X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to nie słyszałam o takim ; p

    widziałam raz demota takiego gdzie kobieta oszczędzała na czym się da, a dla dziecka fortunę wydawała haha :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jedyne co mamy to wanienke po mnie heh :P lozeczko jeszcze mialam ale siostrze dalam do dwojki dzieci i nie wiem czy sie go dopominac bo to tez lozeczko po mnie i jeszcze rodzice odkupili uzywane a teraz sa takie fajne z szufladka i baldachimem :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ogóle wózki są takie drogie...

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raz byłam w pepco i mam szlaban :( Za dużo wydałam :(
    A do smyka mamy rabaty na tel B. :)

    A co do łóżeczka mój szwagier zrobił jak najstarsza siostrzenica się miała urodzić i tak przechodzi to na młodszą córkę to do następnej siostry na starszą teraz ma młodsza może i ja się załapię ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2016, 22:18

    17.11.17-poronienie całkowite
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia wózki to najdroższy wydatek z tego wszystkiego ... SĄ cholernie drogie szczególnie jak.chcesz kupić nowke i np. Nowszy model wózka .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda....
    A ile dziecko jezdzi w tym wózku... Jakieś 10 miesięcy.
    Później spacerowke zazwyczaj kupują już osobną

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie tak się zastanawiam nad wózkiem ogólnie i tak kupujemy 3 w 1 ale termin na lutego, nim zrobi się odpowiednio na dworze to trochę minie. a jak oglądaliśmy to było i małe głębokie i duże to my już pewnie z takich większych kupimy.
    Nowy wózek w hurtowni za 700 zł już taki w miarę ogarnięty, ale właśnie tak jak Zakręcona pisze, trzeba płacić za mode, bo te modniejsze takie od 1000 zł się zaczynają, mi taki jeden wpadł za 1200 zł w oko :)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ciocia rodziła nieedawno i z firmy Adamex płaciła 1700zl za 3 w 1

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.bobowozki.com.pl/wozki-gleboko-spacerowe/p/tako-moonlight-wozek-gleboko-spacerowy-torba-pielegnacyjna-gratis-k-51.php

    Mi podoba np. Ten :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia 10 miesięcy , ze niby w gondoli ? Hahahahahaha biektore kobiety muszą 5 miesieczniaka już Na lezaco w spacerowce bo dzieci się buntuja. Mój Oskar ma 7,5 miesiąca a od 2 tygodnie /3 jest w spacerowce . Dzieci w wieku 10 miesięcy to już dawno w spacerowych wózkach . My daliśmy za 3w1 1790 zl .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, to różnie...
    Znam osoby co dzieci do 9-10 były w gondoli i to nie jeden przypadek więc...

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra obie do spacerówki dała gdy miały maks 6ms ;)
    A na marginesie... co myślicie o 2-3latka w wózkach i ze smoczkiem? dla mnie to kalectwo dziecka... czy może przesadzam?

    17.11.17-poronienie całkowite
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn wózek dla dwulatka według mnie ok jeszcze lecz wiadomo , ze dziecko tez musi dużo chodzić ale 3 latek to według mnie już na nogach powinien smigac sam.
    Co do smoczkow 3 latek to już przesada ale 2 latki to max ... ja się cieszę bo mój syn jest antysmoczkowy od urodzenia ;)

    Marcia to uwierz , ze jest to mega dziwne po pierwsze ze dzieci wtedy BARDZO RZADKO mieszczą się w gondole bo gondole mają max niby 86 cm ale tak naprawde środek jest ok 2-4 cm miejszy także no . ;) a pozatym dziecko w tym wieku powinno już siedziec , czas ma N siadanie wlansie do max 9/10 miesiąca bo później już trzeba badać dziecko , rehabilitowac nawet czasem co by mu pomóc . A dziecko siedzące w gondoli ti jest niebezpieczeństwo największe na świecie.
    Moje dziecko jeszcze nie siedzi lecz sam próbuje już usiąść z brzuszka jak go posadze to siedzi stabilnie , raczkowac chce i się uczy , nawet dziś trzymany pod pachy zrobił dwa kroki ( stojąc ) i Ja miałabym np. Go wozic w gondoli ? Never hehe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smoczek i tak duże dziecko to nieporozumienie.
    Ale też jestem przeciwniczka spania z rodzicami.
    I dawania komórek czy tabletów dzieciom (to sczegolnie przez zawód)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja 4latka ma tablet wtedy gdy deszcz pada a gry i zabawy już się znudziły... Nou czasem siostra daje przed snem by sobie jeszcze bajki pooglądała... Bo tv ma do 17 potem przejmuje siostra

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do wózków mnie siostry przyzwyczaiły że jeśli spacer a dziecko chodzi to w życiu wózek. Chyba że na większe zakupy no to ok. Ale do sklepu przychodzi panienka u jej syn ma 3lata w wózku ze smoczkiem i nie mówi... A raczej jęczy...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja przesada ;o 3 lat ... szok
    Marcia Ja przeciwniczka nie jestem ale nie stosuje tego , Ja mam malego wieczorem np. U siebie bo karmie piersią nadal , jak zasnie to odkładam do łóżeczka ... później jest pobudka koło 2-4 w nocy więc biorę do siebie bo karmimy się tylko z cyca na lezaco i czasem zdarzy się ze usniemy a jak nie to przekładam znów do łóżka . Niestety ale karmienie w nocy usypia hahaha
    Co do tabletów , komórek itp to też jestem przeciwna , za cholerę tak malemu dziecku bym nie dała takietakiego sprzętu . Mój Oskarek popatrzy czasem w tv na bajkę tylko . Wsio


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    A co do wózków mnie siostry przyzwyczaiły że jeśli spacer a dziecko chodzi to w życiu wózek. Chyba że na większe zakupy no to ok. Ale do sklepu przychodzi panienka u jej syn ma 3lata w wózku ze smoczkiem i nie mówi... A raczej jęczy...
    Nie mówi ??? :o trzy letnie dziecko ???? To logopeda sie kłania natychmiast


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Logopeda jak nic.
    Jasne, nie mówię kochana o takim 7 miesięcznym dziecku szczególnie jak się karmi bo to duża wygoda.
    Ale znam takie kilkuletnie albo nawet prawie szkolne co śpią z rodzicami a to dla mnie jest smutne
    .. gdzie tu intymnosc?

    Co do tabletów, mi się ostatnio aż słabo zrobiło jak taty siostra mówiła ze musi 4 latkowi tablet kupić bo tak lubi grać na jej komórce.
    Wiem jaki ma to negatywny wpływ na oczy dziecka, więc swiadomie nigdy bym dziecka nie skrzywdzila w ten sposób

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej ja zawsze udawałam po horrorach że śpię albo tak bardzo się boję tylko po to by tato mnie przeniósł na łóżko :D

    I tak jak praktykuje moja sis tak ja jako dziecko spałam z mamą jak taty w domu na noc nie było :)

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 707 708 709 710 711 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ