X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 25 października 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogółem każdy stan zapalny jest niezbyt dobry.
    Masz y? No patrz, a ja nigdy nie dorwałam takiego.
    Mój standardowy przez większość cyklu to 6PC ;)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 25 października 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie numerki w ogole nie wystepuja. Jak zaczynalam obserwacje to bywaly 10ck a teraz?! Nic!!!! Zero sluzu plodnego. Czasem jest 10z domieszka l. U mnie czesto jest zoltawy. Zolte znaczki mamy wprowadzone w 2fc. Teraz jak beda tez w pierwszej to calosc bedzie zolta. Sa czasem 0 albo. Ostatnio 4 sie zdarzaja. Jeszcze 2tyg i bede mogla pytac i napro i gina.

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 25 października 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi instruktorka mowiła, że kolor mam oceniać tylko między palcami pod swiatło, chyba że widzę krew. Na papierze też czasem mi się wydaje, że jest żółtawy, ale podobno tak się czasem zdaje, a tego mam nie notować, o ile nie ściągnę czegoś z papieru i nie dam rady obejrzeć pod światło...

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 26 października 2014, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O patrz mi tego nie powiedziala. Az podpytam. Boje sie :(

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 26 października 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czego się boisz? :)

    Agafia83 lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 27 października 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja oprócz wydzieliny w postaci 2,2W,4, samego śluzu czyli białych znaczków miałam bardzo mało, lekarz przepisał mi ziołowy lek - cyclodynon i teraz tego śluzu mam bardzo dużo aż jestem zaskoczona

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 27 października 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja białych znaczków mam aż nadmiar. Tyle że większość to niestety kiepski śluz.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 27 października 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten lek cyclodynon jest świetny na poprawę śluzu, jest bez recepty, ale chyba lepiej skonsultować z lekarzem decyzje o zażywaniu

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 27 października 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm... niepokalanek. Myślę o nim od jakiegoś czasu. Aczkolwiek z prolaktyną nic nie mam, więc nie wiem, czy ją trzeba obniżać. Może podpytam instruktorkę ;)
    A poprawa śluzu, tzn. jaki teraz masz? :)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 27 października 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prolaktynę też mam ok, ten lek ogólnie reguluje hormony w naszym organizmie, zmniejsza napięcie przedmiesiączkowe, a przede wszystkim dzięki niemu poprawia się śluz i to praktycznie od zaraz, ja zaczęłam brać 5 dni temu i śluz pojawił się natychmiast w postaci - 8 C/K, 10C/K.Też już wcześniej czytałam o tym leku ale nie chciałam brać go tak na własną rękę,

    Maczek lubi tę wiadomość

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 27 października 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm... to jest bardzo interesujące. Koniecznie podpytam. Jest jeszcze Castagnus - skład ten sam, w połowę tańszy ;)

    Asiak lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 27 października 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez podpytam lekarzy o ten lek. Sluzu juz w ogole nie mam :(
    A to sie pije caly cykl? No i caly czas mysle nad conceive plus.

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 27 października 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się łyka w tabletkach ;) W ulotce pisze, że cały cykl, ale że jest niewskazany w ciązy. A ten żelik Ci nie zaburzy obserwacji?

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 27 października 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaburzy nie zaburzy... tonacy brzytwy sie chowa.

  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 28 października 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) mój gin, który zajmuje się Naprotechnologią, dał mi namiary na instruktorkę - zadzwoniłam i umówiłam się na wizytę - strasznie wielkie kosza ... :\ i w sumie jestem sceptycznie nastawiona na to, zastanawiam się, czy warto i wg ....
    Czy któraś z Was zaszła w ciążę wspomagając się tą metodą ?
    Mam porobione badania, podejrzenia cukrzycy typu II, lekko podwyższona TSH, niedobór witaminy D 25OH ... byłam dziś na monitoringu, 10 dc i lekarz nie widział pęcherzyka ... w tamtym cyklu miałam testy owulacyjne ujemne, dwa cykle temu - dodatnie ... jestem strasznie skołowana - i nie mam pojęcia, czy ta metoda mi w czymś pomoże ...
    Jak sądzicie ?

    lv8pusw.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 28 października 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie duże koszta? To kwestia tego, jak poszukasz. Koszt jest spory, ale dużo zależy od instruktora.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 15:00

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 28 października 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie powiedziała tak : pierwsza wizyta zapoznawcza 70 zł, materiały 80 zł i kolejne wizyty po 130 zł - jak dla mnie to dużo. No i nie powiedziała właśnie jak często mamy się spotykać ... no i chciałabym się dowiedzieć od Was, czy warto, czy któraś z Was zaszła e ciążę, wspomagając się tymi obserwacjami itp ...

    lv8pusw.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 28 października 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od nas się chyba nie dowiesz, bo tutaj głównie są te kobitki, które się dopiero starają o dziecko ;)

    A obserwacje... no cóż, pozwalają bardzo dokładnie określić czas płodny. A także znaleźć wiele nieprawidłowości w cyklu - tzn. jeśli coś jest ze zdrowiem nie tak, to dzięki tym obserwacjom odpowiedni lekarz szybko to wyłapie i będzie wiadomo, co leczyć, bez szukania "w ciemno".

    Spotkań powinno być 8, za pierwsze - wstępne, w ogóle nie powinnaś płacić, bo jez zapoznawcze i niezobowiązujące. Początkowe spotkania są co dwa tygodnie i trwają 1,5 - 2 godziny, później się robią raz w miesiącu i mogą być już dużo krótsze (zależy od dobrej woli instruktora - jak się uprze nawijać przez dwie godziny, to pewnie by mógł...), my się teraz mieścimy w godzinie, jesteśmy po 4 spotkaniach. Potem chyba będą jeszcze rzadsze.

    Dużo zależy od tego, czy instruktor policzy Wam od godziny, czy od spotkania...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 15:58

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 28 października 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pozostaje mi tylko iść i się przekonać, jak to jest. Po pierwszym spotkaniu zawsze można zrezygnować, ale chyba warto podjąć jakąkolwiek walkę. Zapytam najwyżej jeszcze raz o koszta ... Mam nadzieję, że pomoże to w spełnieniu Naszego Największego Marzenia :)

    lv8pusw.png
  • agaguga Koleżanka
    Postów: 36 14

    Wysłany: 28 października 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z zazdrością czytam o ceny spotkań z instruktorem o których piszecie.... ja w Warszawie płacę za każde spotkanie 180 zł, niezależnie od czasu trwania...

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ