X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 9 września 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola, trzymam za Ciebie kciuki 🍀

    Ehh mój to będzie prawdopodobnie ostatni cykl przed przerwą. Trochę mi smutno z tego powodu. Specjalnie kupiłam miovelie, miovelie nac i żel fertilsafe na przyszły cykl a tu klapa bo mojemu się zachciało wyjazdu 😑 mam nadzieję że się rozmyśli 🙂

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • paula1634 Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 9 września 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy którejś z Was miovelia nac lub lot samolotem lub to i to w jednym czasie przesunelo owulacje ? Lecąc na wakacje byłam w 5dc a od 3dc brałam miovelie nac z wakacji wróciłam 12dc myślałam że owu była na wakacjach lub dopiero będzie, nie zauważyłam śluzu jednak uzywalismy żelu fertilsafe. Od 22 dc zauważyłam dopiero śluz płodny aż do 27 dc. Moje normalne cykle to 27 dni... jestem przerażona że aż o prawie 2 tyg przesunelo mi.sie to wszystko :(

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 9 września 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, niewykluczone że to lot samolotem spowodował takie zawirowania. Badasz też szyjke? Czasem sam plodny śluz pojawia się tuż przed owu. Najlepiej jakbyś zrobiła usg, miałabyś jasność.

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 9 września 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślę, że lot samolotem mógł to spowodować...
    Bralaś też Miovelie zwykłą?

    Mnie wszystko zaczyna boleć jak na okres... Więc chyba się zbliża... :/

    Dziewczyny, zastanawiam się, czy od nowego cyklu jak będę przyjmować miovelie Nac mogę równolegle pić Ziola Ojca Sroki 3?co myślicie? Niby nie powinno ich się łączyć np z clo ale z takimi bardziej naturalnymi wspomagaczami już tak.... A ten Nac taki pod naturalny, no nie? 😁 Co myślicie?

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 9 września 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena, wiem co czujesz... Ale może ten ostatni cykl zaskoczy??? 😉🍀

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 9 września 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nadal trzymam kciuki za Ciebie 🍀❤️
    Powiem Ci że myślę że możesz. Któraś z dziewczyn pisała że gin kazał jej brać clo i miovelie razem. Ja też miałam tak zrobić w następnym cyklu (clo +nac + zwykła miovelia). Tylko jeśli będziesz brała dupka w fazie lutealnej a zioła masz z dziurawcem to będziesz musiała je odstawić po owu.

    Wiesz, nie wydaje mi się że ten cykl miałby zaskoczyć. Jest na pewno inny niż wszystkie, ale za dużo czynników się na siebie nałożyło. Jeszcze miałam rtg kręgosłupa zaraz po domniemanej owu a od jutra będę brała dość mocne leki 😑
    Jeśli mąż wyjedzie i zrobimy sobie przerwę to też będę piła te zioła żeby ogarnąć trochę w naturalny sposób cykl.

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 9 września 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, te ziola są z dziurawcem właśnie. W zaleceniach jest, że pije się je do owu a jeśli będę brała dupka to tak jak mówisz, tym bardziej do owu i basta. A myślisz, że one mogą działać dłużej? W sensie nawet po odstawieniu?bo zastanawiam się, że może ten okres nie przyszedł zaraz po odstawieniu dupka bo te zioła piłam trochę na początku cyklu...
    Czuje się jakbym miała zaraz dostać @ niestety Kochana... Ale dziękuję Ci za wsparcie! :))) *
    Pewnie! Teraz pij ziółka, Mąż wróci i nowe moce przyjdą 😉🍀

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • paula1634 Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 9 września 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie badam sama szyjki bo nawet nie wiem jak... brałam sama miovelie nac. Jestem tak wkurzona na ten cykl.. choć mam nadzieję że może zaskoczyło bo jak zauważyłam tylko płodny śluz to dzialalismy a ż drugiej strony że znowu będzie tak jak co miesiąc... Dziewczyny wiele razy słyszę nie myśl, odpuść, zajmij się czymś innym..tylko JAK???



    Ja bym raczej nie łączyła ziół z miovelia nac.. byłabym się że przesadze.

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 9 września 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że nie. Po prostu pewnie owu miałaś po odstawieniu dupka, więc faza lutealna będzie trwać tyle co trzeba. Dziurawiec jedynie hamuje wchłanianie się progesteronu czyli dupek i dziurawiec działyby przeciwnie, wzajemnie by się wykluczaly.

    Tak zrobię, będę piła zioła, może coś to da i praca jajników się poprawi, a jajeczka będą lepszej jakości. Tak czy siak, wierzę że w przyszłym roku będziemy tulić swoje maluszki ❤️

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 9 września 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula1634 wrote:
    Nie badam sama szyjki bo nawet nie wiem jak... brałam sama miovelie nac. Jestem tak wkurzona na ten cykl.. choć mam nadzieję że może zaskoczyło bo jak zauważyłam tylko płodny śluz to dzialalismy a ż drugiej strony że znowu będzie tak jak co miesiąc... Dziewczyny wiele razy słyszę nie myśl, odpuść, zajmij się czymś innym..tylko JAK???



    Ja bym raczej nie łączyła ziół z miovelia nac.. byłabym się że przesadze.
    Dokładnie tak samo się dzisiaj czułam... Teraz już trochę mi przeszło, staram się myśleć o nowym cyklu jak o nowych możliwościach... Eh... Ciężko to wszystko ogarnąć i bez emocji podchodzić do tego... Nie myślałam że tak to będzie wyglądać :/

    Mielna będziesz pić ziola Ojca Sroki 3? Ja zacznę od jutra, jak już dostanę tego okresu na 100%.

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 9 września 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula od dawna się starasz?

    Irola, nie zalamuj się. Myśl o nowym cyklu, że jesteś o jeden cykl bliżej upragnionego maluszka. To pomaga 🙂

    Tak, będę pić dokładnie tą mieszankę ziół. Oczywiście pod warunkiem że mąż wyjedzie i zawiesimy starania. Gdyby jednak zdecydował się zostać, to wtedy od nowego ruszam z clo + nac + miovelia a ziół już nie będę pić żeby nie przegiąć 🙂

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 9 września 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Paula od dawna się starasz?

    Irola, nie zalamuj się. Myśl o nowym cyklu, że jesteś o jeden cykl bliżej upragnionego maluszka. To pomaga 🙂

    Tak, będę pić dokładnie tą mieszankę ziół. Oczywiście pod warunkiem że mąż wyjedzie i zawiesimy starania. Gdyby jednak zdecydował się zostać, to wtedy od nowego ruszam z clo + nac + miovelia a ziół już nie będę pić żeby nie przegiąć 🙂

    Tak... Staram się właśnie w ten sposób myśleć... Oby tak było... Oby w końcu się udało.

    Pewnie, aż tak to nie ma co mieszać, żeby nie przestymulowac. Ale nac + ziółka myślę że nie zaszkodzą :)

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 9 września 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że nie. To naturalne środki 🙂 wiadomo nawet z ziołami trzeba uważać ale krzywdy sobie tym raczej nie zrobisz 🙂 będziesz też mieć monitoringi?

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 10 września 2019, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, będę mieć mój pierwszy monitoring... Zobaczymy czy to coś da. Narazie muszę jechać do lekarza, bo mam jakieś afty w buzi, nie dają mi jeść... Strasznie to uciążliwe 😥 może dlatego ta tempka aż taka wysoka była? Dziś spadła 36,95 ° ale jak narazie nadal plamienie, krwawienia nie wiele :/

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 10 września 2019, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że afty by Ci nie podniosły tak znacząco temperatury.. Testu nie robiłaś?

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • paula1634 Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 10 września 2019, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Praktycznie rok już mija ale w tym czasie przez 3 miesiące nie było starań. Badania ok.. też chcę iść na monitoring. Gin zaproponowała mi clo ale tak naprawdę ani razu nie sprawdziła mi monitoringiem czy mam owulacje. Pierwszy raz wzielam miovelia nac w marcu i potem po badaniu progesteronu stwierdziła że owulacja była tyle że to był marzec... trochę już minęło.

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 10 września 2019, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Myślę że afty by Ci nie podniosły tak znacząco temperatury.. Testu nie robiłaś?
    Też w sumie nie wydaje mi się, tym bardziej, że tempka pod pachą wskazywała zawsze 36,6°. Nie robiłam, bo wydaje mi się że to okres przyszedł. Wprawdzie jakiś skąpy jak narazie ale coś idzie i brzuch boli...

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 10 września 2019, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula1634 wrote:
    Praktycznie rok już mija ale w tym czasie przez 3 miesiące nie było starań. Badania ok.. też chcę iść na monitoring. Gin zaproponowała mi clo ale tak naprawdę ani razu nie sprawdziła mi monitoringiem czy mam owulacje. Pierwszy raz wzielam miovelia nac w marcu i potem po badaniu progesteronu stwierdziła że owulacja była tyle że to był marzec... trochę już minęło.
    Też będę mieć pierwszy monitoring. 5 cyklów starań za nami. Jak narazie może z 2 razy odczułam owulacje, którą mogłam potwierdzić też temperaturą

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • despicableme2 Koleżanka
    Postów: 51 9

    Wysłany: 10 września 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też chyba umowie sie na monitoring, bo owu brak , cos tu jest nie tak ☹🤔

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 10 września 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, spokojnie. Ja wiem że łatwo tak mówić ale nie ma co się nakręcać, przeżywać wszystko. Obie nie staracie się nawet 12cykli, a nawet zdrowa para może starać się do roku. Takim załamywaniem się nie znajdziecie w ciążę szybciej. Wiem co mówię, czas ucieka przez palce, życie toczy się koło Was.. Sama przez to przechodziłam mniej więcej do 8 cyklu.. Musimy nauczyć się akceptować to, na co nie mamy wpływu, bo prawda jest taka że w przypadku starań niewiele od nas zależy..
    Życzę Wam spokojnej głowy, wtedy ten okres starań, czasem jest to długi okres, stanie się bardziej znośny 🙂😘

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ