X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana90 wysłałam Tobie zaproszenie - bo mam pytanie.

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 23 października 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie apropos Naltrexonu. Teoretycznie ma on pomóc na bóle @-owe. Czy i jeśli tak to przy jakiej dawce Wam pomógł? Ja od 2 cykli już mam dawkę 4,5 mg i nie czuję wielkiej poprawy.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justeck nie zauważyłam żadnej poprawy, a lek brałam ponad rok. Tylko, że u mnie w grę wchodziły ogniska endometriozy, które zostały tydzień temu usunięte.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomocy,
    zaobserwowałam u siebie po dniu P śluz lepki/biały.
    jest go b. niedłużo i raz dziennie ... po 1-2 mm pomiędzy palcami od razu się rwie.
    Jak to zaznaczyć na karcie cyframi i oznaczeniami? Czy GC czy 6 GC ?????????
    Jestem początkująca i potrzebuję jeszcze dopytać was.

  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 27 października 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bł jeśli taki papkowaty to PC albo 6PC jeśli się trochę rozciąga, bierzesz może luteinę? ja po niej taki śluz często miałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ARA _ dzięki za podpowiedź. Śluz PC miałam już po P+3 i to jest już P+4 czyli zielona naklejka - dobrze rozumiem.

    Tak, mam brać luteinę 100 mg 2x dziennie od P+3 do P+13 i mam w tym cyklu dzień P ale ........ nie staraliśmy się o ciążę w tym cyklu bo to mój pierwszy miesiąc obserwacji. Jak nie będzie dnia P to luteiny mam nie brać ale muszę dopytać "Czy jeśli będzie dzień P ale nie staraliśmy się o ciążę to czy mimo to brać luteinę"

  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 27 października 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bł bierz lutke bo ona reguluje cykle, jeżeli ją Ci przepisali to miałaś braki w progesteronie....poza tym poskutkuje to pozytywnie na następny cykl. Luteina jest bardzo dobra bynajmniej w moim przypadku. Pozbyłam sie plamień po @ i przed, cykle jak w zegarku. Cykl Ci się ureguluje i bedzie łatwiej w następnym :) Powodzonka :)

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 27 października 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ottana- ja biorę trzeci miesiąc Aromek i nie miałam takiego śluzu, jak opisujesz....mam nadzieję, że Ci przejdzie, globulki napewno pomogą, trzymam kciukasy i ściskam :*

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 27 października 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, a ja powinnam jutro dostać @, jestem jakaś spokojna, może dlatego, że ostatnio dużo z M rozmawiamy o adopcji. Oddałam się trochę temu tematowi, czytam fora, zamówiłam książkę, nie myślę o mojej bezpłodności. Może zaczynam się z tym godzić...wiem, że to dopiero w styczniu będzie rok leczenia w Napro, skończyłam trzecią kartę i nic...Obiecałam sobie, że nie poddam się i jeszcze rok będę przy Napro...Tak jak zakłada się dwa lata leczenia. Oddałam wszystko Temu tam na górze On wie co jest dla mnie najlepsze, kolejny raz dał mi na to dowód dwa dni temu *
    Dziewczynki codziennie proszę o oświcenie dla Naszych lekarzy, lekarzy leczących bezpłodność, aby udało im się pomóc parom takim jak my :)

    vanessa, żonaAnia lubią tę wiadomość

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • ottanta Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 30 października 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh, u mnie chyba jakaś zniżka formy. pomału chyba godzę się z faktem, że będziemy tylko we dwoje. pomału też zaczynamy mysleć, że jesteśmy za starzy na dzieci... aromek i naltrekson - to chyba jakaś standardowa mieszanka dr. Wasilewskiego. Czy komuś w ogóle udało się zajść na tym w ciążę? Pomału mam dość tematu niepłodności, pomału przestaję walczyć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka 87 dostałaś @ ?? Dzisiaj mi się śniło, że byłaś w ciąży :) Gratulowałam Tobie :)

    Ottanta doskonale Cię rozumiem. Może pomyśl o laparoskopii z histeroskopią?

    [DOCZYTAŁAM, ŻE MIAŁAŚ JUŻ 2 LAPAROSKOPIE]

    Chodziłam do dr Wasilewskiego 1,5 roku. Leki, aromek, naltrekson, choragon. W tym miesiącu miałam laparoskopię - wyszła endometrioza, wada macicy plus niedrożne jajowody. Zostałam naprawiona. Czy to coś pomoże? Nie wiem ale jestem o kolejny krok bliżej do dziecka :)

    Ottanta nie poddawaj się. Dr Wasilewski pomógł juz niejednej parze. Nie trać wiary :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2016, 20:14

  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 31 października 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sua hehe malutkie masz sny ale niestety dostałam jak w zegarku w piątek

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 31 października 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ottana a powiedz mi czy miałaś badać estradiol podczas brania Aromka? I przez ile cykli masz go brać bo słyszałam że powinno się robić przerwy...

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • ottanta Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 31 października 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, aromek miedzy 3 a 7 dniem, estradiol i progesteron w 7 i 11 po peaku. Jako, ze w tym cyklu nic juz nie zaznaczam w karcie, bo lalo sie w czasie infekcji okropnie to nie wiem, czy i kiedy byl peak. Ten cykl spisany na straty

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, dawno mnie u was nie było. Jakiś czas temu postanowiłam odpocząć od wszystkiego co związanie jest ze staraniem, przestałam czytać nasze forum, które swego czasu bardzo mi pomogło i jest mi bardzo bliskie. Przestaliśmy biegać po lekarzach, spinać się ze staraniami, oboje z mężem zmieniliśmy pracę i postanowiliśmy przewartościować całe nasze życie. W ślad za tymi wszystkimi postanowieniami pojechaliśmy na rocznice ślubu do Częstochowy, pomodlić się o maluszka i zanieść wszystkie inne ważne dla nas intencję. I wtedy stał się cud, tuż po powrocie z Częstochowy okazało się że jestem w ciąży. Wierzę że ten cud stał się właśnie po wizycie w Częstochowie.

    Kruszynka kończy właśnie 8 tydzień i mam nadzieję że tym razem zostanie z nami i za 9 miesięcy urodzi się cała i zdrowa :)

    ara, Irma1983, Maczek, Lilah, vanessa, archeolog, Fuma Foch, Macierzanka:), żonaAnia lubią tę wiadomość

  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ottana a przez ile cykli masz brać Aromek? Ja brałam trzy cykle, teraz mam przerwę. W grudniu pewnie ponownie mi przepisze dr. Mam nadzieję też na sterydy na moje wysokie ANA... Wizyta dopiero 28.11. Już się nie mogę doczekać.

    Niczkka gratuluję, życzę zdrówka dla ciebie i bobaska :-*

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka 87 ---- w tym cyklu nie brałam luteiny bo nie chciałam zakłócić obserwacji, ale od kolejnego będę już na pewno brała.
    po pierwszym cyklu mam kilka wątpliwości ---- kochaliśmy się niepotrzebne z mężem wieczorem i nie poszłam do łazienki po, a rano jasnoróżowa plama obszerna na majtkach i też tam było nasienie i był śluz ... muszę to wyjaśnić, a dziś rano (2 dni po kochaniu) śluz 6C zabarwiony na jasno-różowo ????
    16.11 druga wizyta u dr. i zobaczymy co powie na moje obserwacje.
    jakie to wszystko skomplikowane.

  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 2 listopada 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Staramy się z mężem już prawie dwa lata. W lipcu trafiliśmy do specjalisty, który zaczął nas leczyć. Wcześniej lekarze tylko wysyłali na IUI lub IVF, by metodą prób i błędów, po omacku jakoś działać. Mam do Was pytanie, co oprócz obserwacji oraz ogólnego poprawiania stanu zdrowia proponuje Wam lekarz w metodzie napro? Stymulacje? HCG? Test PCT? Laparo?

    gannkw7i858ouu0g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niczkka kochana ja cie pamietam, serdecznie gratuluje, to cudowne wiesci. Maluszek wyproszony w Czestochowie wiec lepszego wsparcia nie mozesz miec, bedzie dobrze!

  • ottanta Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 6 listopada 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niczkka WIEEEEELKIE gratulacje :) nudnej ciąży Ci życzę :)

    Iwonka_87 ja mam brać Aromek też 3 miesiące (bo ten obecny jest do kitu), zrobić badania i jechać na kontrolę. Jestem ciekawa, czy Aromek można dostać w zwykłej aptece, bo niestety mąż będzie mi musiał przepisać pełne opakowanie :( z którego pewnie wykorzystam 5 tabletek.

    Bea_ myślę, że jeśli lekarz uzna, że nie ma innych powodow braku ciązy niż hormony to na pewno będzie chciał Cię zbadać również operacyjnie. Oby u Ciebie nie było takiej potrzeby, bo to nic przyjemnego.

    Dziś 34 dc, czyli u mnie standardowa pora na @. Piersi chcą odpaść :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2016, 17:43

‹‹ 265 266 267 268 269 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ