X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    To widzę, że ja mam tylko taką głupią pracę :D ale nie bede narzekać bo mogłam trafić gorzej, nie lubie tylko jak przychodzą wredne ludzie, fee :D

    Ogólnie to moglabym kurczaka jeść dzień i noc, dlatego robię go najczęściej :D

    Wierz mi nie tylko ty. Ja pracuje w Eko/Ledi. W mieście gdzie są zacofani ludzie. A co najgorsze od jutra wraca dziewczyna z wychowawczego A nas jest na styk. I przez to że Iza wraca jedna musi wylecieć. Ja i koleżanka pracujemy rok następna 9ms kolejna 6ms ale jest w wieku przed emerytalnym i kolejna chyba 3-4ms. miałyśmy się dzisiaj dowiedzieć która...
    Ale oczywiście pani zastępca kierownika nic nam nie powiedziała. już dwie noce nie śpię! :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S no to współczuje! nic nie jest gorszego jak ktoś wraca do pracy, a ktoś np. był na jej miejscu i niestety musi się pożegnać.. mam nadzieje, że to nie bedziesz ty! :)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na jej miejsce została przyjęta inna, ale To my krócej pracujemy.
    Praca w sklepach sieciowych i na strefach jest chyba najgorsza...
    Gdyby nie polityka naszego państwa byłoby lepiej.
    Pamiętam jak jeszcze 6lat temu nie było problemu otworzyć własny biznes i się utrzymać A teraz?! W jednym lokalu w ciągu 1,5roku było już trzech różnych przedsiębiorców;:/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mamy szatańską stronę 666 :D
    Ja mam dzisiaj ziemniaki i zrazy mielone :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja naleśniki ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S ogólnie teraz ciężko o pracę, a o normalnej umowie nawet nie wspomnę, bo o tym można tylko pomarzyć :/ a jeszcze dobrze jak mąż/partner pracuje, bo sama nie dałabym rady z takiej pensji :/ taki kraj...

    Mordeczka, to też pyszny obiadek! kurde chyba zejdę z tej diety haaha :D

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Wierz mi nie tylko ty. Ja pracuje w Eko/Ledi. W mieście gdzie są zacofani ludzie. A co najgorsze od jutra wraca dziewczyna z wychowawczego A nas jest na styk. I przez to że Iza wraca jedna musi wylecieć. Ja i koleżanka pracujemy rok następna 9ms kolejna 6ms ale jest w wieku przed emerytalnym i kolejna chyba 3-4ms. miałyśmy się dzisiaj dowiedzieć która...
    Ale oczywiście pani zastępca kierownika nic nam nie powiedziała. już dwie noce nie śpię! :(

    Masakra. :( Czemu nie zwolnią tej, co przyszła na jej miejsce? Strasznie bez sensu.

    Ja na studiach i po rzuceniu studiów pracowałam w Subwayu. Płacili prawie nic, nie chcieli zatrudniać nowych ludzi, a starzy się wykruszali powoli. Jak się zwolniłam (na umowie zlecenie miałam info, że mam tydzień wypowiedzenia, więc jęki kierowniczki, że z dnia na dzień mnie nie obchodziły), bo dostałam obecną robotę, to po mnie odeszli prawie wszyscy i zostali z 3 osobami, które wiedziały co mają robić (było nas 11 jak odchodziłam). :P Niestety, jak pracodawca nie szanuje pracownika, to nie powinien oczekiwać szacunku od niego. Teraz czasami brakuje mi pracy z ludźmi, bo to jednak było 8 czy więcej godzin dziennie z ludźmi, a teraz te 8 godzin siedzę na tyłku w domu i ewentualnie mogę sobie koleżankę na kawę zaprosić. No ale cóż, hajs musi się zgadzać. ;)

    Ja też non stop bym mogła jeść kurczaka, ale mój M. ma fanaberie jak panicz. Owoce morza, stejki wołowe. A zanim mnie poznał jadł zapiekanki z Żabki. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2016, 15:55

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o :) naleśnika bym zjadła :) a ja już myślałam że u wszystkich dzisiaj kurczak :P a mnie wzięło na kiszoną kapustę i zajadam wprost ze słoika :P jakby nie to że właśnie dostałam @ to pomyślałabym, że to kolejny objaw ciąży :P jak człowiek sobie potrafi doszukiwać...:P

    Almanah spokój ode mnie bije może dlatego że dopiero zaczęłam ;) może jak będę się starać dłuuugo, czego sobie nie życzę to już nie będzie ze mną tak dobrze ;D hehe ;D póki co do przodu :) przecież kiedyś się musi udać ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah ja tez siedzę przed kompem dzień w dzień, taka praca, i powiem Ci że z ludźmi źle ale bez ludzi tez nie jest dobrze :P nie ma do kogo gęby otworzyć :P ja czasem z psem zaczynam rozmawiać :P hehe a teraz Was tu zamęczam ;D a jeszcze się przeprowadziłam do N i nie znam tu nikogo :P także nawet na kawkę nie ma kogo zaprosić :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie to już 7 cs i mam już dosyć :/ byłam niedawno na wizycie i wszystko jest w porządku, jedynie to mam jakieś przodozgięcie macicy, ale nie wiem czy to sprawia jakiś problem ? zaczynam się trochę martwić o mojego M, ale wszystko biorę na siebie.. chyba źle robie, bo głowa mi pęka od tego wszystkiego..

    od wczoraj wcinam ostro ogórki konserwowe <3 :D

    o matko Almanah! w życiu bym nie zjadła owoców morza, chociaż nigdy nie próbowałam i raczej nie spróbuje :D:D

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest to że twierdzą że mają prawo zwolnić bez podania przyczyny oraz bez okresu wypowiedzenia,a moja umowa kończy się dopiero 31.06.2018 :/
    cały czas twierdziłam, że tu jest najlepiej. nie pracowałam nigdzie dłużej niż 3ms bo mnie szlak trafiał A tu jednak zostałam i cieszyła mnie ta praca (no pomijając tych Muminków którzy przychodzą do tego sklepu) to teraz. A tu ovu się zbliża i nie wiadomo czy się starać czy nie. Z jednej wypłaty nie damy rady. choć B. mało nie zarabia, ale go nie ma po 12h w domu.

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudzielec, dobrze że wymyślili takie forum bo chociaż można tutaj pomarudzić, o ile dziewczyny nie będą miały dość :D!

    byłam dzisiaj na spotkaniu o jakichś garnkach...pogadali pogadali, aż byłam skłonna kupić te garnki, ale jak usłyszałam ich cene to oczy mi wyszły :O dostałam tylko prezent (suszarkę do włosów) i na tym skończyły się moje marzenia o pięknych garnkach za 8,600 hihihi !

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta owoce morza są pycha!!! musisz spróbować :)
    7 cs , nie dziwie się , że już zaczynasz mieć dosyć, a co do Twojego M to może zasugeruj jakoś delikatnie żeby się też zbadał, powinien zrozumieć, może jest problem po jego stronie, a może też problemu nie ma w ogóle i teraz się uda ;)ale tak czy siak na badania bym go wysłała żeby mieć pewność :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Najgorsze jest to że twierdzą że mają prawo zwolnić bez podania przyczyny oraz bez okresu wypowiedzenia,a moja umowa kończy się dopiero 31.06.2018 :/
    cały czas twierdziłam, że tu jest najlepiej. nie pracowałam nigdzie dłużej niż 3ms bo mnie szlak trafiał A tu jednak zostałam i cieszyła mnie ta praca (no pomijając tych Muminków którzy przychodzą do tego sklepu) to teraz. A tu ovu się zbliża i nie wiadomo czy się starać czy nie. Z jednej wypłaty nie damy rady. choć B. mało nie zarabia, ale go nie ma po 12h w domu.


    kochana, mojego też nie ma po 12h.. a z jednej wypłaty nie wiem czy dalibyśmy rade..co prawda mieszkamy z moją mamą, w miarę duże mieszkanie a mieszka sama więc siedzimy tutaj, ale na dalszą mete nie widze tego ..

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8,600? to co one same gotują?:P matko...

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    marta owoce morza są pycha!!! musisz spróbować :)
    7 cs , nie dziwie się , że już zaczynasz mieć dosyć, a co do Twojego M to może zasugeruj jakoś delikatnie żeby się też zbadał, powinien zrozumieć, może jest problem po jego stronie, a może też problemu nie ma w ogóle i teraz się uda ;)ale tak czy siak na badania bym go wysłała żeby mieć pewność :)


    nie jestem jakoś przekonana do owoców morza ale może kiedyś :D
    no mówiłam kiedyś żeby porobił chociaż takie najpotrzebniejsze badania, bo ogólnie on ma problem z tarczycą, powinien brać leki, ale nie bierze bo jest uparty jak osioł..


    co do garnków, hahahaha no np. smażył coś i wgl nie trzymał na palniku, zagrzał tylko patelnie i zdjął :O ale w życiu nie dałabym 8,600..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2016, 16:06

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem dziewczyny jak to jest, i ja i N pracujemy, obydwoje nie za najniższą krajową tylko więcej a i tak jak poplacimy wszystkie rachunki + mój ZUS ponad 1000 zł to za dużo nie zostaje :P ciężko by było jakby tylko on pracował

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my jeszcze kredyt mamy. straszne jest to że jak człowiek chce i ma warunki to nie może zajść. u mnie 9cs z obu 3. A tak 3lata z przerwami. czekam na wypłatę bo znalazłam chyba dobrego lekarza.

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredycik też niestety mamy, wzięliśmy część na weselicho :D

    kurde...a ja nie moge znaleźć dobrego lekarza, każdy odsyła mnie z kwitkiem że wszystko jest dobrze..jeden nawet chciał mi dać tabletki anty :/

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nawet mi nie mów, a najbardziej mnie wkurza to, że są takie dziewczyny, znam osobiście dwie, które dziecka nie chciały a udało im się "niechcący" , i do teraz mówią, że jakby mogły cofnąć czas to lepiej by się zabezpieczały i uważają , że ich życie legło w gruzach i teraz tylko gary i pieluchy :P zabić to mało... a Wy się tyle staracie i na razie bez skutku ... mam nadzieję, że szybko się to zmieni, trzymam kciuki za Was wszystkie!

    AJA_S lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
‹‹ 664 665 666 667 668 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ