X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie :)
Odpowiedz

Marcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 27 lutego 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola - błyskawicznie u Ciebie ! Ale w sumie ja mam córkę z ostaniego dnia @ To był jedyny dzień serducha

    Ladinola, AnitaK lubią tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 27 lutego 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ldinola to teraz czekamy i trzymamy kciuki! :)

    AnitaK, Ladinola, Nera86 lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 27 lutego 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 13:53

    Ladinola lubi tę wiadomość

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny! :) Patrzę na zdjęcia tych testów o 12 z wczoraj i dzisiaj to takie pozytywy, teraz wieczorny to już taki negatyw więc owulacja niedługo się pojawi.

    AnitaK lubi tę wiadomość

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 27 lutego 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuźwa dziewczyny to jest wszystko tak niesprawiedliwe... Najgorsze myśli już mam.

  • Poziomka92 Ekspertka
    Postów: 181 72

    Wysłany: 27 lutego 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, możecie mnie zapisać na 27 marzec

    AnitaK lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mężatka od wrzesień 2018 :-)
    Hysteroskopia - luty 2016
    - ponowne starania od maj 2018 :)
    - progesteron 12,04 ng/ml
    - TSH 0,89 mlU/l - Euthyrox N50
    - badanie nasienia w normie
    - cykle owulacyjne
    - drożne jajowody
    - Hysteroskopia - marzec 2023 - polip 1 cm, adenomioza
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 27 lutego 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka powodzenia.!!!!

    Poziomka92 lubi tę wiadomość

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka92 wrote:
    Hej, możecie mnie zapisać na 27 marzec
    Zapisuję i życzę powodzenia! :)

    Poziomka92 lubi tę wiadomość

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 27 lutego 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera masz rację że wokoło mnóstwo kobiet w ciąży, bądź z wózkami, ale może też po prostu jesteśmy na to teraz bardziej wyczulone. A co do męża to cóż, faceci potrafią tak czasem coś palnąć, a nawet nie pomyślą. Ale na pewno nie miał na celu zrobić Ci przykrości :)

    AnitaK, Nera86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja nie wiem czy ja będę w ogóle testować marcu....
    @ nie ma, nawet już nie czuje żeby miała być, a test zrobiłam, jedna kreska jak byk.
    W sumie nie spodziewalam sie drugiej, ale znaczy to, że mam coś namieszane :(
    Nic tylko zostaje zapisać się do lekarza

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 27 lutego 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Kuźwa dziewczyny to jest wszystko tak niesprawiedliwe... Najgorsze myśli już mam.

    Natala musisz trochę wyluzować, jak się będziesz cały czas negatywnie nakręcać, na pewno Ci to nie pomoże. Ciąża przyjdzie, prędzej czy później. A oprócz tego trzeba żyć, nie może się wszystko kręcić wokół starań. Zrób coś dla siebie, zrelaksuj się i nie myśl o tym cały czas :)

    Dośka, AnitaK, Nona lubią tę wiadomość

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 27 lutego 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Dziewczyny, ja nie wiem czy ja będę w ogóle testować marcu....
    @ nie ma, nawet już nie czuje żeby miała być, a test zrobiłam, jedna kreska jak byk.
    W sumie nie spodziewalam sie drugiej, ale znaczy to, że mam coś namieszane :(
    Nic tylko zostaje zapisać się do lekarza

    Kochana Ty czekasz teraz na @ po odstawieniu antykoncepcji, dobrze pamiętam? Zdarzyło się wcześniej żeby po ostatniej tabletce tak długo nie przychodziła? Jeśli nie to może faktycznie lepiej przejść się do lekarza, może da Ci duphaston czy coś żeby wywołać @. Który to dzień cyklu?

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 27 lutego 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety tak mam jak siedzę w domu to później myślę... Jak chodzę do pracy to nie mam czasu o tym myśleć :) może kiedyś się uda. :)

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 27 lutego 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Dziękuję dziewczyny! :) Patrzę na zdjęcia tych testów o 12 z wczoraj i dzisiaj to takie pozytywy, teraz wieczorny to już taki negatyw więc owulacja niedługo się pojawi.

    No to czekamy na poranną temperaturę, niech ładnie rośnie! :)

    Ladinola lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tabletki aktywne skonczylam w czwartek, na placebo zazwyczaj krwawienie występowało po 2-3 tabletce, czyli jakos 26/27 dzień i tak przy każdym cyklu na anty... teraz jest już 30 dzień, a ja nawet nie czuje, żeby coś miało nadejść.
    Duphaston mialam brac od tego cyklu, od 16 dnia, ale to musze miec pierwszy krwawiący, zeby zacząc liczyc.
    Zastnawiam sie jeszcze, bo od tego miesiaca zaczelam brac cyclo 3 fort, antyzylakowy. Moze to jest przyczyna, nie wiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    No to czekamy na poranną temperaturę, niech ładnie rośnie! :)
    Mam nadzieję, że będzie kolejny wzrost. :) Śluz już powoli co raz bardziej robi się rozciągliwy, więc owulacja będzie w nocy albo jutro rano jakoś. ;)

    blair., Nera86 lubią tę wiadomość

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 27 lutego 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Tabletki aktywne skonczylam w czwartek, na placebo zazwyczaj krwawienie występowało po 2-3 tabletce, czyli jakos 26/27 dzień i tak przy każdym cyklu na anty... teraz jest już 30 dzień, a ja nawet nie czuje, żeby coś miało nadejść.
    Duphaston mialam brac od tego cyklu, od 16 dnia, ale to musze miec pierwszy krwawiący, zeby zacząc liczyc.
    Zastnawiam sie jeszcze, bo od tego miesiaca zaczelam brac cyclo 3 fort, antyzylakowy. Moze to jest przyczyna, nie wiem.

    No to faktycznie już Ci się przeciągnął cykl. Mam nadzieję że szybko doczekasz się @! Uważaj tylko z tym duphastonem od 16 dnia cyklu, żeby nie zablokować sobie owulacji, z tego co wiem powinno się zacząć po owulacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu też mam zacząć brać progesteron od 16 dc ale u mnie owulacji już nie zatrzyma. :D Wcześniej brałam od 14dc, lekarz jednak zmienił zalecenie.

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 27 lutego 2019, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Niestety tak mam jak siedzę w domu to później myślę... Jak chodzę do pracy to nie mam czasu o tym myśleć :) może kiedyś się uda. :)

    No to jak jesteś w domu to jakieś domowe spa, cokolwiek lubisz robić itd. :)

    Ladinola no wiem że zdania są podzielone co do duphastonu, jedni mówią że może zablokować owulację, drudzy że nie, ale skoro jest taka możliwość, to lepiej wziąć trochę później i mieć pewność że jest po owulacji, niż jakby miało jej nie być wcale :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    No to jak jesteś w domu to jakieś domowe spa, cokolwiek lubisz robić itd. :)

    Ladinola no wiem że zdania są podzielone co do duphastonu, jedni mówią że może zablokować owulację, drudzy że nie, ale skoro jest taka możliwość, to lepiej wziąć trochę później i mieć pewność że jest po owulacji, niż jakby miało jej nie być wcale :)
    Dokładnie tak jak piszesz, ja i tak miałam wcześniej owulację więc ten 14dc nie był mi straszny. A tu nawet nie chodzi o sam duphaston, ogólnie progesteron czy to będzie luteina czy tak jak ja biorę progesterone besins może zablokować owulkę.

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ