X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki ❤ (22-28)
Odpowiedz

Młode staraczki ❤ (22-28)

Oceń ten wątek:
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Im dłużej czekam na te wyniki tym bardziej myślę i nastawiam się na to, że to jednak nie ciąża... O szaleje, mogliby ten wynik już dać.

    Dalej dalej bo sama czekam !!!

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo, ciągle wchodzę i patrzę czy nie ma już jakiejs wiadomości 😅

    Ciągle trzymam kciuki!!! ❤️✊🏻❤️✊🏻❤️✊🏻❤️

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nic z tego.
    Beta ujemna i zaczęły sie brązowe plamienia. Czekam na okres.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Dziewczyny nic z tego.
    Beta ujemna i zaczęły sie brązowe plamienia. Czekam na okres.

    Aż niemożliwe patrząc na ten wykres !!!!
    Przykro mi Domi :((( wiem że na pewno miałaś nadzieje.... Uda się, kiedyś na pewno. Tego trzeba się trzymać. Wiem, że te słowa to nic w porownaniu do uczuć, które odczuwasz. Niestety to jest jedna z tych spraw, które musimy przeżyć w sobie sami z pomocna najbliższych.
    Przytulam mocno 💗

    motylek1909 lubi tę wiadomość

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Aż niemożliwe patrząc na ten wykres !!!!
    Przykro mi Domi :((( wiem że na pewno miałaś nadzieje.... Uda się, kiedyś na pewno. Tego trzeba się trzymać. Wiem, że te słowa to nic w porownaniu do uczuć, które odczuwasz. Niestety to jest jedna z tych spraw, które musimy przeżyć w sobie sami z pomocna najbliższych.
    Przytulam mocno 💗

    Dzięki Ola 😘 co prawda zostało mi jeszcze jedno testowanie w grudniu (tylko najpierw musi ten okres się w końcu doczolgac), ale może tak jak mowilam byc może ten rok nie jest dla mnie.

    A tak jeszcze dziewczyny ku przestrodze, Uważajcie na te testy strumieniowe z facelle bo są jakieś serio dziwne.
    Nie wiem po co ale siknelam na niego znów, ale zgadnijcie co teraz pokazał? Druga kreskę, blada ale wyraźnie kreskę, nawet nie muszę się przyglądać szczególnie zeby ja dojrzeć. Także on to chyba pokazuje co chce 😒😒😒

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2019, 21:10

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Dziewczyny nic z tego.
    Beta ujemna i zaczęły sie brązowe plamienia. Czekam na okres.

    Nie chce w to wierzyć :((( tak mi przykro kochana!! ☹️ Ja sama już miałam tyle nadzieji, w końcu wszystkie moje objawy miałaś ☹️
    Mam nadzieję kochana, że następny cykl będzie już ten szczęśliwy. Naprawdę trzymam mocno kciuki, żeby każda z was cieszyła się ze swoich dwóch kreseczek, tych prawdziwych❤️


    Doomi co do facelle, ja kiedyś zrobiłam i nic się na nich nie pojawiło, nawet najmniejszego cienia 😅 nie wiem od czego to zależy naprawdę. Bo ile. Kobiet tyle opinii - jedne pokaże kreskę bez ciąży, drugiej nic, a jeszcze trzeciej najszybciej wykryje ciążę. W sumie co test to taka opinia. Ale fakt, facelle maja najwięcej takich historii na koncie i już lepiej kupić bobo test niż facelle 😜

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też czytałam opinie o facelle ze lubi fałszować wyniki i należy uwazać, że bobo test jest pewniejszy.
    Chociaż ja bardzo lubię jak już pink strumieniowy bo bawienie sie w te kubeczki mnie irytuje.

    No ale widzisz, gdybyś Domi bety nie zrobiła to facelle nieźle by Cię w pole wyprowadził.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Też czytałam opinie o facelle ze lubi fałszować wyniki i należy uwazać, że bobo test jest pewniejszy.
    Chociaż ja bardzo lubię jak już pink strumieniowy bo bawienie sie w te kubeczki mnie irytuje.

    No ale widzisz, gdybyś Domi bety nie zrobiła to facelle nieźle by Cię w pole wyprowadził.

    Mój szczęśliwy test był pink strumieniowy🥰 chociaż przyznam, że chciałam kupić płytowy, ale pomyliłam opakowania 😅 teraz w jednym pinku dają gratis woreczek na siusiu, więc też fajnie 😁 bobo też robiłam jako drugi i był dużo ciemniejszy od pinka 10.

    I dokładnie, kiedy takie cienie wychodzą to fajnie mieć ten komfort zrobienia bety.

    Doomi mam nadzieję, że okres już zawitał i nowy cykl da ci więcej szczęścia 💗💗💗

    Ola co u ciebie? 😊

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Oli od dzisiaj nowy cykl 🦍
    Ale tak mocny jak rzadko kiedy mam.... leci przeciwbólowe ktore zawsze dawały świetnie radę tym razem pomagaja na pol gwizdka. Tak mnir cale podbrzusze z jajnikami boli... czuje sie fatalnie. A do pracy isc trzeba i swoje zrobic.
    A planowalam mycie okien i firanek :/
    Ale jeszcze godzina + szybkie szkolne zakupy i się położę.

    U mnie kalendarzykowe szanse są dopiero w lutym, jeżeli moj men akurat będzie na weekend w domu. A tak to jak będzie to będzie, nasze kłótnie uświadamiają mi, że rok znajomości to jednak mało i dany czas bez Fasolki może być chwilą na poznanie siebie :)
    Nie wiem kiedy na nowo odbije mi szajba pt "chce dziecko natychmiast!" Ale chwilowo cieszę się spokojem i szukam sukienki na wigilie :)

    doomi03 lubi tę wiadomość

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    U Oli od dzisiaj nowy cykl 🦍
    Ale tak mocny jak rzadko kiedy mam.... leci przeciwbólowe ktore zawsze dawały świetnie radę tym razem pomagaja na pol gwizdka. Tak mnir cale podbrzusze z jajnikami boli... czuje sie fatalnie. A do pracy isc trzeba i swoje zrobic.
    A planowalam mycie okien i firanek :/
    Ale jeszcze godzina + szybkie szkolne zakupy i się położę.

    U mnie kalendarzykowe szanse są dopiero w lutym, jeżeli moj men akurat będzie na weekend w domu. A tak to jak będzie to będzie, nasze kłótnie uświadamiają mi, że rok znajomości to jednak mało i dany czas bez Fasolki może być chwilą na poznanie siebie :)
    Nie wiem kiedy na nowo odbije mi szajba pt "chce dziecko natychmiast!" Ale chwilowo cieszę się spokojem i szukam sukienki na wigilie :)

    Fajnie, ze zaczynasz dopatrywac się pozytywów, w teoretycznie negatywnych sytuacjach :) czasem to pomaga i pomaga wyciągać wnioski.
    Zgodzę się też z Tobą ze jednak przy dosyć świeżych związkach warto dać sobie czas na poznanie się, a przede wszystkim na dotarcie i może te kłótnie teraz u Was to taki etap docierania się trochę.

    Ja teraz tez zaczęłam mieć przemyślenia po których ustalilam sobie jako postanowienia noworoczne, że trzeba się trochę odfiksowac z tego myślenia o staraniach bo będzie co ma być w odpowiednim czasie i chyba musze zacząć trochę żyć z powrotem tak jakby tych starań nie bylo (z tym tylko wyjątkiem ze nie będziemy się wciąż zabezpieczać i nie rezygnujemy z suplementacji witamin). Do 23 mniej więcej grudnia mam abonament na of więc mierze w tym cyklu tylko tempke aż do wyznaczenia owulacji (bo chce zobaczyć czy niepokalanek faktycznie mi przestawia owu i wydłuża FL. Potem przestaje mierzyć i przestaje śledzić swój cykl, od 10cs to już w ogóle. Test dopiero jesli okres będzie się spóźnial, a najchętniej to w ogóle nie bd przez większość miesiąca kontrolować który akurat mam dc czy dpo... Taki reset od tego potrzebuje sobie zrobić i zacząć żyć jak wcześniej, skupić sie bardziej na mnie i na moim S (urozmaicić nasz dzień codzienny i nasza rutyne) , na bliskich, na studiach, teraz na świętach i nie myśleć ciągle o tym czy w tym miesiącu się akurat uda. Kiedy przyjdzie odpowiedni czas to przyjdzie i ciąża, bez tego calego sprawdzania, wyliczania. Na forum siła rzeczy też mogę sie rzadziej udzielać niż do tej pory. Ale czuję ze potrzebuje oczyścić głowę.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Cię Domi, ja właśnie weszłam w taki tryb, gdzie przestałam notowac cokolwiek w kalendarzykach. Dlatego też na forum jest mnie mniej. My również bez zabezpieczeń i z witaminami i nic wiecej. Daje sobie czas. Dobry rok, bo w takim trybie to może potrwać dłużej:) Może zaskoczymy w przyszłym roku, wiadomo marzę o tym, ale z drugiej strony może uda się zaplanować fajne wakacje we dwoje, sprzedać moj dom i znaleźć moj własny azyl.

    Uświadomiłam sobie, że dopóki muszę czekać i pomoc medyczna (na chwile obecną) nie jest nam potrzebna to daje spokój, bo nie mam na nic wpływu :)

    doomi03 lubi tę wiadomość

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, super podejście żeby zająć się bardziej sobą i partnerem, rok to naprawdę niedługi czas na pobycie razem. I nie mówię, że trzeba podjąć decyzję o dziecku tak jak my, po 20 latach bycia razem, bo wiem że jesteśmy ekstremalnym przypadkiem😉;ale nacieszyć sobą się trzeba, bo wszystkie wiemy, że dziecko naprawdę wywraca świat do góry nogami 🙄. Trzymam kciuki!
    Doomi03, również trzymam kciuki za udany reset i za czas relaksu:)

    AleOla26, Niki lubią tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w biedronce pink testy po 0.99 gr.
    I te 2 też po tyle
    Może któraś jeszcze nie wiedziała.
    Ja kupiłam 25 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2019, 17:36

    AleOla26 lubi tę wiadomość

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    Dziewczyny w biedronce pink testy po 0.99 gr.
    I te 2 też po tyle
    Może któraś jeszcze nie wiedziała.
    Ja kupiłam 25 😂


    Zwariowałas 😅😅😅😅 przestań, ja nie testuje do czasu spóźnionej miesiączki a nie zapowiada mi się to za szybko, tą dostałam nawet o dzień szybciej 🤣🤣

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie dziewczyny, że mało się odzywam, ale u mnie ciągle coś... Cały tydzień źle się czuję, boli mnie brzuch, a raczej żołądek 😒 do tego zero siły, chęci i motywacji do wszystkiego. Mogłabym cały dzien leżeć w łóżku albo spać 😵 a przecież trzeba zająć się Damiankiem, ogarnąć wszystko w domu... Tak więc ciężki czas mi nadszedł 😜

    Trzymam nadal mocno kciuki za każdą z was, zostawiam wiruski 🦠🦠🦠###**"" ":::##**" ;;;``>>~¶°🦠🦠❤️👣

    A i jestem w szoku, że to już prawie 9 tydzień 🤣🥰

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Wybaczcie dziewczyny, że mało się odzywam, ale u mnie ciągle coś... Cały tydzień źle się czuję, boli mnie brzuch, a raczej żołądek 😒 do tego zero siły, chęci i motywacji do wszystkiego. Mogłabym cały dzien leżeć w łóżku albo spać 😵 a przecież trzeba zająć się Damiankiem, ogarnąć wszystko w domu... Tak więc ciężki czas mi nadszedł 😜

    Trzymam nadal mocno kciuki za każdą z was, zostawiam wiruski 🦠🦠🦠###**"" ":::##**" ;;;``>>~¶°🦠🦠❤️👣

    A i jestem w szoku, że to już prawie 9 tydzień 🤣🥰

    Bardzo szybko leci czas :)
    Dla nas niestety ten rok nie okazuje się szczęśliwym :)
    Może w przyszłym.
    Rośnij pięknie Alu razem z Kropkiem i zdrowo się trzymajcie ;*
    Odpoczywaj kiedy i ile.mozesz!

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dawno mnie tu nie bylom sorka.
    U mnie śluz mówi że owu alt temp za nic nie pokazuje owu. Trądzik straszny jak u nastolatki 😂 dobrze że pudry istnieją bo bym z domu nie wyszła 😂 piersi ciężkie. Zobaczymy co będzie.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Hej dziewczyny. Dawno mnie tu nie bylom sorka.
    U mnie śluz mówi że owu alt temp za nic nie pokazuje owu. Trądzik straszny jak u nastolatki 😂 dobrze że pudry istnieją bo bym z domu nie wyszła 😂 piersi ciężkie. Zobaczymy co będzie.

    Trzymam kciuki :)
    U mnie jak się okazuje będzie w tym roku jeszcze jeden cykl bo @ ma być przed sylwestrem....
    Akurat ma być moj M. W dzien owu lub tuż przed nim... ale jakoś tak wątpię:) bo juz taka sytuacja byla i co, nic nie wyszło.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętacie jak wam pisałam, że moja kumpela zaszła w ciążę przy weekendowych staraniach jak ja ? I że jej sie udało a mnie nie i że mimo radość i czuło się żal?

    Niestety jej ciąża obumarła :( I nie wiem jak ją pocieszyć bo dla mnie tez wydaje się to traumą. Gdzie jeszcze musi czekać na poronienie albo zabieg :( Masakra jakas.... a dwa dni przed krawieniem jeszcze mowila ze ciąża to nie choroba....
    Naprawdę trzeba na siebie uważać, a i tak wszystko może się wydarzyć... Życie i takie sytuacje naprawdę uczą pokory

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!!

    Co z wami?
    Czemu tu taka cisza?

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ