X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie :)
Odpowiedz

Marcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka mama wspolczuje ale nie pomoge bo nigdy nie mialam :(

    Ooo kuzwa sporo . Nie kalkuluje sie wtedy kupic . Dobra sprobuje najpierw te stad z uk a jak cos to kupie w kiwetniu w pl jak bede . Dzieki


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorciax wrote:
    Pewnie że pomożemy z owulakami 😁 Ja polecam te z domowego laboratorium..u mnie w każdym cyklu sie sprawdzaly ( nawet z monitoringiem).
    Dorciax - napisz proszę ile czasu od potwierdzenia owulacji wychodziły pozytywne? Bo mnie wyszedł w 9 dc i myślę ,że to totalna ściema :/

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Dorciax Autorytet
    Postów: 572 427

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Dorciax - napisz proszę ile czasu od potwierdzenia owulacji wychodziły pozytywne? Bo mnie wyszedł w 9 dc i myślę ,że to totalna ściema :/
    U mnie zawsze owulacja jest max. 3 dni po pierwszym pozytywnym tescie. Tylko ten test nigdy nie robie z rana bo wtedy fałszywie pozytywne wychodza mi.

    ojxezbmhh2cawbkd.png

    9.04.2021 Laura, nasze największe szczęście 👨‍👩‍👧

    4.08 beta 277
    6.08 beta 601
    11.08 beta 2800
    17.08 beta 17000
    22.08 serduszko 💚
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorciax wrote:
    U mnie zawsze owulacja jest max. 3 dni po pierwszym pozytywnym tescie. Tylko ten test nigdy nie robie z rana bo wtedy fałszywie pozytywne wychodza mi.
    Dziękuję za odp <3

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam po 8 z drugiego moczu przy kawie i wyszła totalnie mocna krecha , później o 16 i testowa ciut mocniejsza od kontrolnej .Myślisz ,że fałszywy ?? Jakby nie patrzeć to raptem 10dc (przepraszam -pomyliło mi się - 9dc pojawił się śluz płodny a 10dc wyszły testy)

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Dorciax Autorytet
    Postów: 572 427

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci ze jesli testowa byla ciemniejsza o 16 to pozytyw. Jutro zobaczysz czy bedziesz miec skok tempki czy nie, az sama jestem ciekawa :) 2 dni temu mialas pozytywny test?

    ojxezbmhh2cawbkd.png

    9.04.2021 Laura, nasze największe szczęście 👨‍👩‍👧

    4.08 beta 277
    6.08 beta 601
    11.08 beta 2800
    17.08 beta 17000
    22.08 serduszko 💚
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręcOna, skoro jesteś w uk, to spróbuj testów owulacyjnych Clear Blue, najlepiej tych "duo", "wykrywających do 4 płodnych dni" (fioletowy kolor). Dla mnie najlepszy ze wszystkich testów i dalej bym go stosowała, gdyby nie był taki drogi w pl ;)

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 5 marca 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorciax wrote:
    Powiem Ci ze jesli testowa byla ciemniejsza o 16 to pozytyw. Jutro zobaczysz czy bedziesz miec skok tempki czy nie, az sama jestem ciekawa :) 2 dni temu mialas pozytywny test?
    3marca wyszedł pozytywny , 4 marca już lh spadł do połowy , dziś już licho (nawet ten z allegro prawie nic nie pokazał)
    Od 28.02 biorę antybiotyk więc myślę ,że może coś namieszał... i fałszywy "alarm"
    Pod wykresem mam zdjęcia z 2.03 i 3.03 tylko kreski słabsze z lekka niż w rzeczywistości wyszły na foto

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 22:14

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 5 marca 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taka_mama wrote:
    Dziewczyny macie jakieś sprawdzone sposoby na opryszczkę? Wylazło mi cholerstwo w nosie i na nosie i zaraz świra dostanę tak swędzi 😭 mam maść hascovir ale pomaga dosłownie na 5 minut...

    Często sie z tym borykam, ostatnio miałam tak głeboko w nosie że mózg mi sie przewracał tak swędziało. Octenisept psiknąć na palec (oczywiście wcześniej umyty) i potrzeć, piecze jak cholera ale bardzo dobrze wysusza.

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Dzisiaj taka sama temperatura jak wczoraj, nie wiem co jest... W dzisiejszej poradzę pod wykresem jest napisane, żeby w czasie starań o dziecko unikać ibuprofenu bo może zahamować owulację a ja podczas @ brałam dwukrotnie więc kto wie czy to nie przez to może nie pękł pęcherzyk czy coś...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 06:55

  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 6 marca 2019, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Hej! Dzisiaj taka sama temperatura jak wczoraj, nie wiem co jest... W dzisiejszej poradzę pod wykresem jest napisane, żeby w czasie starań o dziecko unikać ibuprofenu bo może zahamować owulację a ja podczas @ brałam dwukrotnie więc kto wie czy to nie przez to może nie pękł pęcherzyk czy coś...
    Ja milion lat temu czytałam że nawet nie edukację tylko taka mega wczesna ciążę traktuję jako stan zapalny i walczy bo jest przeciwzapalne. Z czasie staram zawsze jak musiałam bałam paracetamol

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 6 marca 2019, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja się właśnie zastanawiam czy jest sens robić kolejny raz test. @ ma być w piątek... Od kilku dni tak mnie boli biust, że nie mogę funkcjonować i to mnie skłoniło do testu w sobotę, ale biel... Brzuch mnie wcale nie boli co u mnie jest dziwne, ale pryszcze wychodzą jak zawsze. Mam totalnie mieszane uczucia :x
    Pewnie znowu nic z tego, a mnie się tylko wydaje.

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 6 marca 2019, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala no widzisz, mnie się nawet nie wydaje. Żadnych objawów, i pewnie lipa z tego będzie. Jak zwykle.
    Gdybym miała więcej testów to pewnie już bym zrobiła dla świętego spokoju.

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 6 marca 2019, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama wrote:
    Natala no widzisz, mnie się nawet nie wydaje. Żadnych objawów, i pewnie lipa z tego będzie. Jak zwykle.
    Gdybym miała więcej testów to pewnie już bym zrobiła dla świętego spokoju.

    Niby zrobię, święty spokój bo widzę biel. No, a jednak gdzieś z tyłu głowy jest myśl, że @ jeszcze nie ma... Bezsens

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Hej dziewczyny, ja się właśnie zastanawiam czy jest sens robić kolejny raz test. @ ma być w piątek... Od kilku dni tak mnie boli biust, że nie mogę funkcjonować i to mnie skłoniło do testu w sobotę, ale biel... Brzuch mnie wcale nie boli co u mnie jest dziwne, ale pryszcze wychodzą jak zawsze. Mam totalnie mieszane uczucia :x
    Pewnie znowu nic z tego, a mnie się tylko wydaje.

    Doskonale Cię rozumiem, sama doszukuje się objawów a tak na prawdę wiem, że ten cykl to była jakaś porażka i raczej czeka mnie w kolejnym cyklu wizyta u ginekologa.

    Ale ma się jednak z tyłu głowy tą małą nadzieje na cud...

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 6 marca 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamila2804 wrote:
    Doskonale Cię rozumiem, sama doszukuje się objawów a tak na prawdę wiem, że ten cykl to była jakaś porażka i raczej czeka mnie w kolejnym cyklu wizyta u ginekologa.

    Ale ma się jednak z tyłu głowy tą małą nadzieje na cud...

    To jest przykre, a z jednej strony już nawet żałosne... Wiem, że nic z tego więc nie wiem na co liczę... Są starania przed ovu w trakcie, po no i tak kolejny 16 miesiąc NIC. Oszalec można... To już nie wiadomo co robić, myśleć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mężem właśnie czekamy by zarejestrować się do rodzinnego żeby nam dał skierowanie do genetyka. Na jedno dobrze by było, żeby w tym cyklu się nie udało i na spokojnie skonsultowali byśmy się z genetykiem i jeszcze tam w klinice. Na jedno rozpocznie się 30 cykl starań, boję się, żeby nie złapał mnie jakiś kryzys 30 cyklu starań...

  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 6 marca 2019, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Hej! Dzisiaj taka sama temperatura jak wczoraj, nie wiem co jest... W dzisiejszej poradzę pod wykresem jest napisane, żeby w czasie starań o dziecko unikać ibuprofenu bo może zahamować owulację a ja podczas @ brałam dwukrotnie więc kto wie czy to nie przez to może nie pękł pęcherzyk czy coś...
    U mnie zero skoku .Jutro rano kończę antybiotyk.Też właśnie zwróciłam uwagę na poradę dnia . Pięknie się zapowiadało i nici .Jutro się dowiem czarno na białym co się dzieje .Ciekawe jaki skład antybiotyku jest (wypierniczyłam ulotkę)

    edit.luknęłam skład w necie .Jest ok poza tym ,że zakazany przy ciąży więc i przy starankach też .No nic- może poszczęści się w kwietniu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 08:08

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 6 marca 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na teście dalej biel także czekam na @ :)

  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 6 marca 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Na teście dalej biel także czekam na @ :)
    Temperatury Natalka nie mierzysz ?

    Ja mam w tym roku pierwszy raz doła :(

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ