X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MARCOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 27 marca 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 aha rozumiem. Trzymam kciuki za Was :*

    Isaura81 lubi tę wiadomość

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 27 marca 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane moje staraczki:* czytam Was codziennie, ale udzielam się co jakiś czas:)

    Co tam u nowych "mamusiek" ? Jak się czujecie?:)
    Dominisia trzymam kciuki za jutro:*

    U mnie trochę dziwnie, nadal dużo śluzu, chociaż "dużo"to pojęcie względne, ale daje znać o sobie na bieliźnie, wkładkach (w środku kremowy, na zewnątrz jakiś takiś żółtawy) , czuję dziwny ból podbrzusza, niby jak na okres, ale jednak jakiś inny, i przez 3 dni ból krzyża, najgorsze te ciągniecie podbrzusza i krzyża popołudniu i pod wieczór... ale dziś już spoko, na razie kłuje mnie jajnik... ale za to żadnego bólu piersi itp. Tempka też okej:) nie nakręcam się (a raczej próbuje!), bo stosunki były przerywane (mieliśmy ten miesiąc odpuścić i wiem, że to żadna metoda anty, ale oboje nie znosimy gumek) i jeden raz nas poniosło "do końca", dzień po owulce wyznaczonej przez apkę FLO. No zobaczymy co z tego będzie, spróbuje zatestować pojutrze, to będzie 11 dpo według apki. Niby się na nic nie nastawiam, ale jednak ta myśl gdzieś siedzi mi w głowie... cholerka, a już było tak dobrze o tym nie myśleć:)

    Dominisia883, Almond, pumka1990, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 27 marca 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór miałam odpisywać cykl marcowy bo mąż w wojsku był ale nie wiem jak to się stało wspolżyliśmy w 5 dniu miesiączki. Termin jej 25.03 do dziś jej nie ma ... dziś bobo test do 3 minut pokazał dwie kreski jednak gdy popatrzyłam do 5 minut juz jej nie było. Popatrzyłam jeszcze po kilkunastu godzinach i kreska była strasznie słaba.
    Przed chwila jasno-różowe plamienia na wkladce niewielkie. Jeżeli się nie rozkręci jutro powtórka testowania

    Almond, pumka1990, Katti, kłot lubią tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 27 marca 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja widać wszystko jest możliwe:) Klaudyś zaciskam mocno kciuki:* to byłby super prezent na święta:) a jak długie masz cykle? Jak będzie II kreska to "żołnierzyki" Twojego męża są nieźle żywotne:P hehe

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 27 marca 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    No to ja widać wszystko jest możliwe:) Klaudyś zaciskam mocno kciuki:* to byłby super prezent na święta:) a jak długie masz cykle? Jak będzie II kreska to "żołnierzyki" Twojego męża są nieźle żywotne:P hehe

    W większości cykle były 28 dniowe.
    Jednak zdarzył się jeden cykl w sierpniu 30 dniowy.
    Jak by byly rzeczywiście tak zywotne to już dużo wcześniej nam się udało ,zazwyczaj stosowałismy stosunek przerywany plus prowadzenie kalendarzyka.
    Mąż wrócił z wojska postanowiliśmy wrócić do starania na dobre :)
    Zostawiłam ciężka prace i czekam aż przyjdzie jednak coś się nie chce zjawić. I ten test zastanawia mnie nigdy wcześniej dostep takiego się nie zdarzyło

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 27 marca 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z tym testem to faktycznie dziwna sprawa... Spróbuj powtórzyć jutro z innej firmy lub idź na betę i wszystko się wyjaśni :-) a mierzysz temp? To owulacja musiała by być wcześniej no i "żołnierzyki" musiałaby przetrwać trochę dni, ale bądź dobrej myśli :-* trzymam kciuki :-*

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 27 marca 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    No z tym testem to faktycznie dziwna sprawa... Spróbuj powtórzyć jutro z innej firmy lub idź na betę i wszystko się wyjaśni :-) a mierzysz temp? To owulacja musiała by być wcześniej no i "żołnierzyki" musiałaby przetrwać trochę dni, ale bądź dobrej myśli :-* trzymam kciuki :-*

    Wiesz co mierzyłam na początku ale potem mąż pojechał ja praca dziecko i jakoś tak zapomniałam.
    Póki co miałam te plamienia. Teraz wkładka czysta .
    Jutro jeżeli nie przyjdzie męża wyślę po kolejny test
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bc257490ddc7.jpg
    To jest test do 3 minut potem znikło :(


    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 27 marca 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tutaj widzę jakiś lekki cień cienia, głowa do góry i zrób test z innej firmy :-) ja bym tak zrobiła na twoim miejscu :-)

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 27 marca 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia dziękuję za wsparcie :)
    To był by cud nad cudami :* mąż pragnie córeczki wiec kto wie może to będzie jego prezent :*

    Dominisia883 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 27 marca 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudyś ja też widzę cień cienia :). Trzymam kciuki żeby to była fasoleczka :*. A ja zaczynam się martwić czy jakaś torbiel mi się nie robi :( nigdy wprawdzie nie miałam i nie wiem jakie to uczucie ale kłuje mnie z lewej strony podbrzusza momentami dosyć mocno i nasila się ból jak siusiam...

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 27 marca 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia czyli aż tak nie zgubiłam ze widziałam ta kreskę a potem. Mi znikla czyli zwidow nie miałam

    Dominisia883 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też widzę. I trzymam mocno kciuki

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na innej grupie po prostu źle zostałam potraktowana i jest mi z tym bardzo przykro . Zastanawiam się czy teraz jest sens wgl się udzielania na tej stronie. Jest mi bardzo przykro :(

    Katti, Dominisia883 lubią tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Dziewczyny na innej grupie po prostu źle zostałam potraktowana i jest mi z tym bardzo przykro . Zastanawiam się czy teraz jest sens wgl się udzielania na tej stronie. Jest mi bardzo przykro :(
    kochana olej tamta grupe i pisz tutaj a jak juz sie okaze fasolunia przejdziesz do watku agniechy i bedziesz z nami :)

    ps. a czego sie uczepily ze takj cie potraktowały ?
    nie przejmuj sie kiedys tez mialam taka sytuacje w staraniach o córkę .... nie ktore wyjadaczki powinny dawno juz na tym forum nie siedziec bo im nie wychodzi nic i wyrzywaja sie na innych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2018, 21:36

    Dominisia883, agniecha2101 lubią tę wiadomość

  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj źle Cię raczej nikt nie potraktuje ;). Ja jestem tutaj i na forum na Vinted i na Vinted często są spiny o nic a tutaj jeszcze nie spotkałam się żeby ktoś kogoś źle potraktował (chyba że tak dobrze trafiam :D). Dziewczyny tu są naprawdę świetne i bardzo pomocne, wspierające i miłe.

    Katti, Pati88, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne ze do was dołączę :*
    Wiesz co poszło na początku o to ze jest to nie możliwe żebym była w ciąży. I takie głupoty nawet nie wiem jak ta sytuacje opisać. Druga coś się odezwała ze wcześniej miałam sytuacje z stosunkiem przerywanym i ze niby zaszłam w ciążę co nic takiego nie pisałam. Kolejna sie odezwała ze jestem trolem :/. A inna ze wskakuje do nich na końcu starań i nie śledzę ich poczynań i tak się ładuje... ale nie ważne napewno do tamtej grupy juz nie wrócę

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Jasne ze do was dołączę :*
    Wiesz co poszło na początku o to ze jest to nie możliwe żebym była w ciąży. I takie głupoty nawet nie wiem jak ta sytuacje opisać. Druga coś się odezwała ze wcześniej miałam sytuacje z stosunkiem przerywanym i ze niby zaszłam w ciążę co nic takiego nie pisałam. Kolejna sie odezwała ze jestem trolem :/. A inna ze wskakuje do nich na końcu starań i nie śledzę ich poczynań i tak się ładuje... ale nie ważne napewno do tamtej grupy juz nie wrócę
    Ale to tu na Ovu w innym temacie było? Czy całkowicie na innym forum? Nie przejmuj się ;* nie które plują jadem na prawo i lewo bo mają nudne życie prywatne i musza je sobie urozmaicać ;), nie którzy hejt traktują jak swoje hobby, nic na to nie poradzimy. Głowa do góry :*

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia883 wrote:
    Ale to tu na Ovu w innym temacie było? Czy całkowicie na innym forum? Nie przejmuj się ;* nie które plują jadem na prawo i lewo bo mają nudne życie prywatne i musza je sobie urozmaicać ;), nie którzy hejt traktują jak swoje hobby, nic na to nie poradzimy. Głowa do góry :*
    Tak tu na ovu ale inny watek

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 27 marca 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Tak tu na ovu ale inny watek
    Serio? W życiu bym nie pomyślała, że tu takie rzeczy się dzieją :/
    To dobrze, że nie śledzę innych wątków

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 27 marca 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudys nie przejmuj się :-* tutaj wszystkim hormony buzują :-P heh czekamy na pozytywne wieści :-*

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ