X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 7 października 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana fajnie, ze ceny tych wózków nie sa takie różne. Najbardziej to chyba podoba mi się ten kinderkraft kraft6 bo ma i fajną gondole i spacerówke. Te stokke też sa fajne, ale mam wrażenie, ze sa mało stabilne no i cena jest powalająca :D

    20140607580117.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 7 października 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    W domu, cala noc nie spalkam przez gardlo:< a w pracy nie ma takiego ruchu wiec kuzynkjas sobie porafdzi sama :-)

    No ja w łóżku leże, bo gardlo mnie zaczęło w nocy pobolewac i dodatkowo te plecy. :/

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 7 października 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wlasnie slyszalkam cos takiego w jakims programie, wiadomo, ze kazdy zareaguje inaczej :-) w sumie mi sie wydaje, ze to normalna rzecz i nie powinna nikogo zrazic no ale faceci to skomplikowane istotki :-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 7 października 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia kinderkraft jest cudowny, ten beżowy totalnie jest taki, jak chcę :D
    Cudo <3 a co sądzicie o tej wersji z fotelikiem samochodowym?
    Coraz więcej osób widzę z takimi wózkami, gdzieś w necie czytałam, że to bardzo niezdrowe jeśli chodzi o kręgosłup maluszka, co myślicie?

    Czy u Was też jest dziś tak pięknie? <3

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 7 października 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracuje w slepie z ciuchami ale tylkko na zastepstwo :-)

    Dziekuje Sana :*

    Monia plecy dalej bola? Nie pomoghl masaz?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:44

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 7 października 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana wrote:
    Monia kinderkraft jest cudowny, ten beżowy totalnie jest taki, jak chcę :D
    Cudo <3 a co sądzicie o tej wersji z fotelikiem samochodowym?
    Coraz więcej osób widzę z takimi wózkami, gdzieś w necie czytałam, że to bardzo niezdrowe jeśli chodzi o kręgosłup maluszka, co myślicie?

    Czy u Was też jest dziś tak pięknie? <3

    Ja wlasnie taki chciualam :-) ale samna juz nie wiem.


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 7 października 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety facet to facet :D

    Sana ja też dużo osób widuję z fotelikami. Różnie ludzie mówią/ piszą gdzies czytałam, ze niby to nic nie robi bo dziecko ma w miare taką pozycje jak w brzuchu czy coś a gdzies indziej tak jak piszesz. Tak ten kinderkraft jest cudny i cena też ok :) Też ten beżowy mi się podoba :)
    Jest pięknie tylko troszkę wieje :)

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 7 października 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zAgatka wrote:
    Tak sobie czytam wasze wypowiedzi i myślę, że chyba dopiero będąc w ciąży zadecyduję czy chcę żeby mój mąż był obecny przy porodzie. Chociaż skłaniam się do tego żeby jednak był. Takie wsparcie bliskiej osoby jest bardzo ważne. Jakoś nie przemawiają do mnie argumenty, że to go przerazi, ja pewnie też będę przerażona. Wiem, że najlepiej nie oglądać takich rzeczy i pewnie większość wolałaby nie być przy porodzie. Gdybym miała wybór to też bym wolała nie być przy swoim porodzie :p

    Moj chce byc przy poroidzie ale ja nie chce, takjak juz mowilam nie choidzi mi o to, ze mogloby go to zrazic ale o moj komfort:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 7 października 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba jednak gdybym miała wybór chciałabym być przy swoim porodzie :D

    Tak komfort psychiczny, stan spokoju to chyba się wtedy liczy, ale pewnie do tego dnia to nam się jeszcze zdąrzy odmienić. Tak samo jak czy poród naturalny czy cc na żądanie :D

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 7 października 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana wrote:
    Monia ooo no to właśnie takie mi się podobają, tylko nie skojarzyłam nazwy :D

    Pati nic się nie martw, ta wizyta tylko Wam pomoże :)

    Isia, Pati, mój mnie od dawna namawia na striptiz hahaha, ale też mi jakoś tak dziwnie :P Isia ale kajdanki dobry pomysł haha, ale byś go zaskoczyła oooo :D

    Mój D. bardzo by chciał być przy porodzie, wręcz błaga o to... zobaczymy, zobaczymy, sama nie wiem czy ja tego chcę, czy nie :P ale to jego największe marzenie, oglądał na yt porody i jest pewien, że chce to zobaczyć na żywo haha :P

    Isia moim zdaniem to takie o gadanie. Wiesz, to zależy od człowieka. Mąż kuzynki był przy porodzie ich syna, mąż drugiej kuzynki był przy porodach dwóch córek, a żadna kuzynka nie narzeka, żeby im seksu brakowało, wręcz przeciwnie ;)
    Ale pewnie mogą być i tacy faceci, którzy później się do seksu zrażą. Różnie to jest.

    Kisieńka gratulacje raz jeszcze :)

    No pewnie by sie ucieszyl:-) kajdanki to jego fantazja hehe :-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:45

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 7 października 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zAgatka a mąż mówił, czy chce być przy porodzie?
    Bo mój narzeczony wręcz błaga o to :P

    No ja właśnie Monia sama nie wiem jak to jest :) ale wózek z fotelikiem stosowałabym chyba tylko na takie szybkie zakupy, bo wiadomo jak to w sklepach jest, ciężko się przecisnąć z gondolą, zwłaszcza w takich mniejszych marketach.

    zAgatka masz rację :) w 100% się zgadzam :) możemy sobie teraz gdybać, a co będzie, to czas pokaże :)

    Monia ja na dzień dzisiejszy bym bardzo chciała sn :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2014, 12:52

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 7 października 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zAgatka wrote:
    Wydaje mi się że tak na prawdę to nigdy nie wiadomo jak się zachowamy. Nawet w trakcie możemy zmienić zdanie. Te co chcą męża przy porodzie mogą w trakcie poczuć tak silny dyskomfort, że go wyproszą i będą chciały być same. Te co chciały być same poczują, że chcą bliskości i potrzymania za rękę. Nigdy nie wiadomo jak człowiek zareaguje w tak stresującej sytuacji. Chyba nie da się tego przewidzieć i zaplanować :)

    Masz calkowita racje :-) nie da sie wszystkiego zaplanoiwac na 100 %


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 7 października 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zAgata ja tez się z Tobą zgadzam w 100 % :)

    Sana też bym chciała sn i chyba do póki dałabym rade to bez znieczulenia ani nic. Ogólnie mam chyba dośc wysoki próg bólu. Moja siostra miała najlepiej 22.20 przyjęli ją na odział i mówi do nas jedźcie do domu bo to jeszcze długo potrwa nie zdąrzyliśmy do domu dojechać a mieszkaliśmy kilometr od szpitala to ta już urodziła :D

    Isia93 lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:45

    Isia93, monia91 lubią tę wiadomość

  • MagdaMuminek Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 7 października 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki ;)
    Jak wychodziły wam testy negatywne to nie było na nich żadnego śladu drugiej kreski ani nic?
    Kurcze ja nie pamiętam jak wcześniej miałam. W tym cyklu ok 12dp (czułość 10) i dzisiaj 14dp (czułość 25) zrobiłam testy różnych firm i na jednym i drugim jest widoczny kresko - cień, nie trzeba się w niego długo gapić ani obracać w świetle.
    Teraz nie wiem, jutro powinno się wszystko wyjaśnić, jak nie dostanę to pójdę w czwartek na bete. Tylko jak się okaże, że jednak @ przyjdzie to co z tymi testami? Przecież chyba nie powinno być tak jak na owulacyjnym, że obie kreski mogą być jak jest negatyw ;/

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 7 października 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nigdy nie bylo nawet cienia drugiej kreski, wiec to jest dobry znak:-)trzymam kjciuki :-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 7 października 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu ja niestety nie pomogę, staram się nie robić testów przed @...
    Trzymam kciuki żebyś wkrótce ujrzała drugą gruuubą krechę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2014, 13:03

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:45

‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ