X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 23 lutego 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Dobrej nocy kropeczki !
    Za Ciebie mordeczko się pomodle dzisiaj i trzymam mocno kciuki <3
    dziekuje :* słodkich snów:)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaa wrote:
    A ja nie umiem sprawdzac szyjki :-( musze pocwiczyc chyba ;-)

    Mi dziś lekarz powiedział że sama jej nie wybadam tak mam wysoko i żebym odpuściła:D więc odpuszczam to badanie:D Ale pokazał mi jak to się bada i jak ma wyglądać otwarta a jak zamknięta i czego szukać:D


    Mordeczko będę tutaj od rana zaglądała i czekała na zdjęcie testu z dwiema kreseczkami ;D

    Witam również nową koleżankę:D

    A teraz idę się trochę poprzytulać w dosłownym tego słowa znaczeniu :D moje piersi wariują na wieczór:/ i Przekonałam koleżankę żeby dołączyła do ovu jutro powiem jej zeby się tutaj odezwała!:D

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 23 lutego 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja dopiero zrobię po godz 15 jak wstanę po nocce :) milego przytulania. :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Kochana ja dopiero zrobię po godz 15 jak wstanę po nocce :) milego przytulania. :)
    Nooo nie ja będę wtedy w pracy ;(( no nic sprawdzę o 22 jak wrócę albo w pracy będę podglądała na telefonie:D
    Trzymam mocno kciuki!!!!

  • Teresa1992 Autorytet
    Postów: 343 532

    Wysłany: 24 lutego 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się do Was :) mam 23 lata a o dzidziusia staramy się pół roku :*



  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 24 lutego 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    Pokazał się wątek na stronie o ziołach ojca sroki jestem ciekawa czy one są dobre macie jakieś doświadczenia z nimi?
    Kochanie ja będę zaczynała z ziółkami, tylko czekam na 1 dc. Będę relacjonować.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Aganeska to musisz opowiedzieć swoje wrażenia;)

    Teresa witamy:)

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 24 lutego 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście. Dziewczyny zaraziłyście mnie tymi boleściami. Mnie dosłownie róg dupy boli. Ściślej to przy kości pośladkowej skurcze mam straszne jak się pochylę. Ehhh zołzy :D

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mnie już dzisiaj nic nie boli, z dnia na dzień bardziej smutna bo tylko patrzeć jak małpa zapuka do mych drzwi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Wy wczoraj miałyście taką chandrę wszystkie a u mnie w domu na odwrót, śmiałam się z mojego ślubnego bo tym razem to chyba on ma pmsa bo ja w doskonałym humorze a on taki rozdrażniony nie wie sam dlaczego :P tak mu mówię że jak zaciążę to też się chętnie podzielę objawami ;)

    mi z obliczeń wyszło że na m@łpe musze czekać aż do 10 marca żeby sie testować bo dopiero wtedy bede 8 dni po odstawieniu :( dziś dopiero 4 dzień dupka, piersi mam nabrzmiałe i bolące, czasem poczuje podbrzusze, mam nadzieje że jestem już jakiś czas po owocnej owu no ale zobaczymy.

    Mordeczka trzymam kciuki <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się podjaralam i nie myślę juz tak o ciąży bo skupiam się na wakacjach;)
    Z małzem myślimy o jakiejs Hiszpanii na nasza pierwsza rocznice ślubu;)
    Ale z last minute bo po pierwsze taniej a po drugie może jakimś cudem zaciążę do lipca,ale bynajmniej skupie się teraz może trochę na przyjmnosciach wakacyjnych:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo :) wakacje :) my też coś powoli zaczynamy dyskutować ale obawiamy się, że wcześniej będziemy zmuszeni wymienić jeździdełko i nie wiem jak to potem z $$$ będzie :/ w najgorszym wypadku się ograniczymy do jakiś weekendowych wypadów :)

  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 24 lutego 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też chciałam bardzo lecieć na wakacje, ale się nie nastawiam, bo jak zajdę w ciążę to raczej nie polecimy, a szkoda...

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim jedyną przeszkoda zeby nie poleciec na wakacje są rozne terminy urlopów. Nie mysle o tym czy bede akurat w ciąży czy nie bo ciąża to nie jest przeciwwskazanie:) takze nie uzalezniajcie swoich mozliwosci i marzen bo a nóż widelec sie uda. Moze pojedziecie na wakacje przestaniecie myslec o staraniach i zaskoczycie, a znam taki przypadek!:)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczcie dziewczyny na mój wykres! Łaskawy OF w końcu wyznaczył mi ovu. Ale jego zdaniem dziś jestem 14dpo w tym dniu test był negatywny owulacyjny tyle że robiłam te z allegro którym nie ufałam. Poczekam te 4 dni i zrobie test ciążowy. Zdaniem detektora to na 88% ciąża;p szkoda że nie można tego brać na poważnie

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:35

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    Nie na 88% ciąża, tylko jak jesteś w ciąży to dziś wynik testu jest pewny w 88% procentach :)

    Co do latania- w I i III trymestrze się nie powinno. My też planowaliśmy Włochy, Grecje, ale niestety chwilowe większe wydatki ostudziły nasz zapał i chyba skończy się na jakichś weekendowych wypadach po całej Polsce :)

    Mnie dziś boli brzuch okresowo. Będzie pojutrze. Po odstawieniu jak w zegarku.

    W ogóle witam się z wami :) Mało się odzywam bo mam do południa trochę na głowie, po południu mąż zajmuje mi komputerek, a ja z komóry pisać nie lubię :)

    Teresa witaj :)

    Aaaa widzisz dobrze że mi powiedziałaś ;D

    Można latać tylko za zgodą lekarza, no ale oczywiście kto poleci w III trymestrze pewnie lekarz nie da pozwolenia:D Jeżeli zajdziemy teraz w ciąży to wakacje będziemy miały jeszcze w II trymestrze.


    Jakoś przestałam wierzyć w moje dolegliwości i obstawiam że wszystkie szykują się na @ która wg OF ma być dziś a wg mnie 26:) Szczególnie że dziś już mnie cycki nie bolą tylko podbrzusze jak na @.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2015, 10:31

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:35

    cl2sjfv.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:35

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    Agnesia a ty na kiedy typujesz, że miałaś owulkę?

    O ile w ogóle była to w 21DC :)

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ