przestałam się przejmować tempeeatura, alkoholem, czy dbaniem o siebie. Wazylo się moje małżeństwo więc wiedziałam, że muszę się ogarnąć.

Ja tego nie przerzucam na mojego chłopa, ale sama źle się czuję... Chciałabym o tym zapomnieć.

• Nera86 Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 19:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny . Dziś miałam dołujący dzień. Przez dwie godziny chodzenia po mieście widziałam chyba z 15 brzuszków a wózków z noworodkami jeszcze wiecej . Później wyszlam do sklepu - przede mną ciężarna, wracam ze sklepu -naprzeciwko idzie kolejna :( Mąż wraca od klienta i mówi - jego żona przyszła . Nawet nie wiedziałem ,ze jest w ciąży. Teraz ma już taki fajny -widoczny brzuszek (normalnie dobił!) Teraz gratis gorączka 38 i zapewne kolejny nieczytelny wykres si szykuje. Poprzedni rozpoczęłam od tygodniowej jelitówki...

W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • AnitaK Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 19:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera doskonale Cię rozumiem, jak na złość wszędzie ciężarne i wózki. No i nie powiem, mąż zaszalal z tekstem :-/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 19:55

Nera86 lubi tę wiadomość

Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    Marzec 2018 - Liwia <3
    13 grudzień 2019 - Daria <3
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 19:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wszystkim . Nareszcie mialam chwile czasu na nadrobienie Was w spokoju .
    Wskoczylam do wanny , maseczka na twarz i lektura hahaha .
    Jak dobrze tak wypoczac po calym dniu dosc ciezkim fizycznie i psychicznie.

Ja Wam powiem ze do dnia dzisiejszego nieogarniam tych testow owulacyjnych dlatego tez nie robie . Chyba ze dwa razy w zyciu zrobilam .

Co do dupka to Ja w pierwszej ciazy wzielam dopiero po pierwszym usg jak mi lekarz przepisal i pare dni pozniej poronilam . Jak zaszlam w ciaze z synem to sama wzielam na wlasna reke odrazu po pozytywnym tescie . Po tyg zadzwonilam do mojej ginki z Polski i wrecz mnie pochwalila ze wzielam sama i ze pomyslalam . :) bralam do 37 tyg ciazy .

Ja dzisiaj w pracy tak na jedna kobitke napatrzec sie nie moglam ... kurcze Ona rodzi w kwietniu , nie zna plci heszcze bo dziecko pokazac sie nie chce hahaha psikuska robi . Ma taki ladny brzunio ... az zazdroszcze ale tak pozywtywnie oczyeiscie :)

AnitaK lubi tę wiadomość

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2019, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2019, 07:31

• Nera86 Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Nera doskonale Cię rozumiem, jak na złość wszędzie ciężarne i wózki. No i nie powiem, mąż zaszalal z tekstem :-/
    Oczywiście jak to ja ,odpowiedziałam : no to następnym razem zapytaj ją kur** o przepis jak to zrobiła. Wiec chyba już wie ,ze mi pojechał

AnitaK lubi tę wiadomość

• Nera86 Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 20:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ana . Przykro mi z powodu straty. Powodzenia w cyklu

Ana_33 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2019, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Nera86 lubi tę wiadomość

• Nera86 Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana_33 wrote:
    Już tu kiedyś byłam, skasowalam konto jak zaciazylam, bo strasznie mnie wszystko stresowalalo, choc i tak siedzialam i czytalam... teraz bede tu siedziec i Was męczyć, dopoki znów mi się nie uda, a co :-)

Zrozumiałe, ze sie wkurzyłas, choc pewnie Twoj M nie mial zlych intencji... ja znowu sie zrobilam wrazliwa na wszystkie pytania i glupie teksty, dlatego staram sie unikac ludzi, nie wiem jak dlugo mi sie uda...
    Ja jestem na forum dopiero od 1 lutego :) Napewno nie chciał źle ale czasem jmoglby pomyśleć zanim coś chlapnie

• Nera86 Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 20:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie jakbym była już po owulacji he. Jeśli w tym cyklu będzie bezowulacyjny to będę miała wykres dwufazowy ale odbicia lustrzanego
    19c8a2.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2019, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• Nera86 Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tobie przede wszystkim życzę owocnego starania . Ja mam już 3 dzieci wiec gdyby jednak szans juz nie było to jakoś się pogodzę z tym faktem i przy każdym cyklu liczę się z tym że szansa ucieka

Ana_33 lubi tę wiadomość

• Ladinola Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2019, 21:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    LH spada, kreseczka z wieczornego testu już bardzo powolutku zaczęła wychodzić, dopiero po dobrych dwóch minutach było widać kreseczkę.

2jeejj9.jpg

Nera86, AnitaK, Ana_33, blair. lubią tę wiadomość

Starania o pierwsze dziecko od 2014 roku
    08.2014 ciąża biochemiczna
    02.2015 ciąża pozamaciczna jajowodowa
    10.2018 poronienie 6tc
    05.2019 ciąża biochemiczna
    04.2020 poronienie 6tc

Ja (24l):
    Nieprawidłowy kariotyp: 46,XX,t(7;9)(q22;p13)
    Polimorfizm 4G/5G w genie SEPRINE 1 (PAI-1) hetero
    Niedoczynność tarczycy

Leki:
    Tribux 100mg, Euthyrox N50

Suple:
    Pregna Start, Gold Omega 3, Olej z wiesiołka, Chrom, Melatonina, Koenzym Q10,

Mąż (33l):
    Detekcja mutacji c.1521_1523delCTT (F508del) w genie CFTR - hetero (nosiciel mukowiscydozy)

Suple:
    Fertilman Plus, Ashwaghanda, Gold Omega 3, Korzeń Maca
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego