X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola, spokojnie, takim zamartwianiem sobie nie pomagasz. Na pewno okres niebawem przyjdzie..

    Ciekawe jak to u mnie będzie, ja owulacje mam swoje tylko późno bo w 25dc. Również miałam stwierdzone pcos. Obecnie mam drugi stymulowany cykl clo ale słabo z przyrostem, nie zauważyłam wielkiej różnicy między stymulowanym a naturalnym. Dlatego od następnego cyklu będę brała clo i miovelie nac, a zwykłą wprowadzę jeszcze w tym cyklu gdzieś za 2tygodnie, jak mi się inofem skończy. Oprócz tego łykam jeszcze femibion natal 1.

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 1 września 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taką nadzieję... Dzisiaj 11 dzień od odstawienia a temperatura rano zamiast obniżać się to rośnie... 37,01°

    Milusińska, Myślę że u Ciebie może zadziałać w taki sposób że przyspieszy Ci owulacje

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 1 września 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czasem się zastanawiam jaki jest sens łykania tych wszystkich specyfików w moim przypadku.. Skoro miałam swoje owulacje i przez rok się nie udało, to niby dlaczego miałoby teraz się udać? Lekarz mówił że może być tak że to wszytko przez słabą jakość jajeczka i stymulacja ją poprawi.. Ale to nie jest pewne czy to właśnie to, staram się myśleć pozytywnie, przypadki dziewczyn którym te wszystkie specyfiki pomogły podnoszą na duchu, ale serio, czasem brakuje mi już wiary..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kasia1010 Przyjaciółka
    Postów: 113 54

    Wysłany: 1 września 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wrote:
    Mam taką nadzieję... Dzisiaj 11 dzień od odstawienia a temperatura rano zamiast obniżać się to rośnie... 37,01°

    Milusińska, Myślę że u Ciebie może zadziałać w taki sposób że przyspieszy Ci owulacje
    Masz taką samą temperature jak ja która się utrzymuje do dziś i , może to coś oznacza😄może tobie też sie udało.

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 1 września 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Dziewczyny, czasem się zastanawiam jaki jest sens łykania tych wszystkich specyfików w moim przypadku.. Skoro miałam swoje owulacje i przez rok się nie udało, to niby dlaczego miałoby teraz się udać? Lekarz mówił że może być tak że to wszytko przez słabą jakość jajeczka i stymulacja ją poprawi.. Ale to nie jest pewne czy to właśnie to, staram się myśleć pozytywnie, przypadki dziewczyn którym te wszystkie specyfiki pomogły podnoszą na duchu, ale serio, czasem brakuje mi już wiary..
    Wiem i rozumiem Cię... U mnie to jest tak że mam te nieregularne okresy, niski progesteron i testosteron podwyższony więc wiem po co to wszystko... U mnie podejrzewam że tej owulacji w ogóle nie ma przy takich cyklach 40 dniowych. Nie rezygnuj! Głowa do góry! Myślę że te specyfiki witaminowe coś dadzą a na pewno nie zaszkodza :) ja trafiłam na fajna stronkę towsrodku.pl tam dużo pisze o płodnej diecie, sama zaczekam stosować i już nawet zauważyłam kilka pozytywów :) może Ty też spróbuj! :)

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 1 września 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1010 wrote:
    Masz taką samą temperature jak ja która się utrzymuje do dziś i , może to coś oznacza😄może tobie też sie udało.
    Kochana robiłam test wczoraj i niestety jedna kreska :(((( więc ciaze wykluczam

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 1 września 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajrzę. Postanowiłam że zacznę powoli wprowadzać jogę, może mnie to trochę zrelaksuje. Ja mam wszystkie hormony w normie. Kiedyś miałam stwierdzone pcos, leczylam i po 3 latach leczenia zauważyłam że mój cykl zaczął być w miarę regularny, zauważyłam objawy owulki, monitoring je potwierdzał. Też miałam cykle 40dniowe właśnie przez owu w 25dc.. Staram się myśleć pozytywnie tylko czasem te czarne myśli przychodzą do głowy. Oczywiście dalej będę brała garść tabletek i innych specyfików i szukać czegoś nowego co może wspomóc.. Ciężka ta walka z nieznanym wrogiem..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kasia1010 Przyjaciółka
    Postów: 113 54

    Wysłany: 1 września 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wrote:
    Kochana robiłam test wczoraj i niestety jedna kreska :(((( więc ciaze wykluczam
    Przykro mi😩to szansy już nie ma, ja robiłam we środę i też biało a w sobotę byla blada kreska i to 2 dni prze planowana miesiączka.

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 1 września 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak niestety nie ma :( i to mnie dołuje... Miałam nadzieję na uregulowanie tego okresu a tu... Ani okresu ani ciąży 😥

    Milusińska, myślę że warto tam zajrzeć i wprowadzić taką dietę. Szczególnie jest pomocna dla osób z tzw niepłodnościa idiopatyczna, gdzie niby wszystkie badania są dobre a nie wiadomo dlaczego ciężko zajsc.

    Dziewczyny, czytałam na necie że do 14 dni po duphastonie okres może przyjść. Będę czekać, po 14 dniach zadzwonię do gina...

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 2 września 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Irola i jak tam sytuacja u Ciebie dzis wygląda? 😘

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 2 września 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Hej Irola i jak tam sytuacja u Ciebie dzis wygląda? 😘
    Hej Kochana! Niestety bez zmian... 12 dzień po odstawieniu dupka, temperatura rano nadal rośnie 37,18°. Jajniki jakby mniej mnie bolą, piersi nadal bolą okrutnie, podbrzusze co jakiś czas...

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 2 września 2019, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A spróbuj jeszcze raz zrobić test może? Objawy masz obiecujące..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 2 września 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam w sobotę i potem był caly dzień zepsuty heh w sensie płacz i kiepski humor 😥. Zaczekam jeszcze do tych 14 dni czyli do środy...

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 2 września 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    A spróbuj jeszcze raz zrobić test może? Objawy masz obiecujące..
    Miałaś coś podobnego kiedyś z tym duphastonem?

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 2 września 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn miałam taką sytuację. Lekarz kazał brać dupka od 14dc niezważając na to że owulki mialam w 25dc i w momencie kiedy odstawilam dupka pojawiła się owu a ja jak głupia czekałam na @, która przyszła właśnie po 14dniach fl. Niestety nie powiem Ci jak z tempką bo nie mierzyłam wtedy. Nie wiem jak u Ciebie było, miałaś potwierdzoną owu?

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 2 września 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci więcej, w poprzednim cyklu na clo, brałam dupka aż do wystąpienia @. Co prawda fl wydłużyła się do 16 dni ale mimo że nie odstawiłam proga okres przyszedł sam.. Nie chcę Cię nakręcać ale jest w życiu różnie.. Doskonale Cię też rozumiem.. Na Twoim miejscu pewnie zrobiłabym jutro jeszcze jeden test i zadzwoniła do gina już jutro.. Po co się tak męczyć..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 2 września 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój pierwszy cykl z tym duphastonem i od nowego cyklu miałam zacząć zażywać nac i iść na monitoring. Nigdy nie miałam monitoringu robionego. W poprzednim cyklu wydaje mi się, że odczulam owulacje, wszystko było książkow :) było to jakoś w 20 którymś dniu, z racji tego że moje cykle są 40 dniowe.. Może jutro okres się pojawi... Zobaczymy.. Staram się o tym nie myśleć, żeby się nie nakrecac jednak przykro mi bo myślałam że to coś zacznie mi normowac ten cykl i go skroci

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 2 września 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety duphaston wzięty za wcześnie może sporo namieszać w organiźmie. A mierzysz tempke od początku cyklu? Trzymam kciuki żeby wszystko poszło po Twojej myśli 🍀

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Czarna mamba Przyjaciółka
    Postów: 89 22

    Wysłany: 2 września 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola - najlepiej zrób beta hcg z krwi - będziesz mieć absolutną pewność co do ew. ciąży. Na sikańce chyba szkoda nerwów.

    36 lat, starania od 2014 r., niepłodność idiopatyczna,
    2015 r. - bieganie po lekarzach i diagnostyka – przyczyna nie znalezniona,
    2016 r. 3xIUI – klapa,
    02.2018 r. 1 ICSI Novum - Aniołek (*) 10tc,
    11.2018 r. 2 ICSI Novum - Aniołek (*) 6tc
    Novum i Kriobank 2019-2021 4 FET :(
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 3 września 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Niestety duphaston wzięty za wcześnie może sporo namieszać w organiźmie. A mierzysz tempke od początku cyklu? Trzymam kciuki żeby wszystko poszło po Twojej myśli 🍀
    Mierzylam od początku, a potem jak w 20 dniu zaczęłam brać ten dupek przestałam mierzyć (byłam wtedy na wczasach i myślę że dam sobie spokój) teraz zaczęłam znowu mierzyć żeby wiedzieć czy okres przyjdzie.
    Dzisiaj temperatura 37,06 jakby troszkę spadła...

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ