X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 3 września 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna mamba wrote:
    Irola - najlepiej zrób beta hcg z krwi - będziesz mieć absolutną pewność co do ew. ciąży. Na sikańce chyba szkoda nerwów.
    Ciaze raczej wykluczam bo przecież test by coś pokazał no nie? Nie mam jak iść na betę bo w pracy sajgon, nie mam jak się urwać...

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 3 września 2019, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola czasem testy mylą.. Lekarz też pewnie będzie Ci kazał powtórzyć test albo zrobić betę.. Ile dpo jesteś?

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 3 września 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dzisiaj dotarła do mnie paczka, a w niej miovelia, miovelia nac, femibion i żel intymny fertilsafe plus. Od następnego cyklu będziemy działać pełną parą 🙂

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 3 września 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Irola czasem testy mylą.. Lekarz też pewnie będzie Ci kazał powtórzyć test albo zrobić betę.. Ile dpo jesteś?
    13 dzień dzisiaj mija... Temperatura 37,06 rano. Wcześniej przez kilka dni piłam mieszankę Ojca Sroki 3, potem ja odstawilam a za 3 dni zaczęłam brać ten duphaston. Czy to mogło by wpłynąć na to, że tego okresu nie ma? Bo już w głowę zachodze dlaczego to tak się podziało.. Ale czytałam,ze wiele dziewczyn tak robi
    Wiem.. I zdaje sobie z tego sprawę. Dziś kupię test, jutro raz jeszcze rano go zrobię a potem zadzwonię do gina. Nie znoszę robić tych testów 😥

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 3 września 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola 13 dzień po odstawieniu dupka, a po owulacji ile? Od którego dc brałaś dupka i w którym mniej więcej masz owu? Owu miałaś potwierdzoną testami, temperaturą albo chociaż obserwacją? Możesz podesłać jak wygląda Twój wykres? Byłoby mi łatwiej sobie to zwizualizować 🙂
    Ale pomysł z testem i telefonem do gina jest dobry 🙂

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 3 września 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam potwierdzonej owulacji ponieważ dopiero od tego cyklu który miał nadejść miałam zażywać Nac i mieć monitoring owulacji u gina. Duphaston biorę po raz pierwszy, ginekolog przepisał na skrócenie cyklu. Brałam go od 20 do 30 dnia po dwie tabletki. Jestem 13 dzień po odstawieniu duphastonu a czy owulacja w ogóle była to nie wiem... :/

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Czarna mamba Przyjaciółka
    Postów: 89 22

    Wysłany: 3 września 2019, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wrote:
    Ciaze raczej wykluczam bo przecież test by coś pokazał no nie? Nie mam jak iść na betę bo w pracy sajgon, nie mam jak się urwać...

    Irola - testy często nie pokazują wczesnej ciąży a badanie z krwi daje odpowiedź czarno na białym.

    36 lat, starania od 2014 r., niepłodność idiopatyczna,
    2015 r. - bieganie po lekarzach i diagnostyka – przyczyna nie znalezniona,
    2016 r. 3xIUI – klapa,
    02.2018 r. 1 ICSI Novum - Aniołek (*) 10tc,
    11.2018 r. 2 ICSI Novum - Aniołek (*) 6tc
    Novum i Kriobank 2019-2021 4 FET :(
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 3 września 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, tempką też nie potwierdziłaś owu? Myślę że skoro tempka skoczyła do wysokości ponad 37st to owu była. Może być też tak że jesteś tuż po owu i @ nie ma bo trwa u Ciebie fl.. Rozpisz jak możesz jak u Ciebie wyglądają temperatury w tym cyklu..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 4 września 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Hmm, tempką też nie potwierdziłaś owu? Myślę że skoro tempka skoczyła do wysokości ponad 37st to owu była. Może być też tak że jesteś tuż po owu i @ nie ma bo trwa u Ciebie fl.. Rozpisz jak możesz jak u Ciebie wyglądają temperatury w tym cyklu..
    Kochana tak jak pisałam wcześniej mierzylam je w tym cyklu na początku i teraz. Od 20 dnia, kiedy brałam dupka przestałam mierzyć (wczasy a po za tym stwierdziłam że nie ma szans na owu itd)
    Czy tutaj można wysłać zdjęcie? Jak nie to rozpisze :)
    Dziś temperatura 37,13 °

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 4 września 2019, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodzisz w naforum i wklejasz zdjęcie, potem kopiujesz link który Ci się wyświetli i wklejasz na forum.
    https://naforum.zapodaj.net/

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 4 września 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, za niedlugo tak zrobię :) jak tylko znajdę chwilkę w pracy

    MilusińskaMilena lubi tę wiadomość

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 4 września 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/997e61737346.jpg.html
    Początek tego cyklu przed duphastonem
    https://naforum.zapodaj.net/79e668588a94.jpg.html
    Po duphastonie i chwilą obecna

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 4 września 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zwracać uwagi na te "dni płodne" bo to wylicza według starego długiego cyklu

    Zaraz wkleje z tamtego cyklu, gdzie odczulam owulacje

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 4 września 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/510b02546506.jpg.html
    Tamten cykl, wydaje mi się że była owulka. Śluz był piękny, ból jajników itd

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 4 września 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana śluz ani szyjka, ani też ból jajników o niczym nie musi świadczyć. Chodzi mi o to że jeśli w tym cyklu nie miałaś tych objawów to nie znaczy że nie było owu. Skoro temp jest tak wysoko, owu na pewno była, tylko ciężko powiedzieć kiedy. W najgorszym przypadku jesteś jakieś 8dpo. Jeszcze nic nie jest stracone. Myślę że po prostu owulka Ci się przesunęła i stąd brak okresu. A test był negatywny bo było zwyczajnie za wcześnie. Trzymam kciuki żeby finał Cię pozytywnie zaskoczył 🍀

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 4 września 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Kochana śluz ani szyjka, ani też ból jajników o niczym nie musi świadczyć. Chodzi mi o to że jeśli w tym cyklu nie miałaś tych objawów to nie znaczy że nie było owu. Skoro temp jest tak wysoko, owu na pewno była, tylko ciężko powiedzieć kiedy. W najgorszym przypadku jesteś jakieś 8dpo. Jeszcze nic nie jest stracone. Myślę że po prostu owulka Ci się przesunęła i stąd brak okresu. A test był negatywny bo było zwyczajnie za wcześnie. Trzymam kciuki żeby finał Cię pozytywnie zaskoczył 🍀
    Dziękuję Kochana, że zerknelas na te moje notatki :D
    Powiem Ci szczerze, że raczej niestety nie wierzę że to może być ciąża a prędzej jakieś nieprawidłowości z mojej strony... :( eh, zobaczymy. Poinformuję jak się sprawa potoczyła :)

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 4 września 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam niecierpliwie i mocno kibicuje ❤️ wiesz, ciąża często pojawia się w najmniej spodziewanym momencie 🙂 nie skreślaj tego cyklu, myślę że cały czas jest szansa. Powtórz test za kilka dni. Myślę że po prostu owu Ci się przesunęła i była później niż Ci się wydawało 🙂

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 5 września 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, co tu taka cisza? Irola jak tam u Ciebie?
    Ja dziś byłam na monitoringu. Obecnie 15dc i co się okazuje, jestem już po owulacji, a spodziewałam się jej najwcześniej jutro. Ale zastanawia mnie tylko to, że w 7dc endo miało 11,8mm, w 12dc 12,9mm a dziś endo drastycznie spadło do 8,3mm. Jak to możliwe? Czy endo może się kurczyć?

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 5 września 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Hej dziewczyny, co tu taka cisza? Irola jak tam u Ciebie?
    Ja dziś byłam na monitoringu. Obecnie 15dc i co się okazuje, jestem już po owulacji, a spodziewałam się jej najwcześniej jutro. Ale zastanawia mnie tylko to, że w 7dc endo miało 11,8mm, w 12dc 12,9mm a dziś endo drastycznie spadło do 8,3mm. Jak to możliwe? Czy endo może się kurczyć?
    Jakie miałaś objawy owulacji, które sama odczulas?
    Co do kurczenia się endo niestety nic nie wiem :/ trochę dziwne rzeczywiście...
    U mnie okresu nadal nie ma... Testu nie robiłam oczywiście, jeszcze czekam nie wiem sama na co hehe chyba boję się tego widoku jednej kreski...
    Tempka rano 37,12° piersi nadal bolą, po za tym żadnych innych nie odczuwam

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 5 września 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawdę mówiąc to chyba żadnych. Wcale się jej tak szybko nie spodziewałam, nie robiłam testów owu, dopiero wczoraj i był niemal pozytywny, dziś już negatyw. Myślałam że owulka będzie jutro lub w sobotę a tu taki suprise. Nie koncentrowałam się na żadnych objawach bo bardzo bolał mnie kręgosłup i skupilam się na tym.. Ale w ogóle dziwne mam te owulki na clo, szyjka prawie że zamknięta, śluzu plodnego praktycznie brak a nigdy z nim nie mam problemu. Zwłaszcza że brałam wiesiołka i siemię lniane. A sexy były w poniedziałek więc ten cykl już skreślam 😔

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ