X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 31 marca 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tym zaleniu się pisałam wcześniej! Chociaż tutaj możemy się wygadać.
    Kurczę kurczę Pani fotograf :D ciekawe zajecie! Tez kiedyś o tym marzyłam ale niestety się nie spełniło. A z dzidziusiem na pewno się uda! Może jakby trochę zluzowac myśli? Wiem że to trudne...mówię tak innym a sama myślę o tym ciągle :O

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 31 marca 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracuje na kasie w Carrefour :D co prawda nie mam normalnej umowy, tylko zlecenie więc codziennie mnie nie wołają, ale jak to mówią na waciki mam :D

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 31 marca 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to super :) ja powiem szczerze już teraz nie potrafiłabym nie mieć własnych pieniędzy :) moje pieniądze i mogę sobie zrobić z nimi co chcę ;) nikt nie ma prawa się czepiać :) mężczyznę mam takiego, że nawet jakbyśmy żyli tylko z jego wypłaty to na pewno nigdy nie kazałby nawet pytać o pieniądze ani się spowiadać ale swoje to swoje :) a co do fotografii to ja tez marzyłam o tym długo ale wiadomo sprzęt kosztuje ;/ ale na szczęście udało mi się wydrzeć coś z Unii ;) złożyłam wniosek i jakoś poszło :) może i Tobie się uda :)
    A wracając do tematu dzidziusiów to mam taką nadzieję, że się uda , i też staram się na luźno do tego podchodzić bo wiadomo stres robi złą robotę ale wiadomo jak jest :P człowiek wystarczy, że ma jakiś objaw podejrzany i już się zastanawia :P jakoś damy radę :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 31 marca 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co kiedyś chciałam ale teraz już mi się wydaje że nie mam do tego spykałki :D więc został mi sklep :O mój mąż też się nie pyta ile wydalam, ale z umowy zlecenie po parę godzin tygodniowo raczej nie zarabiam kokosow, ale zawsze to coś, szukam nowej pracy bardziej oplacalnej :D
    Z najbliższego otoczenia tyle kobiet w ciąży a ja taka biedna, smutna. Damy rade!

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 31 marca 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale zawsze to jakiś swój grosz :)
    zobaczysz kiedyś to my będziemy pięknymi kobietkami z brzuszkami :)
    Tak jeszcze dodam, że staram się o dzidziusia w tym samym czasie co moja siostra(razem pracujemy) :) ciekawa jestem której z nas się szybciej uda :) a może równo! ale by było ;D dziadki i babcie oszaleliby z radości ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2016, 14:09

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 31 marca 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha no może się uda wam razem :D A tak wgl ile się już staracie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2016, 14:18

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 31 marca 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiero zaczęłyśmy :) to nasz pierwszy cykl ;) oby do czerwca się udało :) a jak nie to wtedy będę myślała co dalej, czy ryzykować i starać się dalej czy czekać na drugi rok, ale na razie nie chce się martwić na zapas :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 31 marca 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy?! To na spokojnie..myslalam ze juz duzej! :D nawet najlepszym na pierwszym się nie udaje :D

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 31 marca 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, wiem :) dlatego się nie załamuję :) u mnie w rodzinie jest dużo dzieciaków i jak któraś z ciotek lub kuzynek planowała ciąże to tak maksymalnie do 4,5 miesięcy się udawało :) mam nadzieje, że ja się nie wykruszę i też szybko będę się cieszyć maluszkiem :)ale wiadomo każdy organizm inny ;) co prawda nie mam żadnych problemów zdrowotnych ani nic ale dwa lata temu miałam problem z wysoką prolaktyną ;/ mam tylko nadzieję, że to nie wróci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2016, 14:31

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 31 marca 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee tam! Tym bardziej jak jesteś zdrowa to myślę ze szybko się wam uda :D tak jak mówiłam trzymam mocno kciuki :*

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 31 marca 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :*

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 31 marca 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :*

    To co tam dzisiaj na obiadek dziewczynki ? :P

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u barszczyk z ziemniaczkami i później nuggetsy z sosem czosnkowym oczywiście ;) może jedno z drugim do siebie nie pasuje ale musiałam wyczyścić lodówkę :P
    a Ty?:)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i przyszło mocniejsze krwawienie:P z tą chwilą zaczynam nowy cykl :P to tak poza tematem :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo pychotka!
    Ja niestety dietetyczny filet z kurczaka i warzywa na parze :D trzeba się wziąć za siebie! Ale znając męża wróci z pracy i tego nie zje więc jemu ryż i kurczaka :P


    Ehhhh ta @ nas nie może opuścić :((

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2016, 15:04

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my dzisiaj tak sobie pozwoliliśmy, ogólnie tez jemy bardzo zdrowo i po kilku latach w końcu się mój N nauczył tak jeść i teraz mu smakuje ;)
    mmm uwielbiam warzywka na parze , palce lizać :)

    W końcu opuści :) Muszę się mniej przejmować i więcej serduszkować :P postanowienie nowocyklowe! :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uhuhuh no moj sie chyba nie nauczy :D no chyba ze jemu nic innego bym nie robiła i chyba muszę tak zrobić bo dwa obiady :O no też mi dzisiaj smakowało :D
    Dobre postanowienie!

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed zajściem w ciążę pracowałam w drukarni :) teraz aktualnie jestem na macierzyńskim. :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracuję zdalnie w domu przy kompie, w firmie zajmującej się grafiką 3d. Pilnuję terminów wykonywania modeli i płatności grupy europejskich grafików. A że firma w Hameryce, to pracuję w dzikich godzinach 12-20. :P Takie tam, wysyłanie maili i sprawdzanie tabelek. Ale da się z tego dobrze pożyć, więc nie narzekam. :P

    Na obiad kurczak curry, z makaronem dla odmiany, i fasolką szparagową. Więc chyba wszystkie zgodnie drób dzisiaj mamy. :D

    Rudzielec, też myślałam, że ty dłużej. Ten twój spokój chyba tak wprowadza w błąd, jakbyś była zaprawioną w boju staraczką o nerwach ze stali. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę, że ja mam tylko taką głupią pracę :D ale nie bede narzekać bo mogłam trafić gorzej, nie lubie tylko jak przychodzą wredne ludzie, fee :D

    Ogólnie to moglabym kurczaka jeść dzień i noc, dlatego robię go najczęściej :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

‹‹ 663 664 665 666 667 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ