X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Izabela23 Autorytet
    Postów: 540 292

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen1724 wrote:
    Współczuje Ci straty ja też straciłam maluszka w 23 tygodniu. Wiesz co było przyczyną? W końcu nam się uda i wszystkie będziemy miały bobaska.
    Tak jakby wiem i nie wiem. W skrócie to mialam szew zalozony w 24 tc wypisali mnie ze szpitala, potem znowu trafilam z bolem brzucha usłyszałam,że mam problem z głową zrobili ze mnie wariatkę, potem u mojego gina byłam sprawdził szew trzyma,trzyma. a tydzień później przestałam czuć ruchy, było już za póxno dziecko nie żyło, okazało się że nie miałam nawet łyżki wód płodowych. A lekarze robili ze mnie wariatkę... A co u Ciebie było przyczyną

    PCO,hashimoto,wtòrny brak @,brak owu

    wwgzvfxmo5sww7ny.png

    ANIOŁEK 28 tc <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie najpierw pojawiło się malutkie krwawienie okazało się że mała jest ułożona gołówką do dołu i naciska na szyjkę. Dodatkowo okazało się że szyjka zaczeła się skracać miałam mieć założony pessar ale dzień przed pojawiło się znowu krwawienie okazało się że sączą się wody i dodatkowo wdała się infekcja której nie udało się zwalczyć i musieli wywołać poród.

  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszne co też ci lekarze...W ogóle to szkoda, że tak się potoczyło, może mogliby jakoś temu zaradzić, gdyby wiedzieli w czym tkwi problem, a nie od razu robią z pacjentki wariatkę, bo wymaga by się nią zajęli, ale tak już chyba jest w szpitalach i niemal na każdym oddziale... Ja w szpitalu co prawda leżałam dwa razy, w tym raz jako dziecko i chcę tam wrócić tylko na poród, a potem już w życiu się tam nie pokazywać. Bardzo niemiło wspominam personel... ;( Jakby mieli człowieka w du**e. Ale dziewczyny głowa do góry, będzie dobrze i za drugim razem wszystko się uda. Ja wiem, że tego straconego maleństwa pewnie nie da się już zastąpić żadnym innym, ono zawsze będzie jakoś w was obecne, będziecie myślały "byłoby 2-3 lata starsze od tego dziecka", ale chyba w życiu nie chodzi o to aby zapominać, ale by pamiętać i starać się wszystko poukładać właśnie dla tych nienarodzonych aniołków, by kiedyś patrząc na was z góry czy gdzie tam są mogły powiedzieć "ale miałabym/miałbym fajną mamę, mój brat/siostra ma szczęście" - co prawda nie jestem religijna, ale kiedyś katecheta zapytany o nienarodzone dzieci podał takie wyjaśnienie i utkwiło mi w pamięci, bo moim zdaniem jest swojego rodzaju piękne, choć równie smutne.

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się pamietać dobre chwile z ciąży i mam zdjęcie małej na którym tak jakby się uśmiecha zawsze jakoś trochę mnie ono pociesza.

  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fakt faktem, to moim zdaniem takie sytuacje są niesprawiedliwe. Zwłaszcza jak dziś słuchałam opowieści mojej mamy koleżanki z jej młodzieńczych czasów (moim zdaniem kobietka nadal jest młoda bo nawet 30 nie ma, ale to szczegół). Opowiadała o tym jak jej sąsiadka zaszła w ciąże w nastoletnim wieku i robiła dosłownie wszystko by poronić, nawet miała takie pomysły, że stała przy ścianie, a chłopcy i dzieciaki celowali w jej brzuch z piłki. W efekcie urodziła zdrowego chłopca którym zajęła się babcia (matka tej dziewczyny), a potem szybko zaszła w drugą ciążę i tym dzieckiem zajęła się też babcia tyle, że tym razem matka jej kolejnego partnera (ojca tego drugiego dziecka). - Właśnie słuchając takich historii uważam, że to jest nie sprawiedliwe, i jeśli Bóg istnieje to coś chyba jest z nim albo i z tym światem nie tak, skoro takie cudy zsyła na ludzi ich niegodnych, a ludziom którzy maluszka by kochali nie chce go dać albo odbiera zanim się narodzi. - Dlatego zawsze byłam na bakier z wiarą, bo ta niesprawiedliwość strasznie raziła mnie w oczy i nie umiałam jej zrozumieć, do dzisiaj zresztą nie umiem...

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TylkoChwila - tak niestety takie historie się dzieją, sama nie wiem gdzie tu jest sprawiedliwość. Tak się zastanawiam mam duży pusty dom, mój pracuje, dziadki są w sile wieku. Wiem, że finansowo byśmy dawali radę i w ogóle. A jakoś nasz Aniołek nam został odebrany. A jak chodzę nieraz po mieście i patrzę na rodziny patologiczne, które wiem, ze tam jest tylko alkohol i patrzę że młodsza ode mnie dziewczyna (a mam dopiero 21 lat) jest w ciązy z kolejnym dzieckiem to mnie normalnie k... już nie powiem co bierze ;/ To jest tak niesprawiedliwe.. A my nic na to nie możemy poradzić :(

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette - Co prawda u nas to dziecko może by nie miało jakiś super warunków bo nie zarabiamy Bóg wie ile, ale wiemy, że będzie chodziło czysto ubrane i najedzone i nie będzie słuchało ciągle awantur czy patrzyło na alkohol. Uważam, że nie tylko ludzie bogaci mogą mieć dzieci, ale jak widzę takich co na tych dzieciach żerują, albo w ogóle o dzieci nie dbają, to nawet gdy mają kasę to temu dziecku nie wynagrodzi czasu, miłości, opieki. Po prostu moim zdaniem dzieci powinny być tam gdzie będą kochane i gdzie dwoje ludzi tych dzieci chce, a nie jakieś wpadki...

    Drzemłam się dzisiaj i do was wróciłam zaraz po tej drzemce ;-)

    Biedroneczka29 lubi tę wiadomość

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Tak jak przypuszczałam @nie przyszła,coś czuje ze zawita w sobotę.
    Miłego dnia.

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TylkoChwila tak zgadzam się z Tobą powinny dzieci być tam gdzie jest miłość, no ale na prawdę mnie nosi jak w patologicznych rodzinach mają po kilkoro dzieci. Są niezadbane i nikt się nimi nie interesuje ;/ To serce pęka dlaczego ja nie mogę mieć a ta co o siebie nie dba ani o dziecko ma ich kilkoro.

    Biedroneczka, aby @ nie przyszła :)

    Biedroneczka29, KinderBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie racje że dzieci powinny być tam gdzie jest miłość i gdzie są chciane. Byłam dzisiaj na cmentarzu i koło naszej Julki pojawił się pomnik z kolejnymi aniołkami dwójka chłopczyków [*]. Po co bogu tyle aniołków malutkich

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka może @ nie przyjdzie czego Ci życzę.

    Biedroneczka29, KinderBaby lubią tę wiadomość

  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny sama sobie tego życzę aby nie przyszła! Ale przyjdzie czuje to .

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dzisiaj w miare spokojnie rano trochę mnie brzuch bolał ale teraz jest ok. Dzisiaj jeszcze dentysta mnie czeka mam nadzieje że już koniec będzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nawiDze dentysty sadysty haha

    Paulette, KinderBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj miałam próchnicę leczoną mimo znieczulenia bolało jak diabli. Ale już koniec z dentystą ☺ Mój małżon to ma dobrze ma 33 lata i w zeszłym tygodniu był 1 raz u dentysty i okazało się że ma tylko jednego zęba do wyrwania reszta zdrowa i tylko kamień mu usuneli.

  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , melduje sie razem z małpa .!
    miłego dnia :)

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka nie podoba mi się to co napisałaś :)
    Ty się melduj, ale swoją @ odmelduj ! ;)

    Wzajemnie miłego :*

    Biedroneczka29, KinderBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka szkoda że @ przyszła myslałam że Ci się udało.

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ta głupia @ zawsze przychodzi wtedy kiedy nie trzeba .

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale w końcu się jej pozbędziemy na dłużej. A my planujemy jakiś urlop i może wtedy się uda.

    Biedroneczka29, Paulette lubią tę wiadomość

‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ