X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesoła_Muminka wrote:
    Udało się ❤❤❤ pozytywna beta ❤❤❤❤
    Saara proszę napisz mi na pw dane do wysyłki.
    Gratki!!!
    Stosowałas ta miovelie nac? Napisz proszę :*

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • paula.gk Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesoła_Muminka wrote:
    Udało się ❤❤❤ pozytywna beta ❤❤❤❤
    Saara proszę napisz mi na pw dane do wysyłki.

    Gratuluje! 🥰🥰
    Trzymam kciuki za was!

  • despicableme2 Koleżanka
    Postów: 51 9

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    jestem tu nowa :)
    od lipca przyjmuje Miovelie, w sierpniu też Miovelie Nac, dzisiaj 2 dc, zaczynam od początku :(
    Wesoła_Muminka gratulację, przeczytałam cały wątek i widziałam, że sporo przeszłaś, oby wszystko było ok :)

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    despicableme2 wrote:
    Cześć :)
    jestem tu nowa :)
    od lipca przyjmuje Miovelie, w sierpniu też Miovelie Nac, dzisiaj 2 dc, zaczynam od początku :(
    Wesoła_Muminka gratulację, przeczytałam cały wątek i widziałam, że sporo przeszłaś, oby wszystko było ok :)
    Czy miałaś potwierdzona owulacje w trakcie przyjmowania miovelia?

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • despicableme2 Koleżanka
    Postów: 51 9

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wrote:
    Czy miałaś potwierdzona owulacje w trakcie przyjmowania miovelia?

    Przez lekarza nie, ale robiłam testy owu i przez 3 dni były wyraźne dwie kreski, aplikacja pokazywała ze wg temp też była, no ale nie udało się więc nie potrafię powiedzieć czy owulacja była czy nie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety naszą radość nie trwała długo. Najgorsze jest to, że czekam aż zacznie się poronienie 😭😭😭
    Ale będziemy walczyć dalej!

    Ps. Saara przepraszam, ale przez zawirowania Miovelia wysłałam w czwartek do Ciebie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wrote:
    Gratki!!!
    Stosowałas ta miovelie nac? Napisz proszę :*
    Tak, raz miałam śliczna owulacje po niej. Jednak okazało się, że mam mutacje i nie przyswajam zwykłych witamin i suplementów, więc musiałam radykalnie zmienić kwas foliowy i witaminy.

  • despicableme2 Koleżanka
    Postów: 51 9

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesoła_Muminka wrote:
    Niestety naszą radość nie trwała długo. Najgorsze jest to, że czekam aż zacznie się poronienie 😭😭😭
    Ale będziemy walczyć dalej!

    Ps. Saara przepraszam, ale przez zawirowania Miovelia wysłałam w czwartek do Ciebie.

    Ojej, co się stało? :( tak mi przykro, przytulam 🤗😭

    Dziewczyny czy pijąc miovelie i przyjmując nac też bolały Was jajniki? Nie wiem czy to kwestia "regulacji " wszystkiego bo dotychczas miałam nieregularne miesiączki, czy te leki tak działają że powodują u mnie ból jajników 😰😰

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂 jestem Milena, staramy się z mężem od czerwca 2018, póki co z kiepskim efektem. Mamy za sobą c.b. w 2cs i do tej pory nic. Owulki mam swoje ale w 25dc, obecnie jestem w 2cyklu stymulowanym clo (na razie 1x1) ale póki co nie działa jakoś rewelacyjnie, owu przesunęła się tylko nieznacznie w czasie. Dodatkowo stosuję inofem i femibion natal 1. I tu moje pytanie, macie jakieś porównanie inofem vs miovelia? Zastanawiam się czy jest jakaś różnica między nimi.. Chcę jeszcze sobie kupić już na przyszły cykl miovelie nac żeby się wspomóc.
    W ogóle działa ta miovelia? Jakie macie zdanie na jej temat?

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inofem ma w swoim składzie tylko mio inozytole i kwas foliowy a miovelia ma duże tych wszystkich innych witamin z tego co pamiętam. Ja jestem przed zastosowaniem mioveli nac ale czekam na okres, który po duphastonie dziwnie się przesunął jeszcze bardziej 🤐 mialyscie tak kiedyś, że już 10 dzien po odstawieniu a okresu nadal nie ma? Tylko okrutny ból jajników, kilka plamien ciemno brązowych i ból piersi... Sorki ze tutaj o duphastonie ale w tematach o tym leku nikt mi bid odp

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola dzięki za odp. Już sobie zamówiłam zestaw z myślą o przyszłym cyklu.
    Jeśli chodzi o dupka to ja tak miałam, ale mogło być tak dlatego że gin kazał go brać od 14dc, a ja owulacje mam w 25dc i @ nie przyszła kilka dni po odstawieniu tylko po skończonej fl. W poprzednim cyklu (1 na clo) brałam dupka aż do wystąpienia @ i przesunął mi się okres tylko 2 dni, ale żadnych plamień itp nie miałam. A co z testem? Jeśli testy będą ujemne a @ dalej nie będzie, zadzwoń do gina. Może być tak że dostaniesz od nowa dupka na wywołanie..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kasia1010 Przyjaciółka
    Postów: 113 54

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Dziś minął 2 miesiąc odkąd brałam miovelia i miovelia nac. Mam zespół policystycznych jajników a dziś ujrzałam 2 kreski😀😀!!!

    Bibi25, MilusińskaMilena, Irola lubią tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia gratulacje, niech Ci ciąża minie nudno i dużo zdrówka dla Ciebie i fasolki 😘
    Powiedz mi, długo przedtem się staraliscie? Jakieś stymulacje miałaś wcześniej? Dajesz nadzieję że każdej z nas w końcu się uda 🍀

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kasia1010 Przyjaciółka
    Postów: 113 54

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Kasia gratulacje, niech Ci ciąża minie nudno i dużo zdrówka dla Ciebie i fasolki 😘
    Powiedz mi, długo przedtem się staraliscie? Jakieś stymulacje miałaś wcześniej? Dajesz nadzieję że każdej z nas w końcu się uda 🍀
    Dziękuję kochana 😘nie długo bo 4 miesiące ale poszłam na ogólne badania do ginekologa i okazało się że moje amh wynosi 19 dzień norma ok 3, 4.i stwierdza pcos mowi że to znacznie utrudnia miałam brak owulacji i cylke 40 dni. miałam brać narazie 3 miesiące movelie i miovelia nac to stylmuluje Owulacje a nac rosniecie pęcherzyków. I brałam jeszcze glucophage. Już po 2 miesiącach ujrzałam 2 kreski. Jeszcze zrobię betę dla pewności w poniedzalek. Szok porostu!

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1010 wrote:
    Dziękuję kochana 😘nie długo bo 4 miesiące ale poszłam na ogólne badania do ginekologa i okazało się że moje amh wynosi 19 dzień norma ok 3, 4.i stwierdza pcos mowi że to znacznie utrudnia miałam brak owulacji i cylke 40 dni. miałam brać narazie 3 miesiące movelie i miovelia nac to stylmuluje Owulacje a nac rosniecie pęcherzyków. I brałam jeszcze glucophage. Już po 2 miesiącach ujrzałam 2 kreski. Jeszcze zrobię betę dla pewności w poniedzalek. Szok porostu!
    Gratulacje!!! 😍😍 Czekam już na ten okres żeby zacząć brać ten Nac... Oby były efekty:)

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Irola dzięki za odp. Już sobie zamówiłam zestaw z myślą o przyszłym cyklu.
    Jeśli chodzi o dupka to ja tak miałam, ale mogło być tak dlatego że gin kazał go brać od 14dc, a ja owulacje mam w 25dc i @ nie przyszła kilka dni po odstawieniu tylko po skończonej fl. W poprzednim cyklu (1 na clo) brałam dupka aż do wystąpienia @ i przesunął mi się okres tylko 2 dni, ale żadnych plamień itp nie miałam. A co z testem? Jeśli testy będą ujemne a @ dalej nie będzie, zadzwoń do gina. Może być tak że dostaniesz od nowa dupka na wywołanie..
    Dziękuję za odpowiedź :) wszystko mnie boli po tym... Jajniki, piersi a okresu nie ma :( jestem już zrezygnowana... Test niestety negatywny, robiony dzisiaj rano. Od tego okresu miałam zamiar przyjmować ten Nac ale czy w końcu się tego okresu doczekam to nie wiem :(

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Kasia1010 Przyjaciółka
    Postów: 113 54

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wrote:
    Gratulacje!!! 😍😍 Czekam już na ten okres żeby zacząć brać ten Nac... Oby były efekty:)
    Też myślałam że to wielkie g... Pomoże cykl 40 dni ciul wie kiedy i czy wogole jest owulacja a przy miovelia nac piękny śluz płodnych lekkie klucie jajników, nie liczyłam wogole że trafiłam a dziś rano byłam w szoku. Miovelia ma w tym duuzy udział. Mi ginekolog mówi że przepisuje to parom co mają problem i zwykle 3 cykl się udają. U mnie nawet 2😄

    Irola lubi tę wiadomość

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1010 wrote:
    Też myślałam że to wielkie g... Pomoże cykl 40 dni ciul wie kiedy i czy wogole jest owulacja a przy miovelia nac piękny śluz płodnych lekkie klucie jajników, nie liczyłam wogole że trafiłam a dziś rano byłam w szoku. Miovelia ma w tym duuzy udział. Mi ginekolog mówi że przepisuje to parom co mają problem i zwykle 3 cykl się udają. U mnie nawet 2😄
    Jeszcze raz gratulacje!!! Czekam na okres... A miovelie zwykła też bierzesz? Bo ja jeszcze nie bo mi zostało miotysogyn i jak go wykoncze to zakupie :)))

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1010 miałaś stwierdzone PCOS? Długie cykle? Bo ja podobnie, 40-50 dni :///

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Kasia1010 Przyjaciółka
    Postów: 113 54

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wrote:
    Kasia1010 miałaś stwierdzone PCOS? Długie cykle? Bo ja podobnie, 40-50 dni :///
    Zwykła też brałam. Tak miałam stwierdzone, cykle ok 40 dni. Lekarz badał amh norma to 3,4 a ja mam 19,tak jest przy pcos. Dużo pęcherzyków zamiast jednego porządnego. Miovelia nac jest po to żeby stymulować wzrost pęcherzyków.

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ