X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ara wrote:
    hmm ciekawe, w diagnostyce nawet kartkę mają wywieszoną, że te krzywe robią tylko na skierowanie (tym się sugerowałam)
    może Kinga zadzwoń sobie do labu zanim pójdziesz czy zrobisz to bez skierowania
    ara może faktycznie od teraz potrzeba mieć skierowanie. Ja to badanie robiłam w zeszłym roku jakoś to może i sie zmieniły zasady.

  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 4 maja 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ara wrote:
    hmm ciekawe, w diagnostyce nawet kartkę mają wywieszoną, że te krzywe robią tylko na skierowanie (tym się sugerowałam)
    może Kinga zadzwoń sobie do labu zanim pójdziesz czy zrobisz to bez skierowania

    Dzieki Dziewczyny,

    Ja i tak mieszkam za granica, wiec to akurat bez znaczenia. Bede robic to na wlasna reke w laboratorium.

    Te wszystkie badania, to jest droga przez meke...

    Ale juz chyba mam wszystko, co mnie interesuje. No moze jeszcze zostaje mi genetyke (MTHFR), ale to chyba zrobie przy okazji wizyty w ojczyznie ;).

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja genetyki nie robiłam jeszcze i póki co o tym nie myślę. Ostatnio wydałam 800zł na badania :O ale chociaż wiem na czym stoję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2017, 14:33

  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 5 maja 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Ja genetyki nie robiłam jeszcze i póki co o tym nie myślę. Ostatnio wydałam 800zł na badania :O ale chociaż wiem na czym stoję.

    No cena za leczenie pozostawia wiele do zyczenia.
    Dlugo bierzesz juz progesteron? Jak dlugo po odstawieniu czekasz na okres?
    Bo u mnie widze, ze to loteria. Ostatnio byl na 3 dzien a teraz 4ty dzien i nic... :( ;)

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam pytanie - prowadzicie kartę obserwacji śluzu? U mnie śluz jest mega słaby... wiecie może czy można go jakoś poprawić? Czy lepiej poradzić się w tej kwestii lekarza napro?

  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 6 maja 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    można poprawić np. wiesiołkiem, siemieniem lnianym, syropem na kaszel
    w każdym jednak przypadku poradziłabym się/poinformowała lekarza/instruktora
    a lekarz zwracał Ci uwagę, że coś nie halo ze śluzem?

    Cynamonowaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Kochane mam pytanie - prowadzicie kartę obserwacji śluzu? U mnie śluz jest mega słaby... wiecie może czy można go jakoś poprawić? Czy lepiej poradzić się w tej kwestii lekarza napro?

    U mnie też jest śluz na zewnątrz słaby. Ja nigdy płodnego nie zauważam. Mam tylko odczucie mokrości. W zeszłym miesiącu zaczęłam się suplementować wiesiołkiem (6tbl dziennie) i tym wstrętnym Gujazylem (3x łyżka,ale przed samą owulacją). Na zewnątrz znowu nic, a w trakcie monitoringu lekarz stwierdził, że słuzu jest dużo i mam się nie martwić. Dodam jeszcze, że ja w trakcie owulacji mam zaparcia i one mogą zatrzymywać śluz w środku.

    Cynamonowaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ara wrote:
    można poprawić np. wiesiołkiem, siemieniem lnianym, syropem na kaszel
    w każdym jednak przypadku poradziłabym się/poinformowała lekarza/instruktora
    a lekarz zwracał Ci uwagę, że coś nie halo ze śluzem?
    Lekarz jeszcze nie bo wizytę mamy w czerwcu, ale instruktorka mówiła że jest słaby. Przyjmuje Glucophage i siemie lniane wiem, że nie jest wskazane przy tym leku bo blokuje wchłanianie leków...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    U mnie też jest śluz na zewnątrz słaby. Ja nigdy płodnego nie zauważam. Mam tylko odczucie mokrości. W zeszłym miesiącu zaczęłam się suplementować wiesiołkiem (6tbl dziennie) i tym wstrętnym Gujazylem (3x łyżka,ale przed samą owulacją). Na zewnątrz znowu nic, a w trakcie monitoringu lekarz stwierdził, że słuzu jest dużo i mam się nie martwić. Dodam jeszcze, że ja w trakcie owulacji mam zaparcia i one mogą zatrzymywać śluz w środku.
    Ja właśnie zawsze mam sucho nawet nie mam uczucia mokrości...

  • monia10291 Przyjaciółka
    Postów: 172 41

    Wysłany: 6 maja 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na poprawę śluzu polecam ocet jabłkowy. Sama go robię i piję codziennie z wodą. Mi super poprawił. Przed tym miałam słaby śluz przez 3 dni A teraz praktycznie od końca miesiączki czyli jakieś 5-6 dni i jest go sporo. Myślę że ten ocet odkwasza organizm i stąd poprawa jakości i ilości. No i ma mnóstwo mikroelementów np. Magnezu już nie muszę łykać w tabletkach A miałam skurcze i tiki powieki, które ustały po occie. Także polecam i warto spróbować. Mogę wrzucić przepis na ocet dla zainteresowanych

    Cynamonowaaa, murumru, Talla lubią tę wiadomość

    03.2015 - początek starań
    13.01.17r - laparoskopia ( niedrożne jajowody, endometrioza 1 st.- naprawione)
    Czekamy na efekty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia10291 wrote:
    Dziewczyny na poprawę śluzu polecam ocet jabłkowy. Sama go robię i piję codziennie z wodą. Mi super poprawił. Przed tym miałam słaby śluz przez 3 dni A teraz praktycznie od końca miesiączki czyli jakieś 5-6 dni i jest go sporo. Myślę że ten ocet odkwasza organizm i stąd poprawa jakości i ilości. No i ma mnóstwo mikroelementów np. Magnezu już nie muszę łykać w tabletkach A miałam skurcze i tiki powieki, które ustały po occie. Także polecam i warto spróbować. Mogę wrzucić przepis na ocet dla zainteresowanych


    Ja poproszę :)

  • monia10291 Przyjaciółka
    Postów: 172 41

    Wysłany: 6 maja 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko dajcie instrukcję jak wrzucić zdj

    03.2015 - początek starań
    13.01.17r - laparoskopia ( niedrożne jajowody, endometrioza 1 st.- naprawione)
    Czekamy na efekty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ja sama nie wiem :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzucasz zdjęcie tu i wybierasz opcje 500x500 i zapodaj a później podajesz ostatnio link który się wyświetla

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    http://naforum.zapodaj.net

    Dzięki! potrzebowałam tego do innego wątku :)

  • monia10291 Przyjaciółka
    Postów: 172 41

    Wysłany: 6 maja 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/56715c8284e9.jpg.html

    Cynamonowaaa, Schmetterling, k91, murumru lubią tę wiadomość

    03.2015 - początek starań
    13.01.17r - laparoskopia ( niedrożne jajowody, endometrioza 1 st.- naprawione)
    Czekamy na efekty
  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 6 maja 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    od Was to zawsze mozna sie czegos ciekawego dowiedziec ;). O tym occie to nie slyszalam wogole.

    Ja tez mam malo sluzu, wlasciwie to widze tylko 2 dni przy "grubszych sprawach" ;), ale moja lekarka twierdzi, ze to wystarczy.

    Takze, nie przejmujcie sie. A po przyjmowaniu lekow sie poprawia, np. Naltrexone.

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co to jest ten wskaźnik MCS?

  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 7 maja 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wskaźnik jakości sluzu. Instruktor nnapro posługuje się skalą, która mówi khaki jest Twój sluz. Niestety skali ninie znam. Musisz zapytać instruktora.

    Cynamonowaaa lubi tę wiadomość

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
‹‹ 282 283 284 285 286 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ