X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się, u mnie dziś paskudna pogoda :/

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez dzisiaj paskudna pogoda dobrze że nie muszę wychodzić z domu a wczoraj w pepco wynalazłam świetny garnuszek w kształcie pomidora :)

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka29 wrote:
    Agneska Ty Nasz Doktorku .A i w chmurki chyba mocno dmuchałas bo u mnie piękna słoneczna pogoda i cieplutko ze aż chce sie pracować..

    Biedroneczko staram się jak mogę :)
    U mnie na dziś nadawali burze ale póki co 20 stopni od 9.30 na barometrze do słońca tylko chłodniejszy wiaterek powiewa.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak myslicie przy staraniach lepiej sie bzykać codziennie czy co drugi dzień?

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to co wiem to z artykułów albo akurat o owulacji to od mojego gina. On jest taki, że kiedy bada to mówi po doktorsku i każde zdanie przekłada "z polskiego na nasze" :D poza tym nawet najmniejszy pęcherzyk pokazuje na monitorze. A po wizycie pyta "To czego się dzisiaj dowiedzieliśmy?" i taka pacjentka jak ja mówi co zrozumiała, co nie to dopytuje a on przetłumacza. Po prostu lekarz ten chce żeby kobieta przychodziła do niego wiedząc po co. Ale i tak klinika jest u mnie jednak nieunikniona. Chociaż owulacja się pojawiła w końcu po ziołach to nie znaczy, że wina niepłodności nie leży w tym punkcie a wyniki hormonów też są dobre, więc mój lekarz rozkłada ręce.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaga92 wrote:
    jak myslicie przy staraniach lepiej sie bzykać codziennie czy co drugi dzień?

    niby co drugi żeby plemniki były dojrzałe. Codziennie to można z przyjemności albo żeby chłopa zajechać bo w czymś zawinił :D

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój to sam od siebie by chciał codziennie :D i właśnie nie wiem czy nie powinnam dla dobra staranek co drugi dzień gasić jego pragnienia bo własnie sie obawiam że przy codziennym to ino plemniki osłabiamy

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej dla żołnierzyków co drugi dzień ale jeśli macie ochotę częściej to nie widzę problemu. U nas to ja mam zawsze większy apetyt na seks :)

  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczęta:) Pogoda paskudna ale ja humorek mam dobry - wróciłam od fryzjera:D Miałam jutro testować bo minie 14 dni od owulacji ale nie czuję niczego szczególnego więc nie wiem czy jest sens tzn ćmił mnie jajnik przez parę dni, piersi mam pełniejsze a jutro powinna być @ ale żadnych oznak ciążowych i okresowych hehe może wstrzymam się do niedzieli:)

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrząc na ochotę to by musiało być codziennie ale chce żeby było jak najkorzystniej dla staranek a jak się uda to wszystko mozna nadrobic :P

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam zapowiedziane że jak się uda to tylko leżenie i zero seksu :(

  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen a czemu już to wiesz? Gorsze według mnie jest leżenie...

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi gin powiedział żeby się kochać co 2 dzień :P

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka a Ty jutro testujesz?

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie od wczoraj nowy cykl kochana :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 27 marca 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno będzie lepszy od poprzedniego czego Ci życzę z całego serducha:)Wczoraj moja siostra cioteczna urodziła synka przytyła w ciąży 8kg a maluszek ważył 3760g i miał 52cm:) jak zobaczyłam zdjęcie to aż się miło zrobiło na serduszku i też bym chciała takie małe cudo:)

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 27 marca 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola na pewno będzie lepszy :) Życzę tego Nam wszystkim na tym forum :)

    Karola1990, Aganeska lubią tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 27 marca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    postanowiłam kupic mojemu Salfazin dla lepszego nasienia

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    endomerium: tak po chłopsku masz ok. to wyściela macicę, żeby miał się do czego groch wszczepić.
    jajniki prawidłowej echogeniczności tzn., że są w prawidłowej formie, nic na nich się nie rozwija niepotrzebnego itp.
    z jajnika prawego będzie owulacja.
    zatoka douglasa wolna tzn, że owulacji jeszcze nie było. Jeśli będzie po owulacji to zatoka się wypełni płynem.
    jednorodność trzonu macicy tzn, że na całym obrazie jest taki sam, nie mas też żadnych "zwyrodnień"

    Także tylko życzyć żeby pęcherzyk rósł i pękł a reszta w Waszych i Boga rękach :)

    o ja dziękuję za odpowiedź teraz już wszystko kumam

    Aganeska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy znasz historię mojej poprzedniej ciąży... No i dlatego takie dyspozycje dostałam od gina leżenie jest o tyle dobre że nie naciskasz na szyjkę, a ja dodatkowo mam mieć założony szew w 12 tygodniu.

‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ