X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie :)
Odpowiedz

Marcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1346 1300

    Wysłany: 28 lutego 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie u nas nie ma podłączonego gazu dlatego musimy palić węglem. Ale tak po za tym to kanalizacja wszystko jest :-)

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 5cs o 3 maleństwo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2019, 07:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to sąsiedzi zza płotu, że tak powiem, zawsze jak mają mieć impreze to przychodzą powiadomić, przeprosić i dają coś w rekompensacie - na wsi! Gdzie u nas w domu nic nie słychać jak oni się bawią. :D Życzę Wam takich sąsiadów w blokach. ;)

    AnitaK lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    No właśnie u nas nie ma podłączonego gazu dlatego musimy palić węglem. Ale tak po za tym to kanalizacja wszystko jest :-)
    U nas na wsi nie ma kanalizacji, tylko podstawa - woda bieżąca i prąd. :D

    AnitaK lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2019, 07:32

  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1346 1300

    Wysłany: 28 lutego 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana_33 wrote:
    Dziewczyny, Wy mierzycie temperature takim zwykłym termometrem, czy owulacyjnym? Bo tez mam sie zamiar za to wziac od nowego cyklu
    Ja mierze elektronicznym ale ma tylko jedno miejsce po przecinku

    Ana_33 lubi tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 5cs o 3 maleństwo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana_33 wrote:
    Dziewczyny, Wy mierzycie temperature takim zwykłym termometrem, czy owulacyjnym? Bo tez mam sie zamiar za to wziac od nowego cyklu
    Owulacyjny to taki zwykły termometr tylko z dwoma cyframi po przecinku. To, że jest nazwany jako owulacyjny nie znaczy, że ma super funkcje. :)
    Ja używam takiego:
    11rqg05.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2019, 11:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2019, 07:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja w aptece poprosiłam o termometr owulacyjny to babka patrzyła na mnie jak na kosmitę, jakbym poprosiła o gwiazdkę z nieba. :D Mówię, że chodzi mi o termometr microlife albo jakikolwiek elektroniczny z dwoma cyferkami po przecinku, niestety nie mieli żadnego. W drugiej aptece to samo, dopiero w trzeciej babka wiedziała o co mi chodzi. Tak samo jak chciałam test ciążowy 10miu/ml, babka stwierdziła, że wymyślam coś bo nie ma czegoś takiego, bardzo czułe testy to te strumieniowe a ja na nią patrzę tak wiecie "Serio?" i to młode babki. Dopiero w jednej aptece całkiem innej starsza pani farmaceutka doskonale wiedziała o co mi chodzi, jeszcze nie było na stanie tak w aptece i szukała mi w magazynie. Była w szoku jak jej opowiedziałam z jakim fochem jedna farmaceutka na mnie naskoczyła. :D

    ABI90, AnitaK lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana_33 wrote:
    A szkoda, bo te co znalazłam, to w takich cenach, ze powinny juz jakies miec dodatkowe funkcje :-) chyba sobie cos takiego sprawie, bo jednak dokladniejszy...
    No właśnie niektórzy przesadzają z cenami. Ten co ja mam jest już nazwany jako owulacyjny i kosztował mnie 15zł. :)

    Ana_33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2019, 07:32

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 lutego 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana_33 wrote:
    Haha, a spróbuj kupic w aptece metylowany kwas foliowy, to dopiero sa jaja :-):-)
    Wierzę kochana wierzę po tym co ja z testami i termometrami przeszłam... :D
    A tak w ogóle jeśli chodzi o ten termometr co ja mam to w ulotce jest opisane jak robić wykres. nawet są dwa puste wykresy, jak interpretować temperaturę itp. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2019, 07:33

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 lutego 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    U nas sołtys nie miał z tym za bardzo do czynienia. Chodziło o przesłanie wniosków do PGE. Tutaj gdzie się budujemy nie ma na dzień dzisiejszy gazu ziemnego i też kazali wysłać podanie, jeśli zbiorą większą ilość podań to będą budować ;) U nas zapadła decyzja że jeśli nie zdążą pociągnąć gazu to założymy własny zbiornik, który się uzupełnia 2 lub 1 raz w ciągu roku, zależnie od pojemności :) U rodziców jest ziemny, brat ma ekogroszek i wychodzi porównywalnie, w przypadku gazu nie trzeba pilnować podajnika :)
    Bardziej chodzi mi o to, że sołtys też powinien dbać o to by we wsi było lepiej mieszkańcom, po coś ta funkcja jest. A u nas póki sam się nie wybudował na końcu wsi to chodnika nie mieli, jak tylko się wprowadzili to jakimś cudem nagle o chodniki zaczął się starać, cała wieś się z tego śmieje. Teraz już od wczoraj chyba jest ktoś inny sołtysem i właśnie ponoć będą zbierać podpisy jeśli chodzi o ten gaz, zobaczymy jak będzie się miała ta sprawa. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ladinola miałam taką samą historię z testem ciążowym o czułości 10 :) A one mi czytają że wykrywają ciążę po 6 dniach, albo 7 od zapłodnienia. Ja patrzę i 25. Podziękowałam i wyszłam :)
    No mówię na mnie jeszcze za przeproszeniem z mordą wyszła, że to chyba ona jest farmaceutą i wie dobrze co sprzedaje, francy nie chciało się spojrzeć, że tam jest napisane 25! Już jej wytłumaczyłam, że jeśli czułość 25 to nie chce, bo chodzi mi o 10! To na prawdę była najbardziej niemiła obsługa z którą się spotkałam kiedykolwiek w aptece.

    AnitaK lubi tę wiadomość

  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 28 lutego 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana_33 wrote:
    Dziewczyny, Wy mierzycie temperature takim zwykłym termometrem, czy owulacyjnym? Bo tez mam sie zamiar za to wziac od nowego cyklu
    Ja mierzę owulacyjnym z dwoma miejscami po przecinku .Przerabiałam już rtęciowy i elektroniczny z jednym miejscem po przecinku i doszłam do wniosku ,że (dla mnie) najbardziej czytelne wykresy są od mojego obecnego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2019, 11:54

    Ana_33, AnitaK lubią tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1346 1300

    Wysłany: 28 lutego 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pamiętam taka sytuację w aptece, poprosiłam o test 10 o Pani mi powiedziała że to jeden pies czy 25 cz 10. A to jest apteka gdzie Pani są bardzo miłe o bardzo pomocne. Czasami aż ma się nerwy że komuś tak długo doradza ;-) więc sama nie wiem

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 5cs o 3 maleństwo <3
  • axox Ekspertka
    Postów: 128 78

    Wysłany: 28 lutego 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny juz macie objawy urojone ciąży? ;)
    U mnie wyjątkwo jeszcze nie mimo ze juz chyba po owu. Ale to pewnie dlatego ze mi ten listopad tak nie bardzo nie bardzo....;)

    AnitaK, Ana_33 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-69827.png
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ