X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okej,do pozniej :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2016, 12:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) miałam juz was wczesniej pytać dziewczyny, jak to jest u was z otoczeniem? W sensie jak tam czy nie pytają koedy co i jak? My ciagle sie spotykamy z pytaniem "no jak tam nie bierzecie sie " "kiedy cos będzie" albo " o nie pijesz pewnie w ciazy" jak w ogole nie myślec o tył? Da sie to wyłączyć? :)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie teściowie strasznie, nie tylko pytają o wnuka ale wpieprzają się we wszystko... :/
    Natomiast moi rodzice z reguły nie wtrącają się w nasze życie.

    A szczerze mówiąc cały czas uważam, że zahamował nas ojciec B.
    A to dlatego, że jak zaczęliśmy się spotykać mieliśmy po 15 lat... no B. kilka miesięcy później... I wiecznie kazania prawił: to nie możecie spać razem, to uważajcie, to nie chce być dziadkiem przed 40 itp. A teraz miauczy, że chciałby wnuka :/
    Takiemu to nie dogodzi...

    Ale ja staram się to ignorować... Choć oczywiście wybucham zwłaszcza, gdy sama podupadam psychicznie...

    3 lata starań jednak wykańczają :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiliaa24 wrote:
    :) miałam juz was wczesniej pytać dziewczyny, jak to jest u was z otoczeniem? W sensie jak tam czy nie pytają koedy co i jak? My ciagle sie spotykamy z pytaniem "no jak tam nie bierzecie sie " "kiedy cos będzie" albo " o nie pijesz pewnie w ciazy" jak w ogole nie myślec o tył? Da sie to wyłączyć? :)

    Moja mama marudzi, że powinnam jeszcze na studia iść, a tak w ogóle to najpierw ślub. Jedną wnusię już mają od mojego brata, oczko w głowie całej rodziny, więc póki co mam luz. Też jakoś specjalnie nasi rodzice się nie wtrącają, jego to już w ogóle. Ale u nas może jeszcze za wcześnie, chyba za krótko jeszcze jesteśmy razem żeby ktokolwiek oczekiwał, że zaczniemy się rozmnażać. :P Nie sądzę, że w ogóle którekolwiek z naszych rodziców mogłoby się spodziewać, że się zaczęliśmy starać już. Więc będą mieli niespodziankę. :)

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj to ja czyszczę lodówkę w celach obiadowych. Oszczędnościowy tryb mi się znowu włączył, a jestem dzień po wypłacie. :P Z resztek makaronu, kurczaka i mrożonych warzyw udało mi się dwie porcje zrobić. Zobaczę o ile tańsze jest życie w pojedynkę. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też pytania kiedy w końcu będziemy mogli mieć małego brzdaca..staram się tym nie przejmować, bo ludzie zawsze gadają i niestety ale będą gadać :/

    Almanah, tak szybko wypłata?! O jaaaa :D ale bym tak chciała :P

    Dziewczyny masakra...jak zasnelam po 15 to się teraz obudziłam :O A mogłabym spać jeszcze ale mój M zarazz pracy wraca :D

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zdrzemnęłam się... 1h ale dalej łeb mi pęka... :(
    Miałam iść biegać i znów nie pójdę... Ah nigdy nie schudne... :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie glowa nie boli czuje po prostu zmęczenie :O
    Ehh ja też miałam zdrowo jeść ale dzisiaj normalnie pół słoika ogórków,tyle spaghetti zjadlam...szooooook

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    U mnie też pytania kiedy w końcu będziemy mogli mieć małego brzdaca..staram się tym nie przejmować, bo ludzie zawsze gadają i niestety ale będą gadać :/

    Almanah, tak szybko wypłata?! O jaaaa :D ale bym tak chciała :P

    Dziewczyny masakra...jak zasnelam po 15 to się teraz obudziłam :O A mogłabym spać jeszcze ale mój M zarazz pracy wraca :D

    No mój przełożony pisał od tygodnia do księgowości, że u niego bieda piszczy, to się zlitowali i przy okazji wszystkim szybciej puścili. :P

    Ja dzisiaj do 10 spałam, a jestem nieprzytomna już. Jak za krótko śpię, to źle, jak za długo to też niedobrze. Chyba w ogóle przestanę spać. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyżby fasoleczka rosła czy przed @ tak masz?

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Almanah też tak mam... Dobrze że wyjątkowo jutro mam wolne ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiliaa24 wrote:
    :) miałam juz was wczesniej pytać dziewczyny, jak to jest u was z otoczeniem? W sensie jak tam czy nie pytają koedy co i jak? My ciagle sie spotykamy z pytaniem "no jak tam nie bierzecie sie " "kiedy cos będzie" albo " o nie pijesz pewnie w ciazy" jak w ogole nie myślec o tył? Da sie to wyłączyć? :)
    ja ze swoim eM jesteśmy gdzieś z 7 lat. Po skończeniu technikum rodzina zarówno z mojej strony jak i z jego pytali się kiedy coś nam ruszy itp. Dopiero jak poroniłam skończyły się jakiekolwiek pytania. Minął rok i dookoła wszyscy milczą. Ślub planujemy dopiero za ponad 1,5 roku ale jak dziecko trafi sie wcześniej to ślubu nie przyspieszymy. Moja mama się nie wtrąca, bo sama miała 20 lat jak mnie urodziła. Więc wiecie nie będzie mnie pouczać. Tym bardziej, że sama mam już 22 lata. Mojej mamie pasuje myśl "młodej babci" chociaż nie ukrywa, że chciałaby po ślubie, ale wie, że nie ważne kiedy ważne żeby nam się udało i żebyśmy mięli te dzieciątko. A rodzice mojego eM. się nic do nas nie wtrącają .

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah, to super :D ja też czekam z niecierpliwością na moje 'miliony monet' :D
    ja tam codziennie wstaje o 6.30, M wysyłam do pracy i już się nie kładę :D

    AJA_S nie za bardzo mam tak przed @, chyba że się coś zmieniło w moim organizmie :D

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    @Almanah też tak mam... Dobrze że wyjątkowo jutro mam wolne ;)

    A jak tam sprawa pracy? Coś się wyjaśniło, czy dalej was trzymają w niepewności? :/

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie trzymam mocno kciuki za zieloną kropeczkę :*
    Paulette współczuję Aniołka, ale ty chociaż masz pewność że możesz mieć dzieci a ja wciąż tej pewności nie mam... :(
    Też czekam na wypłatę tym bardziej że Ja do nowego gina prywatnie...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalej cisza... Czekają jak jedna wyjdzie ze szpitala (miała wypadek w te święta). Ale jak ta wróci to któraś z nas poleci A jak dalej będą takie obroty to nawet dwie :( Staram się o tym nie myśleć bo ovu się zbliża A mój B. pilnuje serduszka co drugi dzień xD
    on to chyba też już ma na tym punkcie chopla :D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Podłączam się :)

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się od 5 miesięcy :)

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Misia ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej misia :))!

‹‹ 666 667 668 669 670 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ