X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 26 września 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola nie było mnie tu i zagapiłam się z tym webinarem. Uczestniczyłaś? Jak było? 😘

    Witaj Asiu na pokładzie ☺️ amh to nie tragedia, lepiej ze wysokie niż jakby miało być niskie. A jak hormony u Ciebie? Progesteron w fl, prolaktyna? Amh świadczy o tym że masz raczej cykle bezowulacyjne, pewnie spowodowane pcos. Na pocieszenie powiem że stymulacja powinna pomóc 😘

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 26 września 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu, ja mam to samo... Cykle 40 dni... :/ od nowego cyklu będę stymulowana po raz pierwszy letrazolem

    Milena nic nie stracilas bo niestety jakas awaria była... Webinar odwołany ale dostałam właśnie nagranie, mogę je obejrzeć do soboty do godz. 19. Spotkanie dotyczy jesiennych diet płodności :D sprzedam Ci jakieś nowinki :)))

    Ja dziś miałam ten monitoring drugie spotkanie. Na lewym jajniku jeden pęcherzyk... :D

    MilusińskaMilena lubi tę wiadomość

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 26 września 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron 0.8
    Prolaktyna 4.84
    Wszystkie badania robione w odpowiednich dniach. Sztywno trzymam się zaleceń. Cieszę się, że trafiłam na to forum. Jesteście wielkie. Takie wsparcie naprawdę buduje.

    Irola lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 27 września 2019, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Irola w takim razie czekam na jakieś newsiki 😁

    Asia czyli badania w normie. A powiedz mi jak prog po owu? Może jest za niski i trzeba suplementowac? W każdym razie przy stymulacji dostaniesz na pewno też proga na fazę lutealną. Trzymam kciuki żeby się udało ❤️

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 27 września 2019, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Ooo Irola w takim razie czekam na jakieś newsiki 😁
    Kochana, nawet nie wiesz jak się cieszyłam, jak dziecko :D z powodu tego jednego pęcherzyka hahaha w końcu coś zaczęło się dziac :D

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 27 września 2019, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Progesteron 0.8
    Prolaktyna 4.84
    Wszystkie badania robione w odpowiednich dniach. Sztywno trzymam się zaleceń. Cieszę się, że trafiłam na to forum. Jesteście wielkie. Takie wsparcie naprawdę buduje.
    Kochana my się i budujemy i dołujemy hahaha tak na przemian, zależy od nastroju. Trochę żartuję ale rzeczywiście tak jest... Czasem cieszę się za to forum i zaglądam codziennie a innym razem czuje beznadzieje i nawet tu nie chce mi się zaglądać...
    Dziewczynki musimy się wspierać 💙

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 27 września 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam lamette od 3 do 8 dc. I 3 dni przed wystąpieniem @ rozpoczęłam branie Miovelii. W poniedziałek dowiem się co z pecherzykami. Oby był gotowy 👍👍👍

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 27 września 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Brałam lamette od 3 do 8 dc. I 3 dni przed wystąpieniem @ rozpoczęłam branie Miovelii. W poniedziałek dowiem się co z pecherzykami. Oby był gotowy 👍👍👍
    Który to dzień cyklu Twój? To pierwsza stymulacja? Dawaj znać jak tam!! 💙

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 27 września 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wiem co czujesz 🙂 to taki mały sukces 🙂
    Koniecznie informuj tu nas po kolejnych wizytach 😘
    A wspominałam Wam już że u mnie chyba jednak owu była? W 26dc a nie 14dc tak jak wskazywał monit 😂 aktualnie jestem 11dpo (prawdopodobnie). Ale 100% pewni co nue mam bo nie byłam na usg żeby to sprawdzić ani też nie z badałam proga, ale @ nie ma a miała być w sobotę.. Rzecz jasna ten cykl jest tak beznadziejny że na nic nie liczę ale przynajmniej wiem że coś się dzieje 😁
    Czekam na @ i działam z clo 2x1 + miovelia nac + miovelia + femibion 1. No trochę się obstawiłam tymi farmaceutykami..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 27 września 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena, trzymam kciuki!! 🧡 Nigdy nic nie wiadomo :)))
    Ja już duphaston dzisiaj 1 dzień :p więc zobaczymy czy teraz przyjdzie ten okres po tym czy dalej owulka się przesunie i czy w ogóle owulka będzie

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 27 września 2019, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wrote:
    Który to dzień cyklu Twój? To pierwsza stymulacja? Dawaj znać jak tam!! 💙
    To mój 9 dc. Miałam stymulacje clo ale nie przyniosła żadnych efektów. Brałam luteina przez kilka miesięcy ale tylko udało się uregulować cykle (Tylko wtedy gdy przyjmowałam luteine. Po odstawieniu znów cykle były nieregularne) A teraz pierwszy miesiąc miovelia.
    Milena trzymam bardzo mocno kciuki żeby się udało. Czasami życie może nas zaskoczyć 😊

    Irola... Oby ovu była najlepsza w życiu .

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 28 września 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    To mój 9 dc. Miałam stymulacje clo ale nie przyniosła żadnych efektów. Brałam luteina przez kilka miesięcy ale tylko udało się uregulować cykle (Tylko wtedy gdy przyjmowałam luteine. Po odstawieniu znów cykle były nieregularne) A teraz pierwszy miesiąc miovelia.
    Milena trzymam bardzo mocno kciuki żeby się udało. Czasami życie może nas zaskoczyć 😊

    Irola... Oby ovu była najlepsza w życiu .
    A duphaston brałas kiedyś? Ja obecnie 2 cykl z dupkiem...

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 28 września 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wrote:
    A duphaston brałas kiedyś? Ja obecnie 2 cykl z dupkiem...
    Brałam 3 cykle i niestety nie udało się. Pęcherzyka był, ale nie pekal tylko robiła się cysta. Zastrzyk na pęknięcie też nic nie dał. Więc kolejne leki to anty- yasminelle.

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 29 września 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A okres dostawałaś po nim? W sensie po odstawieniu do ilu dni?

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 29 września 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wrote:
    A okres dostawałaś po nim? W sensie po odstawieniu do ilu dni?
    Po 4 dniach od odstawienia.

  • Lunka123 Koleżanka
    Postów: 32 10

    Wysłany: 29 września 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dołączam do grupy wsparcia 😁
    Staram się z mężem już jakieś 2,5 roku (teraz już tak na powaznie). Za dwa dni zaczynam druga stymulację clo, a w piątek na wizycie została przepisana mi miovellia nac. Nie słyszałam nigdy wcześniej o tym ale liczę na to ze w połączeniu z clo coś „ruszy”. Oprócz tego zażywam duphaston 16-25 dzień cyklu.
    A Wy macie jakieś doświadczenia ze stymulacja ? Którejś się udało? ;) ja dopiero uczę się rozpoznawać swoje dni płodne.. ze względu na pco moje cykle trwały po kilka miesięcy....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2019, 17:01

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 29 września 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak pierwsza stymulacja clo przebiegla? Jaka była reakcja organizmu?
    Ja brałam miovelie nac w tym cyklu, w 10 dc na monitoringu nic nie było, w 17 dc jeden pęcherzyk :D ginekolog stwierdził, że chyba rzeczywiście u mnie te owulacje występują tak późno...
    Teraz zażywam duphaston od 18 dc przed 10 dni po 2 tabl i od nowego cyklu będę stymulowana latrazole.
    Robiłaś badania hormonalne? Moje cykle też dluuugie od zawsze... 40 kilka dni...

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 29 września 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wy też się tak źle czujecie po tych wszystkich lekach? Ja godzinę po wzięciu Miovelia mam takie mdłości że już tylko kładę się do łóżka i marzę żeby jak najszybciej zasnąć.

  • Lunka123 Koleżanka
    Postów: 32 10

    Wysłany: 29 września 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola, tak robiłam badania hormonalne i andostrendion dużo za wysoki, tsh w normie..
    a w czasie brania clo miałam lekkie zawroty głowy i trochę głowa bolała ale już sama nie wiem czy sobie tego nie wkręciłam przypadkiem czytając ulotkę i te wszystkie fora 🤔🤔 zobaczymy jak teraz zniosę.
    Ja potrafilam nie mieć okresu nawet przez 6 m-cy ale u mnie to była norma, nawet kiedyś było mi to na rękę (byłam młoda i głupia bo myślałam po co się męczyć ;/) ale przyszedł już ten czas ze i ja chce mieć swoje maleństwo :))

    Irola lubi tę wiadomość

  • Lunka123 Koleżanka
    Postów: 32 10

    Wysłany: 29 września 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu, a Miovellie zamiawialas przez internet? Ja u siebie w aptekach nigdzie nie mogę dostać. Czekam na przesyłkę, oby zdarzyła do 5dc 😁

    Aha oprócz tego zażywam jeszcze dexamethason.

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ