X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Hej , Marcia tak Ja mieszkam w Wielkiej Brytani .
    Aja co Ja bym dała za Wiedeń ♡ najpiękniejsze miasto dla mnie , byłam co roku przez 10 lat tam na wakacje bo moi dziadkowie mieszkali 20 lat w Wiedniu . ;)

    Ja właśnie włączam skypa i z Mamą będę gadać , mały buszuje już , muszę zjeść śniadanie , poćwiczyć , popracować , pranie zrobić , obiad , spacer o ile przestanie padać i zakupy . Ale do zakupów i spaceru i wykorzystam mojego d jak sie wyspi po nocce bo ma wolne dzis ;)


    Wiedeń bardzo ładny :)
    W Anglii też byłam na wakacjach.
    Ja za to do dziadków latam do USA.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    USA ♡ marzenie moje


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w Wiedniu będę pierwszy raz w Weekend na urlopie. Jedziemy do znajomych i razem wracamy bo jeden tydzień urlopu mamy razem.
    Ja przeważnie jeździłam do Kijowa tam rodzina mojego ojca mieszka.

    17.11.17-poronienie całkowite
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co dzis piekne Panie robia na obiad ? Mam mega pustke w glowie ;( myslalam o rybie ale nie wiem sama .eh


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie B. robi kotlety z piersi.
    Wczoraj robiłam schab pieczony w sosie pomidorowym faczerowany mozarellą. A jutro będę robić rybę w folii z natką koperkiem i masełkiem ;)

    magroz26 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis robiłam fasolkę po bretońsku bo mojemu sie zachciało i zamiast ziemniaków ugotowalam makaron.Codziennie gotuje wiec juz czasami brak weny co zrobić.Dobrze ze moje dziecię prawie wszystko je to problemu nie mam.Tyle co ona je to Glowa mala a chudzielec taki ze hej.Nie dosyć ze chudzielec to jeszcze wysoka.;)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam tradycyjny Polski obiad :p
    Rosół, schabowy w podwójnej panierce, ziemniaczki z koperkiem i mizeria :)

    AJA_S, magroz26 lubią tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Ja dzis robiłam fasolkę po bretońsku bo mojemu sie zachciało i zamiast ziemniaków ugotowalam makaron.Codziennie gotuje wiec juz czasami brak weny co zrobić.Dobrze ze moje dziecię prawie wszystko je to problemu nie mam.Tyle co ona je to Glowa mala a chudzielec taki ze hej.Nie dosyć ze chudzielec to jeszcze wysoka.;)


    Też taka byłam :)
    Z wieczną niedowaga :p

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Ja robiłam tradycyjny Polski obiad :p
    Rosół, schabowy w podwójnej panierce, ziemniaczki z koperkiem i mizeria :)
    Mniam mniam mniam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2016, 17:35


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Też taka byłam :)
    Z wieczną niedowaga :p
    Ja tez tak miałam do pewnego momentu.Gdy dostałam pierwsza @ (miałam prawie 11lat)zaczelam przybierać wiecej i teraz przynajmniej mam na czym siedziec i czy oddychać.Nie zapomnę spojrzeć zazdrosnych koleżanek ze szkoły podstawowej ktore byly w moim wieku ze ja mam czym oddychać a one jeszcze nie.Moj sie smieje ze nie ćwiczę i jestem po porodzie a mam jędrny tyleczek(pierwsze co robi po powrocie z roboty to je maca);-)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z racji , ze dietuje zrobiłam sobie sałatkę . Pierś , jajko , rukola , lodowa , pomidor , papryka , oliwa z oliwek . ;)
    D mój ma zrobiony rosolek i pierś w sosie cebulowo porowym

    magroz26 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Ja robiłam tradycyjny Polski obiad :p
    Rosół, schabowy w podwójnej panierce, ziemniaczki z koperkiem i mizeria :)
    Moja córcia pokroila by się za taki obiad-wprost mogla by jeść taki zestaw codziennie.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Ja tez tak miałam do pewnego momentu.Gdy dostałam pierwsza @ (miałam prawie 11lat)zaczelam przybierać wiecej i teraz przynajmniej mam na czym siedziec i czy oddychać.Nie zapomnę spojrzeć zazdrosnych koleżanek ze szkoły podstawowej ktore byly w moim wieku ze ja mam czym oddychać a one jeszcze nie.Moj sie smieje ze nie ćwiczę i jestem po porodzie a mam jędrny tyleczek(pierwsze co robi po powrocie z roboty to je maca);-)
    Ja mialam to samo ! W 4 klasie podstawowoki mialam rozmiar duże B cycoli haha a koleżanki stanikow nie nosiły ;D
    A teraz zmagam się z wagą po porodzie, przed schudłam 40 kg bo wcześniej hormony mnie ROZPIEPRZYLY a teraz jeszcze 16 po porodzie do zrzucenia a już poszło 26 ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ja z racji , ze dietuje zrobiłam sobie sałatkę . Pierś , jajko , rukola , lodowa , pomidor , papryka , oliwa z oliwek . ;)
    D mój ma zrobiony rosolek i pierś w sosie cebulowo porowym
    O dzieki za pomyśl na jutro.Wlasnie takie cos chodzi za mną.Uwilbiam takie surówki.Tonami mogłabym to jeść.Moj sie smieje ze jestem chyba królik bo wszystko co świeże wcinam a nie lubię gotowane warzywa.

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ja mialam to samo ! W 4 klasie podstawowoki mialam rozmiar duże B cycoli haha a koleżanki stanikow nie nosiły ;D
    A teraz zmagam się z wagą po porodzie, przed schudłam 40 kg bo wcześniej hormony mnie ROZPIEPRZYLY a teraz jeszcze 16 po porodzie do zrzucenia a już poszło 26 ...
    Ja po porodzie wazylam mniej niz przed ciążą.(w ciazy przytylam ok.25kg).Teraz od niecalego roku przytylo mi sie ok.10kg mimo iż trzymałam dietę.Lekarka stwierdziła ze wynik stresu(inne chudna inne tyją).Teraz musze zrzucić to.

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie wam... Ja niestety tylko "murzyński" tyłeczek ale za to piersi małe B baardzo małe :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2016, 20:56

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za tto szczupła. Jednak cycka o tyłka to mam

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia czyli ideał kobiety , cycki i tyłek jest a ogólnie chudziutka ;)
    Ja bardzo dużo przytulam w ciazy i niestety kp mi nie pomaga w zrzuceniu a wręcz przeciwnie ; (

    AJA_S, magroz26 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę ja jeszcze 8 dni do okresu a czuje bóle jak na @.

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Ja po porodzie wazylam mniej niz przed ciążą.(w ciazy przytylam ok.25kg).Teraz od niecalego roku przytylo mi sie ok.10kg mimo iż trzymałam dietę.Lekarka stwierdziła ze wynik stresu(inne chudna inne tyją).Teraz musze zrzucić to.
    Widze ze nasze corcie w podobnym wieku :) moja ma 4 lata,9 mies,1tydz i 3 dni :)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
‹‹ 703 704 705 706 707 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ