X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovelia + miovelia nac
Odpowiedz

Miovelia + miovelia nac

Oceń ten wątek:
  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 4 października 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :) czy ktoras po samej mioveli plus nac miala moze krotszy cykl ? Stosuje drugi raz tyle, ze pierwszym razem jakos kilka miesiecy temu, no i zakupilam znowu zestawik. Od 21 dc mam skape takie jednorazowe plamienie brazowe na bieliznie, 22 dc tez i dzisiaj 23 i znow to samo. Jajniki strasznie bola jak na @ nawet gorzej . Moje cykle wypadaly zazwyczaj co 32 dni wiec dziwi mnie ze tak szybko moze przyjsc @ :/ piersi tez bola pod pachami no wszysyko zapowiada ze to @ ale cos dlugo i zbyt szybko zaczyna sie rozkrecac :(

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • Lunka123 Koleżanka
    Postów: 32 10

    Wysłany: 4 października 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie pomogę bo dopiero zaczęłam testować ta miovellie i biorę razem z clo i dexamethasonem i duphastonem.

    A tak z innej beczki to strasznie bolą mnie dzis jajniki :( chyba przez clo... jest możliwe żebym w 8dc miała już owulke? Mam do tego lepki biały śluz...
    Kurde jeśli tak to kicha bo męża nie ma, będzie dopiero za tydz a wtedy cykl pójdzie na marne ;(((
    A wizyta u gin dopiero w środę ;(

  • Mala_mi Przyjaciółka
    Postów: 88 52

    Wysłany: 4 października 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Lunka123 a ile trwają Twoje cykle ? Mnie tez bolały mocno jajniki jak zaczęłam brać Miovelie ale bardziej bym chyba obstawała przy obserwacji śluzu , bo w 8dc to chyba trochę wcześnie jak na owu ale kto wie 🙈

    „Jezu Ty się tym zajmij” 🙏
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 4 października 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka123 wrote:
    Ja niestety nie pomogę bo dopiero zaczęłam testować ta miovellie i biorę razem z clo i dexamethasonem i duphastonem.

    A tak z innej beczki to strasznie bolą mnie dzis jajniki :( chyba przez clo... jest możliwe żebym w 8dc miała już owulke? Mam do tego lepki biały śluz...
    Kurde jeśli tak to kicha bo męża nie ma, będzie dopiero za tydz a wtedy cykl pójdzie na marne ;(((
    A wizyta u gin dopiero w środę ;(
    Możliwe że to owulacja. Miałam kiedyś w 7 dc. Ale nic z tego nie wyszło oprócz cysty. Tobie życzę oby było inaczej.

    Ja dziś po wizycie u gin. Są dwa piekne pęcherzyki ale nie pekly 😭 dostałam zastrzyk. W niedzielę mamy dzialac A w środę kolejna wizyta u lekarza. Duże prawdopodobieństwo mnogiej. Przyjmę wszystko ale już mnie to trochę dobija. Jeżdżę do lekarza 90 km. Mam problem żeby się urwać z pracy A wszystkie wizyty mam w trakcie godzin pracy. Heh... ide wlasnie po moja koleżankę- A na imię jej Miovelia

  • Lunka123 Koleżanka
    Postów: 32 10

    Wysłany: 4 października 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle miałam po ok. 21 dni i dostałam zamiast luteiny to duphaston żeby wydłużyć cykl i ostatni miałam już 27 dni. A i tak te miesiączki są skąpe i trwają 3 dni ;/

    Ja już miovelie zazylam, saszetkę wypijam zaraz z rana jak tylko wstanę a tabletkę jakoś po godzince zażywam.

    Asia, pocieszę Cię ze ja do swojego lekarza tez dojeżdżam ale jakieś 40 km. No cóż czego się nie robi... do tego każda wizyta płatna i złotówki uciekają a efektu jak nie ma tak nie ma 😭

  • Mala_mi Przyjaciółka
    Postów: 88 52

    Wysłany: 5 października 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie jak cykle tak krótkie to całkiem możliwe z ta owulacja 😘 A ja nie mam stałego lekarza bo każdy bo wizycie mnie odsyła i mówi ze wszystko wporzadku jeśli chodzi o wyniki (ostatni mi dopiero przepisał miovelie i kazal wrócić jak będę w ciąży) a ciąży jak nie było tak nie ma 😞

    „Jezu Ty się tym zajmij” 🙏
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 5 października 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak chodziłam do lekarzy u mnie. Każdy mówił że nic się nie dzieje. Dostawalam luteine pod język i dzialac. Nic się nie działo więc zaczęłam szukać innych lekarzy. Trafiłam do Lublina i w końcu coś się zaczęło dziać. Włączenie leczenia i chyba pierwszy raz odczuwam objawy owulacji. Pierwszy raz pojechałam do lekarza w Lublinie w kwietniu ale bez jakiegoś wielkiego nastawienia. Od lipca już tak na poważnie tam jeżdżę. Z działań lekarza jestem bardzo zadowolona teraz tylko czekam na efekt końcowy 😉

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 5 października 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala_mi wrote:
    W sobotę mam dostać okres .. trzymajcie kciuki , żeby nie przyszedł 🙏
    I jak?

  • Mala_mi Przyjaciółka
    Postów: 88 52

    Wysłany: 5 października 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia1989 wrote:
    I jak?

    Narazie cisza .... ale jeszcze dzień trwa .. jak się nic nie pojawi do jutra , to rano testuje 😶

    „Jezu Ty się tym zajmij” 🙏
  • Mala_mi Przyjaciółka
    Postów: 88 52

    Wysłany: 5 października 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Asia1989 tez miałaś wyniki dobre? wszystko w normie? Jak Cię tak odsyłali .. ja jestem z małopolski wiec do Lublina to kawał drogi 🙈

    „Jezu Ty się tym zajmij” 🙏
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 5 października 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było. Mam ostatnio jakiś dołek psychiczny i brakuje mi chęci do udzielania się na forum. Co u Was?

    U mnie dziś 45dc i już bym chciała żeby się zakończył, żeby móc walczyć dalej. Może jutro pojawi się @.

    Mala Mi trzymam kciuki za dwie kreski 🍀❤️

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Mala_mi Przyjaciółka
    Postów: 88 52

    Wysłany: 5 października 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez Kochana czasem łapie taki nastrój , i z byle czego potrafię się wtedy rozpłakać ale wiem, ze trzeba wstać i walczyć dalej .. przeczytałam na tym forum kiedyś (nie pamietam już która z Was to napisała) ze jak widzisz jedną kreskę i znów przychodzi @ pomyśl wtedy , ze jesteś o jeden cykl bliżej upragnionego dzidziusia ! I chyba coś w tym jest bo troche podnosi na duchu .. MilusinkaMilena jesteśmy z Tobą i po to żeby się wspierać wzajemnie ! ❤️

    „Jezu Ty się tym zajmij” 🙏
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 5 października 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah, wiem, to chyba nawet ja pisałam 😁 wszystko super tylko niech ta @ w końcu przyjdzie, ja powinnam być już w połowie kolejnego cyklu a tkwie od sierpnia w starym, to mnie dobija, brak możliwości walki, to że clo nie działa, czuję się taka bezsilna..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 5 października 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Hahah, wiem, to chyba nawet ja pisałam 😁 wszystko super tylko niech ta @ w końcu przyjdzie, ja powinnam być już w połowie kolejnego cyklu a tkwie od sierpnia w starym, to mnie dobija, brak możliwości walki, to że clo nie działa, czuję się taka bezsilna..
    Kochana to tak długo u Ciebie obecny cykl trwa? A robiłaś test??
    Ja zakupiłam już letrozole bluefish - coś takiego... Od nowego cyklu mam zacząć zażywać. Obecnie przedostatni dzień duphastonu.. Nie wiem czy ten Nac też mam brać razem z tym letrozole... Nic lekarz nie mówił.
    Dziewczyny ja też dzisiaj w jakiś dołek wpadam... Eh :///

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 5 października 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety clo zrobiło takie zawirowania że szok. Najpierw monit w 12dc, Wielka radość i nadzieja bo pecherzyk był na lewym jajniku 15,5mm. Kolejny monit w 15dc, jeszcze większą radość bo śladu po pęcherzyku brak, za to płyn za macicą. Ale też znaki zapytania bo gdzieś uciekło endo, z 12,9 spadło do 8,3mm w ciągu 3 dni. Brak skoku temp, a przecież owu była. Jak się okazało nie było. W 21dc, progesteron wynosił 0,299.. Za to pojawił się skok gdzieś po 27dc, zanotowałam wtedy ogromny ból jajników i wzrost libido, ale owu wg wykresu równie dobrze mogła być w 29/30dc. Robiłam test w niedzielę, oczywiście biel i dziś ale chyba już z 3 moczu i też biel. Zobaczę jak jutro będzie wyglądać temperatura, może powtórzę test, choć szczerze wątpię żeby był pozytywny..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 5 października 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala_mi wrote:
    Narazie cisza .... ale jeszcze dzień trwa .. jak się nic nie pojawi do jutra , to rano testuje 😶
    Trzymam mocno kciuki.

    Miasa lubi tę wiadomość

  • Asia1989 Przyjaciółka
    Postów: 336 37

    Wysłany: 5 października 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala_mi wrote:
    @Asia1989 tez miałaś wyniki dobre? wszystko w normie? Jak Cię tak odsyłali .. ja jestem z małopolski wiec do Lublina to kawał drogi 🙈
    Szczerze to nie dawali mi żadnego skierowania na badania. Cytologia i tsh tylko. To miałam dobre. A o reszcie nikt nie wspomniał. Krzywa cukrowa i insulinowa zrobiłam tylko dlatego że koleżanka mnie męczyła, bo zauważyła że po posiłku opadalam całkowicie z sił. Zrobiłam prywatnie dla spokoju. I niestety wyszedł stan przedcukrzycowy i insulinoopprnosc. Wtedy zaczęłam szukać lekarzy w Lublinie i trafiłam na doktor Kaczmarczyk. Przeróżne są opinię na jej temat. I pozytywne i negatywne. Ja osobiście jestem mega zadowolona z jej pracy nade mną.

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 5 października 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena to rzeczywiście jakieś szaleństwo... Czyli tak jakby organizm się szykował do owulki a jednak do niej nie doszło? Może tak być ze pęcherzyk jest ładny a na drugi dzień nie ma go? To tak jakby nie pękał? A potem jednak owulka tylko w późniejszym terminie... Ja jestem zielona chyba
    .. Nic już nie rozumiem :O
    Sama popadam w jakąś depresję jesienna... Eh... Zaczynam powoli wątpić że w ogóle coś ruszy.

    Mierze tempke i ja od zawsze mam taką podwyższona w sensie że 36,60 kilka to u mnie najniższa tempka.. Może to za wysoka jest? A po owulce to już ponad 37... Co to może oznaczać? Eh...

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 6 października 2019, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, nie jest za wysoka. Każdy jest inny, u mnie np 36,6 to już po owu mam, inne dziewczyny w pierwszej fazie będą miały 36,7..
    Czekaj cierpliwie, może w końcu coś ruszy 😘🍀

    Jeśli chodzi o mój cykl to nie wiem jak to wyjaśnić. Jeśli pecherzyk z 12dc by się wchłonął to skąd płyn? Czekam na wizytę u gina i mam nadzieję że rozwieje moje wątpliwości..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 6 października 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że w tym przypadku tylko do gina i jakaś fachowa porada... Skomplikowane te nasze kobiece organizmy 😶

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ