X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • MagdaMuminek Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak :)

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bede trzymac kciuki zeby sdie okazalo, ze wszystko jest ok:*


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    MAGDAMUMINEK
    A ja myślałam, że to aby ja siwieje heheh Moja babcia bardzo szybko osiwiała i chyba na mnie to przeszło :/ Ja zapuściłam grzywkę, żeby nie było widać :P

    Kciukuję ♥


    EVELL
    Łączę się z Tobą w tym bólu... Za mną już ten dół z tydzień chodzi i doczepić się nie chce :/

    a to dlaczego masz dola ? ehh zycie jest ciezkie niestety

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    a to dlaczego masz dola ? ehh zycie jest ciezkie niestety

    Jakoś tak nie mogę się zdecydować co robić z życiem :/ Czy zacząć się leczyć już na poważnie i zajść w ciąże czy odpuścić i skupić się na znalezieniu lepszej pracy- stabilizacji i dopiero za jakiś czas się znowu starać...
    Sama nie wiem co ma być dla mnie priorytetem :(
    MASAKRA......

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusiu nie bede Ci nic radzic bo toma byc Twoja decyzja, powiem tylko co ja bym zrobila.
    Ja zaczelabym sie leczyc i nie przerywalanym staran bo bardzo chce dziecko juz, co miesiac doszukuje sie oobjawow ciazy:-) gdybym miala to odlozyc to popierwsze nie wiem czy bym wytrzymala a po drugie kiedy byloby to moje upragnione dziecko na ktore juz tak bardzo czekam?

    Musisz tez pogadac powaznie z mezm skoro masz takie watpliwosci bo jego tez to dotyczy.

    Powiem jeszcze, ze mialam podobne watpliwosci ale dzecko wygralo:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już wcześniej to przerabiałam (jak się dowiedziałam o pcos) i wtedy Maleństwo wygrało.
    Jednak teraz ciągle mam jakieś wątpliwości czy to dobry wybór /niewiem/

    Ale z drugiej strony jak nie teraz to kiedy? Po 30? Zawsze coś stanie mi na drodze do Fasolki ♥

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Jakoś tak nie mogę się zdecydować co robić z życiem :/ Czy zacząć się leczyć już na poważnie i zajść w ciąże czy odpuścić i skupić się na znalezieniu lepszej pracy- stabilizacji i dopiero za jakiś czas się znowu starać...
    Sama nie wiem co ma być dla mnie priorytetem :(
    MASAKRA......

    Kochana mam to samo co ty nie wiem co robic mam mętlik w głowie dziś znów dostałam plamien wiec to owulacja napewno nie jest :( nie mam sil dzisiaj daje ost szanse gince jak mnie oleje to niech spierd.. szukam innejprzeciez to nie jest dziewczyny normalne ze mam te plamienia musi cos byc nie tak czy to jest problem zapisac pacjentke na wizyte dla gin ??i sprawdzic co nie tak ehhh.

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusiu zawsze staniecos na drodze, zawsze bedzie sdie myslalo, ze moze lepiej starac poxniej bo bedzie z praca cos nie tak albo z domem itp, gdyby ludzie mieli tak myslec to w ogole nie byloby dzieci a przeciez Ty bardzo chcesz miec dziecko inaczej by Cie tu nie bylo:-)
    Kochana z wszystkim sobie dacie rade a dziecko przyniesie Wam wiele szczescia:-) ale oczywiscie to Twoja decyzja:-)

    evell jak najszybciej do lekarza kochana, a jesli taCie oleje to szukaj innego, nie wolno tego lekcewazyc.
    Daj znac jak bedziesz cos wiedziec:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • MagdaMuminek Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest chyba dylemat każdej z nas, czy to jest ten właściwy czas. Moim zdaniem jeśli są ku temu warunki finansowe, a przede wszystkim bardzo pragniemy dzidziusia, nie ma co za bardzo tego analizować :)
    Z resztą z problemami, jakimi niektóre z nas mają, czas bardzo działa na naszą niekorzyść :(

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie MagdaMuminek, jesli cos jesdt nie tak to lepiej zaczac to leczyc jajnajszybciej a nie zwlekac:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam . dzonilam dziś do gin właczyla sie sekratarka prawdopodbnie jest na urlopie bo bedzie aktywna 2 wrzesnia,nie mam juz sił rece opadaja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze EVELL rzeczywiście powinnaś się do lekarza wybrać...
    Mnie w zeszłym cyklu takie plamienia dopadły, ale miałam ble i objawy jak przy @ więc oznaczyłam to jako @.


    Macie rację dziewczęta ;)
    Wczoraj po rozmowie z TŻ stwierdziliśmy, że na razie jeszcze nie będziemy zaczynać z clo... Spróbujemy jeszcze sami i zobaczymy co ztego wyjdzie...
    Nie wiem czy to dobra decyzja...?.. Zobaczymy...

  • MagdaMuminek Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia a lekarka nie proponowała jakoś wyregulować Ci cykli? Mi coś tam mówił, że daje clo bo chcę już dziecko, a jakby się nie spieszyło to dałby coś innego. Tylko nie zapytałam jakby to miało wyglądać, na jak długo i czy to czasem nie byłyby anty...

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell szukaj innego lekarza, trzeba to wyjasnic.

    Mialam jutro testowac ale temp spadla wiec chyha nie masensu:/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaMuminek no właśnie mi też clo chce dać bo chcemy dziecko a z tego co wiem to na uregulowanie daje sie własnie anty bo moja sis też na to samo chora i właśnie na uregulowanie będzie teraz anty zaczynała brać...
    Jak ichnie chce bo próbuję zajść w ciąże a nie się przed nią bronię ;)
    Zobaczę jeszcze jak ten inofolic bedzie na mnie wpływał bo jak na razie wydaje mi się że chyba coś działa :P



    Isia to jeszcze jutro tempkę zmierzysz rano i sie okaże :)

  • MagdaMuminek Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już brałam tak anty na uregulowanie i się zrobiło jeszcze gorzej. Zapytam lekarza w poniedziałek o jaki sposób mu chodziło.

    Ja już nie wiem co z tym clo.. W mam torbiel z poprzedniego cyklu, w tym nie wiadomo co będzie bo jeszcze nic ciekawego nie widać. Nie wiem ile cykli z nim będzie, muszę zapytać. Nie wiem już co robić.

    Chyba wyślę mego chopa na badania nasienia żeby się potem nie okazało, że biorę te tabletki na darmo :)

    Niusia czekasz z lekiem do października jak mówiłaś czy dłużej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja proponuję zrobić to badanie!
    Jak rozmawaiłam z moją gin to przed clo właśnie kazała zrobić, żeby nie wyszło, że mnie 'na darmo' faszeruje ;/


    Słuchaj a to nie trzeba sie pozbyć tej torbieli i dopiero później brać clo?! Nie wiem w sumie jak to jest ale jak z torbielą brać lek który powoduje 'powstawanie' następnych pęcherzyków...


    Chyba dłużej. Sprawy pracowe sie komplikują i boję się trochę jak to będzie... Ale jak się uda zajść w ciąże bez clo to będzie 1 problem z głowy :P

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasniejutro z ta tempka bedzie troche ciezko bo musze wstac przed 6 a zawsze mierzylam o 8.30:/ no zobaczymy moze @ do tego czasu przyjdzie to sie okaze


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • MagdaMuminek Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żeby nie faszerować się na darmo to powinno się jeszcze sprawdzić drożność jajowodów, ale chyba mało kto to robi.

    Isia93 poczekaj do dnia miesiączki a jak nie możesz wytrzymać to idź na bete :)

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiaczke powinnam miec dzisiaj wg moich obliczen, jesli sie nie pojawi to jutro robie test:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ