X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane przykro mi...Rozumiem Wasze rozczarowanie. Ja za to zostalam doslownie zbombardowana wiadomosciami o ciazach w ostatnim czasie :( W bliskim otoczeniu 3 dziewczyny, ktore otwarcie mowily kiedy zaczely sie starac. I starac sie wcale nie musialy, na to wyglada.

    Ech, ciezkie to wszystko, jak to udzwignac...

    Poszlam na ta akupunkture, wiem ze dziewczyny mialy rozne doswiadczenia i przejscia, ale sprobuje wszystkiego, no poza tradycyjnym ivf.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 20:02

    archeolog lubi tę wiadomość

  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki po laparo i histero jakoś do 3 cykli się zachodzi najszybciej :) jeszcze wszystko przed wami :* testy owu robicie?

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie robie bo szkoda kasy, i tak trzeba sie bzykac co 2 dni


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak zaszłam w ciąże (pozamaciczną niestety :( ) to nie kochaliśmy się codziennie a jednak zaszłam, więc uważam, że po prostu jak maleństwo ma się począć to się pocznie ;)
    ehh.. czasami brakuje mi tych czasów gdy kochaliśmy się z mężem codziennie dwa razy dziennie (skąd my braliśmy tyle siły??)... spontanicznie, bez myśli w głowie czy dzisiaj się uda czy jutro a może to było wczoraj... bez liczenia dni płodnych, ehh.. ;/

    umówiłam się dzisiaj na wizytę do dr, śmiesznie bo kolejna wizyta wypada w święto Maryjne ;) Bóg daje mi znak, wczoraj Go o to prosiła ale dopiero przed chwilą to sobie uświadomiłam ;)

    Majeczka, pokazuj się tutaj i nas zarażaj co by się zazieleniło ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 21:26

    archeolog, majeczka87, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    codzienie,hmm u nas sie zdarza 3-4 razy w cyklu:/ na prawde nie mam na to ochoty... jedynie przed owu jakos idzie, po owu null


    u5cvp2.png
  • archeolog Ekspertka
    Postów: 201 137

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martwcie się dziewczyny na pewno na każdą z nas przyjdzie pora, ja mam już 52 cykl starań i czasem mi ciężko, ale od kiedy usłyszałam w Kościele ewangelię o niepłodnej kobiecie która zaszła w ciążę, to mam więcej siły by walczyć o moje dzieciątko. Nie poddawajcie się dziewczyny, walczcie i ufajcie Bogu, On wie co robi. Pozdrawiam wszystkie i ściskam mocno ;) :)

    ktosik, majeczka87, Anulkaa lubią tę wiadomość

    Jeżeli Bóg dopuszcza, by coś w Twoim życiu runęło, to tylko po to, by na tych ruinach zbudować coś piękniejszego. <3 <3 <3 <3
    Nasz Ślub: 16.07.2011 <3 <3
    vzljvd4kntnyexx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się ze większość tak ma że po owulacji libido spada ;)
    te codziennie dwa razy dziennie to było w pierwszym roku po ślubie, musieliśmy się sobą nacieszyć :D
    teraz już różnie, w pracy coraz więcej obowiązków, człowiek zmęczony, po peaku też mam dużo mniejszą ochotę na seksik ;)


    też uważam, że Pan Bóg wie co robi ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 21:41

  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    ja nie robie bo szkoda kasy, i tak trzeba sie bzykac co 2 dni
    nie zgodze sie z tym, po pozytywie trzeba 3-4 dni pod rzad. kochajac sie co drugi dzien w wielkim stopniu mozna ominac owulke. A jajeczko jest tylko 6 h zdolne do zaplodnienia.

    testy to ksozt 27 zl z przesylką za 50 testów owu plus 5 ciazowych

    Niczkka lubi tę wiadomość

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A psik!!!!!!!!!!!!!!


    zarażone!!! wyskakiwać z obcisłych ciuszków i wyposażać sie w brzuszki;)

    Niczkka, ktosik, gama lubią tę wiadomość

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka87 wrote:
    nie zgodze sie z tym, po pozytywie trzeba 3-4 dni pod rzad. kochajac sie co drugi dzien w wielkim stopniu mozna ominac owulke. A jajeczko jest tylko 6 h zdolne do zaplodnienia.

    testy to ksozt 27 zl z przesylką za 50 testów owu plus 5 ciazowych


    Majeczka a gdzie można za taką cenę taki zestaw kupić?

  • amryta Przyjaciółka
    Postów: 131 38

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka87 wrote:
    nie zgodze sie z tym, po pozytywie trzeba 3-4 dni pod rzad. kochajac sie co drugi dzien w wielkim stopniu mozna ominac owulke. A jajeczko jest tylko 6 h zdolne do zaplodnienia.

    testy to ksozt 27 zl z przesylką za 50 testów owu plus 5 ciazowych


    a to podrzuć jakie kupić? też tak mam, do owu się chce,.. a potem...nie ma męża w domciu jest w delegacji i jak tutaj działać. Tyle już lat się staramy, ale nic odmawiam Nowennę Pompejską i mam nadzieję...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 21:55

    majeczka87, Niczkka lubią tę wiadomość

    starania od 2005r.; 6 IUI; 3 IVF
    od IX.2014 naprotechnologia
    lata lecą
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczko,
    masz rację te testy nie są drogie, ale wiesz te kochanie się pod rząd to różnie z tym bywa, plemniczki też potrzebują czasu by dojrzeć,
    chociaż gdzieś czytałam, że im częściej się kochamy tym plemniki szybciej dojrzewają, więc to wszystko to sprawa bardzo indywidualna
    czasami ciężko jest kochać się kilka dni pod rząd, przynajmniej ja tak mam, no bo jak się kochać z mężem jak mnie przed chwilą strasznie wkurzył albo ja jego i nie mamy ochoty na Przytulanki? robotami nie jesteśmy przecież ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w tym miesiacu ambitny plan kochac sie codziennie, jak tylko zacznie sie sluz. Maz juz zadeklarowal, ze on to moze i codzien, wiec przetestujemy nasze mozliwosci :D

    ktosik, archeolog, Niczkka, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niczkka wrote:
    Majeczka a gdzie można za taką cenę taki zestaw kupić?

    wpisujesz na allegro "testy owulacyjne" i znajdziesz tego multum ;)

  • archeolog Ekspertka
    Postów: 201 137

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też było codziennie od pozytywnego testu (kupiłam je w Rossmannie) do P1 włącznie(później był śluz niepłodny,więc nie było sensu), więc myślę że może...., w któryś dzień się pokłóciłam z mężem i myślałam że ze starań nici, ale mąż mnie szybko przeprosił i powiedział, że chce taką małą złośnice jak ja. Więc czasami staranka też pomagają w pogodzeniu się, trzymajcie za mnie kciuki dziewczynki, ja za was też trzymam. :):););)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 22:07

    Anulkaa lubi tę wiadomość

    Jeżeli Bóg dopuszcza, by coś w Twoim życiu runęło, to tylko po to, by na tych ruinach zbudować coś piękniejszego. <3 <3 <3 <3
    Nasz Ślub: 16.07.2011 <3 <3
    vzljvd4kntnyexx8.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka87 wrote:
    nie zgodze sie z tym, po pozytywie trzeba 3-4 dni pod rzad. kochajac sie co drugi dzien w wielkim stopniu mozna ominac owulke. A jajeczko jest tylko 6 h zdolne do zaplodnienia.

    testy to ksozt 27 zl z przesylką za 50 testów owu plus 5 ciazowych

    po pozytywie to u mnie jest juz po owulacji a ostatnio wogole mi nie wychodzily wiec ucieszylam sie ze nie bede wiecej tracic na to kasy, wole za to kupic sobie wiecej warzyw


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosik wrote:
    Majeczko,
    masz rację te testy nie są drogie, ale wiesz te kochanie się pod rząd to różnie z tym bywa, plemniczki też potrzebują czasu by dojrzeć,
    chociaż gdzieś czytałam, że im częściej się kochamy tym plemniki szybciej dojrzewają, więc to wszystko to sprawa bardzo indywidualna
    czasami ciężko jest kochać się kilka dni pod rząd, przynajmniej ja tak mam, no bo jak się kochać z mężem jak mnie przed chwilą strasznie wkurzył albo ja jego i nie mamy ochoty na Przytulanki? robotami nie jesteśmy przecież ;)
    u mnie oprocz wkurzania dochodzi jeszcze zmeczenie...moj maz wlasnie od goziny spi w ubraniu...i tak non stop,jest wykonczony praca wiec gdzie jeszcze czas i sila na seksy?


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulkaa wrote:
    Ja mam w tym miesiacu ambitny plan kochac sie codziennie, jak tylko zacznie sie sluz. Maz juz zadeklarowal, ze on to moze i codzien, wiec przetestujemy nasze mozliwosci :D
    mialam taki sam:D ale nie wyszlo, w sumie plodny sluz mam 1 dnia w cyklu wiec sprawa prosta:D

    Niczkka lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosik wrote:
    Majeczko,
    masz rację te testy nie są drogie, ale wiesz te kochanie się pod rząd to różnie z tym bywa, plemniczki też potrzebują czasu by dojrzeć,
    chociaż gdzieś czytałam, że im częściej się kochamy tym plemniki szybciej dojrzewają, więc to wszystko to sprawa bardzo indywidualna
    czasami ciężko jest kochać się kilka dni pod rząd, przynajmniej ja tak mam, no bo jak się kochać z mężem jak mnie przed chwilą strasznie wkurzył albo ja jego i nie mamy ochoty na Przytulanki? robotami nie jesteśmy przecież ;)

    oj nie mówie ze jak roboty. ale te 4 dni poserduszkować to mozna sie przelamac na 1 cykl ;) lepiej sobie nawet wczesniej post zrobic;) i te 4 dni smakują;) i to jak;) ja zawsze 3 dni tylko od pozytywu z tym dniem wlacznie i raz postanowilam jeszcze jeden dzien dluzej i trach! z tempki bym nie wyczytala bo bylam podziebiona poza tym po tempce widac po ptokach kiedy byla owulka. tak jak w crejtonie 3 dni po peaku (72 h) wystepuje owulka tak samo w tym wypadku testów owu

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • amryta Przyjaciółka
    Postów: 131 38

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    och Ci nasi mężowie, też przeszłam z mężem kłótnie jak już zdecydowaliśmy się na tą metodę, szprycuje się wszystkim co mi przepisują, idę do szpitala, jeżdżę do lekarza, to bez niego tej dzidzi nie będzie, więc czasami się kochamy, a czasami podchodzimy do tego zadaniowo wiadomo cyk cyk i koniec

    starania od 2005r.; 6 IUI; 3 IVF
    od IX.2014 naprotechnologia
    lata lecą
‹‹ 166 167 168 169 170 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ