X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 6 października 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka80 wrote:
    Ara wyslij mi adres na priv

    Aneczka wysłałam Ci zaproszenie :)

    Dziewczyny ja też czekam na laparo, w listopadzie mam i zastanawiam się co zrobić żeby bieżący cykl jak najdłużej pociągnąć, bo jak będzie standardowo 27/28 dni to mi kolejna @ wypadnie w laparo :/
    jakieś rady oprócz zajścia w ciążę <buhaha>? ;)

    edit: ana90 czy te lubrykanty na bazie wody są bezpieczne podczas starań? czytałam też o naturalnych metodach - oliwa, olej kokosowy ale nie próbowałam sama (u mnie raczej problem w drugą stronę - śluz cały cykl). Zakładam, że etap wiesiołków, siemienia itp. masz za sobą...?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2016, 22:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam, ze witamina C wydłuża okres ale ile w tym prawdy to nie wiem. Ale fakt ponoć ciąża też wpływa na długość cyklu hhahah

    ara lubi tę wiadomość

  • amryta Przyjaciółka
    Postów: 131 38

    Wysłany: 7 października 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sua wrote:
    Słyszałam, ze witamina C wydłuża okres ale ile w tym prawdy to nie wiem. Ale fakt ponoć ciąża też wpływa na długość cyklu hhahah

    Też zażywałam witaminę C i niestety nie pomogła.

    starania od 2005r.; 6 IUI; 3 IVF
    od IX.2014 naprotechnologia
    lata lecą
  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 7 października 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sua nie liczę na nic konkretnego u dr Tomaszewskiego ale jest kilka moze mało istotnych problemów ale jednak na ktore doktor Wasilewski nie potrafił nic zaradzić ba wręcz je zbagatelizował U Tomaszewksiego podoba mi sie to ze szuka Wasilewski leczył mi grzybice pół roku i nic u Tomaszewksiego pierwszy lek strzał w dziesiątke i problemów nie mam od roku. Ogólnie my z mężem jak czujemy ze ktoś przestaje robic cos konkretnego a zaczyna nas naciągać to szybko uciekamy u Tomaszewksiego tez bierzemy pod uwagę to ze po pierwszej wizycie wiecej do niego nie wrócimy zreszta moze sam powie ze nie jest juz w stanie nam pomoc U nas kolejny krok to Kriobank i tam planujemy podejść do in vitro bo o Bocianie i Artemidzie mam bardzo zle zdanie byłam tam pacjentka kilku lekarzy
    Ara tak przerabiałam to wszystko z tego co wiem to nie sa szkodliwe ale tez dr nie potrafił mi polecić żadnego skutecznego lubrykantu a nie no kazał używać Provag żel ale sofy po tym to poślizg -100 nie było szans na współżycie wiec poczytałam w internecie trochę i postawiłam na te na bazie wody bo sa najbardziej naturalne staram sie tez kupować dobre z dobrym składem bez dodatku chemii

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • Tulipanka Autorytet
    Postów: 490 365

    Wysłany: 7 października 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny, podczytuje Was czasem, pozwolicie, ze dodam posta..

    Ana80 - nie wiem jak lekarz leczy Ci grzybice, ale ja za pierwszym razem mialam nystatyne dopochwowo przez rok. I żadnych nawrotow. Potem poszlam na HSG, tam mi zdezynfekowali pochwę, a ja glupia nie wyblagalam u lekarza nystatyny prewencyjnie i grzybica wrocila. Znow przez rok ja bralam i mam spokój.
    A co do suchości to tez mój problem, nic nie pomaga, ani naturalnie ani wspomaga że. Juz mi opadają ręce. Jakby cos zadzialalo daj znac :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2016, 16:43

    Tuli
    Synuś ur 08.2017 - 3 lata starań
    Córcia ur 11.2019
    PCO, Hashimoto, hiperprolaktyn., celiakia.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bł, ja jeszcze korzystam z napro, ale mogę zrobić Tobie zdjęcia ale dopiero w poniedziałek będę miała więcej czasu :) bo trochę ich będzie :)

    ana90 owszem trzeba spróbować wszystkiego. Ja też mam w planach wizytę właśnie u dr Tomaszewskiego - może jakiej nowe spojrzenie na problem doda nam większej wiary :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaakceptowałam :) Nie ma problemu :) na próbę zrobiłam jedno i jest czytelne :)

  • Aneczka80 Ekspertka
    Postów: 168 56

    Wysłany: 7 października 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bł wrote:
    Witam,
    Czy któraś z Was miałaby pożyczyć na jakiś krótki czas poradnik do Naprotechnologii. Na pewno oddam. Mieszkam w Warszawie, może tez być przesłanie pocztą - biorę na siebie koszty wysyłki. Bardzo proszę, pomóżcie.

    Ja mogę Ci wysłać poradnik + chyba zostały mi naklejki

    Aneczka80

  • Eva82 Autorytet
    Postów: 772 547

    Wysłany: 9 października 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sua jak już będziesz wysyłać zdjęcia poradnika to mogłabyś wysłać też do mnie? :)

  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 9 października 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa dr mówiła że to pomocny zabieg przy pco, dziewczyny jeżdżą do Poznania do jakiejś dr która wykonuje te zabiegi i zachodzą. Jest to niby lepsze niż to naklowanie jajników... Czort wie muszę o tym poczytać, narazie znów u mojego M problemy teraz prolaktyna wyszła wysoka także leczymy się narazie farmakologiczne...

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • ottanta Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 9 października 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jakie mialyscie skutki uboczne po glucofachu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ottanta ja miałam biegunkę, straszną. Jeszcze nie zdążyłam zjeść, a już biegłam do WC. Poza tym brak łaknienia. Pamiętam obiad rodzinny, a ja nie dałam rady wcisnąć zupy. Przez 3 dni stałam się własnym cieniem. Odstawiłam leki i wszystko wróciło do normy.

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 10 października 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka 87 jeżeli masz pco to ponoć tak jak piszesz jest to zabieg który pomaga w zajściu. Czytałam gdzieś że teraz rzadko lekarze robia takie zabiegi bo niby to stara metoda ale podobno bardziej skuteczna niż to co oferuje współczesna medycyna.
    ottanta wrote:
    Dziewczyny, jakie mialyscie skutki uboczne po glucofachu?
    Ja dokładnie nie pamiętam ale z tego co kojarzę troche mnie po tym mdliło. Nie wiem jak Tobie, ale mnie lekarz zlecił na początek małą dawkę bodajże 500 mg i co 2 tyg zwiekszać żeby ograniczyc skutki uboczne.
    Brałam krótko jakieś 2 miesiące. Potem pod koniec brania non stop byłam głodna. Powtarzałam badanię podczas brania kilka razy i okazało sie że u mnie ten lek działał odwrotnie zamiast obniżac insulinę to poszła w górę a glukoza była poniżej normy i dlatego czułam ciągły głód nawet po posiłku.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva82 wrote:
    Sua jak już będziesz wysyłać zdjęcia poradnika to mogłabyś wysłać też do mnie? :)

    Eva nieprawidłowy mail :) czekam na poprawny :)

  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 11 października 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Zrobiłam dziś badanie w P+7. Na początku cyklu brałam clo.

    Wyniki chyba są ok. Jak myślicie?

    Progesteron 17,3 ng/ml
    Estradiol 255 pg/ml

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irma1983 powodzenia jutro :) Biedna dzisiaj na głodzie cały dzień zapewne jesteś :)

    Jak juz dojdziesz do siebie to daj znać jak poszlo :)

    Irma1983 lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 11 października 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka_A. wrote:
    Hej. Zrobiłam dziś badanie w P+7. Na początku cyklu brałam clo.

    Wyniki chyba są ok. Jak myślicie?

    Progesteron 17,3 ng/ml
    Estradiol 255 pg/ml
    Progesteron na pewno za niski wg. norm w naprotechnologii.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Irma1983 Ekspertka
    Postów: 127 50

    Wysłany: 11 października 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sua dzięki za pamięć :-)
    Dzisiaj jadłam tylko lekkie śniadanie. Pije tylko wodę i herbatki ziołowe, meliska na uspokojenie ;-) jeszcze nie jest tak źle, da się wytrzymać. Odezwę się po.
    A u Ciebie juz coś wiadomo, masz już @? Najgorsze jest te czekanie ...

    qb3c3e5eoa3zzsun.png

    l22n8u69paqv8s1o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irma1983 tak :) wiadomo :) w poniedziałek 17 mam już się zgłosić. Powiedz mi czy wcześniej chodziłas na parkową po jakieś leki? Ja mam się zgłosić w piątek przy okazji na pogadanke o laparo.
    O nieee meliska? Haha ufff pomysl, że jutro już będziesz miała to za soba :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2016, 17:21

    Irma1983 lubi tę wiadomość

  • Irma1983 Ekspertka
    Postów: 127 50

    Wysłany: 11 października 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to juz niedlugo. Szybko zleci.Który bedziesz miala dzien cyklu?
    Na parkowej była rozmowa z anestezjologiem, no i dostałam leki przeczyszczające ;-)

    qb3c3e5eoa3zzsun.png

    l22n8u69paqv8s1o.png
‹‹ 263 264 265 266 267 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ