X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • despicableme2 Koleżanka
    Postów: 51 9

    Wysłany: 6 września 2019, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie wiem czy przegapiłam owu, czy cykl bezowulacyjny. Miovelie pije 3 miesiąc i drugi cykl na miovelii nac, stąd moje straszne rozczarownaie, chyba że jeszcze będzie ale nie wiem, ostatnie 2 cykle na duphastonie w celu regulacji cyklu i byly po 28 dni, więc owu powinna byc kolo 14 dc a dzis 18 dc, a do tej pory objawow owu brak i testy owulacyjne negatywne.

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 6 września 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, ja gdy miałam bezowulacyjne to z dupkiem też cykle trwały 28dni. Sporo później miałam naturalne owu w 25dc. Obecnie nie biorę jeszcze mioveli nac, ale jestem na clo i w pierwszym cyklu wcale mi owu nie przesunęło, a teraz okazało się że jestem już po. Objawów nie miałam żadnych, jajnik nadal mnie boli, do szyjki zaglądałam tylko w poniedziałek i wczoraj i była zamknięta, śluzu plodnego brak, nawet skoku temp nie było. A ja się dowiaduję że juz jestem po owulacji.

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 6 września 2019, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Prawdę mówiąc to chyba żadnych. Wcale się jej tak szybko nie spodziewałam, nie robiłam testów owu, dopiero wczoraj i był niemal pozytywny, dziś już negatyw. Myślałam że owulka będzie jutro lub w sobotę a tu taki suprise. Nie koncentrowałam się na żadnych objawach bo bardzo bolał mnie kręgosłup i skupilam się na tym.. Ale w ogóle dziwne mam te owulki na clo, szyjka prawie że zamknięta, śluzu plodnego praktycznie brak a nigdy z nim nie mam problemu. Zwłaszcza że brałam wiesiołka i siemię lniane. A sexy były w poniedziałek więc ten cykl już skreślam 😔
    Już Ci tempka wzrosła? Który to jest Twój cykl na clo? I oprócz tego bierzesz Nac?
    Ja dzisiaj tempka 37,28 °

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 6 września 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    despicableme2 wrote:
    A ja nie wiem czy przegapiłam owu, czy cykl bezowulacyjny. Miovelie pije 3 miesiąc i drugi cykl na miovelii nac, stąd moje straszne rozczarownaie, chyba że jeszcze będzie ale nie wiem, ostatnie 2 cykle na duphastonie w celu regulacji cyklu i byly po 28 dni, więc owu powinna byc kolo 14 dc a dzis 18 dc, a do tej pory objawow owu brak i testy owulacyjne negatywne.
    Ile po duphastonie dostałaś okres? Jak długie cykle miałaś wcześniej?

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 6 września 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie jest cały czas nisko, a wg usg owu już była.. Skoku póki co nie było i nie wiem już sama, czy usg mogło się pomylić? To jest mój drugi cykl z clo, kolejny już będzie ze zwiększoną dawką. Nac jeszcze nie brałam, mam kupione i startuje od następnego cyklu.

    Tysia150 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • despicableme2 Koleżanka
    Postów: 51 9

    Wysłany: 6 września 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wrote:
    Ile po duphastonie dostałaś okres? Jak długie cykle miałaś wcześniej?

    38,40,30 a ostanie dwa po 28 po duphastonie, jak odstawiłam to po 2 dniach był okres. W ostatnim cyklu testy owu byly pozytywne 16 i 17 dc, tak tez potwierdziła ja temperatura ale monitoringu nie miałam ani badań nie robiłam. Chcialam zrobić w tym cyklu progesteron po owu żeby ją potwierdzić ale teraz już nie wiem kiedy 🤷‍♀️

  • Tysia150 Autorytet
    Postów: 805 673

    Wysłany: 6 września 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Wiesz, ja gdy miałam bezowulacyjne to z dupkiem też cykle trwały 28dni. Sporo później miałam naturalne owu w 25dc. Obecnie nie biorę jeszcze mioveli nac, ale jestem na clo i w pierwszym cyklu wcale mi owu nie przesunęło, a teraz okazało się że jestem już po. Objawów nie miałam żadnych, jajnik nadal mnie boli, do szyjki zaglądałam tylko w poniedziałek i wczoraj i była zamknięta, śluzu plodnego brak, nawet skoku temp nie było. A ja się dowiaduję że juz jestem po owulacji.
    Trzymam kciuki milena, może ta szybsza owu to znak. Buziaki

    Mutacja genu m1ap u męża
    Biopsja mtese 09.2021(3 słomki)
    14.10.22 punkcja
    7 komórek 7 plemników ♥️
    15.10 3 komórki zapłodnione
    19.10 transfer (odwołany, zarodki zatrzymały się 18.10)
    04.2024 inseminacja nasieniem dawcy
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 6 września 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak! Trzymamy kciuki ❤️

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 6 września 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Tysiu 😁😘 a jakoś tak wątpię że to znak. Jakiś tak w tym cyklu nic nie idzie jak bym chciała. Do tego mąż mi wczoraj oznajmił że chce wyjechać za gramanice na pół roku.. Owu chyba była w środę a ostatnie sexy w poniedziałek. Do tego potwornie bolą mnie plecy.. A @ przyjdzie dokładnie w dniu kiedy mamy wesele. Ten miesiąc to jakaś porażka.. Ehh pomarudziłam sobie trochę..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 7 września 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Cześć Tysiu 😁😘 a jakoś tak wątpię że to znak. Jakiś tak w tym cyklu nic nie idzie jak bym chciała. Do tego mąż mi wczoraj oznajmił że chce wyjechać za gramanice na pół roku.. Owu chyba była w środę a ostatnie sexy w poniedziałek. Do tego potwornie bolą mnie plecy.. A @ przyjdzie dokładnie w dniu kiedy mamy wesele. Ten miesiąc to jakaś porażka.. Ehh pomarudziłam sobie trochę..
    Mój Mąż niedawno był w delegacji półtora tygodnia i też to ciężko znioslam więc Cię rozumiem...
    Jak tam dziewczyny? U mnie okresu jak narazie brak nadal... Wczoraj temp 37,28°, dzisiaj 37,06°. Czasami brzuch zaboli dołem no i piersi cały czas bolą. Miovelia Nac zakupiona i czeka na pierwsze zazycie 😀

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • despicableme2 Koleżanka
    Postów: 51 9

    Wysłany: 7 września 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wrote:
    Mój Mąż niedawno był w delegacji półtora tygodnia i też to ciężko znioslam więc Cię rozumiem...
    Jak tam dziewczyny? U mnie okresu jak narazie brak nadal... Wczoraj temp 37,28°, dzisiaj 37,06°. Czasami brzuch zaboli dołem no i piersi cały czas bolą. Miovelia Nac zakupiona i czeka na pierwsze zazycie 😀

    Oby już się nie doczekała użycia !! 🤗

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 8 września 2019, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola w najgorszym przypadku jesteś 12dpo, możesz spokojnie niedługo testować 🙂 trzymam mocno za Ciebie kciuki.
    My z mężem pogadaliśmy trochę, wie że nie chcę żeby wyjeżdżał, ale powiedziałam mu że jeśli czuje że będzie żałować że nie pojechał, niech tak zrobi. Już kiedyś wyjeżdżał więc wiem że to przeżyjemy, mimo że będzie ciężko. Może dobrze nam zrobi przerwa od starań a i przyda się koniecznie zastrzyk gotówki. My za sobą zatęsknimy to i relacje będą później jeszcze lepsze. A może szczęście przyjdzie do nas z nienacka 🙂

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 8 września 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to jest prawda... My nigdy nie spalismy osobno przez 4 lata naszego małżeństwa, a nagle jak musiał wyjechać na te półtora tygodnia i jak wrócił to jak dzieci żeśmy się cieszyli swoją obecnością znowu 😀 fajne to było uczucie :)))
    Kochana, ja już sama nie wiem co myśleć... Dziś tempka 37,19° ale teraz jakas mała lekko brązowa plamka się pojawiła... Może to okres będzie się zaczynał... A już jakieś nadzieję miałam 🤐

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 8 września 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh Kochana, teraz to pozostaje tylko czekać.. Zawsze miałaś plamienia przed @? Tempka spadała wcześniej?

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 8 września 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Ehh Kochana, teraz to pozostaje tylko czekać.. Zawsze miałaś plamienia przed @? Tempka spadała wcześniej?
    Tak, zawsze miałam kilka dni plamien. Okazało się że wyhodowalam sporego polipa trzonu macicy. W czerwcu miałam histeroskopie. Plamienia się skończyły, tzn w dzień okresu delikatne a zaraz krwawienie. Wiem że ja mam też niski progesteron więc może to być od tego.
    Tempka spada mi przed okresem. Tak dwa dni spadkowych i przychodzi okres. Ale tak wysokich temperatur jak w tym cyklu to nie miałam... Tzn nie tak długo po 37, tylko tak dwa dni 37,06, równe 37 i potem spadek. Nie wiem, zobaczymy jak jutro rano...

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 8 września 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, nie chcę Cię w żaden sposób nakręcać, to najgorsze co mogłabym zrobić. Takie plamienie może oznaczać też implantacje. Może też zwiastować okres.. Tak naprawdę pozostaje tylko czekać.. 😑 Na pewno na plus jest utrzymująca się wysoka temperatura i ból piersi. Ale to czas pokaże jak będzie. Życzę Ci żebyś nie musiała użyć tej mioveli a ten cykl okazał się tym szczęśliwym 😘

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • despicableme2 Koleżanka
    Postów: 51 9

    Wysłany: 9 września 2019, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola i jak sytuacja się rozwinęła? :)

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 9 września 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tempka rano 37,15°. Narazie nie ma żadnych plamień itd... I czekamy dalej na rozwój sytuacji

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 9 września 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola super to bardzo dobry znak. Ile u Ciebie trwa fl? Tak sobie myślę że jutro możesz już siknąć na test, mam nadzieję że wysikasz 2 kreseczki 🍀

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 9 września 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12 dni przeważnie. Jutro może zrobię ten test, tylko teraz znowu dwie brązowe plamki się pojawiły i to mnie martwi :(

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ