X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 10 września 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Dziewczyny, spokojnie. Ja wiem że łatwo tak mówić ale nie ma co się nakręcać, przeżywać wszystko. Obie nie staracie się nawet 12cykli, a nawet zdrowa para może starać się do roku. Takim załamywaniem się nie znajdziecie w ciążę szybciej. Wiem co mówię, czas ucieka przez palce, życie toczy się koło Was.. Sama przez to przechodziłam mniej więcej do 8 cyklu.. Musimy nauczyć się akceptować to, na co nie mamy wpływu, bo prawda jest taka że w przypadku starań niewiele od nas zależy..
    Życzę Wam spokojnej głowy, wtedy ten okres starań, czasem jest to długi okres, stanie się bardziej znośny 🙂😘
    Potrzebowałam takiego słowa! ❤️ Dziękuję!
    Fajne to forum 😁 przynajmniej wszystkie się rozumiemy :)))

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 10 września 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola, polecam się 😁 wiem że to trudne. Nawet teraz, mimo że zmieniłam myślenie, miewam kryzysy, ale zaraz podnoszę dupsko i walczę dalej, choćby nie wiem co. Liczy się tu i teraz. Warto w takiej chwili zadbać o dobre relacje z mężem, czasem jesteśmy tak pogrążeni w tych staraniach że zapominamy co jest najważniejsze, oddalamy się od siebie. Trzeba nauczyć się znów cieszyć się sobą, niewymuszonym seksem, wtedy kiedy ma się na to ochotę, a nie dlatego że są dni płodne.. Kiedy maluszek pojawi się już na świecie, musi mieć kochających się rodziców, a nie sfrustrowanych, praktycznie już obcych sobie ludzi.
    Zadbać o własne pasje, niech nie wszystko kręci się wokół starań, żeby nie okazało się że te miesiące oczekiwania na ciążę były błędnym kołem, jak wyjęte z życiorysu..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 11 września 2019, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola przywołuję Cię, proszę napisać jak sytuacja na froncie 🙂😘

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 11 września 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mądre słowa Kochana... ❤️
    No więc u mnie 2 dzień okresu, 2 dzień nowego cyklu. Krwawienie dość obfite, brzuch prawie nie boli, czuję się świetnie! :)
    Za tydzień w czwartek pierwszy monitoring... Będzie to 10 dc więc wątpię że przy moich długich cyklach coś tam zacznie się już dziać, ale kazał przyjechać. Zaczęłam pić ziola Ojca Sroki 3 a od jutra miovelia Nac + oczywiście zdrowe odżywianko. Ale serio pije od maja taka super miksturke i po tym okresy mam prawie bezbolesne!! A wcześniej 1 dnia zawsze raczej mnie bolało...
    Dziewczynki musimy być dobrej myśli!! ❤️

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 11 września 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdradź mi jaką mieszankę pijesz że brzuch nie boli? Mnie ostatnio bolał ciągle a pierwszego dnia chciałam się wykończyć 😱
    Cieszę się że jesteś tak pozytywnie nastawiona, tak trzymać 😘

    Irola lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 11 września 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Zdradź mi jaką mieszankę pijesz że brzuch nie boli? Mnie ostatnio bolał ciągle a pierwszego dnia chciałam się wykończyć 😱
    Cieszę się że jesteś tak pozytywnie nastawiona, tak trzymać 😘
    Dużo mi pomaga rozmowa z Wami na tym forum... Naprawdę ❤️
    Kochana zaraz wyślę Ci linka bo mam to zapisane w screenach. Pije to codziennie bo lubię ten smak :D chociaż niektórym nie smakuje heheh ale serio działa to u mnie... To dla tzw endo-kobietek. Ja niby endometriozy chyba narazie nie mam... Ale okresowi zawsze towarzyszył ból brzucha szczególnie w 1 dniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2019, 18:46

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 11 września 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/e36ce4b76412.jpg.html
    Raz dziennie sobie to pije :) dodaje jeszcze plasterek cytryny :D
    Oprócz tego kurkuma jest przeciwzapalna i ważna w płodnej diecie ponoć...

    MilusińskaMilena lubi tę wiadomość

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 11 września 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O super, muszę wypróbować. Codziennie to pijesz, przez cały cykl? Czy tylko tuż przed i w trakcie?

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 11 września 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez cały cykl, niezależnie od dnia cyklu w sumie. Nawet w okresie to pije. Mi ta kurkuma pomagała też zawsze na migreny, które mnie męczyły...

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 11 września 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro zaczynam ten Nac stosować, bo 3 dzień cyklu będzie... Zobaczymy czy to coś da...

    Ziółka Ojca Sroki 3 już zaparzone, zaraz będziemy pić z Mężem 😁

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 12 września 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Ty to zrobiłaś że udało Ci się przekonać męża do picia ziół? 😁 Z moim gorzej jak z dzieckiem..
    Napisałam dziś do gina, wczoraj, czyli 7 dni po domniemanej owulacji zbadałam proga i wynik mnie załamał.. 0,299, świadczy to tylko o tym że owulacji nie było.. Tylko dziwne jest to że przecież miałam monitoring, w 12dc był pecherzyk 15,5mm, w 15dc nie było po nim śladu, za to był płyn za macicą, co gin uznał za owu.. A teraz prog nie pozostawia złudzeń..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 12 września 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bardzo dziwne... Nie wiem jak to jest no ale wydaje się, że skoro był pęcherzyk i to ładnej wielkości to owulacja powinna się odbyć... Więc dlaczego tak niski prog?? 😶 Pogubiłam się już w tym... Pamiętam, że mój gin mi kiedys mówił że nawet te objawy co odczuwam że jest owulacja nie musza świadczyć o tym że ona się odbędzie... Organizm się przygotowuje do niej itd a w rezultacie jakas blokada i wtedy nic z tego... Ale dlaczego tak? Nie wiem...

    Kochana mój Mąż widzi chyba, że tak bardzo mi na tym wszystkim zależy (odrzuciłam całkiem kawę, alkohol, cukier, biała mąke itd... Może troche przesadzam? Nie wiem...) że sam zrezygnował z piwa :D i ziółka popija razem ze mną :) On taki jest ogólnie, co Mu "naszykuje" to zje/wypije :D hehehe także w tej kwestii nie mam problemu :) a ja wprowadzilam dietę i lepiej się czuje... Miałam dużo problemów z wyproznianiem np... Tygodniami się nie zalatwialam :/ chociaż wydawało mi się, że przecież zdrowo się odzywiam to teraz widzę różnice. Nie wiem czy to coś pomoże, ale ja już widzę pozytywne efekty, więc myślę że nie zaszkodzi :)

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 13 września 2019, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej to rzeczywiście zmiana diety wyszła Ci na dobre. Mój mąż też zje wszystko co mu podstawie z wyjątkiem kaszy i ryżu 😁 a jak widzi coś zielonego to patrzy jakbym chciała go otruć.
    Jest miłośnikiem piwa więc nie oczekuję że całkiem odstawi, ale ograniczył do minimalnego minimum. Z resztą sama nie mogę zrezygnować z kawy, gdybym nie wypiła to bym umarła na ból głowy..

    Z tą owulacją to prawda, organizm się szykuje i może do nifj nie dojść, dlatego chodzimy na monitoringi. Ale tutaj wszystko wskazywało na to że owulacja się odbyła, był pecherzyk który potem zniknął i płyn za macicą. Każdy ginekolog uznałby że to owulacja. Tylko jak wytłumaczyć ten niski prog? Ewentualnie myślałam że może się wchłonął ale wtedy jak wyjaśnić płyn za macicą? To się kupy nie trzyma. Dziś zaspałam na pomiar temp, zmierzyłam po 6 dopiero a zwykle mierze o 4..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 13 września 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie chce przesadzać z tym wszystkim... Bo wiem że to może mieć odwrotny efekt ale czytałam sporo o zmianie diety przy PCOS... U mnie myślę że mogą być te jajniki policystyczne, chociaż stosunek LH do Fsh jest mniejszy niż jeden więc to bardziej wskazuję na niedomage ciałka żółtego... Eh nie wiem sama.

    Kochana Ty tak wczensie mierzyć tempke?

    U mnie 4 dc, okres piękny 😁 nic nie boli... Pije Ziola i biorę Nac.. Może coś rusza te jajniki do roboty...

    Nie wiem o co chodzi z tym progiem u Ciebie, serio... Kiedy będziesz u lekarza żaby to wyjaśnić? Może coś mądrego na ten temat powie...

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 13 września 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No super że dobrze się czujesz, oby nac pomógł, ja planuje w przyszłym cyklu połączyć nac i clo, zobaczymy 😁
    Chyba się w przyszłym tygodniu do niego wybiorę.
    Mierze tak wcześnie bo jak chodzę do pracy to akurat o tej godzinie wstaję gdy mam 1 zmianę, więc gdy siedzę teraz w domu też tak ustawiam budzik żeby mieć porównanie. A potem idę spać dalej 😁

    Irola lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • paula1634 Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 13 września 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy miovelia nac trzeba brać 3 mies. z rzędu jak inne witaminy/tabletki żeby pomogło czy nie jest to konieczne?

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 13 września 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula1634 wrote:
    Dziewczyny a czy miovelia nac trzeba brać 3 mies. z rzędu jak inne witaminy/tabletki żeby pomogło czy nie jest to konieczne?
    Nie mam pojęcia, czy trzeba trzy, ale wcześniej na tym wątku pisała dziewczyna, która zaszła chyba po 2 miesiącach stosowania... Więc nie wiem

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 13 września 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    No super że dobrze się czujesz, oby nac pomógł, ja planuje w przyszłym cyklu połączyć nac i clo, zobaczymy 😁
    Chyba się w przyszłym tygodniu do niego wybiorę.
    Mierze tak wcześnie bo jak chodzę do pracy to akurat o tej godzinie wstaję gdy mam 1 zmianę, więc gdy siedzę teraz w domu też tak ustawiam budzik żeby mieć porównanie. A potem idę spać dalej 😁
    Kochana a ten clo to po jednej tabletce się przyjmuje? Jak to jest? Bralaś już to kiedyś?

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 14 września 2019, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze dwa cykle 1x1, a od tego cyklu mam zwiększyć dawkę 2x1. Ale to wszystko zależy od organizmu, wyników i lekarza bo np koleżanka z forum bierze po pół tabletki.. Tak samo różnie to jest z tym od którego dc je brac..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 14 września 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Pierwsze dwa cykle 1x1, a od tego cyklu mam zwiększyć dawkę 2x1. Ale to wszystko zależy od organizmu, wyników i lekarza bo np koleżanka z forum bierze po pół tabletki.. Tak samo różnie to jest z tym od którego dc je brac..
    Rozumiem... Myślę, że mnie też to może czekać... Jak znioslas to clo? W sensie, czy nie odczuwalas żadnych skutków ubocznych? Bo czytalam że wiele dziewczyn coś odczuwa... Jakies bezsenności itd. I czy zawsze miałaś po tym owulacje stwierdzoną?

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ