X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 29 września 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka123 wrote:
    Asiu, a Miovellie zamiawialas przez internet? Ja u siebie w aptekach nigdzie nie mogę dostać. Czekam na przesyłkę, oby zdarzyła do 5dc 😁

    Aha oprócz tego zażywam jeszcze dexamethason.
    Ja kupiłam w aptece. Ale długo szukałam. Dopiero w Lublinie udało mi się kupić. Sprawdź sobie na stronie internetowej "Kto ma lek" i tam jest lista aptek w których są dostępne poszczególne leki.

  • Lunka123 Koleżanka
    Postów: 32 10

    Wysłany: 29 września 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzięki za info!

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 30 września 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj na wizycie. Jeden pecherzyk piękny A drugi nieco zniekształcony więc z drugiego mam 10% szans. Dostałam estrofen i w piątek znów na kontrole. Ale prawy jest prawidłowy. Z tej radości nie zapamiętałam wymiarów. Trzymajcie kciuki

    Irola, Lunka123 lubią tę wiadomość

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 30 września 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Byłam dzisiaj na wizycie. Jeden pecherzyk piękny A drugi nieco zniekształcony więc z drugiego mam 10% szans. Dostałam estrofen i w piątek znów na kontrole. Ale prawy jest prawidłowy. Z tej radości nie zapamiętałam wymiarów. Trzymajcie kciuki
    No to cudownie!! :)))
    Czyli stymulacja clo + miovelia nac tak?

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 30 września 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Dziewczyny wy też się tak źle czujecie po tych wszystkich lekach? Ja godzinę po wzięciu Miovelia mam takie mdłości że już tylko kładę się do łóżka i marzę żeby jak najszybciej zasnąć.
    Ta miovelia w ogóle wydaje mi się za słodka... 😕

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 30 września 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wrote:
    No to cudownie!! :)))
    Czyli stymulacja clo + miovelia nac tak?
    Stymulacja Lametta i zwykłą Miovelia. Od dzisiaj dodatkowo Estrofem.

  • Lunka123 Koleżanka
    Postów: 32 10

    Wysłany: 30 września 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki 🙂🙂

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 30 września 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka123 wrote:
    Trzymamy kciuki 🙂🙂
    Dziękuję. Ja także trzymam za nas wszystkie kciuki 😉😉😉

    Lunka123 lubi tę wiadomość

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 30 września 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie 😉 chodzi o stosowanie żelu podczas współżycia starając się o dziecko. Niektóre nie są wskazane. Jaka firma najlepsza żeby nie blokowała ruchu plemników?

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 30 września 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie pomogę... Nigdy nie stosowalismy i kompletnie się na tym nie znam

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Mala_mi Przyjaciółka
    Postów: 88 52

    Wysłany: 2 października 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę mam dostać okres .. trzymajcie kciuki , żeby nie przyszedł 🙏

    Lunka123 lubi tę wiadomość

    „Jezu Ty się tym zajmij” 🙏
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 2 października 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy mocno!! 💜

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 3 października 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj trzymamy mocno mocno 😊😊😊
    Ja jutro mam kolejną wizytę w celu sprawdzenia jak się mają moje pęcherzyki.

    Lunka123 lubi tę wiadomość

  • Lunka123 Koleżanka
    Postów: 32 10

    Wysłany: 3 października 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swoją wizytę mam za tydzień tzn w środę tez sprawdzić jak się maja moje pecherzyki 😁 musimy być dobrej myśli !

  • Mila2204 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 3 października 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miovelie biorę od pół roku... Pęcherzyki rosną, ale nie pękają:(
    W kolejnym cyklu próba z zastrzykiem .

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 3 października 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila2204 wrote:
    Miovelie biorę od pół roku... Pęcherzyki rosną, ale nie pękają:(
    W kolejnym cyklu próba z zastrzykiem .
    Miovelia nac i zwykła? I oprócz tego jeszcze jakis środek na stykulacje?

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 3 października 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila2204 wrote:
    Miovelie biorę od pół roku... Pęcherzyki rosną, ale nie pękają:(
    W kolejnym cyklu próba z zastrzykiem .
    Ja dostałam zastrzyk w poprzednim cyklu ale nie zadziałał. Tylko wtedy nie brałam nic poza duphastonem i luteina. Teraz włączoną mam Miovelie i Estrofem i mam nadzieję że pęknie. Poza tym nigdy nie odczuwalam tak owulacji. Jajniki mnie bolą jak na okres. Zresztą chyba cały brzuch mnie tak boli. Chyba trochę za duża nadzieja się u mnie pojawiła i boję się rozczarowania. Mila jestem dobrej myśli co do Twojej sytuacji. Już taka mieszanka musi zadziałać 👍👍👍

  • Mila2204 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 3 października 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wrote:
    Miovelia nac i zwykła? I oprócz tego jeszcze jakis środek na stykulacje?

    Tylko zwykła miovelia i nic więcej. Poprzedni lekarz tak zalecił.
    Zmieniłam lekarza i okazało się, że mam sporo torbieli na jajnikach w wyniku nie pękających pęcherzyków. Obecny zlecił mi brać przez miesiąc antykoncepcje żeby "wyciszyć" jajniki, a potem będziemy próbować z zastrzykiem na pęknięcie...

  • Mila2204 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 3 października 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    Ja dostałam zastrzyk w poprzednim cyklu ale nie zadziałał. Tylko wtedy nie brałam nic poza duphastonem i luteina. Teraz włączoną mam Miovelie i Estrofem i mam nadzieję że pęknie. Poza tym nigdy nie odczuwalam tak owulacji. Jajniki mnie bolą jak na okres. Zresztą chyba cały brzuch mnie tak boli. Chyba trochę za duża nadzieja się u mnie pojawiła i boję się rozczarowania. Mila jestem dobrej myśli co do Twojej sytuacji. Już taka mieszanka musi zadziałać 👍👍👍


    Asia, trzymam kciuki, żeby ta "mikstura" przyniosła porządny efekt! 🤗
    Jeśli odczuwasz owulacje, to dobry znak. Nie dziwię się, że jest nadzieja, ale to właśnie ona powoduje, że dalej chce się działać.
    Osobiście mam takie spostrzeżenie, że sama Miovelia, która jest zwykłym suplementem diety, to za mało w przypadku osoby, u której nie wszystko pracuje tak jak powinno. Mówię to na własnym przykładzie.
    Powodzenia kochana:)

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 3 października 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila2204 wrote:
    Asia, trzymam kciuki, żeby ta "mikstura" przyniosła porządny efekt! 🤗
    Jeśli odczuwasz owulacje, to dobry znak. Nie dziwię się, że jest nadzieja, ale to właśnie ona powoduje, że dalej chce się działać.
    Osobiście mam takie spostrzeżenie, że sama Miovelia, która jest zwykłym suplementem diety, to za mało w przypadku osoby, u której nie wszystko pracuje tak jak powinno. Mówię to na własnym przykładzie.
    Powodzenia kochana:)
    Nie dziękuję 😂😂😂 Tobie również życzę powodzenia. Ja już tyle tych leków biorę że niestety ale żołądek daje o sobie znać. Codziennie mnie mdli. Oby ten bol jajników zwiastowal pęknięcie pęcherzyka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 20:54

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ