X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzytAlam ostatnio artykuł ze organizm kobiety jest tak skonstruowany ze nawet jesli robimy jakies rzeczy ktore moga zaszkodzić w ciazy w okresie pierwszych dwoch tygodni to sie nic niestanie. Kobieta nie jest w stanie wykryć ciąże chociażby bardzo chciała w okresie od owulacji do planowanego terminu okresu. Wiec myśle ze nie bd problemu tym bardziej ze trochę czerwonego wina na krążenie mimo przesądów nie zaszkodzi :)

    Almanah lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiliaa - to dobrze! Ogólnie nie pijam, ale za zdrówko trzeba bylo :D

    Kamiliaa24 lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Hihi dobrze że sprowadzasz mnie na ziemię :D dziękuję Ci za to! :* :D

    Fajnie, że już weekend :D trochę jestem zdenerwowana tą moją robotą, umowa zlecenie i chyba chcą zrobić ze mnie durnia, w ogóle nie dają mi teraz godzin...ciekawe dlaczego :/


    Nie dają godzin bo muszą płacić za to ile przepracowałaś. A jak to po świętach i przed wypłatami ludzie kasy nie mają i dojadają po świętach. Spada tym samy obrót sklepu.

    Dlatego też u nas nie wiadomo co będzie... małe miasteczko A ma Lidl netto Eko i 3biedronki Intermarche, A do tego budują jeszcze bricomarshe i coś tam jeszcze w małej gminie to za dużo

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Ciebie, Zakręcona mnie sprowadziła... myślę gdyby nie to to pewnie bym ten cykl odpuściła :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiliaa24 wrote:
    CzytAlam ostatnio artykuł ze organizm kobiety jest tak skonstruowany ze nawet jesli robimy jakies rzeczy ktore moga zaszkodzić w ciazy w okresie pierwszych dwoch tygodni to sie nic niestanie. Kobieta nie jest w stanie wykryć ciąże chociażby bardzo chciała w okresie od owulacji do planowanego terminu okresu. Wiec myśle ze nie bd problemu tym bardziej ze trochę czerwonego wina na krążenie mimo przesądów nie zaszkodzi :)

    No właśnie już chciałam pisać. Przed implantacją i wytworzeniem łożyska zarodek nie pobiera nic z organizmu matki. Więc hulaj dusza, piekła nie ma. ;) Zwłaszcza, że potem czeka nas 9 miesięcy bez alkoholu. :P

    Kamiliaa24 lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odznaczylo mi całkiem owu.... pewnie cykl bezowulacyjny :((( zalamka...

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierz swojemu ciału nie aplikacji, jest przydatna, ale twoje ciało wie lepiej ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już sama nie wiem :/ dobra zobaczymy :D

    U was też taka piękna pogoda? Słoneczko aż można się opalać :D

  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda piękna! :)

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiosna!!!!!! :D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiosnaaaaa taaak :D :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w końcu jakaś pogoda, nie wiem jak u was, ale czytałam ze poniedziałek i wtoek po 20 stopni!! ;) ;)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas już w niedzielę 18 ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a powiedzcie badałyscie sobie hormon TSH przed probami? ;)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie badalam, ale chyba zrobię sobie takie badanko, tak dla pewnosci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 ja własnie robiłam pół roku temu, i wyszlo 1,28 czyli spoko jak dla planujących ciąże, a że dzisiaj mój M wybrał sie na badanie pojechałam zobaczyć jak moje TSH i sie okazało ze spadło do 0,805 i sie zaczęłam martwić, trochę mam bardziej skąpe miesiączki niż wcześniej ale wszystko w terminie.

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj M niestety ma problemy z tarczyca, powinien brać tabletki ale kilka lat temu przestał i nie mogę go namówić na ponowne badania :/ żadne argumenty...
    Ale chyba oboje musimy się w końcu wybrać na badania. Moje miesiączki to daj spokój, ostatnia była masakryczna, ale wcześniejsze to takie jakby plamienie :/ to ma jakiś związek z tarczyca ? Bo jakoś nie za bardzo się na tym znam:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie gdzieś sobie znalazłam artykuł ale nie wiem czy to prawda ze wlasnie zmiany w obszarze hormonu tarczycy również maja wpływ na miesiączkowanie.

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to szczerze mówiąc pierwsze słyszę :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tez sie zdziwilam jak zaczelam czytac wlasnie o wynikachTSH ;)

‹‹ 668 669 670 671 672 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ