X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 7 listopada 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_ wrote:
    Mam do Was pytanie, co oprócz obserwacji oraz ogólnego poprawiania stanu zdrowia proponuje Wam lekarz w metodzie napro? Stymulacje? HCG? Test PCT? Laparo?
    Napro to nie tylko obserwacja to tylko taki dodatek. W napro masz pełna diagnostykę. Wszystko to co wymieniłaś i nie tylko :) Ja np. miałam zlecone m.in. badania których zwykli lekarze nie zlecają a okazało się że są bardzo ważne.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 7 listopada 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, to nie tylko obserwacja, a tak jest to powszechnie przedstawiane. Dlatego wiele kobiet pewnie się na to nie decyduje. Napisz, vanesso, jakie badania miałaś zlecone. Ja miałam ich już sporo, ale skoro na razie wszystkie w normie, to chcę szukać dalej.

    gannkw7i858ouu0g.png
  • archeolog Ekspertka
    Postów: 201 137

    Wysłany: 8 listopada 2016, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niczkka, wielkie gratulacje. <3 <3
    Ja wracam do Was po długiej przerwie i po pogodzeniu się ze śmiercią rodziców, dużo się u mnie dzieje, postanowiłam zrobić plan napro, czyli najpierw badam wszystkie hormony, później autoimunnologia, a później laparo z histeroskopią. Aktualnie jestem stymulowana clostilbegytem, czekam na @ i będę zaczynała 3 cykl stymulacji oraz dalsze badania hormonków. Jakby kogoś ciekawiło to podaję jakie robię badania, narazie hormony: androstendion, FSH,LH, TSH,FT3, FT4,DHEA, prolaktyna,progesteron,testosteron,17-OH progesteron,estradiol,estriol,AMH,HbA1c, DHEA-S, SHBG, T3,T4, antyTPO, antyTG, kortyzol, testosteron wolny. Trzymam za Was kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2016, 01:24

    Jeżeli Bóg dopuszcza, by coś w Twoim życiu runęło, to tylko po to, by na tych ruinach zbudować coś piękniejszego. <3 <3 <3 <3
    Nasz Ślub: 16.07.2011 <3 <3
    vzljvd4kntnyexx8.png
  • Fuma Foch Przyjaciółka
    Postów: 77 102

    Wysłany: 8 listopada 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wygląda na to,że jestem w ciąży, zrobiłam betę i wyszła 81,920.
    Proszę módlcie się za mnie,żeby wszystko było dobrze.

    NICZKKA - gratulacje :)

    Lilah, ara, Irma1983, Asiak, Bea_, Macierzanka:), Iwonka 87, żonaAnia, vanessa, mik82 lubią tę wiadomość

    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprze­ciwiać. (Jan Paweł II)

    o0eht8hid2k53nzz.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fuma pieknie!! Rozumiem obawy ale bedzie dobrze. Pomodle sie dzis za Ciebie i Twoj maly wielki cud :)


    Archeolog ciesze sie ze wracasz do walki, plan bardzo konkretny i trzymam kciuki zeby przyniosl oczekiwane efekty jak najszybciej. Zycze Ci z calego serca powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2016, 13:42

    Niczkka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki trzymam za was wszystkie kciuki, żeby każda która czeka na upragnione dwie kreski na teście w końcu się ich doczekała.
    Dla mnie te kreseczki były wielkim zaskoczeniem i ogromna radością, po wszystkich przebojach jakie przeszliśmy bałam się tylko poronienia, ale gdzieś wewnętrznie czułam że dzidziuś tym razem zostanie z nami i tego cały czas się trzymam.
    Zaczynamy teraz 10 tydzień i póki co wszystko jest OK, czuje się bardzo dobrze i nie miałam żadnych plamień (czego w dalszym ciągu bardzo się boję.


    Fuma Gratulację, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze

  • archeolog Ekspertka
    Postów: 201 137

    Wysłany: 8 listopada 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah dziękuję, dzięki dziewczynki. Jestem pełna nadziei że nam się uda, ja dzisiaj robiłam test ciążowy i wyszedł negatyw, więc walczę dalej.
    Niczkka wszystko będzie dobrze zobaczysz <3
    Fuma Foch, trzymam kciuki :)

    Jeżeli Bóg dopuszcza, by coś w Twoim życiu runęło, to tylko po to, by na tych ruinach zbudować coś piękniejszego. <3 <3 <3 <3
    Nasz Ślub: 16.07.2011 <3 <3
    vzljvd4kntnyexx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modlę się o to żeby wszystko było dobrze, za tydz mamy kolejna wizytę i zaczynam się stresować tym co powie nam lekarz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2016, 09:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ottanta wrote:
    ehhh, u mnie chyba jakaś zniżka formy. pomału chyba godzę się z faktem, że będziemy tylko we dwoje. pomału też zaczynamy mysleć, że jesteśmy za starzy na dzieci... aromek i naltrekson - to chyba jakaś standardowa mieszanka dr. Wasilewskiego. Czy komuś w ogóle udało się zajść na tym w ciążę? Pomału mam dość tematu niepłodności, pomału przestaję walczyć

    hej, ja zaszłam w ciążę po aromku i naltreksonie i jeszcze w drugiej fazie cyklu miałam zastrzyki z choragonu(inaczej pregnyl) na podtrzymanie czynności ciałka żółtego no i niedługo będę już mamą, nie tylko aniołkową ale taką z krwi i kości ;)

    dziewczyny życzę Wam siły i wiary że się uda ;)
    modliłam się do Maryi że chciałabym być matką tak jak Ona i zaszłam w ciążę na Zwiastowanie a na Boże Narodzenie mam termin porodu ;)

    dawno tu nie zaglądałam a tu takie dobre wieści ;)
    Niczkka serdecznie gratuluję, życzę zdrowia, Matka Boska na pewno nad Wami czuwa, jeśli czujesz że wszystko będzie dobrze to na pewno tak będzie ;)

    Fuma Foch bardzo się cieszę ;) gratuluję ;) oby kruszynka pięknie rosła ;)

    naprotechnologia pomaga ;)
    pozdrawiam serdecznie ;)

    vanessa lubi tę wiadomość

  • Fuma Foch Przyjaciółka
    Postów: 77 102

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety za szybko się cieszyłam, beta spada. W grudniu jadę do doktorka może coś na to zaradzi. Podejrzewam,że może progesteron był za niski.Zbadałam go sobie i wieczorem będę wiedziała. Może następnym razem się uda.

    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprze­ciwiać. (Jan Paweł II)

    o0eht8hid2k53nzz.png

  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa mam pytanie jak obliczyć MCS? Instruktorka zawsze mi sama liczyła i nigdy nie mówiła na czym to polega. Próbowałam znaleźć coś w necie ale bez skutku... Niedługo mam wizytę u dr i muszę z dwa cykle przeliczyć.

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • Irma1983 Ekspertka
    Postów: 127 50

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fuma Foch przykro mi bardzo, ale coś w końcu się ruszyło, jesteś na dobrej drodze. Powodzenia

    qb3c3e5eoa3zzsun.png

    l22n8u69paqv8s1o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fuma tulę ;*

  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 11 listopada 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka 87 wrote:
    Vanessa mam pytanie jak obliczyć MCS? Instruktorka zawsze mi sama liczyła i nigdy nie mówiła na czym to polega. Próbowałam znaleźć coś w necie ale bez skutku... Niedługo mam wizytę u dr i muszę z dwa cykle przeliczyć.

    Mogę Ci wysłać zdjęcie kartki, którą odnośnie tego dostałam od instruktorki.

  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 11 listopada 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • Iwonka 87 Przyjaciółka
    Postów: 151 43

    Wysłany: 11 listopada 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak byś mi to mogła wysłać?

    1 iui- 01.2014 :(
    2 iui- 02.2014 :(
    3 iui- 04.2014 :(
    10.2015r.- Naprotechnologia
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 11 listopada 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka 87 wrote:
    A jak byś mi to mogła wysłać?

    Chyba na maila bo tu patrzę nie mam jak dodać załącznika.

  • ottanta Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 12 listopada 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niczka, przytulam

  • ottanta Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 12 listopada 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Jesli sie nie uda z tymi zalacznikami to ja Wam moge wytłumaczyć, tak jak mi tłumaczyła instruktorka. Dajcie znac

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 13 listopada 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że moja pomoc odnośnie MCS juz nie potrzebna :) więc nic nie proponuję :)
    Z reszta chyba dobrze bo gdzieś miałam to opisane ale teraz zastanawiam sie gdzie to mam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2016, 10:20

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
‹‹ 266 267 268 269 270 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ